Dodaj do ulubionych

Sklep węgierski z Warszawy ma konkurencję w sieci!

25.08.09, 14:32
Właśnie zauważyłem, że na Allegro pojawił się importer produktów z Węgier.
Wygląda na to, że ma niezłe ceny, ciekawe jak będzie "w praniu". Niemniej,
link poniżej:

www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=13519866
PS.
Nie ma w ofercie Traubisody i Turo Rudi, ale popracujemy nad nim, to może
będzie miał :)))
Obserwuj wątek
      • yem zależy co 14.07.10, 08:55
        bo wódka i piwo lepsze polskie , kiełbasy są dobre węgierskie ale i nie gorsze
        polskie tylko inne , nie paprykowane. Polacy chyba się bardziej starają w
        promocji swoich towarów , ponieważ więcej ich można kupić na Węgrzech niż
        węgierskich w Polsce.
        • istvant Re: zależy co 14.07.10, 19:20
          no co do piwa i wodki to sie zgodze bo teraz na wegrzech praktycznienie ma
          wegierskich browarow. wszystko wykupione przez zagranicznych.:)

My wegrzy zaczelismy sie starac. :) Za kilka lat bedziemy wszedzie i nasze
          produkty tez:P :) Mnozymy sie nawet w Polsce:P hehehehehehe

• adas.barnaba Re: Sklep węgierski z Warszawy ma konkurencję w s 14.02.14, 18:50
        Korzystałem z Hungaricum i mogę szczerze polecić zwłaszcza jeśli chodzi o produkty spożywcze ale jeśli ktoś potrzebuje naczyń bądź innych akcesoriów Węgierskich, zwłaszcza polecam węgierskie blachy do pieczenia w które sam się zaopatrzyłem i są dużo praktyczniejsze a zwłaszcza wytrzymalsze od tych naszych polskich. Zajrzyjcie na stronę jeszcze mało znanego sklepu z artykułami węgierskimi unigar.pl. Może wybór artykułów nie powala na kolana ale kontakt z właścicielami tego sklepu jest rewelacyjny no i zawsze można u nich coś zamówić czego nie ma w asortymencie. Po za tym bardzo podoba mi się ich strona www:-)
        Pozdrawiam wszystkich,
        Adam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka