Dodaj do ulubionych

Sunrise Holidays Resort - Hurghada (4*)

02.06.05, 00:58
Chciałabym bardzo podzielić się opinią na temat tego hotelu. Byłam w nim w
maju b.r. Hotel bardzo mi się spodobał, postaram się napisać o nim pokolei:
POKOJE
Hotel składa się z 6 pięter, wszystkie pokoje są z widokiem morze(takie
przynajmniej sprzedaje biuro podróży neckermann) niewielkie i widać że nie są
nowe.Ale remontują je od ostatniego piętra. Jestem osobą bardzo wymagającą i
na początku mi to przeszkadzało ale jak hotel pokazał się z innej strony
poprostu mi to wogóle nie przeszkadzało.
Pokoje były codziennie extra czyściutko sprzątane, wszystko poukładane w
rząd.Wystarczylo dać 5 funtów i było de best.

Wyżywienie
Jes tam forma all inclusiv więc ptasiego mleka nie brakowało, 2 restauracje ,
żadnych kolejek po jedzenie, wszystko pyszne nawet pizza na obiad serwowana
codziennie. Napoje na plaży i przy basenie (kawa i lody również)
Nic dodać nic ująć

Rozrywka
Na plaży jest 5 animatorów . Nie dadzą poleżeć areobik , gimnastyka w
wodzie , itd nie wspomne jużo tańcu brzucha codziennie o 15.00. Dla dzieci
osobna pani bawi sie z dziećmi w małym basenie. animatorzy przemili. Mówią w
kilku językach. Dwie czeszki.
Fajna dyskoteka w hotelu, gdzie codziennie bawią ci sami animatorzy co na
plaży (wybory miss, konkursy, poprostu super) trzeba pamiętać ze alkohol
podają do 24.00 a bawisz sie do rana.

Zapomniałabym hotel położony dosłownie 500m od centrum starej Hurgady.
Rewelacja nie trzeba jeżdzić busami.
Przemiła rezydentka pani Magda.(oczywiście byłam z neckermanem i jak zawsze
nie zawiodłam sie)

To chyba tyle. Ewentualne pytania na forum
Pozdrawiam

Byłam Egipcie 2 raz i polecam ten hotel.
Obserwuj wątek
    • rzuwik Re: Sunrise Holidays Resort - Hurghada (4*) 02.06.05, 20:38
      Szukam hotelu, ktory sprzedaje Alfa Star, a nazywa się Sun Rise Holiday. Z
      opisu wunika, ze jest to ten sam hotel tylko nazwa sie troszke nie zgadza.
      Chciałbym zapytać o plaże i rafę, bo to mnie najbardziej interesuje. Z gory
      dziekuje za szybka odpowiedz...
      • dora69 Re: Sunrise Holidays Resort - Hurghada (4*) 05.06.05, 17:06
        rzuwik napisał:

> Szukam hotelu, ktory sprzedaje Alfa Star, a nazywa się Sun Rise Holiday. Z
        > opisu wunika, ze jest to ten sam hotel tylko nazwa sie troszke nie zgadza.
        > Chciałbym zapytać o plaże i rafę, bo to mnie najbardziej interesuje. Z gory
        > dziekuje za szybka odpowiedz...
        plaża jest bardzo ładna ale do rafy trzeba dopłynąć , nie polecam z ALFA STAR
        bo strasznie narzekali na obsługe biura w egipcie
    • rogowscy Re: Sunrise Holidays Resort - Hurghada (4*) 18.06.05, 17:27
      SUPER SUPER SUPER !!!! musze dodac kilka sprostowan do głownego watku , jest
      5 restauracji z ktorych mozna korzystac z czego 3 sa dla All Incluosive , a w
      dwoch podawane jest jedzenie z karty , tam trzeba płacic ,ogolnie jedzenie jest
      obłedne , jak czesto sie zdaza w egipcie europejczykow dopada choroba zoładkowa
      lecz mojego meza dopadla choroba przejedzeniowa , na plazy sa dwa bary gdzie sa
      podawane napoje ,drinki , hamburgery hot dogi oraz kebab. jeste zejscie
      bezposrednio na głebokie morze gdzie po zanuzeniu czlowiek czuje sie jak w
      ZOO , setki ryb roznego rodzaju czekaja , przezyłam szok .Ogolnie Hotel jest
      bardzo czysty na kazdym kroku widac obsluge sprzatacjaca wszyscy sie
      usjmiechaja i staraja sie byc pomocni, az do przesady ,Animatorzy sa cały czas
      na stanowisku , Cwiczenia w wodzie, aerobik, gimnastyka, ping pong ,
      siatkowka , nauka roznych tancow , Darty , nie mozna sie nudzic. co kilka minut
      nowa atrakcja i tak do 13,00 , po obiedzie od 15 od nowa, po kolacji wystepy
      artystyczne a specjalnie przygotowanej scenie , po 22 dyskoteka i tutaj
      animatorzy umilaja czas . Wracajac do jedzenia od 8 rano do 24 , cały czas
      mozna jesc i pic zmieniajac tylko restauracje oczywiscie w ramach All
      Inclusive ,Pokoje sa OK.czyscto sprzatane codziennie na BŁYSK ,jedynie TV
      srednio odbiera TV POLONIE a lodoweczka sie nie domykala ,ale to szczegoł.
      Oglonie gdybym miala jechac jescze raz , to tylko do SUNRISE
      HOLIDAY ,Słyszsałam opinje innych ludzi z roznych Hoteli nawet 5 gwiazdkowych i
      w zadnym nie było tyle atrakcji co tutaj , praktycznie nie trzeba wychodzic
      poza hotel a i tak nudzic sie nie mozna ,i Najwazniejsza sprawa praktycznie nie
      ma polakow czy ruskich ... ktorzy to pokazuja swoje chamstwo na kazdym kroku ,
      w calym hotelu było 10 osob z polski moze z 4 rosjan , reszta niemcy , czesi
      holedrzy , francuzi .Polecam hotel na 200 % , sa to 4 * ,ale ale spokojnie
      mozna dac 5 * , porownujac z innymi 4 gwiazdkowymi hotelami .
    • agentcooper Re: Sunrise Holidays Resort - Hurghada (4*) 24.06.05, 14:46
      moze i ten hotel jest fajny ale raczej dla emerytow....Zalety to usytuowanie
      blisko centrum (jak ktos lubi zgielk Hurghady), czyste pokoje (choc w sumie w
      hotelu 4* jak do tej pory nei natrafilem w Egipcie na jakis wyjatkowo brudny, a
      w paru bylem), dosyc dobre jedzenie, w opcji all inclusive spory wybor napoi
      choc jakie sa egipskie alkohole wiadomo....Sredniej wielkosci basen z barem
      (ladny widok na morze) i program animacyjny juz typowo dla wczasowiczow
      lubiacych smazenie sie na sloncu (aerobik, siatkowka plazowa - w czasie mojego
      pobytu poziom tragiczny, waterpolo, itd).
      Jesli ktos jedzie na wyjazd bardziej sportowy to zdecydowanie odradzam -
      opisywany windsurfing to buda z 5 rozpadajacymi sie deskami i takimi samymi
      zaglami (+ zadanie okazania jakiejs miedzynarodowej licencji ukonczenia
      kursu ???), bardzo niewygodne zejscie do wody - plaza jest odzielona od morza
      wysokim murkiem tworzac wewn. jeziorko. Zeby zejsc na wode, trzeba skoczyc do
      niej, a gosc podaje sprzet z gory - przy powrocie trzeba przeplynac pod
      mostkiem, rowniez ciagnac deske za soba - BEZ SENSU.
      Rafki przy samym hotelu tez wygladaja bardzo mizernie - wzglednie fajne sa poza
      hotelem - po lewej stronie (patrzac w kier. morza) jest wieksza choc mocno
      zniszczona, po prawej jest fajna zatoczka oslonieta cyplem przed falami - jest
      tam kilka malych korali ale za to zupelnie pusto i przyjemnie - mozna plywac
      pare godzin samemu.
          • rafalszklarz Re: Sunrise Holidays Resort - Hurghada (4*) 20.03.07, 08:33
            JA byłem w okresie 31-08-2006 - 14-09-2006.
            PO krótce. Hotel usytuowany w poblizu centrum, ok 500m. Na niektórych stronach
            biur podróży widnieją fotki z hotelem gdzie ma on jeszcze (tylko) 5 pięter. W
            tej chwili jest 7. Pokoje od strony ulicy podobno nieco głośne ale przyjemne.
            Odradzam jedynie pokoi na parterze. Niektóre z nich mogą się znajdować w tzw.
            oficynie i nie zaznacie ani jednego promienia słońca. Ja na początku dostałem
            taki pokój. Ale 20 $ zrobiło swojewink Dostałem pokój nr 701. Narożny na ostatnim
            piętrze, pięknie odnowiony z pełną lodówkąwink Widok na morze. W hotelu jest
            czysto. Dziennne sprzątanie i wymiana ręczników. Wg mnie nie jest to hotel dla
            staruszków, choć faktycznie niby centrum surfingu daleko odstaje od reklamywink
            Jedzenie bardzo smaczne duży wybór, ale po tygodniu staje się monotonne. Za to
            wielkim plusem są bary znajdujace się wokół basenu i sztucznej plaży. Mozna
            podjadać fast food i lody, nie wpsominając o drinkach. Bardzo miła obsługa
            hotelu i pomocna. Jesli miałem probl;em, zawsze starali mi się szybko pomóc.Wg
            mnie zasługuje na 4+. W porównaniu do innych hoteli z tego co słyszłem w
            większości z nich plaże są sztucznie usypane. Podobno jest ona jedną z
            większych. Leżaków z reguły starczało. Animatorzy zachęcają do gra w siatkówkę,
            bądź polo w basenie. W samym morzu mozna znaleźć śladowe ilości rafy, ale nie
            równa się to z np. Sharm el Naga. Gorąco polecam tą wycieczke!!
            Reasumując. Jeśli ktoś chciałby czasem skorzystać z nocnego życia w Hurghadzie,
            dobrze zjeść , mieć ładny pokój, gorąco polecam ten hotel.
            • cleopathre Re: Sunrise Holidays Resort - Hurghada (4*) 20.03.07, 15:39
              Dziękuje bardzo za info.Wybieram się 11 maja br na tydzień.Wcześniej byłam w
              Sharm ale niestety wylotów z alfa z gdańska już nie ma a inne biura ruszają
              dopiero 19 czerwca z wylotami z Gdańska. Chciałam hotel z rafą ale jak wiadomo
              w hrg to mało prawdopodobne,więc zdecydowaliśmy się na ten hotel i właśnie
              wycieczki typu Sharm el naga lub snoorkowanie.
    • tu_nia Re: Sunrise Holidays Resort - Hurghada (4*) 05.05.07, 14:17
      SUPER SUPER SUPER
      sa cztery restauracje- dwie w budynku glownym -typu bufet,jedna na plazy-bufet,-
      nie podaje kolacji-tylko bardzo wczesne sniadania i lekkie lunche, i jedna ala
      carte w budynkuy glownym, w kotrej sa wieczory tematyczne,z muzyka na zywo i
      wyfraczonym kelnerem, swiecami itp.wymagana wczesniejsza rezerwacja, ja bylam 1
      tydzien z neckeramnna i dostalam wejsciuwki na 3 wieczory, poszlam raz, bo mimo
      wszystko jedzenie w restauracjach bufetowcyh bylo o niebo lepsze. najbardziej
      podobalo mi sie to,ze wchodzilam do jednej reatauracji i jesli jedzenie mi nie
      odpowiadalo szlam do innej, bo w kazdej podawali cos innego. w restauracji na
      plazy obwoiazywaly swododniejsze stroje, -wystarczyla bluzka narzucona na
      kostium, a posilki byly lekkie- zadnych tlustych mies- zawsze pizza, i
      grillowane ryba lub kurczak, podczas gdy w dwoch pozostalych jedzenie juz bylo
      ciezse. na plazy centrum nurkowe, agencja oferujaca rejsy lodzia ze szklanym
      dnem albo snurckowanie, statki odplywaly spod hotelu- maly pomost obok. ogolnie
      super. super. polecam!!!!!!!!!!
      • 45s11 Re: Sunrise Holidays Resort - Hurghada (4*) 15.05.07, 17:01
        A mnie się bardzo, ale to bardzo podobał się ,tak hotel jak i
        ta "sadzawka " .Jeśli ktoś umiał pływać, to mógł po drugiej stronie plaży
        popływać na otwartym morzu. W czasie naszego pobytu oklaski zbierała 87 letnia
        pani w całkiem niezłej kondycji fizycznej ,która śmiało wypływała ok. 100 m. w
        głąb moprza.Na lewo od plaży ok.50 m. jest długi pas niezłej rafy.No ale
        elokwencja biorąca górę nad rzeczywistością, to norma wśród naszych turystów ,
        na szczęście nie wszystkich !!!!!!
        • cleopathre Re: Sunrise Holidays Resort - Hurghada (4*) 19.05.07, 12:14
          Wczoraj wróciłam z tego hotelu i jestem bardzo zadowolona. Naprawdę przerósł
          moje oczekiwania. Spodziewałam się molocha , w którym przepycha się tabun
          turystów, a hotel okazał się niesamowicie przyjazny i ciepły , pomimo swojej
          wielkości. Nawet zaskoczyła mnie obecnośc rafy na lewo od hotelu i ilości rybek
          pływających w okolicy. Nawet boskie skrzydlice i wielka murena zaszczyciła
          swoją obecnością okolice zejścia na pełne morze z tyłu laguna. Odjazd. poza tym
          jedzenie bardzo smaczne , choć mniejszy wybór dań podczas każdego posiłku niż w
          poprzednim hotelu, w którym byłam. Animatorzy weseli i z humorem. Obsługa
          przemiła. Pokoje sumienne sprzątane każdego dnia. Jesli ktoś lubi wycieczki do
          centrum to jest bardzo blisko, ale wogóle się nie odczuwa zgiełku i bliskości
          miasta. Jest bardzo cicho ponieważ hotel leży na bacznej uliczce. Fajny jest
          fakt lagunki , bo można tam wchodzić bez obuwia ochronnego, bo dno jest
          żwirkowe a nie typowo porafowe. ogólnie polecam w 100%!!!!!!!!!!
            • ewa_wroclaw Re: Sunrise Holidays Resort - link moje fotki 28.05.07, 16:42
              Świetne fotki smile Wybieram sie do tego hotelu w lipcu. Mam kilka pytań... Jakie
              drinki polecacie? Czy ichniejsze rum i whisky są do wypicia? Czy do centrum
              jest rzeczywiescie 1 km i idzie sie ulicą? Jak skombinować fajny pokoj tj. z
              balkonem i widokiem na morze? Jakie są wady tego hotelu? Z gory bardzo dziekuje
              za odpowiedz!!!Pozdrawiam!!! smile)
              • 45s11 Re: Sunrise Holidays Resort - link moje fotki 28.05.07, 18:42
                Dla mnie wszystkie drinki były O.K.Trzeba tylko dać kelnerowi 1$ a on się sam
                postara. Bez dolarów też dają co chcesz, ale byle jaki bakszysz daje Ci
                możliwość otrzymania czegoś naprawdę extra.Do centrum spacerkiem ok. 7 min.
                Poczytaj wszystkie opinie o tym hotelu a nie znajdziesz żadnej negatywnej
                opinni.W barach na plaży nie dawaj napiwków bo tam obsługują expresowo i nic
                poza standardem nie otrzymasz.
                • cleopathre Re: Sunrise Holidays Resort - link moje fotki 30.05.07, 14:19
                  Najlepsze drinki na dyskotece i drink barze nad recepcją ..poza tym w szkle. Ja
                  piłam głównie białe wino..bo ogólnie je lubię najbardziej i było dośc dobre.
                  Rum jest średni, ale nie zły.. Ogólnie w Egipcie sa dobre soki i fajnie smakują
                  z każdym alkoholem. Szczególnie jesli ktoś lubi słodkie drinki jest w czym
                  wybierać.Drinek Jamaica..mniam...Aczkolwiek ja to albo wino albo wódka z
                  tonikiem.
                  Myślę ,że ogólnie będziesz bardzo zadowolona.
              • cleopathre Re: Sunrise Holidays Resort - link moje fotki 30.05.07, 14:26
                Acha co do pokoju..my z poczatku dostaliśmy kichowaty , ale zgłosiliśmy chęc
                zmiany w recepcji i od razu nam powiedzieli ,że jutro wyjeżdżaja goście i
                zwolnia się dobre pokoje. Następnego dnia zadzwonili i powiedzieli ,że nowy
                pokój już czeka. Dostaliśmy wielki pokój z tarasem z leżakiem. Ale ogólnie to
                chyba tak jak i w egipcie. Najpierw zobaczcie co dostaniecie a jeśli nie będzie
                ok proście o zmianę. Na pewno złe są pokoje , które mają cyfry 45 i 46 (np
                346..). Znaczy nie tyle złe co bez widoku na morze. Ogólnie to 95% pokoi jest z
                widokiem na morze lub basen.
                • ewa_wroclaw Re: Sunrise Holidays Resort - link moje fotki 30.05.07, 16:25
                  Bardzo dziekuje za odpowiedz smile Jamaica - zapamietam smile) W hotelu bedziemy ok.
                  1.00 w nocy i w szczycie sezonu, wiec moze nie bedzie juz ladnych pokoi, ale
                  mam nadzieje, ze zmienią nam nastepnego dnia. Ze zdjec wynika, ze pokoj
                  mieliscie super smileMam jeszcze obawe co do lazienki - czy jest w miare czysto? W
                  zeszlym roku w Sharm mielismy tragiczną lazienke z brudną ceratą i stad tez
                  moje pytanie.
                  Pozdrawiam.
                  • 45s11 Re: Sunrise Holidays Resort - link moje fotki 30.05.07, 20:20
                    W tym hotelu jak i we wszystkich z sieci SUNRISE nie mieliśmy żadnych
                    zastrzeżeń do łazienek.Nigdy też nie brakowało leżaków, nawet po 10 godzinie.W
                    tym hotelu też jak w żadnym nie mieliśmy tak blisko do plaży.Klima też działała
                    niezawodnie.Dla tych co lubią pojeść między zasadniczymi posiłkami, cały czas w
                    barze na plaży coś pitraszą.Można wybierać między
                    frytkami,kebabem,hamburgerami,parówkami,girios ,oraz niezłymi stekami.Są tacy co
                    nie schodzą z plaży na obiad tylko,delektują się korytkiem w barze ,popijając to
                    wszystko piwem.Tak,nad recepcją jest lobby taras ,gdzie można się porelaksować
                    po kolacji,przy dobrych drinkach,piwie,winie,coli i świetnej kawie.Zachodni
                    turyści przeważnie grają tam w karty.Jest to ich ulubiony hotel.
                      • ewa_wroclaw Re: Sunrise Holidays Resort - link moje fotki 30.05.07, 23:49
                        To byl b.dobry hotel - tropicana rosetta, prawie w centrum Sharm. Jedyną jego
                        wada byly wlasnie lazienki w strasznie opłakanym stanie. Stad tez moje pytanie.
                        Bardzo dziekuje za rady i wskazowki. Pierwszy raz jade do Hurgardy i pierwszy
                        raz z opcją All. No i pierwszy raz wydalam az tyle pieniazkow na wakacje. Mam
                        nadzieje, ze sie opłaci smile) Pozdrawiam!!!
                        • 45s11 Re: Sunrise Holidays Resort - link moje fotki 31.05.07, 11:43
                          Jak na standard tego hotelu to cena nie jest zbyt wygórowana.Dziwne to, ale u
                          nas w Polsce czasami coś co jest tzw: TRENDY a jest byle czym ,osiąga wysoką
                          cenę.N.p.hotele:Amar Sina, czy Palmyra,są dość drogie i o niskim
                          standardzie.Sunrise nie jest jeszcze modny ,więc nie wykupują go na pniu.Z 13
                          -stu hoteli w których mieszkałem Sunrise postawiłbym na 2-gim miejscu.Wszystko
                          jest tu pod ręką.Nawet klima w lobby , na antresoli i w restauracjach działa bez
                          zarzutu.Musicie wziąć pod uwagę ,że nas Polaków niestety ale cenią niżej od
                          Ruskich, gdyż hotele i Egipcjanie żyją z nich.Ale jak wcześniej powiedziałem
                          ,wystarcz dać na początek /tylko na antresoli/ ok.2 $ i odtąd sami będą skakali
                          koło nas.
                          • cleopathre Re: Sunrise Holidays Resort - link moje fotki 31.05.07, 12:24
                            Dokładnie..o hotelu mało kto wie w naszych biurach, ja go wybrałam czytając
                            opinie na zagranicznych forach i mimo,że wizualnie na zdjęciach nie robi mega
                            wrażenia to jak zobaczyłam go na żywo zdrowo się zdziwiłam. Super. Poza tym
                            rzeczywiście odległość od pokoju do plaży to zejście na dół z pokoju. Rewelka.
                            Było mi bardzo żal ,że tylko tydzień tam spędziliśmy. Wieczorkiem zaleganie z
                            drinkiem na leżaczku z widokiem na morze. Super. W tym hotelu nawet myli górę
                            drewnianych parasoli wieczorami... A łazienka ..nasza była mega czyściutka ...z
                            armaturą Roca. dużą wanną..Czysto pachnąco..w łazience kwiatki w wazonie. A jak
                            zostawiliśmy w wannie zapiaszczone płetwy i maski to obsługa je umyła i ułożyła
                            do wyschnięcia.
                              • cleopathre Re: Sunrise Holidays Resort - link moje fotki 02.06.07, 18:21
                                piterby napisał:

> Witaj.Za trzy tygodnie wyjeżdżamy z żoną i dziećmi do tego hotelu. Możesz
                                > polecić wiarygodnego i przystępnego cenowo organizatora wycieczek?
                                > P.S. Bardzo fajne fotki

jeśli chodzi o wycieczki to byliśmy tylko na jednej snoorkowej + mahmaya
                                island ...wykupiliśmy ją bezpośrednio z centrum snoorkowego przy hotelu, bo w
                                exim tours , z którym byliśmy kosztowała 5$ drożej od osoby...Poza tym pasował
                                nam fakt wypłynięcia z przystani hotelowej, zamiast telepania się do portu
                                busem
                              • 45s11 Re: Sunrise Holidays Resort - link moje fotki 31.05.07, 21:14
                                Oczywiście ,można a nawet trzeba posiedzieć -poleżeć na leżakach przy
                                plaży.Wieczorem zaczynają intensywnie pachnieć niektóre krzewy przed
                                hotelem.Jeśli chcecie drinkować to trzeba jeść kolację w barze przy plaży ,skąd
                                najłatwiej wynieść wino z tej restauracji.Z innych restauracji i lobby baru też
                                można, ale trzeba z nimi defilować po całym hotelu.Najlepiej jednak prosić o coś
                                mocnego /piwo,wino,drinki,cola&brendy itp/ w barze przy basenie,gdzie schodzą
                                się wszyscy ,chcący popić coś mocnego i zimnego po obfitej kolacji.Tam też co
                                wieczór są występy na scenie.
                                  • ewa_wroclaw Re: Sunrise Holidays Resort - link moje fotki 07.06.07, 14:15
                                    Witam ponownie. Dowiedzialam sie z brytyjskiej strony, ze w ramach all inc. nie
                                    serwuja np. pizzy na plazy. Czy to prawda? Prosze napisac, co sie zawiera w all
                                    inc.a za co trzeba oddzielnie placic. Czy picie w lodowce tez jest platne? Czy
                                    mozna sobie w ramach all inc. wziac 1,5 litrowa wode mineralną, czy tez takie
                                    rzeczy nalezy kupowac na miescie? Z gory dziekuje za odpowiedz! Pozdrawiam.
                                    • 45s11 Re: Sunrise Holidays Resort - link moje fotki 07.06.07, 14:46
                                      Jak byliśmy jesienią ub.roku, to pizza była zawsze w restauracjach,ale na plaży
                                      co drugi dzień .Z lodówki płaci się za napoje puszkowane, ale my każdorazowo po
                                      ich zużyciu, dokupowaliśmy je z supermarketu na mieście,tak aby stan zgadzał się
                                      na bieżąco-co wychodziło 4 x taniej.Wodę możesz brać z baru nad recepcją w
                                      ilościach 2 x1,5 l. na osobę co wieczór.W ramach al. za nic się nie dopłaca
                                      /poza lodówką/,a jedzenia i owoców jest tyle że nie można na nic narzekać.Raz
                                      była nawet KACZKA po Pekińsku.Największy tłok panuję zawsze na kolację w
                                      restauracji na 2-gim piętrze.Czym niżej położona restauracja ,tym mniejszy tłok.

• tu_nia Re: Sunrise Holidays Resort - link moje fotki 29.01.08, 21:22
                                        bylam z neckermanna- pokoj dwu soobowy z widokiem na morze-innych to biuro nie
                                        ma, i polecam w 200%!!!!!! genialny hotel, geialnie polozony- nie trzeba
                                        chodzic na plaze, genialne wieczorne animacje, genialne jedzenie-dla kazdego cos
                                        milego-uwaga zeby nie przytyc!! i ta przystan z ktorej wyplywaja lodie na giftun
                                        i nurkowanie pod samym hotelem-nie trzeba nigdzie dojezdzac busem!! super!!!! i
                                        wysoki standard. najlepszy dowod ze ecco holiday sprzedaje go jako 5
                                        gwiazdkowy.w neckermanie 4ro.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka