Dodaj do ulubionych

Najlepszy film na Boże Narodzenie

IP: *.sm-rozstaje.pl 02.12.05, 22:50
Myślę że temat jak najbardziej na czasie.
TvP nie puszcza za wielu ostatnio, więc mam nadzieje ze mi przypomnicie takie
które leciały w TV przed laty.
Ja zawsze oglądam z ochotą wszystkie Opowiesci Wigilijne wg. Dickensa
Uwielbiam też okolicznościowe filmiki Disneya. Podajcie wasze typy. Jeszcze
szas coś wyszukać i wypchać sie na oferte telewizji ;)
Obserwuj wątek
    • Gość: Ania Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie IP: 217.153.134.* 05.12.05, 16:05
      Idź do kina na "Jak w niebie". Cudowny, trochę świąteczny klimacik.
      • Gość: bob Re: 3333 IP: *.axelspringer.com.pl / *.axelspringer.pl 12.12.05, 16:57
        [url=www.www.pl]jakiś tekst[/url
        • emari Re: 3333 16.12.05, 17:05
          Ja musze przyznać, że mam wielką chęć na kolejną wersję "Opowieści wigilijnej"
          Dickensa...
      • Gość: sylwian Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie IP: *.ozarow.net / *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.05, 18:24
        moim skromnym "Express polarny", aż się popłakałem
      • Gość: Ewa Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie IP: *.orange.pl 12.12.05, 21:29
        nie zrobil na mnie specjalnego wrazenia
      • Gość: Agniesia Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie IP: *.gdynia.mm.pl 16.12.05, 13:40
        Najlepszą komedię to ja mam w domu na święta. Jak dla mnie styka... ;/
        • scoutek Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie 16.12.05, 14:13
          Zakochac sie z Meryl Streep i Robertem de Niro.... bardzo swiateczny jest....
    • Gość: monikaa13 taki, który jeszcze nie leciaŁ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.05, 16:11
      najlepszy będzie , taki który jeszcze przynajmniej nie leciał w TV.!!!!!!!!!

dlaczego co roku musimy oglądac te same filmy w TV, czy oni nei maja pomysłu
      czy jak zwykle chodzi o kasę

na bank będzie znów Kevin itp, ludzie ile można
      • Gość: Justyna Re: taki, który jeszcze nie leciaŁ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.05, 17:42
        ,,Kevina" można cały czas;).
        • Gość: nnn Re: taki, który jeszcze nie leciaŁ IP: *.mt.pl / *.mt.pl 14.12.05, 13:41
          jeszcze raz zobacze Kevina to zwymiotuje !!!!!!!!
          • Gość: Ptys Re: taki, który jeszcze nie leciaŁ IP: 217.153.76.* 16.12.05, 08:25
            My od lat typujemy w domu: bedzie w tym roku Kevin czy nie bedzie? I zawsze
            wygrywa ten kto zakłada sie ze TVP nie zrezygnuje z tej zelaznej atrakcji
            Swiat :)
    • Gość: Jusi Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie IP: *.toya.net.pl 06.12.05, 16:06
      "To tylko miłośc" na prawdę świąteczne i optymistyczne...
      • Gość: szcz Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie IP: *.czestochowa.agora.pl 06.12.05, 16:46
        A może „Zły Mikołaj”?
        • Gość: t Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 11:59
          pulp fiction
        • Gość: m82 Zły Mikołaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 19:18
          a to już chyba było? przecież "Zły Mikołaj" był rok temu? No ja oglądałam go w
          latem 2004 an video. fajny filmik.
    • krecilapka To tylko milosc nt. 09.12.05, 12:19
      • edavenpo Re: To tylko milosc nt. 09.12.05, 14:10
        The Muppet Christmas Carol gdzie Kermit gra Boba Crachita a Michael Caine gra Scrooge'a...
        • filmmix Re: To tylko milosc nt. 09.12.05, 14:39
          "Nightmare before Christmas" Tima Burtona :)
        • Gość: dzimba_niezalog Jestem za MUPPETAMI! IP: *.icpnet.pl 14.12.05, 20:33
          To jest SUPER :):)
      • Gość: 6 potop IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.05, 18:20
        Potop
        • Gość: szadoka Re: potop IP: 212.160.172.* 12.12.05, 15:03
          albo krzyzacy, albo sami swoi albo Pan Wolodyjowski...staly reperuar
          swiateczny :(
          • Gość: to wlasnie milosc Re: potop IP: *.zvid.net 13.12.05, 14:33
          • Gość: Ptys Re: potop IP: 217.153.76.* 16.12.05, 08:26
            Czasami jest jeszcze Potop, Sami Swoi i jeszcze Znachor ( ale Znachora to
            raczej kojarze z Wielkanoca )
    • camel_3d Nightmare Bevor Christmass 09.12.05, 17:15
      Genialna animacja Tima Burtona.
      • fka1 Re: Nightmare Bevor Christmass 09.12.05, 17:55
        to ja dorzuce jeszcze "ja cie kocham a ty spisz" - tez b przyjemny swiateczny klimat
        • Gość: yaga Re: Nightmare Bevor Christmass IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 20:32
          popieram! - super się ogląda - zwłaszcza w święta - może niezbyt ambitny, ale
          trzyma klimat!
    • astro_glide Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie 09.12.05, 18:17
      A ja lubie co roku ogladac te same filmy , jak :National Lampoons Christmas
      Vacation ,Home Alone ,Jingle All The Way,itd.Jest jeszcze pare ktore nie chca
      sie jakos znudzic .
    • Gość: m82 Kevin oczywiście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 19:22
      A ja zawsze chętnie oglądam "Sam w domu" i jeszcze "Sam w Nowym Jorku". Ten
      drugi to mój świąteczny ulubiony.
      • Gość: ja Re: Kevin oczywiście IP: *.debacom.pl / *.debacom.pl 11.12.05, 21:20
        To masz szczęście, bo przed chwilką widziałam zapowiedź tego właśnie filmu.
        Tylko nie wiem dokładnie kiedy go wyemitują. ale pewnie tuż przed świętami albo
        w same święta...
    • Gość: pop Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie IP: *.magma-net.pl 09.12.05, 20:04
      "To właśnie miłość" ("Love actually")

R E - W E - L A - C J A nie tylko na święta :-)
      • Gość: yester Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 20:33
        ja czekam na "MUSKULARNY ŚWIETY MIKOŁAJ" - od chyba z 5 lat co swieta jest ten
        gniot. Dziekujemy ci polsacie.
      • elfhelm Love Actually - popieram!! 12.12.05, 19:30
    • Gość: marecki Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 20:45
      Proponuje wszystkie czesci "Lodów na Patyku":)) pamietacie jeszcze te filmiki??:))
      • Gość: kot Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie IP: 8.3.* / *.proxy.aol.com 09.12.05, 22:13
        przez caly dzien tancza mi po glowie slowa bardzo starej piosenki (niestety
        tylko pare slow)- taki nastroj odwieczny pora swieczek pora kartek swiatecznych-
        ta piosenka to chyba z lat 60-tych, czy ktos zna
    • Gość: xp Obcy 4 IP: *.aster.pl / *.aster.pl 09.12.05, 23:00
      albo Teksańska masakra piłą elektryczną
      • Gość: seb POLARNY EXPRESS !!!! IP: *.orasoft.net.pl 10.12.05, 00:15
        ta animacja z Tomem Hansksem [też animowanym] jest po prostu stworzona żeby
        oglądać ją w święta !!
      • util Pies Andaluzyjski. 12.12.05, 14:11
        To przecież oczywiste.

A tak na serio to Love Actually.
      • Gość: Józek Re: Obcy 4 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 10:45
        bez przesady...teksańska masakra na Boże Narodzenie?nie ma jak świąteczny
        nastrój!
    • martuchas77 Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie 10.12.05, 00:31
      Witam
      ja co roku na swięta robie zakłady z rodzinką , którymi "HITAMI" uroczy nas
      telewizja:
      zawsze stawiam na
      KSIĄZE W NOWYM JORKU - chociaz calkiem niedawno to puszczali to moze lepiej na
      to nie stawiac
      POGROMCY DUCHÓW
      SZKLANA PUŁAPKA I
      KEWIN SAM W DOMU
      POTOP CZY COS W TYM STYLU
      SAMI SWOI
      choc mam nadzieje ze zaden z tych "hitów " nie znajdzie sie w tv na swieta
      dobrze ze nie place abonamentu
      bo bym sie bardzo wkurzyła
    • Gość: Eve NAPRAWDĘ NAJLEPSZE: IP: *.osk.pl / *.osk.pl 10.12.05, 00:43
      1. It's a wonderful life (chyba z lat 30tych-40tych)boski i wzruszający film o
      tym, dlaczego warto żyć. Hit nr 1 na święta w Stanach.
      2. Miracle on the 34th Street. (o Świętym Mikołaju w NY)
      3. Bishop's Wife i Preacher's Wife (Remake z Whitney Houston)
      4. Bodyguard
      5. Hmm taki film chyba z Dolly Parton, w którym ona prowadzi program kulinarny i
      ma przygotować wigilijną kolację na żywo.
      6. Love Actually
      7. Meet me in Saint Louis
      8. Holiday Inn (Frank Sinatra itd)
      9. Home Alone 1 i 2
      10. Szklana pułapka 1,2,3,4 ;)
      11. Hmmm.. nie pamiętam kolejnych.. jak sobie przypomnę to dorzucę.

Pozdrawiam
      Eve
      • lune Re: NAPRAWDĘ NAJLEPSZE: 13.12.05, 11:06
        Gość portalu: Eve napisał(a):

> 1. It's a wonderful life (chyba z lat 30tych-40tych)boski i wzruszający film o
        > tym, dlaczego warto żyć. Hit nr 1 na święta w Stanach.

Wlasnie bedziemy mogli obejrzec lub /co rozsadniejsze - nagrac ;)/ - w
        czwartek, chyba w TV-1, po polnocy ; b.lubie :)

> 5. Hmm taki film chyba z Dolly Parton, w którym ona prowadzi program
        kulinarny
        > i
        > ma przygotować wigilijną kolację na żywo.

Swieta w Connecticut. Bardzo mily film. Nie gra w nim Dolly Parton ale Dyan
        Cannon, takze Kris Kristofferson oraz Tony Curtis. Film rezyserowal - to dziwne
        ale Arnold Schwarzenegger ;)

> 8. Holiday Inn (Frank Sinatra itd)

Gospoda swiateczna :) To wlasnie w tym filmie - cudowna piosenka White
        Christmas - i spiewa ja Bing Crosby /nie Frank Sinatra/ ; wystepuje takze Fred
        Aistaire ;

Lubie wiekszosc z wymienionych przez ciebie filmow /no moze z wyjatkiem
        Szklanej pulapki/; przezornie trzymam ich nagrania na kasetach - i stanowia
        zelazna porcje swiateczna 'na wszelki wypadek' gdyby TV sie nie sprawdzila ;) a
        zwykle 'sie nie sprawdza' ...

dorzucilabym pewnie sakramentalne komedie romantyczne z Meg Ryan, Opowiesc
        wigilijna oraz - nie pamietam tytulu : to taka bozonarodzeniowa wersja Dnia
        Swistaka /maloletnia siostra w 'zla godzine' wypowiada zyczenie i chlopak
        przezywa wielokrotnie Boze Narodzenie - przechodzi od fazy wscieklosci i buntu -
        do zrozumienia i pokochania :) ; sam Dzien Swistaka - tez, chetnie ; poza tym
        urocza komedie Spec / sklocone malzenstwo 'porwane' przez wlamywacza w wieczor
        wigilijny/ ; dlugo wymienialabym jeszcze ;)))

lune

• akotlowska1 Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie 10.12.05, 00:45
      POLAR EXPRESS
      wlasnie ubieralam z synem choinke i w miedzyczasie ogladalismy ten film
      atmosfera rewelacyjna
      samej lza z oka spadla
      uroczy wdzieczny
      pelen Xmasowego charakteru
      dla dzieci by jeszcze wciaz wierzyly w Mikolaja
      dla doroslych by w swe marzenia nie przestali wierzyc
      • Gość: jusi Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie IP: *.toya.net.pl 10.12.05, 00:55
        i jeszcze "Opowieść Wigilijna" i Ebenezer Scrooge... evergreen
    • Gość: psychol GUINEA PIGS 2 - FLOWERS OF FLESH AND BLOOD IP: *.fn.pl 10.12.05, 01:26
      Odechce wam się wszystkiego jak to obejrzycie - ja nie dałem rady do końca. Kto
      w ogóle robi takie filmy? To trzeba być nieźle pier.... w dekiel żeby coś
      takiego produkować. Piszę o tym tu bo obejrzałem właśnie fragment i muszę gdzieś
      odreagować swoją frustrację, widziałem w życiu masę horrorów ale to już
      przekracza wszelkie pojęcie. Instruktaż dla seryjnych morderców.
    • Gość: Max Schreck NIESAMOWITOŚĆ IP: *.206.113.33.telsat.wroc.pl 10.12.05, 03:10
      Tim Burton's "Nightmare Before Christmas" to pozycja obowiązkowa nie tylko na
      święta.Ten film powinien przypaść do gustu każdemu miłośnikowi dobrego kina i
      czarnego humoru.
      • shep Re: NIESAMOWITOŚĆ 10.12.05, 08:29
        A co z Christmas Story. Czy naprawde jestescie tak powazni?
    • Gość: schafchen Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie IP: *.atol.com.pl 10.12.05, 15:19
      Opowieść Wigilijna w wersji z Muppetami. Urocze!
    • Gość: gość Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 15:36
      To wyjątkowy okres i najlepsze sa po prostu tradycyjne filmy o Świętym
      Mikołaju.A oprócz tego ulubione najczęściej stare hity.
      • Gość: grazynkajohn Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 16:04
        Święta,to taki czas,że trzeba go spędzać z rodziną więc filmy powinny być
        raczej takie,które zawsze kojarzą się nam właśnie z Świetami.W mojej rodzinie
        od lat jest to Kevin(obie części)i "Opowieść wigilijna".Zresztą nie należy tego
        wyjątkowego czasu spędzać przed telewizorem.
    • alcik03 Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie 10.12.05, 15:56
      "LOVE ACTUALLY"szczerze mówiąc widziałam ten film juz z trzy razy i chętnie
      obejrzę ponownie, ale w oryginale jest najlepszy :))) zwłaszcza scena w knajpie
      w USA :) beeeekaaa
      pozdr
    • croc49 Re: Oczy szeroko zamknięte 10.12.05, 19:31
      Kiedyś leciał w nocy z pierwszego na drugie święto...
      Tam też jest motyw świąteczny.
      Uwielbiam oglądać filmy w świąteczne noce. Gdy za oknem śnieg, w domu cicho
      (domownicy śpią) wtedy filmy mogą się nie kończyć...
    • Gość: mac W KRZYWYM ZWIERCIADLE WITAJ ŚWIĘTY MIKOŁAJU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 21:24
      :) p o l e c a m !
    • wasem67 Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie 10.12.05, 21:31
      od kilku lat dzień świstaka chyba że telewizja mi go obrzydzi
    • aro7 a może Delicatesen ? :p.. 10.12.05, 22:21
      ...
      • Gość: zaz Re: a może Delicatesen ? :p.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.05, 00:13
        a moze OMEN (1- wigilia,2-urodziny,3- szczepan, czy moze szymon - kto by to
        spamietal)?
    • Gość: zaz Re: Najlepszy film na Boże Narodzenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.05, 00:15
      mysle, ze polsat nie zawiedzie i postawi na ksiecia w nowym jorku lub
      nieczekiwana zmiane miejsc
      a zeby usatysfakcjonowac narod ktoregos popoludnia pusci samych swoich i ciag
      dalszy
      milych swiat
      • Gość: nadzieja a nieprawda... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.05, 02:16
        ...bo jak znam naszą telewizję to będzie straszny
        chłam,amerykańskie ,,płonące''
        ekrany;mordobicie,strzelaniny,narkotyki,slamsy,złodzieje,prostytutki
        itd.Szczególnie specjalizują się w tych krwawych akcjach polsatowskie stacje.To
        przykre,że musimy to oglądać.A tak bardzo chciałabym zobaczyć przedwojenny film
        o tematyce świątecznej..bez niepotrzebnej wulgarności i przemocy.A,,
        Kevin''i ,,Książę w Nowym Jorku''- też mi się już przejadł!!!.
        • Gość: Talula Re: a nieprawda... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.05, 06:13
          Ależ skąd. Ja bym już chyba wolała ten
          >"chłam,amerykańskie ,,płonące''
          > ekrany;mordobicie,strzelaniny,narkotyki,slamsy,złodzieje,prostytutki"
          pooglądać.
          Wydaje mi się ze przez święta tyje się nie z powodu tych 12 potraw, ale w
          efekcie wzmozonej konsumpcji filmowych pudingów, hepiendów, dżingelbelsów i
          tego całego lukru który nam serwują telewizje.
          Smacznego;)
    • Gość: Talula Wiwat ukochane filmy z Kevinem!:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.05, 05:56
      Pierwszy raz widziałam "Kevin sam w domu" w kinie w 1990r. Miałam wtedy 6 lat
      i uznałam że jest fajny. Telewizja raczy nas tym "fajnym" filmem co święta od
      15 lat!!!! Błee....Jak go jeszcze raz wyemitują to w tym roku ktoś dostanie ode
      mnie w prezencie 15letni telewizor marki Sony:) Pozdrowionka
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka