Dodaj do ulubionych

Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5

15.04.21, 17:34
Nie wiem, czy zauważycie, niemniej zakładam nowy wątek, bo wyczerpał się limit wiadomości :)
Obserwuj wątek
  • bezdickens Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 15.04.21, 18:40
   Człowiek, któremu kiszka wyszła na zewnątrz i dalej nie umiał postawić granic w łóżku, człowiek, który bał się wyjść do wc, gdy Adrian był w domu, człowiek, który popuścił, gdy mijający go przechodzień kichnął, człowiek, który przez rok nie odważył się wsiąść do autobusu. Ten właśnie człowiek DYKTUJE NAM WARUNKI, jesteśmy narzędziami w jego rękach:)

   Anka, znowu ci się Joker włączył, a ta sierotka powtarza:) 
  • lajtbozy2 Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 16.04.21, 10:53
   bendzik napisał(a):

   > I będzie zarabiał kupę kasy na swojej patologii. Tak jak dotychczas. XD Z tym p
   > ortalem dla nullo srullo z abonamentami to nie wiem teraz, czy poleciał jakąś n
   > ader wyjustowaną ironią, ale to też już przecież było. Na pewno mowa o wielkiej
   > społeczności z potencjałem. xD

   On stworzy portal. No, no. Ten gamoń nie ogarnie tego nawet w WIXie. Nie mówiąc już o jakimkolwiek modelu subskrypcyjnym czy płatnościach xD co on wymyśla.
   • bezdickens Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 16.04.21, 13:21
    lajtbozy2 napisała:

    > On stworzy portal. No, no. Ten gamoń nie ogarnie tego nawet w WIXie. Nie mówiąc
    > już o jakimkolwiek modelu subskrypcyjnym czy płatnościach xD co on wymyśla.

    Stwierdził, że nie ma długu u Wery, bo... planował naleśnikarnię, planował robienie harnessów. Jaką wartość mają te plany? Według niego plan to 99% wykonanej pracy. To też może wskazywać na dopaminowe preferencje (cząsteczka przyszłości, projektów, planów). Mało uzależnionych latami planuje otwarcie biznesu, wyjazd za pracą, wyremontowanie mieszkania, czego to po niedzieli nie zrobią itd., a mówią o tym, sącząc pod sklepem napój wysokoprocentowy.
    On wymyślił portal, a Anka ma teraz kombinować jak to zrobić :) Szczodry podział obowiązków.
     • bezdickens Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 16.04.21, 16:00
      Za hajc z reklam kupimy se autko, pojedziemy w góry:)

      Przy zachowaniu proporcji, osoby z problemami Anki potrafią osiągnąć sukces, są często bardzo twórcze. Adam to typowy uzależniony snuj. Spotkasz takiego za 10 lat, a on ciągle w tej samej bramie wyjeżdża do Holandii i otwiera lokal przy Ratuszowej.

      *O portalu już zapomniał, zapowiada 11-częściowy lajt o Monice🥴
       • bendzik Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 18.04.21, 19:06
        Kiedyś dawało się znać na kafeterii, ale to było jeszcze przed wprowadzeniem obowiązkowego logowania.

        lajtbozy2 napisała:

        > Macie jakiś pomysł, jak dać znać reszcie, że powstał nowy wątek? Daś się pewnie
        > też nie skleił, to akurat dobrze ;)
         • bezdickens Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 19.04.21, 11:36
          W jednym z #11 rogowska sierota prawie płacze: mieliśmy mieć z Weroniką WSPÓLNY kanał, to znaczy na moim kanale, specjalnie była kupiona kamera (czyt. Wera kupiła). Wera się obraziła, bo nie chciałem występować z nią, chciałem być sam na filmikach xD
          Wspólny kanał...

          Ponadto Szary cudownie odnalazłby się jako tatuator, piercer, ale Wera zablokowała jego karierę w Polsce. Wprawdzie nie umie tatuować czy przekłuwać, ale wiecie, jakie to ma znaczenie, Weronika odblokuj mu tę karierę, a zacznie napierdalać Irezumi. NIECH TYLKO KTOŚ DA MU TOM SZANSĘ, CHLIP!

          Tymczasem kolejny projekt ❌ Gęganie odbiera siły życiowe na coś więcej.
          • lajtbozy2 Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 19.04.21, 15:04
           Dziś wyjustował milion lajtów, godzinami paplał. Nawet nie wiem o czym - nie dało się na tym skupić. Najpierw dwie godziny czesania szczoteczką brwi. Efekt oczywiście żaden - dosłownie żaden, bo na tych wydziaranych gąsienicach nic nie spowoduje różnicy. Coś tam popaciał na szaro, ąę rozświetlacz z wibo, kochani, a następnie, uwaga, założył ciemne okulary na swoje arcydzieło i wyszedł z domu :)

           Piękna wiosna, ach, och. Szary chce iść na studia, pedagogika resocjalizacyjna go tym razem "interesuje". Ktoś zadał pytanie, czy dziś ma wolne. Nie odpowiedział udając, że nie widzi, chociaż innych pytań niemal nie było. Na lajcie garstka.
           • bezdickens Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 20.04.21, 11:25
            lajtbozy2 napisała:

            Szary chce iść na studia, pedagogika resocjalizacyjna
            > go tym razem "interesuje".

            Przecież resocjalizację zaczął w październiku. Mam gdzieś nagranie.

            Adasiowi marzą się niegrzeczni chłopcyXD Będzie im justował przerażonym głosem ministranta, z reno na czole, w swoich bucikach na koturenkach 😃👍
            Ciągle ten sam pomysł na życie, dopchać się do ludzi w kryzysie, bo takimi łatwiej rządzić.
            Nie, pusiu, nikim nie będziesz zarządzał, rządził, kierował. 
               • gabrielblack Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 20.04.21, 21:01
                Liczę na to, że udostępnicie ten wątek gdziekolwiek się da... Nie ważne co tu jest pisane... ważne, że o mnie... na czym ja zarobię. Portal powstaje ale będzie trzeba płacić abonament. Jesteście częścią mojego sukcesu czy Wam się to podoba czy nie. Wkrótce więcej informacji... na bieżąco będę informował. Całuję tam gdzie lubicie! ;)
                • lajtbozy2 Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 20.04.21, 21:15
                 Zarób ty sobie najpierw na porządne grochy i stosuj się do zaleceń lekarza. Na swojej "popularności" zarobiłeś tylko tyle, że wyglądasz jak karykatura samego siebie, jesteś okaleczony i poobdzierany ze skóry. To prawda, że jesteśmy częścią twojego sukcesu - ten sukces to to, że wreszcie ktoś cię słucha.
                 • cojapatrze Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 20.04.21, 21:22
                  Adaś ty serio myślisz, ze ktoś stąd zaplaci, żeby się dostać na twój portal? Jest różnica między założeniem darmowego, lewego konta na insta, a finansowym wspieraniem patologii. Chyba trochę ci pomylili ludzie, na patostreamach pewnie byś zarobil, bo 14-latkowie to niezły target, ale nie sądzę, że ktokolwiek stąd wydałby na ciebie złamanego centa.
                  • gabrielblack Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 20.04.21, 22:36
                   Wszystkie aktualizacje i nowości na bieżąco będę zamieszczał m.in. tutaj na forum. Portal opierać się będzie na nietypowych modyfikacjach, a jak wiadomo to bardziej niż seks przyciąga uwagę. Zainteresowanie jest spore, a ludzie którzy modyfikują się na pewno będą chcieli między sobą korespondować bo podłączony będzie pod to chat. Portal będzie po angielsku i wiele smacznych kąsków. Widomym jest że też opłacicie bo wiele rzeczy nie publikowałem a i inne osoby mają dużo do pokazania. Świat jest wielki, a ludzie i ich upodobania różnorodne. Wykorzystam Was do własnych celów! Hehe
                   • lajtbozy2 Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 20.04.21, 23:41
                    Nieprawda, pokazałeś wszystko. Twoja makabryczna dziura jest dostępna dla każdego w necie i każdy, nawet ten najbardziej ciekawski, może sobie popatrzeć zupełnie za darmo. Nikt nie będzie chciał ze sobą korespondować, geniuszu, bo ktoś już wymyślił fejsa, instagrama i inne społecznościówi. Do tego stopnia nie ogarniasz, że nawet nie przyjdzie ci do tego wyliniałego łba pytanie - za co ktoś ma ci płacić, skoro na Insta pogada sobie z kim chce, z całego świata, za darmo? :D

                    Nie potrafisz zmienić nazwy kanału, a uroiłeś sobie, że zrobisz portal z abonamentem. Daś na nowo wymyśla fejsa, tylko płatnego i z dwoma członkami - nim samym i Dzbanką :)

                    By the way, piszesz już jak ona. Kto następny, panie shapeshifterze? Jak tam naleśnikarnia, książka, projekty, dom modowy? Wolontariat w schronisku? Różne dipy ( XD), projekty, kanały, showupy? Jak zwykle nic. Wielka, zionąca jama.
                    • cojapatrze Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 21.04.21, 00:23
                     Pewnie to zalezy od tego, kto jakie ma życie seksualne xD Osobiście wolę seks, niż ogladanie czyjejś dziury po kastracji. Ja w sumie tego osławionego pusia, widzialam raz przez 3 sekundy i to przypadkiem xD Chyba jeszcze nigdy tak szybko nie wyłączałam jakiejś strony, jak wtedy gdy to coś się pojawiło na moim ekranie. A swoją drogą, Dasiu to prawdziwy rekin biznesu xD Płatna stronka z CZATEM, w dobie instagrama, fb i innych darmowych komunikatorów. Ja nawet do Polski dzwonie i pisze za darmo, bo mój operator dorzuca taki gratis, a tu będzie trzeba płacić, chyba się jednak skusze xD ech...
                     • gabrielblack Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 21.04.21, 04:54
                      Informować będę na bieżąco tutaj i na innych serwisach (modyfikacje narządów płciowych nie ograniczają się na kastracji... hehe), a jak widzę ja na pewno nie będę obserwować wywołuje nieskromnie uśmiech na mojej twarzy... czy chcecie czy nie zawsze będę na tapecie tylko teraz zacznę zarabiać na tym. Dbajcie mi o siebie i o moją renomę w sieci... może Kafeteria WP.PL jednak... hihihihi
                 • bendzik Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 21.04.21, 07:13
                  Groszków łykać nie będzie jak pan doktor każe, bo za nudno i jeszcze co nieco by zaczęło do pustego sagana docierać... Na przykład to, że dał sobie uciąć narządy, trwale się oszpecił i... nic z tego nie ma, poza 5 minutami bardzo wątpliwej sławy na portalach typu pudelek. Więcej, przecież jeszcze wisi Veronice pieniądze za zasponsorowanie zabiegu i jeszcze długo będzie justował paleciakiem po magazynie, żeby zarobić na zwrot. A myślał, że wystarczy się wybazgrać tuszem w chałupniczych warunkach, pojustować bzdury na kanapie w DDTVN i uciąć dicka a sława przyjdzie sama. No jednak nie. Pominę tu aspekt psychologiczny w jego ówczesnej relacji z Weroniką i związku tej relacji z kastracją, bo to już było analizowane przez @bezdickens w poprzednim wątku, a ona jest w te klocki na pewno lepsza niż ja i nic dodawać nie trzeba. Jeśli Sryś ma cień odwagi, żeby zajrzeć w głąb własnej głowy i wyjaśnić sobie sam pewne sprawy, może po prostu odszukać te posty i przeczytać.
                  Nawet, gdyby był zdolny wspólnie z Dzbanką ogarnąć stworzenie jakiegoś płatnego portalu dla osób lubiących modyfikacje w kroku, to o ile by udało mu się znaleźć i ściągnąć tam jakichś ludzi, co lubią sobie machnąć tam kolczyk czy tatuaż, to przecież po pierwszym seansie justowania by odpadli. A on sobie w tym szarym łebku ubzdurał, że będą mu płacić za oglądanie okaleczenia i wykłady o nulllllo. xD Kiedy tę straszną dziurę pokazał już wielokrotnie w internecie zupełnie za darmo.
                  Przypomniały mi się te jego smutne pokazy na SU. Na czacie udzielało się w porywach parę osób, przeważnie cisnąc z niego bekę, a więcej niż 90% napiwków płaciła Dzbanna. xD Obejrzałem to całkowicie za darmo, nawet nie logując się na SU i złamanego grosza (czy żetona) bym nie dał za oglądanie tego kiepskiego show.
                  Przykleił się teraz do Dzbanny, która od lat zarabia pokazując swoje wdzięki w internecie i myśli sobie w tym małym rozumku, że on też tak może. xD To, że nie brakuje amatorów wdzięków pań plus size jest faktem znanym od dawna i nic dziwnego, że Anka jest sobie w stanie tak dorabiać. Nie słyszałem jednak o fetyszystach dziur po kastracji. Dziwi mnie, że Anka, która jednak co nieco tam ogarnia wydaje się też wierzyć w potencjał Srysia do stania się gwiazdą e-prostytucji.
                  PS proponuję nie odpisywać szaremu, żeby mu się przypadkiem nie zaczęło wydawać, że to jest temat do konwersacji z nim, a nie o nim.

                  lajtbozy2 napisała:

                  > Zarób ty sobie najpierw na porządne grochy i stosuj się do zaleceń lekarza. Na
                  > swojej "popularności" zarobiłeś tylko tyle, że wyglądasz jak karykatura samego
                  > siebie, jesteś okaleczony i poobdzierany ze skóry. To prawda, że jesteśmy częśc
                  > ią twojego sukcesu - ten sukces to to, że wreszcie ktoś cię słucha.
                  • lajtbozy2 Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 21.04.21, 09:46
                   Zgadzam się, z mojej strony koniec dyskusji z Dasiem, bo aż mam wyrzuty sumienia - czuję się, jakbym pojeżdżała ośmiolatka. Co to za sukces ;)

                   Śmieszy mnie niemożliwie, jak udaje, że jest jeszcze w nim jakaś tajemnica i coś, co mogłoby kogokolwiek zaciekawić. No nie ma. Jest okaleczone ciało, które każdy widział. No ale niech sobie pożyje złudzeniami, w końcu co mu zostało - też na jego miejscu wolałabym fantazjować o wielkim bogactwie stojącym za rogiem niż uświadomić sobie, że jest się oszpeconym i okaleczonym przegrańcem bez perspektyw na cokolwiek innego, niż justowanie w Tworkach, jak się zrobi pod garem za grubo.
                   • bezdickens Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 21.04.21, 11:01
                    Aktualizacje i nowości zamieszczane na polskim forum dla anglojęzycznych gości 👍😃 Brzmi gościnnie.

                    "Portal opierać się będzie na nietypowych modyfikacjach, a jak wiadomo to bardziej niż seks przyciąga uwagę".
                    "...a jak wiadomo" to do babci z Rogowa. Proszę przypis źródłowy. Chętnie poczytam o jakichś badaniach, gdzie ludzie wybierali obrzydzenie zamiast podniecenia. To średnio ewolucyjne rozwiązanie, ale JAK WIADOMO, to pewnie kilkadziesiąt artykułów wyskoczy na PubMed.

                    Dalej już wchodzi coś psychotycznego O PODŁĄCZANIU, bo pod co i jak chce ten czat PODŁĄCZAĆ, pod nulloserwer z siedzibą w telefonie matki Wery?

                    "Widomym jest że też opłacicie"
                    Jakiś czas temu ktoś wrzucił na Twittera link o Szarym. Jedna osoba odpisała, że chory psychicznie woła o pomoc i na tym się skończyło. Na pewno wykupią pay-per-view, skoro za darmo nie chcą oglądać👍😃 Reakcja jak na widok bezdomnego, odwracanie wzroku.
                    Do tej pory nie wymęczyłam kompulsywnej jedenastki za free na yt. Ta quasipochwa wywołuje we mnie odruch obrzydzenia, jakbym widziała trąd albo robaki toczące żywego człowieka. Już wyskakuję z portfela i zegarka.

                    Zamiast napisać bezpośrednio do BlackAliena, ludzie będą płacić szaremu pośrednikowi. W gratisie babeczki, które Ania ulepi wiaderkiem w piaskownicy. Płacić można w liściach kasztanowca, klonu i dębu.
                    • bezdickens Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 21.04.21, 12:06
                     twitter.com/touka_voodoo?lang=en
                     Link +18. Twitter, czyli platforma do gadania, więc fajnie pokazuje, czy intymne modyfikacje są poruszającym tematem do dyskusji. Sądząc po aktywności w sekcji komentarzy - nie są. Twitter tego nie blokuje, nie cenzuruje, wolny dostęp, niewielkie zainteresowanie. Ile zarabia na tym Touka Voodoo? Poza reklamą swoich usług NIC.
                     • lajtbozy2 Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 21.04.21, 12:47
                      Jest pełno stron, platform, miejsc wymiany myśli, które mają setki, tysiące, miliony użytkowników. Pełen dostęp do olbrzymich baz porno z udziałem zmodyfikowanych ludzi. Pełne możliwości dowolnego kontaktu z każdą zmodyfikowaną, ciekawą osobą z całego świata. Próg wejścia - żaden, wystarczy konto na instagramie.

                      Cep wymyśla koło na nowo i uważa, że ktoś zapłaci za justowanie, którego, jak piszesz, nikt nie chce oglądać za darmo xD To jest hit nad hity, chyba nawet lepsza psychoza, niż naleśnikarnia, bo naleśniki ktoś mógłby chciał kupić. Oczywiście pominę kwestię organizacyjną, bo ani portal, ani SEO, ani GoogleAds ani nic innego nie jest choćby w 5% wykonalne nawet z pomocą Dzbanki, bo po prostu się na tym nie znają. Do tego fantazja, iluzoryczne schizy, zerowa charyzma - przepis na majątek gotowy :)
                      • gabrielblack Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 21.04.21, 14:01
                       Co to za różnica czy piszecie o mnie czy do mnie... ważne że jestem w obiegu. Dalej jest to takie trudne do zrozumienia... szkoda że ciągle jeden i ten sam wątek z tymi samymi fantazajmi na mój temat... Fantazji Wam nie brakuje więc proszę o więcej kłamstw na mój temat. Z Anią na pewno będziemy mieć ubaw po pachy. Co do portalu... płacz i płać a dowiesz się więcej hehe
                        • gabrielblack Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 21.04.21, 16:52
                         Tak się składa, że w przeciwieństwie do Was mnie rodzice, mężowie nie utrzymują. Nie muszę też liczyć na zapomogę od Państwa w postaci 500+... i nie biję się z wolnym czasem od nadmiaru którego dostajecie Małpiego rozumku. Wasza aktywność tylko mi pomoże pomnożyć pieniądze. Tak jak już pisałem będziecie częścią mojego sukcesu, czy Wam się to podoba czy nie! Im więcej mnie na ustach ludzi tym lepiej dla mnie. Liczę na to że wykażecie się większą inicjatywą i kreatywnością w teoriach spiskowych. Wy to tak naprawdę ja, beze mnie nie istniejecie! Ot to cała prawda! ;)

                         • isthisthereallife Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 21.04.21, 17:35
                          gabrielblack napisał:

                          > Tak się składa, że w przeciwieństwie do Was mnie rodzice, mężowie nie utrzymują
                          > . Nie muszę też liczyć na zapomogę od Państwa w postaci 500+... i nie biję się
                          > z wolnym czasem od nadmiaru którego dostajecie Małpiego rozumku. Wasza aktywnoś
                          > ć tylko mi pomoże pomnożyć pieniądze. Tak jak już pisałem będziecie częścią moj
                          > ego sukcesu, czy Wam się to podoba czy nie! Im więcej mnie na ustach ludzi tym
                          > lepiej dla mnie. Liczę na to że wykażecie się większą inicjatywą i kreatywności
                          > ą w teoriach spiskowych. Wy to tak naprawdę ja, beze mnie nie istniejecie! Ot t
                          > o cała prawda! ;)
                          >
                          Tak samo jak ty nie istniejesz bez nas Bo to tylku tu ludzie ciagna z ciebie lacha. Ja ci zycze powodzenia z tym swoim nowym "kanalem" ale nie oszykujmy sie konkurencji na takowym rynku pelno wiec latwo nie bedzie, tym bardziej, ze nic, kompletnie NIC nie masz soba do zaoferowania. Ani ty smieszny, ani rozumny, te twoje modyfikacje to parodia. Zero jakiegokolwiek sexapilu, wiec w porno raczej tez nie bardzo. Takze nie chce byc tu pesymista ale ty to jestes taki zwykly roszczeniowy chlopek roztropek ktoremu w zyciu nie wyszlo przez swoje wlasne klamstwa.
                          A co do utrzymywania przez mezow - tez bys tak chcial co 😉 szkoda tylko, ze tak jak wczesniej wsponialam nie masz nic do zaoferowania wiec nikt cie utrzymywac nie chce.
                         • bendzik Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 21.04.21, 18:21
                          Najśmieszniejsze, że jego aktualna mamka jest rencistką, więc kto tu jest na czyimś utrzymaniu? 🤣 Nie to, żebym wypominał Nox pieniądze za chorobę, bo bym się z nią za Chiny ludowe nie zamienił, ale Srysiowi zawsze chętnie wytknę hipokryzję. 👍🏻

                          mitomanstwo2021 napisał(a):

                          > Czy według Ciebie udzielanie się na forum wiąże się z byciem czyimkolwiek utrzy
                          > mankiem? :D dobreee
                      • lajtbozy2 Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 21.04.21, 18:35
                       Przestańcie z czubem gadać, to sobie pójdzie, jak jego mamka, teraz przecież tak samo jak ona funkcjonuje ;)

                       Btw, Bezdickens pewnie napisze coś mądrego o tym fragmencie, że kastrat ma zakodowane, że każdego ktoś musi utrzymywać :) Nie ma w jego łbie koncepcji, że można samodzielnie mieć kompetencje, doświadczenie, wykształcenie, a nie tylko sobie to wymyślać i justować na lajtach. Nie ogarnia, że tak wygląda właśnie życie, a nie wiszenie na kimś jako pasożyt. Aż przykre.
                         • bendzik Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 21.04.21, 19:05
                          Bywał już tam? Jakieś znaleziska o nim pamiętam i rzeczywiście ruchu tam nie było, ale jak sam zacznie justować i chwalić się dziurą pokastracyjną, to pewnie ktoś się pochyli nad Srysiowym nieszczęściem i nie będzie tam tak kulturalnie jak tutaj. XD

                          lajtbozy2 napisała:

                          > Sam z siebie w życiu nie zagrzeje na wykopie. Był nieraz, nie zażarło, nie ta n
                          > isza ;) Ile można śmiać się z brodatej baby w cyrku?
                         • lajtbozy2 Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 22.04.21, 11:37
                          bezdickens napisał(a):

                          > Praca nad nullo-serwerem wre - szary wyzywa się z Moniką. Już nawet nie pamięta
                          > , o co mu chodziło z tym portalem. W weekend z noxą szczegółowo zaplanują coś n
                          > owego.
                          > Płacz i płać XD Tymczasem psiara musi wyskoczyć z portfela :D

                          To już dawno przestał być kabaret, teraz to mokry sen Lyncha xD
                         • bezdickens Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 22.04.21, 14:02
                          BOLI GO WIELKA MONIKA. Sam za zrobienie z siebie idioty w tvn nie dostał grosza. Szalone dziewczynki zaśpiewały 1,5 i tyle im zapłacono. Teraz Monika w pociągu psika się Gucci (serio), a Adaś w rossmanku - "poproszę najtańszy perfum, taki do 10 zł" XD Wypinać hemoroida za śmietnikiem, żeby mieć na dezodorant ze str8 czy la rive 😃👍
                         • noxelianoxelka Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 22.04.21, 14:37
                          To forum jest absurdalne :D Hejtowana jest osoba, która o własnych siłach walczy o swój lepszy los i jest na poziomie. A "kolorowymi" nazywana jest totalna patologia, zaćpana, afiszująca się z prostytucją przed dzieciakami itd. Faktycznie jest czego zazdrościć, całe 7 stów w łapie i na "koncie", które zaraz rozejdą się na dragi, chlanie i szpan na instagramie. Za parę dni wróci do nich szara rzeczywistość, błaganie o pożyczki i wielkie promocje dla starych oblechów. Myślę, że to żaden wyczyn iż mamy o wiele więcej niż te dwa klauny. Gabriel używa dobrych kosmetyków, widziałam na własne oczy a ty roisz sobie sytuacje, które się nie wydarzyły. A rozsądne wydawanie pieniędzy daje poczucie bezpieczeństwa na przyszłość. Tam nawet najlepsze perfumy niczego nie zmienią, bo gęba parszywa że aż strach, nie wspominając o innych rzeczach. Zamiast zrobić coś pożytecznego, kasa wywalona w błoto. Zresztą to są grosze. Widzę że reprezentujecie podobny poziom dna, że temu przyklaskujecie. A porządne osoby wyśmiewacie i poniżacie.
                         • czarnamamba_dance Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 27.04.21, 09:16
                          Ty masz kur*** zaniki pamięci czy jak? Miesiąc temu płakałaś, groziłas, wyzywałas Adamka od kłamców, posadzalasnonbrak empatii z X razy. Groziłas zniszczeniem i ujawnieniem nagrywanych rozmów, pisanych treści... Obiecywałaś, że go zniszczysz, że nigsy mu nie wybaczysz.. Oboje jesteście nieszczęśliwi, niby dorośli a jednak niepełnosprawni umysłowo. Kaleką psychiczny chwali się ze uwaga uwaga sam zarabia na siebie a innych inni utrzymują 🤦🏻‍♀️Kaleką kłamie i grozi, że nic nie jest winien Veronice. Otóż prawda jest taka, że za sponsorowała my rok życia w Londynie, dawała kieszonkowe jak k*** dziecku. Zafundowała depindolizacje, a ten płakał, że jak mogła sama operacje se zrobić, bo ona miała tam się nim opiekować jak k*** kaleką, którym się wtedy stał 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Nieszczęsny człowiek, prawda jest taka, że on od zawsze miał problemy psychiczne, rodzina się go wstydziła, doszły jeszcze problemy z orientacja, a ludzie wycjowywujacy go z racji wiary tak się tego wstydzili ze okazywali na każdym kroku, że się jego wstydzą. On już taki mądry za dzieciaka byl. Ale bal się swojego cienia jak cholerna. Poszedł w złą stronę gdyż nikt jemu nie pomógł, nikt nie poparł w tym gejostwie, "znajomi" wiedzieli zenagina/naciąga prawdę o swoim życiu, o swojej rodzinie, zaczęli go unikać, zaczęli gnębić biednego Adamka Sebusia. Teraz po tylu latach słuchania różnych wersji jego ścieżkizyciowej, osiągnięć i chorób, jego krótkiej pamięci co do własnych kłamstw, mamy taką polewkę. Mnie to ciekawi, że starzy zamiast zamknąć za młodu w jakimś zakładzie, żeby łaknąć atencji nie uciął sobie paluchów, co po latach zrobił w inny sposób ucinają męskość nigdy jej nie posiadając. Ale starzy woleli ukryć ten palący wstyd i mamy teraz takie psychicznie zdewastowane, nieszczęśliwe, bojące się swojego własnego pierdu, kłamiące na własnym kroku, pragnące atencji, bojące się normalności, pokancelowane, wiecznie zabiegające o atencję i szukające takiego"męża i tego słynnego 500plus" na podpaski czy farbę do włosów, która farbuje sobie złuszczone ohydnie monstrumentalne brewy. Taka k***wielka filozofia pracować w dzisiejszych czasach, albo obsługiwać komputer, zmieniać hasła, nazwy, zakładać kanały itp itd. Nawet nie chce mi się dyskutować z gościem, który wszędzie ludziom wmawia, że jemu zazdroszczą. Dżizas krajst🤣🤣🤣🤣 Taa zazdrościmy tej ułomności i braku zaradności, dej nam trochu 🤦🏻‍♀️🤣
                         • bendzik Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 27.04.21, 09:27
                          Teraz będzie go utrzymywać Anka ze swojego żetoniarstwa. A później pewnego dnia bezpiecznik jej wyskoczy i będzie z tego taki cyrk, jakiego wokół Srysia jeszcze nie widzieliśmy. Będzie przerażony justował z worami przez Lasek Marceliński, a w tym samym czasie Dzbanka wysra wszystko na jego temat, włączając intymne szczegóły. XD Pasożyt znowu pożałuje swojego pasożytnictwa.
                         • naderroztropny Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 27.04.21, 12:27
                          lajtbozy2 napisała:

                          > O rany, jak się Monika wściekła. Wrzucił na drugim koncie nagrania z takimi wyz
                          > wiskami i groźbami, że skóra cierpnie. Nie sądzę że on wie w co się wpakował.

                          Sryś odwazny w czterech ścianach z telefonem w łapie. Na żywo osrałby się ze strachu po brzegi pieluchomajtek
                         • lajtbozy2 Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 27.04.21, 13:41
                          Monika ma jedno, miałam na myśli drugie konto kastrata, gab.rielblack. Monika wrzeszczy, rzuca oblegi, grozi mu pobiciem, śmiercią. Tak samo Dzbance. Sądząc po temperamencie Moniki i jej, ekhm, znajomościach, nie traktowałabym tego jako czcze gadanie.
                         • lajtbozy2 Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 27.04.21, 19:49
                          Monika jest nieobliczalna, bo tak naprawdę nie ma nic do stracenia. Kastrat też nie ma, ale raz, że o tym nie wie, a dwa, że jak mówicie, zwija się w kokon kiedy się koło niego głośniej kichnie. Monika nie zawaha się, ona lubi rozróbę, poza tym, jak każdego, można ją w końcu wyprowadzić z równowagi. Ona nie będzie justować.
                         • naderroztropny Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 27.04.21, 20:26
                          lajtbozy2 napisała:

                          > Monika jest nieobliczalna, bo tak naprawdę nie ma nic do stracenia. Kastrat też
                          > nie ma, ale raz, że o tym nie wie, a dwa, że jak mówicie, zwija się w kokon ki
                          > edy się koło niego głośniej kichnie. Monika nie zawaha się, ona lubi rozróbę, p
                          > oza tym, jak każdego, można ją w końcu wyprowadzić z równowagi. Ona nie będzie
                          > justować.

                          Ja mam chyba więcej optymizmu, bo uważam, że nasz eunuch przy dużych staraniach ma szanse na życie jako przydatna społecznie jednostka. Ale to się raczej nie stanie, sam nigdy się nie doprowadzi do ładu, a tym bardziej otaczajac się osobami typu Dzbanna.
                         • bendzik Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 27.04.21, 21:16
                          Wat? Co on takiego może wnieść do społeczeństwa poza wykonywaniem jakichś prostych prac i robieniem za darmową rozrywkę do śledzenia na sraczu?

                          naderroztropny napisał(a):

                          > Ja mam chyba więcej optymizmu, bo uważam, że nasz eunuch przy dużych staraniach
                          > ma szanse na życie jako przydatna społecznie jednostka. Ale to się raczej nie
                          > stanie, sam nigdy się nie doprowadzi do ładu, a tym bardziej otaczajac się osob
                          > ami typu Dzbanna.
                         • naderroztropny Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 27.04.21, 21:44
                          bendzik napisał(a):

                          > Wat? Co on takiego może wnieść do społeczeństwa poza wykonywaniem jakichś prost
                          > ych prac i robieniem za darmową rozrywkę do śledzenia na sraczu?

                          Właśnie jakby zrezygnował z sm, leczyłby się plus prosta praca na magazynie i moglby, przy dużym szczęściu i pomocy kogoś normalnego się ogarnąć na tyle. Nie jestem oczywiście specjalistą, ale znam sytuacje, w której dało się wyprowadzić na prostą ciężkie przypadki wiec czasem z żalu nad kaleką uruchamiam takie wizje ;)
                         • gabrielblack Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 28.04.21, 05:04
                          Oooooooo jaki ja mściwy i na dodatek bezdomny... ponownie, chyba... i psychopatyczny... hehehehehehehehehehehehhehehehehe

                          Zaznaczam że "walczę" w słusznej sprawie... nie zgadzam się na to by ktoś świadomie i z premedytacją zarażał innych chorobami wenerycznymi jako sex worker... większość ma rodziny... ale co ja tam wiem...

                          Won do piekła ku*wy wstrętne ;)
                         • bendzik Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 28.04.21, 08:59
                          Skoro pozbawił dziewczyny możliwości zarobkowania to rzeczywiście na jego miejscu oglądałbym się za siebie. Nie wiem czy są naprawdę zakażone czy nie i nawet mało mnie to obchodzi, czekam na dalszy ciąg telenoweli. 🍿

                          helga1521 napisał(a):

                          > 🍿🍿🍿
                         • lajtbozy2 Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 28.04.21, 10:05
                          Jak to - pozbawiła go dachu nad głową? Coś mnie ominęło? Daś justuje do noclegowni na pryczę? Co do Moniki - za zablokowanie im Roksy spłynie na niego taki gniew, że nie nadążymy z popcornem. Ja na jego miejscu bym przestała nadawać na rok i schowała się gdzieś do nory.
                         • naderroztropny Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 28.04.21, 10:19
                          lajtbozy2 napisała:

                          > Jak to - pozbawiła go dachu nad głową? Coś mnie ominęło? Daś justuje do noclego
                          > wni na pryczę? Co do Moniki - za zablokowanie im Roksy spłynie na niego taki gn
                          > iew, że nie nadążymy z popcornem. Ja na jego miejscu bym przestała nadawać na r
                          > ok i schowała się gdzieś do nory.

                          Nie wiem, na ile Monice mozna wierzyć, ale podobno poinformowała właściciela mieszkania czym zajmuje się szary kastrat i że przyjmuje klientów w mieszkaniu i ten go wywalił. Zaznaczam, że to słowa Moniki.
                         • bezdickens Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 28.04.21, 10:28
                          lajtbozy2 napisała:

                          Co do Moniki - za zablokowanie im Roksy spłynie na niego taki gn
                          > iew, że nie nadążymy z popcornem. Ja na jego miejscu bym przestała nadawać na r
                          > ok i schowała się gdzieś do nory.

                          Zwłaszcza że on nie wie na pewno, czy są zakażone. To mu jednak nie przeszkadza w zapewnianiu, że ma dowody 100%. Robi wtedy taką minę jak przesłuchiwani świadkowie zdarzenia. Starsza pani wie NA PEWNO, że auto było czerwone, a zza winkla wyłania się pijak, który wszystko widział i było srebrne. Każdy ma tę samą śmiertelnie poważną minę człowieka, który przez chwilę poczuł się ważny.
                         • helga1521 Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 28.04.21, 11:07
                          Wczoraj wieczorem był lajw na FB - patocelebrytki .... uuuu Srysia musiała piec Pusica - bo mocne słowa o nim padły. Widac, iż wieje osób darzy Bombelka ogromna „sympatia” ... generalnie ma opinie zakłamanego debila o intelekcie złotej rybki 🤣 - tak wiem nic odkrywczego. Ponoć nasz Doktor psychologii dorabia gdzieś w drogerii jako sprzedawca... uuuu czyzby nikt nie chciał zatrudnić jako psychoterapeutę lub barbera ?
                         • lajtbozy2 Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 28.04.21, 12:15
                          A Dasia może trochę sprowadzi na ziemię, że ludzie nie umieszczają go w tej samej kategorii co Morbida, Weronikę, tylko że trafił do wora freaków, alkoholików, ludzi zaburzonych. Może mu to da do myślenia, co o nim się powszechnie sądzi i że to nie jest kwestia "kilku osób na forum" :)
                         • bendzik Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 28.04.21, 13:36
                          Płonne nadzieje. 😉 Może na chwilę zniknie z socjalów, kiedy zrobi się za duży smród i to tyle z jego autorefleksji. To już tyle razy przecież było. 😉🍿

                          lajtbozy2 napisała:

                          > A Dasia może trochę sprowadzi na ziemię, że ludzie nie umieszczają go w tej sam
                          > ej kategorii co Morbida, Weronikę, tylko że trafił do wora freaków, alkoholików
                          > , ludzi zaburzonych. Może mu to da do myślenia, co o nim się powszechnie sądzi
                          > i że to nie jest kwestia "kilku osób na forum" :)
                         • lajtbozy2 Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 28.04.21, 15:05
                          Okazało się, że nie wypalil fortel z byciem obrońcą uciemiężonych klientów, których dziewczyny rzekomo zarażają. Nikt nie bił braw, że Daś Pierwszy Sprawiedliwy tak się zaangażował. Wrzucili go do worka jednej wspólnej zabawnej patoli i wszyscy czekają z popcornem, aż Monika wyjustuje mu w zęby.
                         • bezdickens Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 28.04.21, 17:10
                          U Anki nie może mieszkać. Dostaje ataku astmy i paniki na widok kota. O to miał kosę z menago. Płakał, ze jest uczulon, a ta go zakwaterowała z sublokatorką-kociarą. Prawie umarł 😭 Wpadał w bezdechy. Czyżby zapomniał, że kitku jest zagrożeniem życia?
                         • naderroztropny Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 28.04.21, 17:15
                          bezdickens napisał(a):

                          > U Anki nie może mieszkać. Dostaje ataku astmy i paniki na widok kota. O to miał
                          > kosę z menago. Płakał, ze jest uczulon, a ta go zakwaterowała z sublokatorką-k
                          > ociarą. Prawie umarł 😭 Wpadał w bezdechy. Czyżby zapomniał, że kitku jest zagr
                          > ożeniem życia?

                          Oczywiście uczulenie mija, gdy staje się wolontariuszem w schronisku i pomaga bezdomnym zwierzętom
                         • bezdickens Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 28.04.21, 18:22
                          naderroztropny napisał(a):

                          > Oczywiście uczulenie mija, gdy staje się wolontariuszem w schronisku i pomaga b
                          > ezdomnym zwierzętom

                          Ryzykował życiem dla bezdomniaków. Wielki człowiek. Teraz znowu zaryzykuje, by być bliżej Anki 👏
                          To dobrze, im bliżej, tym szybciej dowiemy się, jak to z nim naprawdę jest, grane są pieluchy czy tylko podpaski.
                         • bendzik Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 28.04.21, 20:46
                          Trochę jak we wiosce Smerfów 😄. Smerfować, smerfastycznie itd. W sumie Sryś wyglądał jak przerośnięty Papa Smerf, zanim blackwork zamienił się w shitwork w kolorach wysypiska. 😉

                          lajtbozy2 napisała:

                          > Jestem pod głębokim wrażeniem, jakie słowotwórcze właściwości zyskało justowani
                          > e <3 Kocham Was!
                         • naderroztropny Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 28.04.21, 21:01
                          bendzik napisał(a):

                          > Trochę jak we wiosce Smerfów 😄. Smerfować, smerfastycznie itd. W sumie Sryś wy
                          > glądał jak przerośnięty Papa Smerf, zanim blackwork zamienił się w shitwork w k
                          > olorach wysypiska. 😉
                          >
                          Ostatnio kajkusia zapytała go na lajwie czy będzie poprawiał tatuaż na twarzy. Zniesmaczony tym pytaniem Sryś odrzekł, że tak jak jest teraz to miało być i że nie trzeba poprawiać XD
                         • naderroztropny Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 28.04.21, 23:18
                          A nie, znowu byl wysryw. Tym razem wściekły o potencjalne nowe wypowiedzi Weroniki postanowił znowu na nią ponadawac, zagroził sankcjami w postaci 2738491 wypowiedzi ostatecznej na yt. Tym razem bedzie mu towarzyszyć ten Judasz, niewierny Tomasz oraz syn marnotrawny w jednym - Dzbanka, gdyż temat bedzie trudny i potrzebne wsparcie. Ania była zła, ale juz jest dobra. O Monice niewiele, ledwie wspomniał. Z prostytucją koniec. Na koniec było o tym, że pewne osoby z pozycji Anglii piszą donosy do pracodawcy, on w ramach oporu przeciw potencjalnej bezdomności bedzie robił strajki głodowe pod pałacem prezydenckim (odlot). Jeszcze trochę o handlu detalicznym, osieroceniu oraz chorobie onkologicznej.
                         • lajtbozy2 Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 29.04.21, 10:06
                          Próba oszustwa, matactwo, myślę że z 8 lat wg k.k. :)

                          Z tymi donosami do pracodawcy to jest hit. Nomenklatura z komuny (pozdro, babcia), do tego zerowe poczucie wstydu, że zmyśla taką bzdurę :D Ani nikt nie wie, w jakim sklepie tyra, ani kto jest jego "pracodawcą" :D Daś lubi poruszać ten wątek, kiedy pali mu się dupa. Wiecie - jest na niego hejt w sieci, lecą groźby, to on zmyśli i zdramatyzuje, że chodzą za nim płatni zabójcy i spiskują z pracodawcą. Kabaret. Cyrk szaleńca.
                         • bezdickens Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 29.04.21, 10:47
                          Na lajcie szary prawie płakał. Nazwał Werę GÓWNEM. Anka musi po niego przyjechać, tacy odważni byli w weekend, że teraz boi się wyjść z domu. "Monika to hifiara". Weronik, Weronik, Weronik. Ku*wa, obiecał, że te 11 części yt dopiero rozwinie!
                          Zrezygnował z sexworkingu. Chyba ktoś go za bardzo wyjustował za śmietnikiem i nie zapłacił albo boi się odbierać telefon. Głos się łamie. Weronik ma obsesję na jego pkt. Szarak wszedł w chorą zależność z psiarą, dlatego projektuje na Werę, że to ona bez Kuby się dyga, sama nigdy by nie nagrała na srysia:D Czeka na Ankę jak na zbawienie, nie rozumiejąc, że Anka będzie go "ratować" przed syfem, który sama zrobiła. 
                          Płacz i płać XD Tymczasem on prawie płacze, a jeśli faktycznie z noxą założyli tę zbiórkę, to jeszcze za to zapłaci. 
                          Adam nie rozumie, dlaczego takie gówna jak Weronik się do niego przyczepiają👍
                         • bendzik Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 29.04.21, 10:56
                          Od "siostry" do gunwa, ewolucja przez prawie wszystkie możliwe poziomy.
                          Monika też ma chyba tam nieźle wygumowane pod kopułką, że daje sobą tak zakręcić, że jeszcze przeprasza Srysia zamiast po prostu wyjustować mu w pocięte ryło. Choć jeśli to prawda, że doniosła właścicielowi prewencyjnej kawalerki o tym, co tam się dzieje i sryś wylądował u Dzbanny to właściwie rachunki wyrównane. O co chodzi ze zbiórką nie wiem, ale jeśli szary dzban wymyślił sobie taki sposób na dorabianie, no to lol xD.
                         • naderroztropny Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 29.04.21, 10:55
                          lajtbozy2 napisała:

                          > Próba oszustwa, matactwo, myślę że z 8 lat wg k.k. :)
                          >
                          > Z tymi donosami do pracodawcy to jest hit. Nomenklatura z komuny (pozdro, babci
                          > a), do tego zerowe poczucie wstydu, że zmyśla taką bzdurę :D Ani nikt nie wie,
                          > w jakim sklepie tyra, ani kto jest jego "pracodawcą" :D Daś lubi poruszać ten w
                          > ątek, kiedy pali mu się dupa. Wiecie - jest na niego hejt w sieci, lecą groźby,
                          > to on zmyśli i zdramatyzuje, że chodzą za nim płatni zabójcy i spiskują z prac
                          > odawcą. Kabaret. Cyrk szaleńca.

                          Otóż były donosy do samego zarządu firmy. Do prezesa. Odgórnie. Tak czy owak. Szefostwo było nękane donosami i grozi Srysiowi zwolnieniem bo juz ma dosyć tych maili ciągłych i donosów. No i jeszcze Weronika spiskuje, pewne osoby XD sryś zmęczony tym wszystkim, smutny, chce kochać j byc kochany, więc rezygnuje z roksy. A i jeszcze hit psychologiczny. Sryś zadał kłam temu, co mówi Weronika. Ona na pewno nie chodzi na terapię, gdyż żaden, ŻADEN psychoterapeuta sie nie podejmie leczenia osoby, która się prostytuuje.
                          Tu chyba nastąpił ból pusia, ze Wera ma zainteresowanie na OF a za oglądanie smutnej dziury pofiutowej nikt płacić nie chce.
                         • bezdickens Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 29.04.21, 11:12
                          naderroztropny napisał(a):

                          > Ostatnio kajkusia zapytała go na lajwie czy będzie poprawiał tatuaż na twarzy.
                          > Zniesmaczony tym pytaniem Sryś odrzekł, że tak jak jest teraz to miało być i że
                          > nie trzeba poprawiać XD

                          To jest zdjęcie zrobione niedługo po ukończeniu shitworku. Opiera się tutaj o Werę. Nie wiem, czy gazeta nie pogorszy jakości, ale bez podkładu (żelowego czarnego eyelinera) od początku to tak wyglądało, czyli już w UK wiedział, że to spierdolił.
                         • lajtbozy2 Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 29.04.21, 11:53
                          Zobaczycie, ten duet razem to będzie cyrk, jakiego świat nie widział. Pewnie Dzbanka już wstawia drzwi xD

                          Raj skończy się po pierwszym razie, gdy Szary postanowi odepchnąć z obrzydzeniem Majeczkę, albo po Desperados Night, gdy do Dzbanki znowu dotrze, że ma ją i jej problemy w dupie.
                         • bendzik Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 29.04.21, 12:57
                          Dokładnie xD. Zapas 🍿 już zrobiony i tylko czekam na odcinek specjalny tego serialu. 🤣

                          lajtbozy2 napisała:

                          > Zobaczycie, ten duet razem to będzie cyrk, jakiego świat nie widział. Pewnie Dz
                          > banka już wstawia drzwi xD
                          >
                          > Raj skończy się po pierwszym razie, gdy Szary postanowi odepchnąć z obrzydzenie
                          > m Majeczkę, albo po Desperados Night, gdy do Dzbanki znowu dotrze, że ma ją i j
                          > ej problemy w dupie.
                         • bezdickens Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 29.04.21, 13:00
                          Szokuje ten jego "kameleonizm" (osobowość as-if, borderline). Widziałam wczoraj może 5 minut lajta, ale to wystarczyło, żeby przeszedł kilka faz emo jak Anka. Podniecenie i satysfakcja przy słowie "Weronik", zaraz bliski płaczu, wściekły i wtem rechocze jak Anka w nagraniu "rozjebiemy to forum".
                          Też uważam, że to się skończy spektakularnie. Anka rozhamuje się po alko, zacznie się kleić, a on będzie musiał na to przystać, by nie wylądować w parku z Arturem. 
                         • helga1521 Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 29.04.21, 14:07
                          Kwestionowanie przez Zgniłego, Weroniki płci i jej jako kobiety - jest zwyczajnie ohydne i poniżej jakiekolwiek krytyki!
                          Weronika jest była i będzie piękną kobietą! Szary nawet przed kastracja nigdy nie był facetem bo do tego trzeba mieć jaja!
                          Wyśmiewanie Weroniki transseksualiści - świadome zmienianie jej imienia na męskie - jest tak żałosne jak on sam. Powinien zarobić za to w zęby. Mam nadzieje, że środowisko TP da tej gnidzie dożywotniego bana!!!
                         • isthisthereallife Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 29.04.21, 14:15
                          helga1521 napisał(a):

                          > Kwestionowanie przez Zgniłego, Weroniki płci i jej jako kobiety - jest zwyczaj
                          > nie ohydne i poniżej jakiekolwiek krytyki!
                          > Weronika jest była i będzie piękną kobietą! Szary nawet przed kastracja nigdy n
                          > ie był facetem bo do tego trzeba mieć jaja!
                          > Wyśmiewanie Weroniki transseksualiści - świadome zmienianie jej imienia na męs
                          > kie - jest tak żałosne jak on sam. Powinien zarobić za to w zęby. Mam nadzieje,
                          > że środowisko TP da tej gnidzie dożywotniego bana!!!

                          Zgadzam sie z Toba Helga.
                          Weronika jezeli czytasz nasze forum to zignoruj tego typa bo wszyscy wiedza jaka jest prawda. To nie Ty masz problem tylko on. Nie znizaj sie do jego poziomu Bo pobije Cie doswiadzczeniem. Ty masz klase, a on ma patologie. Ignoruj ignoruj ignoruj
                         • lajtbozy2 Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 29.04.21, 14:30
                          Weronika jest kobieca i bardzo subtelna, wbrew temu, co można by pomyśleć widząc tatuaże i tak dalej. Jest czarująca, inteligentna. W nosie mam jej "issues", każdy jakieś ma. Dba o siebie, jej modyfikacje są sensowne, dąży ku jakiemuś wizerunkowi. Lepsze czy gorsze - wg mnie wygląda super.

                          Z kolei nasz Daś bezpłciowiec wygląda jak zużyty kondom, którego zjadł pies a poźniej wyrzygał obok cygańskiego baraku. Jak przechodzona klapa od szamba. Jak właz do zsypu w PRLowskim wieżowcu. I on śmie kwestionować czyjąś tożsamość i wygląd?
                         • bendzik Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 29.04.21, 15:27
                          Zapewne miał na myśli tożsamość nullllo, tej wyśmiewać nie można, tak nie robimy. 😉
                          Ciekawe czy byłby tak pyskaty wobec na przykład Rafalali, która bez żadnych oporów wymalowałaby mu w japę za takie teksty, a w socjalach zrównała z ziemią?
                          Nulllosrysiu, Weronika jest stuprocentową kobietą, a ty jesteś zwykłym eunuchem, do tego bez ptaka, ziejący obrzydliwą, smutną dziurą.

                          helga1521 napisał(a):

                          > Pamiętacie jak justował, że będzie dawał wykłady na Uniwersytecie na temat tożs
                          > amości płciowej .... a tymczasem jak Sebka spod budki z piwem wyśmiewa transsek
                          > sualną osobę!!! 🤯
                         • naderroztropny Re: Marmur Rogowo, fajny film, wątek nr 5 29.04.21, 16:30
                          Sam coraz mniej to nul-lo jest w stanie ugryźć jako tożsamość, bo nie rozumie na czym mogłoby to polegać, że niby poza płcią, ale w sumie jest mężczyzną czy już chuj czym. Więc zaczyna coraz mocniej pierdziec w trąbkę choroby onkologicznej, która wyleczono przez kastrację XD

                          O co chodzi z wypadającym odbytem? Tego rozdziału nie znam. Dzbanka zdradziła temat?