Dodaj do ulubionych

Jungle Aqua Park - wylot wcześnie rano

23.10.17, 08:49
Witam
Mam pytanie odnośnie lotu powrotnego rano o 7:45. Transfer na lotnisko w tym hotelu zazwyczaj odbywa się na ok. 3 godz. przed wylotem. Tak więc będzie to ok. 5 rano.
Czy ktoś opuszczał hotel wcześnie rano, jak z posiłkiem (śniadaniem) - restauracje czynne są od 7:00. Czy w związku z tym na podróż dostaje się jakieś boxy z prowiantem.
Jak z ostatnią nocą, czy normalnie spędzamy ją w pokoju a wymeldowanie następuje przed samym transferem na lotnisko, czy może zdajemy pokój dzień wcześniej do 12:00 (bo też już słyszałam o takich przypadkach). Lecimy z BP Itaka w czerwcu 2018 na 12 dni. Na rezerwacji datą ostatniego dnia pobytu jest dzień wylotu, więc wydaje mi się że ostatnią noc (kilka godzin) powinniśmy spędzić w swoim pokoju, a nie w recepcji na walizkach.
Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację, ponieważ lecę z dzieckiem i chciałabym wiedzieć jak to wygląda w tym hotelu. Tym bardziej, że mam jeszcze możliwość zmiany na 11 dni z fajnymi godzinami wylotów.
Jak pytałam w biurze to na razie jeszcze nic nie wiadomo, mówią że godziny wylotu mogą się jeszcze zmienić, oby nie na gorsze. Bo w tym przypadku mamy już zarwaną ostatnia noc i z ostatniego dnia nic nie mamy.
Obserwuj wątek
    • dziadzio Re: Jungle Aqua Park - wylot wcześnie rano 25.10.17, 17:48
      Co prawda jak biuro napisze, tak masz, ale z reguły na 12 dni pobytu powinnaś mieć 11 noclegów, oraz 12 razy po 3 posiłki. Jeśli brakuje posiłku, to za to należy się lunchbox (w większości hoteli), ale należy dopilnować aby rezydent zgłosił przygotowanie go, przed wylotem, w recepcji.
      Teraz jest to gdybanie, bo godziny przylotów i wylotów, zapewne w tym wypadku, jak i przy wariancie z fajnymi godzinami wylotów, ulegną na 99% zmianie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka