Dodaj do ulubionych

SZUKAM WĘGRÓW W KRAKOWIE. Magyarokat keresek K.ban

07.03.07, 12:05
Sziasztok! Magyarokat keresek Krakkó városában. Nemrég költőztünk Krakkóba
(kb. 1 hónapja). Szeretném tudni, hogyan boldogulnak a magyarok távol a
hazájuktól. Talán találkozhatnánk is stb. Irjatok!
Obserwuj wątek
      • filpri Re: SZUKAM WĘGRÓW W KRAKOWIE. Magyarokat keresek 31.03.07, 12:49
        Mi a munka miatt költöztünk ki Krakkóba. Nem nagyon tetszik itt, viszont a munka
        megfelel az elvárásaimnak. Vissza vágyom Budapestre. Krakkó számomra nagyon
        elhagyatott város, szép történelme van, de újdonságai azok ész nélkül csúnyítják
        a várost. Mint pl. a Mitorái fej szobor... Az itteni bkv is egy kicsit
        elmaradott. Na jó most már be fejezem a panaszkodást. Végül is mindenhez hozzá
        lehet szokni. Végeredményben a munka miatt vagyok itt...
        Én budapesti vagyok és mivel a barátnőm lengyel származású és elég nehéz volt
        száméra állást találni, kénytelenek voltunk vissza jönni Lengyelországba.
        És Te mit csinálsz Katowice mellett??
        Mennyire tetszik az itteni élet??
        • pol-hun Re: SZUKAM WĘGRÓW W KRAKOWIE. Magyarokat keresek 02.07.08, 21:09
          filpri napisał:

> Mi a munka miatt költöztünk ki Krakkóba. Nem nagyon tetszik itt, viszont a munk
          > a
          > megfelel az elvárásaimnak. Vissza vágyom Budapestre. Krakkó számomra nagyon
          > elhagyatott város, szép történelme van, de újdonságai azok ész nélkül csúnyítjá
          > k
          > a várost. Mint pl. a Mitorái fej szobor... Az itteni bkv is egy kicsit
          > elmaradott. Na jó most már be fejezem a panaszkodást. Végül is mindenhez hozzá
          > lehet szokni. Végeredményben a munka miatt vagyok itt...
          > Én budapesti vagyok és mivel a barátnőm lengyel származású és elég nehéz volt
          > száméra állást találni, kénytelenek voltunk vissza jönni Lengyelországba.
          > És Te mit csinálsz Katowice mellett??
          > Mennyire tetszik az itteni élet??

... En meg keresek munkatarsakat Budapesten, hat ha van valaki BP., hivjon fel,
          36204141753, udv, Teresa
    • filpri Re: SZUKAM WĘGRÓW W KRAKOWIE. Magyarokat keresek 15.07.07, 10:57
      Na ahogy látom vagy nincsenek magyarok Lengyelországban amit elképzelni nem
      tudok. Tehát vagy alig vannak magyarok a gazeta.forum.pl oldalon vagy annyira
      le vannak kötve a mindennapos gondokkal, hogy nem hajlandóak találkozni. Hát
      ennyit a Lengyelországi magyarságról. Mindegy minden jót és azért sokszor
      látogassátok meg kedves kis országunkat.

Pá.

azért ha valaki itt van és olvassa ezt az oldal, csak hogy tudja, hogy a tali
      még mindig él...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka