Dodaj do ulubionych

Najgorszy film wszechczasow to...

IP: *.chello.pl 02.07.01, 16:01
Nie chodzi mi o oczywistosci (Akademia Policyjna 38 czy dziela Eda Wooda), ale
o cos co byc winno dobre, a nie jest.
Ja glosuje na "Joanne d'Arc" Luca Bessona. Swietny rezyser (Nikita, Leon,
Wielki Blekit, Piaty Element - swietne!), a ten film to niewiarygodny knot.
Tylko Malkowich i Dunaway trzymaja poziom.
A wasze typy?
Obserwuj wątek
    • Gość: Al Bundy Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.07.01, 17:32
      Najgorsze jest "Mroczne widmo", czyli bajka dla małych dzieci, a nie
      pełnokrwiste Star Wars.
      • Gość: felek Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 03.07.01, 02:04
        Najgorsza jest "Wesoła Ferajna Saddama Husseina".
        • Gość: camel Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.dip.t-dialin.net 03.07.01, 08:15
          najgorszy to:

Tytanic..zdecydowanie

A z polskich:
          "Ogniem i mieczem"
          takiej chaly dawno nie widzialem :)

camel
          • Gość: Qba Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.bielsk-podlaski.sdi.tpnet.pl 03.07.01, 08:35
            Gość portalu: camel napisał(a):
            &#62 A z polskich:
            &#62 "Ogniem i mieczem"
            &#62 takiej chaly dawno nie widzialem :)
            &#62 camel

I tu się zdecydowanie zgadzam. Za to każdemu polecam "Przygody Pana Michała"
            (sobota 14:00, pr.II)
            • Gość: Michał Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.gazeta.pl 23.07.01, 17:08
              mam na imię Michał i tez miałem fajne przygody ;))
              może ktos nakręciłby film?
          • Gość: viki Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.ds5.tuniv.szczecin.pl 30.09.01, 02:48
            Zgadzam się z przedmówcą, "Ogniem i mieczem" byłoby myślę całkiem niezłe, gdyby
            nie żałosna obsada: "kmiotek" Zamachowski -&#62 Wołodyjowski oraz "lalkowata"
            Scorupco -&#62 Helena, no i może jeszcze trochę przesadzili z tą wiedźmą, no ale
            to mogę jeszcze wybaczyć. Poza tym uważam, że film jest niezły.
    • Gość: tv widz Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 216.104.228.* 03.07.01, 09:22
      "Ace Ventura" - byłem skazany na ogladanie tego gniota (leciał z kasety w autokarze turystycznym i nijak nie
      mozna było go nie oglądać/słuchać) - najkrótsza recenzja: paw!

• Gość: Damian Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 01.08.01, 09:54
        Najgorszy film wszechczasów to Godzilla, ta amerykańska.To komercyjna chała i
        przykład jak nie powinien wyglądać film.
        • Gość: Jazzman Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 19.08.01, 12:51
          Wszystkie czesc Pokemonów (nawet nie wiem ile ich było). Kolejna chała
          skośnookich(nic do nich nie mam).Po co oni to robią???
        • Gość: ROMA Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.rybnik.net.pl 20.09.01, 12:21
          Podczas jazdy autokarem widziałam "SKNERUSA" z Kirkiem Douglasem- nie życzę
          takiej projekcji nikomu (mimo udziału takiej gwiazdy...)!!!
      • Gość: Uleczka Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 206.99.201.* 15.08.01, 11:46
        Zdecydowanie "Hannibal"-koszmar!!!!! Myslalam,ze kontynuacja "Milczenia..."
        jakos sie obroni-niestety...GNIOT.
    • Gość: Vanee Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 03.07.01, 09:59
      Oczywiście,że "Sara"!To nr 1 w moim rankingu koszmarów filmowych,a chociaż
      pozycji w obu rankingach niemało to inne pozostają daaaaaleko w tyle,nawet
      zagraniczne beznadzieje.
      • Gość: aga Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 03.07.01, 12:50
        KULA - koszmar koszmarów w rezyserii Barry'ego Levinsona (Rain man), z udziałem
        Dustina Hoffmana, Sharon Stone i Samuela L. Jacksona. Od pierwszej do ostatniej
        chwili (a film niestety jest długi) wieje nudą i skutecznie wywiewa srzed
        ekranów.
        • Gość: xxx Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.chello.pl 04.07.01, 08:59
          Calym sercem sie zgadzam! Jak mozna z tka obsada tak zanudzac!
        • Gość: J. Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 217.97.128.* 25.09.01, 21:56
          Tomb Raider - totalna kicha. ktos naprawde ograniczony umyslowo mogl wymyslic
          tak 'interesujacy' i 'nowatorski' scenariusz.
      • Gość: LJ Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 10.85.101.* / *.dhl.com 20.08.01, 12:22
        Mumia. Jak widze plakaty obwiesczajace wszem i wobec, ze Mumia Powraca, boje
        sie, zeby nie zwymiotowac na chodnik. Lubie sobie poogladac amerykanska papke,
        ale Mumia powalila mnie na kolana. Gniot wszechczasow.
      • Gość: roma Re: Najgorsz IP: 212.160.132.* 16.09.01, 22:32
        marsjanie kontratakują- kaszana do kwadratu.a teraz jescze ta scena wyparowanie
        white house/ po tym co zrobił ten arabus/-kosmar
    • Gość: MUMIA Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.pl 03.07.01, 18:05
      MUMIA POWRACA
      • Gość: Krzysia Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.telia.com 03.08.01, 16:40
        Gość portalu: MUMIA napisał(a):

&#62 MUMIA POWRACA

Zgadzam sie calkowicie. Widzialam wprawdzie tylko MUMIE, ale wyobrazam sobie, ze
        MUMIA POWRACA jest rownie beznadziejny co czesc I-sza.
        Ace Ventura tez zajmuje dosyc wysoka pozycje w tym rankingu.
        • Gość: abi Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 10.50.1.* / *.unregistered.formus.pl 30.08.01, 11:40
          Co wy gadacie? Ace Ventura był super!
        • Gość: Forbid Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 195.216.116.* 06.09.01, 14:54
          Jesli nie podoba Ci sie Mumia 2 to nie masz pojecia o kinie akcji. Jesli nie
          lubisz kina akcji jako takiego, to jest wiele znacznie gorszych filmow ktore
          kwalifikuja sie do najgorszego.
      • Gość: lola Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 213.77.20.* 26.09.01, 15:54
        Mumia nie jest arcydziełem, ale ten Brendan Fraser ....
    • Gość: kobieta Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.dialup.supermedia.pl 03.07.01, 21:47
      Plunkett i Mclean (nie jestem pewna pisowni)
    • Gość: ma Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.warszawa.adsl.tpnet.pl 04.07.01, 10:58
      Dziewiate wrota - dno i 5 metrow mulu
    • Gość: M.L. Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.bmw.pl 04.07.01, 13:26
      Najgorszy film wszechczasów to każdy film spelniajacy kryteria "super, hiper,
      cool, megahit itd" telewizji Polsat.
      • Gość: Majkel Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.kluczbork.sdi.tpnet.pl 18.08.01, 12:43
        Pięknie powiedziane, sam bym tego lepiej nie ujął:). Polsat chyba specjalizuje
        sie w nadawaniu programów (nie tylko filmów) które w swoich kategoriach
        osiagaja dno absolutne.
    • Gość: Peabody Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.zabkowska.sdi.tpnet.pl 04.07.01, 22:17
      Z polskich: "Ogniem i mieczem"
      Z zagranicznych: "Blair whitch project"
    • Gość: Magda Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.swietochlowice.dialup.inetia.pl 18.07.01, 13:22
      Gość portalu: xxx napisał(a):

&#62 Nie chodzi mi o oczywistosci (Akademia Policyjna 38 czy dziela Eda Wooda), ale
      &#62 o cos co byc winno dobre, a nie jest.
      &#62 Ja glosuje na "Joanne d'Arc" Luca Bessona. Swietny rezyser (Nikita, Leon,
      &#62 Wielki Blekit, Piaty Element - swietne!), a ten film to niewiarygodny knot.
      &#62 Tylko Malkowich i Dunaway trzymaja poziom.
      &#62 A wasze typy?

• Gość: gocha Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.acn.waw.pl 18.08.01, 20:42
        "Krwiożercze pomdory pożerają Francję"dno
    • Gość: Magda Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.swietochlowice.dialup.inetia.pl 18.07.01, 13:25
      Gość portalu: xxx napisał(a):

&#62 Nie chodzi mi o oczywistosci (Akademia Policyjna 38 czy dziela Eda Wooda), ale
      &#62 o cos co byc winno dobre, a nie jest.
      &#62 Ja glosuje na "Joanne d'Arc" Luca Bessona. Swietny rezyser (Nikita, Leon,
      &#62 Wielki Blekit, Piaty Element - swietne!), a ten film to niewiarygodny knot.
      &#62 Tylko Malkowich i Dunaway trzymaja poziom.
      &#62 A wasze typy?

sara,kula,con-air,apollo13,romeo musi umrzeć - największe kichy jakie widziałam
      ostatnio
      • Gość: mia Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 10.10.41.* 18.07.01, 15:54
        Prawo ojca - ten film zastał nakręcony tylko po to, żeby dać w nim jak
        największą ilość reklam. I ta filozofia życiowa Marka Kondrata... brrrr!
        • Gość: izyk Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 22.07.01, 14:37
          Moim zdaniem "Pearl Harbor" to absolutne dno i 100000000 metrow mulu.Jak bylem
          na tym z dziewczyna to musiala mnie budzic taka nuda ze az usnalem!!!!!!
          • Gość: misiek Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 212.160.131.* 15.08.01, 13:54
            Owszem, z całego filmu tylko muzyka się broni, ale za to wspaniale.
          • Gość: sylwek Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.man.polbox.pl 29.08.01, 15:36
            zgadzam sie wiekszej i droższej hały dawno nie widziałm -
          • Gość: Vieczoor Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.fiber.net.pl 04.09.01, 15:09
            Co racja to racja.Dno totalne i Titanic na samolotach.I U-571 też było do
            bani.W ogóle denerwuja mnie amerykańskie produkcje o wojnie, bo z wyjątkiem
            efektów i realizmu(polecam szeregowca Ryana) można stwierdzić tylko jedno -
            amerykanie zbawili świat, ponieśli największe na świecie ofiary w ludziach, są
            wspaniali i niesamowici.A przecież wszyscy wiedzą jak było naprawdę. A teraz
            ciekawostka - zauważyliście że żaden amerykański film wojenny nie obędzie się
            bez moralizatorskiego tekstu na końcu i powiewającej amerykańskiej flagi? Nie
            ma takiego filmu!!
            • Gość: raq Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.punkt.pl 22.09.01, 13:43
              Flaga to najważniejszy rekwizyt amerykańskich produkcji ostanich lat (patrz
              takie klasyki jak Pearl Harbor, czy mój faworyt w tej dyskusji MISJA NA MARSA
              oraz niezapomniany PATRIOTA, ale ten z Melem nie Steavenem, sorry ten zresztą
              też)
        • Gość: pulsaar Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 217.97.128.* 25.09.01, 22:02
          przyczajony tygrys, ukryty smok. za co ten film dostal tyle oskarow ????
    • Gość: sikor Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.bresa.com.pl 20.07.01, 09:59
      Zdecydowanie najgorszy film jaki ogladalem to "Na skroty" Roberta Altmanna.
      Nazywa on to podobno "Multi character form". Jak by nie patrzec to nuda do
      potegi, kilkanascie w ogole nie zwiazanych ze soba watkow, ponad godzine
      czekalem az cos wreszcie zacznie sie dziac, a tu nic, kompletna chala. Na
      dokladke film trwa ponad 3 godziny, bylem na 20.00 i po wyjsciu z kina odjechal
      mi ostatni autobus. Po prostu porazka na calej linii.
      • Gość: Bartoszc Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 31.07.01, 17:21
        Gość portalu: sikor napisał(a):

&#62 Zdecydowanie najgorszy film jaki ogladalem to "Na skroty" Roberta Altmanna.
        &#62 Nazywa on to podobno "Multi character form". Jak by nie patrzec to nuda do
        &#62 potegi, kilkanascie w ogole nie zwiazanych ze soba watkow, ponad godzine
        &#62 czekalem az cos wreszcie zacznie sie dziac, a tu nic, kompletna chala. Na
        &#62 dokladke film trwa ponad 3 godziny, bylem na 20.00 i po wyjsciu z kina odjechal
        &#62
        &#62 mi ostatni autobus. Po prostu porazka na calej linii.
        Pewnie - nie bylo Sly''a ani Arniego, nikt nie dostal po ryju, golych dup ledwo-
        ledwo, i jeszcze autobus nie chcial zaczekac.. Po prostu koszmar...
        Kazdy ma prawo nie lubic takich filmow, podobnie jak ja nie przepadam za
        Fellinim, ale to nie powod, zeby zaraz na takie filmy pomstowac.
      • Gość: Krzysia Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.telia.com 03.08.01, 16:42
        Gość portalu: sikor napisał(a):

&#62 Zdecydowanie najgorszy film jaki ogladalem to "Na skroty" Roberta Altmanna.
        &#62 Nazywa on to podobno "Multi character form". Jak by nie patrzec to nuda do
        &#62 potegi, kilkanascie w ogole nie zwiazanych ze soba watkow, ponad godzine
        &#62 czekalem az cos wreszcie zacznie sie dziac, a tu nic, kompletna chala. Na
        &#62 dokladke film trwa ponad 3 godziny, bylem na 20.00 i po wyjsciu z kina odjechal
        &#62
        &#62 mi ostatni autobus. Po prostu porazka na calej linii.

W/g mnie to doskonaly film.
        • Gość: Anka Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 10.20.0.* / 195.205.6.* 09.08.01, 14:33
          Gość portalu: Krzysia napisał(a):

&#62 Gość portalu: sikor napisał(a):
          &#62
          &#62 &#62 Zdecydowanie najgorszy film jaki ogladalem to "Na skroty" Roberta Altmanna
          &#62 .
          &#62 &#62 Nazywa on to podobno "Multi character form". Jak by nie patrzec to nuda do
          &#62
          &#62 &#62 potegi, kilkanascie w ogole nie zwiazanych ze soba watkow, ponad godzine
          &#62 &#62 czekalem az cos wreszcie zacznie sie dziac, a tu nic, kompletna chala. Na
          &#62 &#62 dokladke film trwa ponad 3 godziny, bylem na 20.00 i po wyjsciu z kina odj
          &#62 echal
          &#62 &#62
          &#62 &#62 mi ostatni autobus. Po prostu porazka na calej linii.
          &#62
          &#62 W/g mnie to doskonaly film.

Popieram z całych sił - rewelacja!!!
      • Gość: wybierek Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 23.08.01, 14:24
        kompletny odlot. wspaniala argumentacja bedaca wynikiem dlugich przemyslen
        mlodego intelektualisty.
        film byl do kitu, bo za dlugo trwal i w wyniku tego odjechal autobus!
        w takim razie na wszelki wypadek odradze ci chodzenie na jeszcze kilka dlugich
        filmow. Wszystkie sa do kitu, bo troche przydlugie: Gladiator, Titanic, Lista
        Schindlera, Angielski Pacjent, American Beauty, Patton, Magnolia, Kleopatra,
        Faraon, Przeminelo z Wiatrem, Ojciec Chrzestny, Shawshank Redemption, Milczenie
        Owiec i Pulp Fiction.
        NIGDY NIE OGLADAJ TYCH FILMOW, BO NIE ZDAZYSZ NA AUTOBUS I BEDZIESZ SIE MUSIAL
        BLAKAC CALA NOC PO SWOIM MIESCIE!!!!!!!!!!!
      • Gość: bart1980 Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.ii.uni.wroc.pl 26.09.01, 17:05
        Sprzeciw.
        "Na skróty" Altmana to jeden z lepszych amerykanskich filmów jakie widziałem.
        Najgorszy, najnudnudniejszy, najbardziej przewidywalny: the winner
        is... "TITANIC"!
    • Gość: Karola Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 20.07.01, 22:30
      "Angielski pacjent" - idiotyzm i nuda do kwadratu,
      "Maybe baby" - miało być śmiesznie......
      • Gość: Zooza Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.ds.pg.gda.pl 27.07.01, 11:47
        Co do " Angielskiego pacjenta " to absolutnie sie z Toba nie zgadzam!!!!
        W moim wlasnym rankingu na czolo stawki wysuwa sie " Rajska plaża"
        To mul i wodorosty!!
    • Gość: sari Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.ts.pl 23.07.01, 10:27
      "Sara" - B.Linda powinien sie spalić ze wstydu !
    • Gość: Abe Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 195.184.236.* 23.07.01, 14:27
      Moim zdaniem prawie kazda polska produkcja wspolczesna zaczynajac od
      najwiekszego chlamu jakim jest "Szamanka" az po "Spone","Sare" i takie tam.
      A z zagranicznych to zdecydowanie Batman Forever
    • Gość: becia Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 212.244.180.* 24.07.01, 11:27
      Dla mnie bez watpienia "Cela". Myslalam, ze sie boska Jennifer Lopez dla
      podtrzymania poziomu rozbierze, a ona nic, tylko wciaz sie przebierala w coraz
      to bardziej obcisle uniformy.
    • Gość: Pawel Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.grad.unr.edu 25.07.01, 01:51
      Sprawa nie jest taka oczywista, ale jednym z moich faworytow do tego tytulu jest
      "Wyslannik przyszlosci" (''The Postman'') z Kevinem Costnerem. Polskich filmow generalnie
      nie ogladam, ale z tych co widzialem wybieram "Ogniem i mieczem".

Pawel

PS. Zakladam stowarzyszenie, ktore bedzie przyznawalo odpowiedniki amerykanskich
      Zlotych Malin. Osoby majace ochote wziac udzial w tym zwariowanym projekcie prosze o
      kontakt: versace@poczta.fm
      • Gość: Warka Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.07.01, 11:32
        Skoro "Sara" to dlaczego nie "Tato" ?! Ten film jest dla mnie niewyobrażalnie
        zły. Jest jescze oczywiście "Operacja Samum". Z zagranicznych jest tak wiele do
        wyboru, oczywiście amerykańskich. Ostatnio w moim rankingu "Pearl Harbor"
        zostawiło wielu konkurentów z tyłu, ale nie wolno zapominać o takich perłach
        jak :"Czerwona planeta" oraz "Misja na marsa" (te dwa filmy trzeba koniecznie
        oglądać jako dyptyk), "Striptease" z Demi Moore, czy - ooooo to mój wielki
        faworyt i nie wiem czy nie jest w stanie pobić Pearl Harbor - THE END OF THE
        DAYS z Arnim. Polecam wszystkim koneserom złego kina. Jest cudowny.
    • srubokret Re: Najgorszy film wszechczasow to... 29.07.01, 17:28
      1. titanic
      2. prochy angeli (angela''s ashes)
      3. the watcher (z keanu reaves)

na wszystkich tych filmach nie wiedzialem czy plakac czy uciekac.,.

srub
      • Gość: ioki Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 212.244.106.* 30.07.01, 18:37
        Matrix, bełkot pierwszej próby
        • Gość: Borsuck Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 192.168.1.* / *.opola.pl 31.07.01, 09:44
          Nie jest to film, ale serial. Chodzi mi mianowicie o "Power rangers" emitowany
          na Polsacie. Takiej głupoty dawno nie widziałem..
          Pozdro z Opola!
          • Gość: Vanee Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 01.08.01, 10:43
            Jest także film kinowy,dorównujący serialowi...
    • Gość: malvi Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 159.107.89.* 31.07.01, 16:58
      dla mnie totalna porazka to Mlode Wilki i Mlode Wilki 1/2

• Gość: andy Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 170.253.228.* 01.08.01, 11:45
      Ludzie !!!
      O czym wy piszecie???
      Dlaczego nie piszecie o najlepszych?
      no dobrze...przepraszam.
      Jesli ma polecic film zdecydowanie niedobry to prosze:
      W SIECI PAJĄKA/glowna rola Morgan FREEMAN -i gdyby nie on zastrzeliłbym
      dystrybutora
      • Gość: gosia Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 213.134.130.* 01.08.01, 12:23
        jest tego trochę, ale moja porażka ostatnia to jak się wybrałam do kina na to
        coś z Meg Ryan i Russelem "Gladiatorem" Crowe. No szmira niemożliwa.
        Pozdro
        • Gość: andy jaki jest najlepszy film ,który grają w kinach? IP: 195.94.222.* 02.08.01, 12:49

Kurka siwa ,no nie moge;...
          Czy jest coś w kinach co warto obejrzeć?

Pozdrawiam

Andy
          • Gość: Pudel Re: jaki jest najlepszy film ,który grają w kinach? IP: 157.25.200.* 02.08.01, 13:47
            A Shreka widziałeś?
        • Gość: Anka Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 10.20.0.* / 195.205.6.* 09.08.01, 14:35
          Gość portalu: gosia napisał(a):

&#62 jest tego trochę, ale moja porażka ostatnia to jak się wybrałam do kina na to
          &#62 coś z Meg Ryan i Russelem "Gladiatorem" Crowe. No szmira niemożliwa.
          &#62 Pozdro
          Masz na myśli "Dowód życia"

• Gość: bebe Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 198.138.238.* 17.08.01, 20:31
            Dzieki dziewczyny, oszczedzilyscie mi $4!
            Bebe
        • Gość: me Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.proxy.aol.com 24.09.01, 17:56
          Gość portalu: gosia napisał(a):

&#62 jest tego trochę, ale moja porażka ostatnia to jak się wybrałam do kina na to
          &#62 coś z Meg Ryan i Russelem "Gladiatorem" Crowe. No szmira niemożliwa.
          &#62 Pozdro
          Przypuszczam,ze"Proof of life",ale rzeczywiscie tytul warto pamietac tylko po to,
          zeby ostrzec znajomych.

• Gość: jarzyna Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 195.8.131.* 01.08.01, 13:31
      Zycie Jest Piekne (Beniniego) - bez tego filmu
      • Gość: V.C. Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.08.01, 00:58
        " Kiepscy " i "13 posterunek" - po prostu żenada . Inteligentni ludzie powinni
        się wstydzić , że coś takiego ogladają !
    • Gość: razor Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 07.08.01, 23:37
      Widzialem wiele kup, ale skupie sie na polskich. Numer 1 to zdecydowanie Gniew
      za kapitalną scene pożrcia przez kałuże prawie wszystkich bohaterów filmu w
      hollywoodzkim finale. Miejsce drugie mój ulubiony film Młode Wilki 2 i pół za
      fantastyczną intrygę, której nie rozwikłałby nawet Zdzisław Rozwikłacz i
      brązowy medal dla całego nurtu kina amatorskiego za perełki Sir Dżadżastego,
      Kalafiora którego miejsce jest pomiędzy pomidorem a karczochem a nie na taśmie
      z wyłączeniem pewnego filmu o niejakiej Marysi
    • Gość: Anka Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 10.20.0.* / 195.205.6.* 09.08.01, 14:38
      Mój typ to "Na koniec świata" Magdaleny Łazarkiewicz - tragedia!!!
      • Gość: x Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.stalowa-wola.sdi.tpnet.pl 14.08.01, 12:39
        POPIERAM!!!!!
        Nie dało się nawet obejrzeć do końca, taka szmira.
    • Gość: realista Re: Najgorszy film to Lista Schindlera IP: 192.168.32.* / *.dsV.agh.edu.pl 10.08.01, 12:06
      najgorszym jest "Lista Schindlera" (mam nadzieje iz nie pomylilem
      nazwiska "bohatera")
      najbardziej kiczowaty i zaklamany jaki kiedydykolwiek widzialem. mam na mysli
      oczywiscie filmy zaliczane do "wielkiej klasyki kina swiatowego".
      wstyd za taki film to malo powiedziane.
    • Gość: Maciek Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 10.08.01, 21:24
      Według mnie najgorszym zagranicznym filmem wszechczasów jest "Telemaniak" z
      Jimem Carreyem. Natomiast z polskich wybrałbym "Pana Tadeusza" Andzrzeja Wajdy
      przy którym zasnąłem po 20 minutach.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka