Dodaj do ulubionych

najnudniejszy film jaki widzieliście

IP: *.jgora.dialog.net.pl 31.03.02, 14:18
Głupi film jeszcze zniosę, ale nudny?
Ostatni mój typ to "Pearl Harbor", nuuudy...dla tych co mają problemy z
bezsennością:)
Obserwuj wątek
    • Gość: A27 Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.proxy.aol.com 01.04.02, 04:47
      Dla mnie jednym z najnudniejszych filmow jakie widzialam byl "Straight story"
      Davida Lyncha. Oj, zaraz mnie ktos opierniczy...
      • effa Re: najnudniejszy film jaki widzieliście 05.04.02, 10:56
        Gość portalu: A27 napisał(a):

> Dla mnie jednym z najnudniejszych filmow jakie widzialam byl "Straight story"
        > Davida Lyncha. Oj, zaraz mnie ktos opierniczy...

oj tak:-) bo to jedyny Lynch, ktory dla mnie jest OK:-)
        swego czasu zdrzemnelam sie na "wodnym swiecie" z Costnerem, i to byl jedyny raz
        gdy spalam a ostatnio umieraaaaaaaalalam na ....."Mulholland Drive":-) Lyncha
        oczywiscie i to byl dramat.... brrr.... ciekawe kto mnie opi....:-)?
        E
      • maretina Re: najnudniejszy film jaki widzieliście 30.04.02, 18:30
        Gość portalu: A27 napisał(a):

> Dla mnie jednym z najnudniejszych filmow jakie widzialam byl "Straight story"
        > Davida Lyncha. Oj, zaraz mnie ktos opierniczy...

ja nie:) bo nudzilam sie na "zaginionej autostradzie"...lyncha
        • Gość: koliber Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: 149.156.12.* 14.07.02, 16:32
          Jak nie rozumiecie Lyncha to nie chodźcie na niego. Chociaż prosta historia
          jest dobra, lecz może nudzić
        • Gość: macio Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: LUDK* / 130.227.160.* 19.07.02, 16:40
          Zaginiona Autostrada to dla mnie jeden z trzech
          najlepszych filmow jakie widzialem

pozdr
          M.
      • Gość: mamusia Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.proxy.aol.com 30.04.02, 21:37
        to juz lata, ale ciagle jeszcze moim rekordzista jest "angielski pacjent".
        • Gość: Rzeźnick Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.tarman.pl / *.kolbis.tarman.pl 02.05.02, 09:42
          Boże, a Prosta historia...
        • boogle Re: najnudniejszy film jaki widzieliście 02.05.02, 09:56
          "Angielski pacjent" to chyba najnudniejszy z filmów, na których byłam w kinie.
          Konkurować z nim mógłby jedynie "Utalentowany pan Ripley" - ale to w końcu dwa
          dzieła tego samego reżysera.
          • Gość: anka Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: 62.161.67.* 10.05.02, 22:33
            jedne z dwoch najlepszych filmow jakie widzialam

boogle napisał(a):

> "Angielski pacjent" to chyba najnudniejszy z filmów, na których byłam w kinie.
            > Konkurować z nim mógłby jedynie "Utalentowany pan Ripley" - ale to w końcu dwa
            > dzieła tego samego reżysera.

• tuli_pan Re: najnudniejszy film jaki widzieliście 03.05.02, 16:58
          Gość portalu: mamusia napisał(a):

> to juz lata, ale ciagle jeszcze moim rekordzista jest "angielski pacjent".

uwazam, ze to dobry film, ale to moje zdanie

• Gość: Lolek Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 01.04.02, 12:45
      "Cwał" Krzysia Zanudziego.
      • Gość: jasiu Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.legnica.cvx.ppp.tpnet.pl 01.04.02, 14:01
        "Nagi Lunch". Świetny na sen.
        • Gość: Hollow Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.04.02, 14:13
          Titanic - swietny na sen, a nawet na niestrawnosc żołądka !
          • Gość: agatka Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: 195.217.253.* 02.04.02, 11:09
            American Beauty. Film ten dziala na mnie jednoczesnie nasennie i niemozliwie
            drazniaco.
            • Gość: Makai Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.poczta.wroclaw.pl / localhost 30.04.02, 20:46
              Absolutnie się nie zgadzam! American Beauty uważam za jeden z najlepszych
              filmów jakie oglądałem. Kocham tego typu filmy i tyle d:)
              • Gość: hohoho Re: najnudniejszy film jaki widzielis´cie IP: 62.233.186.* 06.05.02, 11:33
                Gos´c´ portalu: Makai napisa?(a):

> Absolutnie sie˛ nie zgadzam! American Beauty uwaz˙am za jeden z najlepszych
                > filmów jakie ogla˛da?em. Kocham tego typu filmy i tyle d:)

Jezeli uwazasz, ze American Beauty jest jednym z najlepszych filmow tzn. nie
                ogladales nic - stary. Z bardziej znanych polecam -> requiem dla snu/darren
                aronoffsky, z mniej -> happiness/todd solondz. American Beauty -> nudna plycizna,
                z tyloma bezsensami i numerami ze slabych komedii. Najlepszym aktorem tego filmu
                jest plastikowa siatka.
                • Gość: reeko Re: najnudniejszy film jaki widzielis´cie IP: 195.116.180.* 06.05.02, 12:11
                  Z Amerikan Bjuti to jest tak, że potrafą go zrozumieć i pokochać jedynie ci,
                  których życie po trosze pokazuje. Tj. faceci po przejściach i kobiety z
                  przeszłością - głównie w odniesieniu do małżeństwa.
                  • Gość: mikołka Re: najnudniejszy film jaki widzielis´cie IP: *.toya.net.pl 07.05.02, 01:00
                    Bardzo trafna uwaga. Trafione w dziesiątkę. Szczególnie z tym filmem jest tak
                    jak piszesz!!!!!!!!
            • Gość: Monika Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.hogart.com.pl 02.05.02, 12:06
              Gość portalu: agatka napisał(a):

> American Beauty. Film ten dziala na mnie jednoczesnie nasennie i niemozliwie
              > drazniaco.

American Beauty i nuda to dwa przeciwienstwa, jest to jeden z najlepszych filmow
              jakie widzialam. Polecam szczerze kazdemu.
              • Gość: gość Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.citicorp.com 07.05.02, 11:38
                Może nie każdemu polecałabym. Przychylam się do zdania, że tylko osoby po
                przejściach łapią o co tak naprawde w tym filmie chodzi
                • Gość: macio Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: LUDK* / 130.227.160.* 19.07.02, 16:43
                  A nie faceci po 30-stce?

pozdr
                  M.
            • Gość: PW Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 02.05.02, 12:38
              Gość portalu: agatka napisał(a):

> American Beauty. Film ten dziala na mnie jednoczesnie nasennie i niemozliwie
              > drazniaco.
              Droga Pani.
              Poniewaz o gustach sie nie dyskutje wiec ja tylko powiem, ze American Beauty jest
              genialne. Pozdrawiam.
            • Gość: hans Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.rybnet.pl / 192.168.1.* 03.05.02, 10:39
              to jest jeden z najlepszych i najciekawszych filmów ostatnich lat pokazuje
              rzeczywistość ale w nieco odmienny sposób ale nie można nazwać tego filmu nudnym
          • Gość: nimue Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.crt.warszawa.supermedia.pl 30.04.02, 10:31
            Masz racje. Nigdy mi sie tak dobrze w knie nie spalo. Jakby nie te szloch obok
            to bym sie nie obudzila ;)
            • Gość: Bartek Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.minsk-mazowiecki.sdi.tpnet.pl 30.04.02, 23:23
              Jak dla mnie ogolnie Zanussi(Zanudzi), filmy z przeslaniem ale kto jest w
              stanie dotrwac do konca by je odebrac.
              PS - Lynch moze i miejscami nudny ale jakie kino i jaki klimat
          • Gość: Darek Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.05.02, 18:50
            Czesto miewasz te niestrawnosci?
      • pinio123 Re: najnudniejszy film jaki widzieliście 01.05.02, 07:54
        Raz w życiu wyszedłem z kina, to był któryś z Conanów z A. Szwarcennegerem
      • mamosz Re: najnudniejszy film jaki widzieliście 25.07.02, 23:24
        Gość portalu: Lolek napisał(a):

> "Cwał" Krzysia Zanudziego.
        Przecież to na prawdę świetny i swietnie zagrany film,z wielka rolżą Mai
        Komorowskiej-Tyszkiewicz.Gdzie jesteście prawdziwi kinomani?
    • Gość: Yaahooz Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 02.04.02, 11:23
      hmmm...Titanic był trochę nudny
      Pearl Harbour też dał powody do snu...
      Ale hitem dla mnie były zawsze dwie rzeczy:
      - ciężkie, silące się na tragiczność dramaty z czasów PRLu, ociekające mrokiem
      i właśnie nudą czasami. Ale czasami nie znaczy zawsze.
      A druga rzecz to film pt. Casablanka. Pewnie ktoś mnie zaraz zastrzeli, więc od
      razu mówię, że nie twierdzę, że to zły film. Nie uważam tak, ale nigdy mi się
      nie udało przezeń przejść bez znużenia kończącego się pochrapywaniem:)
      Ave
      • Gość: moler Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: 193.150.166.* 02.04.02, 17:50
        Wiedzmin - po raz pierwszy w kinie zasnąłem...mówię poważnie..

PS. American Beauty, Prosta historia i Casablanca to świetne filmy
        • e-esther Re: najnudniejszy film jaki widzieliście 02.04.02, 21:21
          Na "Prostej historii" nudzilam sie bardzo. Ale hit nudy to "Moulin Rouge"
          (pewnie cos przestawilam w pisowni), choc spodziewam sie gradu krytyki...
          • Gość: dodo Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: 209.226.65.* 02.04.02, 22:29
            jezeli mierzyc nude filmu szybkoscia zasniecia w czasie jego trwania to musze
            sie przyznac, ze przespalam "wielkie zarcie", "misje" i wspomniane juz "moulin
            rouge". wszystkie w kinie wiec nie dlatego, ze lezalam w domu na wygodnej
            sofie:-)
            znudzilo mnie tez kiedys "pulp fiction" i "reservoir dogs" ale udalo mi sie
            dotrwac do konca bez drzemki.
            i kiedys, dawno temu nudzily mnie filmy bergmana. a teraz wrocilam do
            niektorych - np. "jesienna sonata", "fanny i alexander", "persona" i jakos
            inaczej na nie patrze. moze to ja mam wiecej cierpliwosci albo gust mi sie ...
            hmmm... poprawil? wypaczyl?
            • maretina Re: najnudniejszy film jaki widzieliście 30.04.02, 18:34
              Gość portalu: dodo napisał(a):

> jezeli mierzyc nude filmu szybkoscia zasniecia w czasie jego trwania to musze
              > sie przyznac, ze przespalam "wielkie zarcie",
              ja "wielkie zarcie" baaardzo lubie! "jak to milo miec penisa....jak to milo gdy
              cos zwisa" heheh, ta piosenta jest w deche!:)i caly film tez:)
            • Gość: koliber Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: 149.156.12.* 14.07.02, 16:36
              Jesli doo to prawda to gratuluje Braku gustu i inteligencji
            • Gość: macio Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: LUDK* / 130.227.160.* 19.07.02, 16:44
              poprawil

pozdr.
              M
            • mamosz Re: najnudniejszy film jaki widzieliście 25.07.02, 23:28
              Gość portalu: dodo napisał(a):

> jezeli mierzyc nude filmu szybkoscia zasniecia w czasie jego trwania to musze
              > sie przyznac, ze przespalam "wielkie zarcie", "misje" i wspomniane
              juz "moulin
              > rouge". wszystkie w kinie wiec nie dlatego, ze lezalam w domu na wygodnej
              > sofie:-)
              > znudzilo mnie tez kiedys "pulp fiction" i "reservoir dogs" ale udalo mi sie
              > dotrwac do konca bez drzemki.
              > i kiedys, dawno temu nudzily mnie filmy bergmana. a teraz wrocilam do
              > niektorych - np. "jesienna sonata", "fanny i alexander", "persona" i jakos
              > inaczej na nie patrze. moze to ja mam wiecej cierpliwosci albo gust mi
              sie ...
              > hmmm... poprawil? wypaczyl?

Jesteś na dobrej drodze ,jeszcze trochę i zaczniesz dostrzegac zalety
              wszystkich wymienionych filmów. A może by tak mniej seriali ....? I od razu Ci
              się gust poprawi
            • Gość: anija Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 30.08.02, 17:01
              poderzewam, że pewnie mnie ktoś znienawidzi, ale film na którym zasnęlam
              to "Przyczajony tygrys, ukryty smok" nuuuuda dodatkowo z zupełnie idiotycznymi
              wątkami, a gdzie stary dobry Kurosawa ....
          • Gość: alison Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.union01.nj.comcast.net 29.04.02, 23:16
            Moge podpisac sie dwoma rekami, co do usypiajacego wplywu "Moulin Rouge"-
            zreszta nie do konca- jest troche za glosny. A co do glupich filmow, to "Dude
            where's my car?" niewatpliwie jest glupi, ale gdybym miala wybierac pomiedzy
            tymi dwoma- wole Dude....
            • Gość: zaba Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.dyn.optonline.net 30.04.02, 05:41
              Alison!! Czy jestes w New Jersey tak jak pokazuje twoj adres? Odezwij sie -
              moze jestes gdzies w poblizu New Brunswick!!!!!!:-)Umieram tu z nudow...
              • Gość: myszka Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.dsl108152.surewest.net 03.05.02, 23:19
                Czyzbys byla w USA? Ja tez, tylko w Californii.
            • Gość: pati kin Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.04.02, 22:07
              Najnudniejszym filmem jaki widziałam, był "Mumia powraca". Może lepiej pasuje
              określenie nie widziałam, bo po 15 minutach oglądania wyszłam.
          • Gość: Wiśnia Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: 213.25.161.* 02.05.02, 17:16
            Zgadzam się - Moulin Rouge to szczyt beznadziei, nawet nie dałam rady "zmęczyć"
            tego do końca.
            • Gość: Kasik Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.altkom.katowice.pl 07.05.02, 12:48
              Nie zgadzam się, Moulin Rouge jest fantastyczne i nie można sie na nim nudzić.
              podobnie jak American Beauti, Pulp Fiction czy Titanic. Usypiajacy to był
              Angielski Pacjent, a ostatnio Quo Vadis.
              • pinslip Re: najnudniejszy film jaki widzieliście 02.08.02, 14:47
                Gość portalu: Kasik napisał(a):

> Nie zgadzam się, Moulin Rouge jest fantastyczne i nie można sie na nim
                nudzić.
                > podobnie jak American Beauti, Pulp Fiction czy Titanic. Usypiajacy to był
                > Angielski Pacjent, a ostatnio Quo Vadis.

moje zdanie jest calkowicie odmienne :)
                MR - wylaczylam gdy zobaczylam spiewajacy ksiazyc... stwierdzilam ze i tak za
                kilka minut usne...
                AB - nie uwazam za jakas wspaniala tworczosc, ale poruszyl mnie
                Pulp Fiction i Angielski Pacjent to sa jedne z moich ulubionych filmow...
                Quo Vadisnie zrobil na mnie zadnego wrazenia ani pozytywnego ani negatywnego...
                tzn smieszyly mnie momenty niedopracowane.. neron w martensach i gumowe lalki...

• Gość: koliber Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: 149.156.12.* 14.07.02, 16:34
            Zaskakująco Moulin Rouge jest strawny. To dobry kicz o kiczu.
      • Gość: kasia Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.altkom.katowice.pl 07.05.02, 12:32
        Cassablanca jest super, przy Boogim nie da sie nudzić. Dla mnie najnudniejsze
        sa filmy LARSA VON TRIERA - działa tak nasennie jak Leonard Cohen! I jest
        naprawde niestrawny. Jedyny fim z którego wyszłam przed czasem to Idioci.
        • Gość: koliber Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: 149.156.12.* 14.07.02, 16:39
          "Przełamując fale" Larsa von Thiera tp genialny film o miłości (**********) (10
          gwiazdek na 10 możliwych). Jeden z niewielu filmów na którym się wzruszyłem. Co
          do Idiotów zgoda.
    • Gość: tylerd Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.nas.onetel.net.uk 03.04.02, 10:37
      inaczej niz w raju -J.Jarmush
      nuda ale za to jaki zajebisty klimat
      • Gość: szcz Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.czes.gazeta.pl 06.04.02, 11:20
        Gość portalu: tylerd napisał(a):

> inaczej niz w raju -J.Jarmush
        > nuda ale za to jaki zajebisty klimat

Bo to nie jest nudny film, tylko film o nudzie. Drugim
        takim, jeszcze fajniejszym, są Pociągi pod specjalnym
        nadzorem - też o nudzie, z którą trzeba coś zrobić. No,
        ale dla mnie żaden z nich nie jest ani trochę nudnym.

PS. Ciekawe, że pojawiło się tu kilka filmów, które ja
        uważam za absolutnie genialne: American Beauty, Prosta
        historia, Pulp Fiction.
        • Gość: tyler Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.nas.onetel.net.uk 10.04.02, 22:07

>
          >>> Bo to nie jest nudny film, tylko film o nudzie. Drugim
          "inaczej..."jest o :nic nie robieniu w ktorym jednak sie cos robi zawsze ..czyli
          o zyciu
          o fatalizmie o wolnosci ,o nudzie nie ,jezeli to w bardzo malej czesci...

dzialanie - nie dzialanie ,nie rowna sie dla mnie z ,nuda-nie nuda...
          mozna kompletnie nic nie robic i sie nie nudzic ..

> PS. Ciekawe, że pojawiło się tu kilka filmów, które ja
          > uważam za absolutnie genialne: American Beauty, Prosta
          > historia, Pulp Fiction.
          a tu sie zgadzam w 100% akurat...
          swietne filmy ,ktore tylko nudziarze moga uznac za nudne
    • ellivia Re: najnudniejszy film jaki widzieliście 04.04.02, 16:44
      Jak ogladam film w TV i mnie nudzi to konczę ogladanie, chyba ze jestem w kinie.
      Ostatnio LOTR. Jak by mnie ktos mial zamiar zbesztac to dodam na swoje
      usprawiedliwienie, ze sie nie znam na fantastyce. Ale podziwialam widoki i efekty
      specjalne,bo wychodze z zalozenia ze jak fabula nudzi to koncentruje sie na
      stronie niefabularnej :)
      pozdr.
      E.

• Gość: Vooyek.. Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: 192.168.0.* 04.04.02, 16:52
      To chyba nikt z was nie oglądał "Quo Vadis"............nr 1 na liście

Pozdrawiam Vooyek dobra rada
      • Gość: andy Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 05.04.02, 02:02
        Ostatnio to zdecydowanie Wladca Pierscieni.

PS. Tarantino mozna zarzucic ze jest masonem albo bojownikiem al-kaidy ale nie
        ze jego filmy sa nudne. To prowokacja.

PS 2. American Beauty ma jedne z lepszych scen erotycznych w wysoko budzetowych
        filmach holywoodzkich konca lat 90tych. Wyszlas po czipsy Agatko?
        • Gość: sindbad Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: 10.120.22.* 05.04.02, 11:09
          Władca pierścieni. Oglądałem go w domu w dwóch ratach i za każdym razem z
          utęsknieniem czekałem zakończenia. Ale udało się - nie zasnąłem leżąc na
          kanapie, co uważam za swój mały sukces :)))))
          Nudny film ze smutna muzyką i bez humoru.
        • Gość: Agatka Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: 195.217.253.* 05.04.02, 11:22
          Gość portalu: andy napisał(a):

> PS 2. American Beauty ma jedne z lepszych scen erotycznych w wysoko budzetowych
          >
          > filmach holywoodzkich konca lat 90tych. Wyszlas po czipsy Agatko?

Sceny erotyczne? Gdzie??? Lubiezne patrzenie na nastolate to scena erotyczna? No
          to sorki. Ja po prostu na tym filmie MODLILAM sie, zeby sie juz skonczyl.
          • Gość: andy Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 05.04.02, 12:03
            Gość portalu: Agatka napisał(a):

> Gość portalu: andy napisał(a):
            >
            > > PS 2. American Beauty ma jedne z lepszych scen erotycznych w wysoko budzet
            > owych
            > >
            > > filmach holywoodzkich konca lat 90tych. Wyszlas po czipsy Agatko?
            >
            > Sceny erotyczne? Gdzie??? Lubiezne patrzenie na nastolate to scena erotyczna? N
            > o
            > to sorki. Ja po prostu na tym filmie MODLILAM sie, zeby sie juz skonczyl.

No dobrze jesli widzialas subtelne sceny Lester vs. lolitka np.: ta przy lodowce
            albo w wannie to co powiesz na ostry rzniecie Corolyn przez barona nieruchomosci
            Buddy Kane???? Tez za subtelne dla Ciebie Agatko?
    • Gość: desjudi Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.starosielce.sdi.tpnet.pl 05.04.02, 13:59
      Jest kilka filmów przy których wynudziłem sie przeokropnie, ot chociażby
      ciężkie filmidło, acz trodno nazwać go knotem - "Element zbrodni" von Triera.
      Nudne, choć ładne zdjęcia w kolorze sepii...

Z ostatnich dookołafilmowych dokonań to "Wiedźmin" tutaj już wspomniany - nie
      dość, że idiotyczne to nuudne... Podobnie "Pearl Harbor" które nic sobą nie
      reprezentuje oprócz osławionej [i genialnej] sceny ataku skośnookich na baze
      amerykańskich wojaków.

Dziwia mnie na tym forum głosy jakoby "American Beauty" był filmem nudnym...
      Ja rozumiem, że 'de gustibus...' ale, ludzie, choć troszeczkę obiektywności w
      ocenie... To samo sie tyczy LOTRa - najnudniejszy? Zrozumiem, że za długi,
      ale "najnudniejszy"???
    • Gość: Ivan Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 05.04.02, 23:00
      Heh, bez wątpienia Wiedźmin i Władca Pierścieni
      • Gość: piotrek Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.zetosa.com.pl 05.04.02, 23:07
        taa zgadzam sie tarantino rules :) no a american beauty ? scena z workiem
        szalejacym na wietrze mnie rozjebala...swietny film....wladca pierscieni-
        zdecydowane nudy ale tak naprawde to nie pamietam - bardziej usmiechalo mi sie
        obalenie flaszki w kinie niz ogladanie Wladcy...
        • Gość: www Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.rivnet 03.05.02, 03:28
          Gość portalu: piotrek napisał(a):

> taa zgadzam sie tarantino rules :) no a american beauty ? scena z workiem
          > szalejacym na wietrze mnie rozjebala...swietny film....wladca pierscieni-
          > zdecydowane nudy ale tak naprawde to nie pamietam - bardziej usmiechalo mi sie
          > obalenie flaszki w kinie niz ogladanie Wladcy...

Luzik, napierdolić się i później jeszcze twierdzić że film nudny bo biedaczek nie
          pamiętał co oglądał po pijaku:(

• Gość: voila Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.bnet.pl / 10.10.36.* 05.05.02, 16:15
        Gość portalu: Ivan napisał(a):

> Heh, bez wątpienia Wiedźmin i Władca Pierścieni

Wiedźmin owszem, ale Władca - nie zgodzę się. Może jest nieciekawy gdy ogląda się
        na ekranie monitora kiepską wersję w divixie, ale nie w kinie, o północy. Fotele
        w kinie były b. wygodne - w sam raz do spania, o czym jednak nie przypominał mi
        film, tylko włączone po nim światła.
        Pozdrawiam wszystkich śpiochów!!!
    • Gość: Kaio Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.chello.pl 06.04.02, 13:36
      W kinie usnąłem tylko raz w życiu, na "Uniesie nas wiatr". Sam film nie był
      zły, myślę, że po prostu byłem tego dnia zmęczony.
      • Gość: A27 Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.proxy.aol.com 06.04.02, 23:56
        Pozdrowienia dla Agatki, ze nie bala sie otwarcie powiedziec co mysli o AB. Im
        wiecej mysle o tym filmie to tym bradziej mnie drazni. Ale "prosta historia" i
        tak nudnniejsza.
        • Gość: Kaio Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.chello.pl 07.04.02, 08:53
          OK, w takim razie nie będę tego sprawdzał.
      • Gość: Annik Re: najnudniejszy film jaki widzielis´cie IP: *.a2000.nl 02.05.02, 21:00
        Gos´c´ portalu: Kaio napisa?(a):

> W kinie usna˛?em tylko raz w z˙yciu, na "Uniesie nas wiatr". Sam film nie by?
        > z?y, mys´le˛, z˙e po prostu by?em tego dnia zme˛czony.

RAZ w zyciu, kiedy bylam zmeczna, usnelam na 'Chinatown' Polanskiego...
      • Gość: Andja Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.246.64.211.Dial1.NewYork1.Level3.net 05.05.02, 07:22
        Gość portalu: Kaio napisał(a):

> W kinie usnąłem tylko raz w życiu, na "Uniesie nas wiatr". Sam film nie był
        > zły, myślę, że po prostu byłem tego dnia zmęczony.

hihihi, dobre!

• Gość: Kociątko Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.04.02, 20:03
      kino dalekowschodnie. akiro kurosawa na przykład - to jest dopiero nuda. :P
      • Gość: Lola Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.man.polbox.pl 09.04.02, 18:31
        angielski pacjent - usnelam w polowie, budze sie po godzinie, dalej to samo:)
        • Gość: dodo Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: 209.226.65.* 09.04.02, 18:45
          Gość portalu: Lola napisał(a):

> angielski pacjent - usnelam w polowie, budze sie po godzinie, dalej to samo:)

a ja chcialam wyjsc jeszcze przed polowa ale bylam z przyjaciolka, ktora plakala
          krokodylimi lzami wiec mi bylo glupio sie przyznac zeby jej nie zrobic
          przykrosci, bo wtedy to bylby juz po prostu potop. ksiazka zreszta tez bardzo mi
          sie nie podobala. nawet nie to, ze mnie znudzila ale byla juz tak wymodzona, ze
          az przykro.
          • Gość: A27 Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.proxy.aol.com 11.04.02, 02:40
            Ja z angielskim pacjentem zrobilam tak, ze ogadalam w odcinkach na video.
            czasm przyspieszalam, bo mnie Binoche denerwowala. Za co ten Oscar????
        • Gość: luj Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: 10.10.70.* 15.04.02, 15:04
          Gość portalu: Lola napisał(a):

> angielski pacjent - usnelam w polowie, budze sie po godzinie, dalej to samo:)

Bez dwóch zdań Angielski pacjent to nuda do potęgi. Nigdy po wyjściu z kina dupa
          nie bolała mnie bardziej.
          • Gość: Dada Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.stacje.agora.pl 15.04.02, 17:31
            Ostatnia nuda, którą widziałem to Kapitan Corelli i jego Mandolina, dzięki Bogu
            obejrzałem na DVD i w ciągu 3 minut przeleciałem przez cały film. Gdyby nie to,
            to dziś byłbym w szpitalu na oddziale Ofiary Nudy.
            • kasiulek Re: najnudniejszy film jaki widzieliście 16.04.02, 21:49
              A mnie znudzil az po zasniecie w kinie (po raz pierwszy w
              zyciu!!!) 'Przyczajony tygrys, ukryty smok' i cos mi zdaje, ze zaraz od kogos
              oberwe...:)))

Pozdrawiam!
              • Gość: youstynu Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.nrockv01.md.comcast.net 02.05.02, 04:46
                kasiulek napisał(a):

> A mnie znudzil az po zasniecie w kinie (po raz pierwszy w
                > zyciu!!!) 'Przyczajony tygrys, ukryty smok' i cos mi zdaje, ze zaraz od kogos
                > oberwe...:)))
                >
                > Pozdrawiam!

"Przyczajony tygrys, ukryty smok" jest genialny; trzeba sie troche wczuc,
                misiaku!

To samo dotyczy "Prostej historii" i " American Beauty"
            • Gość: dodo Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.sympatico.ca 17.04.02, 13:17
              Gość portalu: Dada napisał(a):

> Ostatnia nuda, którą widziałem to Kapitan Corelli i jego Mandolina, dzięki Bogu
              >
              > obejrzałem na DVD i w ciągu 3 minut przeleciałem przez cały film. Gdyby nie to,
              >
              > to dziś byłbym w szpitalu na oddziale Ofiary Nudy.

na film nawet sie nie wybralam zeby sobie nie zepsuc pieknych wrazen po
              ksiazce. nie zniechec sie - przeczytaj ksiazke - jest naprawde wysmienita!
              olej wspomnienie z filmu i pozycz ksiazke!

• Gość: mmmmmmm Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.war.pl.prserv.net 30.04.02, 13:44
            przyłączam się do "angielskiego pacjenta", nuda, nuda, flaki z olejem
            oprócz tego moje typy to "episode 1" gwiezdnych oraz "odyseja kosmiczna ..." -
            może nie czuję klimatu ;-)
            • Gość: voila Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.bnet.pl / 10.10.36.* 05.05.02, 16:09
              Gość portalu: mmmmmmm napisał(a):

> przyłączam się do "angielskiego pacjenta", nuda, nuda, flaki z olejem
              > oprócz tego moje typy to "episode 1" gwiezdnych oraz "odyseja kosmiczna ..." -
              > może nie czuję klimatu ;-)

"Angielskiego" widziałam b. dawno i nie pamiętam za bardzo swoich odczuć, wszakże
              twórcy dobrze by zrobili gdyby zaoszczędzili na taśmie. Ale nie zgadzam sie co
              do "Odysei kosmicznej"!!! Film jest genialny, oglądałam go w nocy na wygodnej
              kanapie i ani nie myślałam zasypiać!!! Tam panuje taka atmosfera... nie do
              opisania! Pozdrawiam wszystkich malkontentów!!!
              • Gość: voila Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.bnet.pl / 10.10.36.* 05.05.02, 16:19
                Chodzi mi oczywiście o "Odyseję 2001", na "Odyseji 2010" nietrudno się było
                rozkojarzyć.
                ;-)
            • Gość: Kasia Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.altkom.katowice.pl 07.05.02, 13:13
              O tak - Odyseja Kosmiczna jest nr 1. Kilka razy do niej podchodziałam i nie
              udało mi sie wytrwac do końca ani razu. A na miejscu 2. Oczy szeroko zamkniete -
              bardzo mnie wymęczyły i znudziały. Mysle, ze wystarczyłoby 90 min, na ta
              opowieść.
              pozdrawiam.
              • Gość: wmk Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.co.us.ibm.com 08.05.02, 18:06
                Gość portalu: Kasia napisał(a):

> O tak - Odyseja Kosmiczna jest nr 1. Kilka razy do niej podchodziałam i nie
                > udało mi sie wytrwac do końca ani razu. [...]

Odyseja 2001 jest rzeczywiscie dosyc specyficznym filmem, wiec moze dla wielu okazac sie baaardzo
                nudna...
                • Gość: macio Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: LUDK* / 130.227.160.* 19.07.02, 16:47
                  Odyseja... to dla mnie film numer 1 na zawsze.
                  Rzecz jasna odkrylem to okolo 3-4 ego podejscia.

Zycze wytrwalosci.
                  pozdr.
                  M.
    • Gość: kate Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.komputerswiat.pl 17.04.02, 12:58
      Zdecydowanie Piesni z drugiego pietra. Nie dosc, ze nudne, to w dodatku
      koszmarne i przygnebiajace. Coz, moze nie rozumiem kina artystycznego....
      • Gość: anka Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.poland4u.pl 04.05.02, 10:12
        Ja na Pieśniach z drugiego piętra też przysnęłam, ale to dlatego, że miałam zły
        dzień. Ogólnie film mi się podobał, zwłaszcza te pochody biczowników. A
        najnudniejszym i najgorszym filmem jaki w życiu widziałam była "Cynga"
        Wosiewicza - mam wrażenie, ze reżyser jest głuchym i ślepym człowiekiem. Zeby
        zrobić coś takiego i pokazywac ludziom...
      • Gość: qwerty Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.netasi.wroc.zigzag.pl 07.07.02, 18:11
        Gość portalu: kate napisał(a):

> Coz, moze nie rozumiem kina artystycznego....
        brawa za szczerosc

• Gość: mniejsza_z_tym Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 03.08.02, 15:48
          Poczytalem sobie Twoje wypowiedzi w innym wątku i mam wrażenie, że Twoja
          znajomość kina wyznaczana jest przez to, co akurat Gutek rzuci na ekran.
          Operujesz tytułami kilku filmów, z których żaden nie jest liczy sobie więcej
          niż parę lat. Zacząłeś niedawno chodzić do kina i zajarałeś się tym, jaki z
          Ciebie znawca. Mam rację, znawco artystycznego kina?
    • Gość: lllkkljh Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.pg.com 17.04.02, 16:48
      Wladca Pierdzieli - dla ludzi co udaja ze sie znaja na temacie, chala ze mozna
      sie posrac.
    • Gość: benicio Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 17.04.02, 20:02
      Ja poszedłem kiedys o północy na "Buena Vista..." Alez sie smacznie spało w
      rytm kubańskich dźwięków :-)
    • Gość: narmo Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.pl-net.pl 17.04.02, 20:28
      Przebiję was wszystkich: "Na srebrnym globie". Film
      trwa wiele godzin i przez cały czas nic się nie dzieje.
      Komuś udało się obejrzeć to do końca bez przewijania?
      • Gość: Oshin Na Srebrnym Globie IP: 217.153.60.* 02.05.02, 09:38
        nie, udało mi się obejrzeć jedynie około 20 minut. Film jest tragiczny. Ale
        polecam książkę (pierwszy tom, pozostałe zbyt wykręcone).
    • Gość: mim Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: 212.106.0.* 18.04.02, 17:36
      Przeminęło z wiatrem - ze 3 razy próbowałem obejrzeć i padałem jak ścięty
      najpóźniej po godzinie.
    • Gość: Kasper Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.acn.pl / 10.128.136.* 24.04.02, 20:19
      "Przyczajony tygrus, ukryty smok" czy jakos tak. ŻENADA do kwadratu....
      • Gość: Tradycja Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: 212.36.38.* 25.04.02, 15:14
        Najnudniejszy film wszechczasow to "Evita", pierwszy i ostatni raz wyszlam z
        kina przed koncem seansu.
        A z nowszych, to zdecydowanie "Beautiful Mind", gdzie w sumie calkiem ciekawa
        historia zostala zarzniela i nie uratowala tego nawet popisowa gra Russella
        Crowe.
    • heti Re: najnudniejszy film jaki widzieliście 26.04.02, 10:22
      Ostatnio , to na pewno Człowiek, którego nie było
    • Gość: Turek Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 26.04.02, 10:52

Ze znanych to zdecydowanie "Wywiad z Wampirem". Absolutnie pusta i
      pretensjonalna dłużyzna, a chyba jeszcze nudniejsze były "Wichry Namiętności",
      Ten Brad Pitt płaczący, na tle gór, zachodzące słońce i pędzące konie przez
      prawie trzy godziny to tylko z pilotem w ręku i cały czas na przewijaniu
      • Gość: sd Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: 195.117.231.* 03.04.03, 18:06
        Gość portalu: Turek napisał(a):

>
        > Ze znanych to zdecydowanie "Wywiad z Wampirem". Absolutnie pusta i
        > pretensjonalna dłużyzna, a chyba jeszcze nudniejsze były "Wichry
        Namiętności",
        > Ten Brad Pitt płaczący, na tle gór, zachodzące słońce i pędzące konie przez
        > prawie trzy godziny to tylko z pilotem w ręku i cały czas na przewijaniu

Wywiad z wampirem Obejrzałem go 15 razy znakomity film.A najnudniejszy Pearl
        Harbor
    • Gość: nana Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.bmj.net.pl 26.04.02, 20:16
      dla mnie Pan Tadeusz
    • Gość: Qbin2001 Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.aries.com.pl / 192.168.1.* 26.04.02, 23:51
      Z kina wyszedłem tylko raz. Z filmu THE MILLION DOLLAR HOTEL.
      Nigdy nie wychodzę z kina przed końcem seansu, ale tym razem nie wytrzymałem.
      • Gość: Bella Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.ken.stores.easyeverything.com 27.04.02, 15:00
        "Tess" Polanskiego, chociaz Nastassja Kinski wyglada po prostu zjawiskowo
        (miala wtedy bodaj 15 czy 16 lat). Wytrzymalam do konca i rozumiem, dlaczego
        byl nagradzany, ale tempo tego filmu to cwiczenie na cierpliwosc.
        Ostatnio "Wiernosc" Zulawskiego. Nic dziwnego, ze Sophie Marceau nie zdzierzyla
        i odeszla w sina dal...
      • Gość: www Re: million dollar hotel IP: *.rivnet 03.05.02, 03:38
        True, fim jest trudny w odbiorze ale nie żałuję.
    • Gość: grzesiu REICH IP: *.bielsko.dialog.net.pl 27.04.02, 17:39
      czy jak to sie pisze, z Lindą i takim drugim , też chyba aktorem skoro grał w
      tym filmie, ale ja bym to lepiej zagrał....
    • Gość: ptasia Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.wcp.pl 29.04.02, 17:28
      1. Zdecydowanie wygrywa Jesienna Opowieść Rohmera. To było straszne.
      2. Smak wiśni. Zdecydowanie never more kina irańskiego.
      3. Ostatnio - Ryzykowna Gra, czyli Ocean's Eleven
      4. Na Sylwestra zasnęłam przy Mrocznym Widmie, ale była 2 w nocy, oglądałam to
      3 raz i był okropny dubbing.
      5. Blair Witch Project - ale bardziej mnie zmęczył niż znudził.
      6. No i trochę mnie znudzili Spragnieni Miłości, chociaż wizualnie film mi się
      b. podobał.
      7. A, no i jeszcze ostatnio Gusta i Guściki - ale też nie bardzo, jak już
      miałam dość, to się skończyły.
      Ale dziwię się, jak można zasnąć na "Przyczajonym tygrysie..." czy "Władcy", no
      chyba, że się jest zalanym lub bardzo zmęczonym.
      • Gość: pochlast Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.abo.wanadoo.fr 03.05.02, 07:56
        Gość portalu: ptasia napisał(a):

[...]
        > 5. Blair Witch Project - ale bardziej mnie zmęczył niż znudził.

lojezu,

chyba brakuje ci jakis neuronow wrazliwosci, jesli "Blair Witch Project" cie tylko
        zmeczyl...

co to wlasciwie znaczy "zmeczyl mnie" ?

• Gość: kata Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.rain.fr 31.05.02, 16:11
        Ocean's Eleven jest super , ale zeby sie na nim usmiac trzeba grac w kary (zart
        z pokerem) - bomba...
        American Beaty - uwielbiam
    • Gość: Algien Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: 5.2.1R1D* / *.hul.huji.ac.il 29.04.02, 17:35
      I.A. zdecydowanie....
    • alinca Re: najnudniejszy film jaki widzieliście 29.04.02, 23:25
      Erin cos tam cos tam z Julia Roberts. Nie wytrzymalam i wyszlam w polowie
      seansu.
      • Gość: alison Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.union01.nj.comcast.net 29.04.02, 23:39
        trzeba bylo zostac- najlepsze jest na koncu. Cierpliwosc czasem poplaca:)
        • Gość: jacek Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.proxy.aol.com 30.04.02, 05:40
          Napewno "Smierc w Wenecji",niby film akcji,ale jakis cienki, znudzil nie tylko
          mnie,"Grucha" tez narzekal.
          • Gość: ann Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 06.05.02, 22:11
            Gość portalu: jacek napisał(a):

> Napewno "Smierc w Wenecji",niby film akcji,ale jakis cienki, znudzil nie tylko
            > mnie,"Grucha" tez narzekal.

Smierc w Wenecji to jeden z najlepszych filmow jakie kiedykolwiek powstaly

• Gość: misiek Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: 212.160.131.* 30.04.02, 10:29
          Gość portalu: alison napisał(a):

> trzeba bylo zostac- najlepsze jest na koncu. Cierpliwosc czasem poplaca:)
          właśnie!, tak było na tym filmie z Willisem gdzie grał trupa lekarza psychologa,
          ostatnie 2 minuty wyjaśniły mi wszystko, ale to wcześniej......

• Gość: youstynu Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.nrockv01.md.comcast.net 02.05.02, 04:50
            Gość portalu: misiek napisał(a):

> Gość portalu: alison napisał(a):
            >
            > > trzeba bylo zostac- najlepsze jest na koncu. Cierpliwosc czasem poplaca:)
            > właśnie!, tak było na tym filmie z Willisem gdzie grał trupa lekarza psychologa
            > ,
            > ostatnie 2 minuty wyjaśniły mi wszystko, ale to wcześniej......
            >

chodzi ci o "Szosty zmysl"? Jeden z najlepszych filmow, jakie widzialam. No
            coz... niektorym widac wystarcza wybuchy i piski opon, zeby film byl
            wystarczajaco wciagajacy...
      • Gość: katarzyn Re: najnudniejszy film jaki widzieliście IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 30.04.02, 13:49
        Erin Brokovich?? nie wierze. to nie jest nudny film.
        a tak wogóle, zdzierżyłam jak narzekliście na Pulp Fiction czy American Beauty,
        no OK. są gusta i guściki. Ale jak można powiedzieć ze nudna jest Prosta
        historia? a tak naprawde nudny jest kazdy film, jesli sie go nie rozumie lub
        nie mozna zrozumiec co rezyser chciał nam powiedziec. a tak czasami jest. dla
        mnie nudne sa superprodukcje polskie z Wiedźminem na czele, kręconym na szlaku
        w Szkalrskiej Porębie. to tak jakby Zebrowski jeździl po moim podwórku na koniu.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka