Dodaj do ulubionych

Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain"

31.01.06, 15:00
Dlaczego nie dziwi mnie, że najwięcej nominacji dostał homo-western? Te
nagrody (szczególnie po kompromitacji z paszkwilem Moore'a) to tylko jeszcze
jeden element w politycznej walce lewicy ze światem norm i wartości.
Obserwuj wątek
    • ralph24 Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" 31.01.06, 15:04
      Uwaga!!prawicowy idiota na forum!!
      CZlowieku, tu chodzi o filmy...schowaj sie do swojego ciemnogrodu prostaku..
      • Gość: Erwin Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.pronet.lublin.pl 31.01.06, 15:27
        Uwielbiam tak tolerancyjny i tak kulturalny styl wypowiedzi płynących od
        przedstawicieli światłej lewicy.
        • xioncpb Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" 31.01.06, 15:43
          > Uwielbiam tak tolerancyjny i tak kulturalny styl wypowiedzi płynących od
          > przedstawicieli światłej lewicy.

tak oni są wspaniali...
          z ust płynie im miód... a z karabinów i pistoletów wylatują róże - prosto w tył
          głowy.

A wracając do tematu dawny proletariat robotniczy się skończył - teraz na topie
          jest proletariat pedalsko-lezbijski.
          • Gość: KT4D Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.nottingham.ac.uk / *.nottingham.ac.uk 31.01.06, 15:46
            Nietolerancji nie powinno sie tolerowac... Kto chce krytykowac niech krytykuje,
            kto nie chce isc na film niech nie idzie. Ale zakazywanie manifestacji
            jakichkolwiek pogladow to przekreslenie wolnosci slowa.
            • Gość: j. Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.06, 17:38
              > Nietolerancji nie powinno sie tolerowac...
              Tu pada bardzo często jedno słowo. Tolerancja. Sprawdziłem je sobie w słowniku PWN przed chwilą. I mam dziwne wrażenie, że jest chyba błędnie używane...

• Gość: OKROPNA LEWICA Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 18:19
                tolerancja - wyrozumiałość, liberalizm w stosunku do cudzych wierzeń, praktyk,
                poglądów, postępków, postaw, choćby różniły się od własnych a. były z nimi sprzeczne
                wg słownika Kopalińskiego
                • Gość: anglofil Tytuł w tłumaczeniu:"Tajemnica góry złamanej dupy" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 20:55
                  Bardzo adekwatny tytuł. Sprawdź w słowniku:

break - broke - broken = czasownik złamać;
                  back - anglicy nazywają tak w towarzystwie tą część ciała, która najbardziej
                  interesuje pedałów, na którą w Polsce mówią tyłek, lub prościej "dupa".

Ukryta kpina z tych, którzy to filmidło łykną.

" Te nominacje to tylko jeszcze jeden element w politycznej walce lewicy
                  ze światem norm i wartości."
                  • jasiubleep A moze raczej Bareback Mountain? 31.01.06, 21:37
                    A tak na serio, to bredzisz bez sensu.
                    • tarura Durne Oscary wazniejsze od konferencji Putina? 31.01.06, 22:08
                      A w GW ani slowa o Putinie
                  • benji97 Re: Tytuł w tłumaczeniu:"Tajemnica góry złamanej 01.02.06, 01:18
                    back to plecy, a nie, jak sie wyrazasz, czesc ciala ktora najbardziej
                    interesuje homoseksualistow. Twoj angielski niestety pozostawia wiele do
                    zyczenia, a swoja droga, nie jest tylek czescia ciala, ktora przyciaga
                    najwieksza uwage kazdej normalnej osoby w plci przeciwnej?
                  • Gość: ron Re: Tytuł w tłumaczeniu:"Tajemnica góry złamanej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.06, 13:22
                    ty fałszywy anglisto - "back" to po prostu PLECY, na tyłek się mówi "butt",
                    "ass", chyba, że w twoim chorym świecie wszystko kojarzy ci się z przysłowiową
                    "dupą"
                    • dccircle Re: Tytuł w tłumaczeniu:"Tajemnica góry złamanej 02.02.06, 07:21
                      jemu się wszystko kojarzy z dupą, bo to ukrytka, jak kaczuszka! :)

Rydzopis kryminalisty: kurduplowaty ch... na kaczych nóżkach. Daje na tacę w
                      piątek, świątek i niedzielę. Z cudzych pieniędzy. Uzdrawia moralnie ze
                      złodziejami od Leppera i faszystami od Giertycha (co to spadł z PRONciowego
                      kolaboranta).
                  • Gość: taksobie Re: Tytuł w tłumaczeniu:"Tajemnica góry złamanej IP: *.echostar.pl 01.02.06, 13:47
                    na tą część ciała. która tak namiętnie prezentowana jest w czasopismach (i nie
                    tylko) z roznegliżowanymi PANIAMI Anglosasi raczej powiedzą "bottom".
                  • Gość: anglofilka hmmm... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.06, 21:30
                    No prosze a ja glupia cale zycie myslalam, ze tylek to butt, ewentualnie
                    bottom, a back to plecy... czego to sie czlowiek nie nauczy na forum.
                    • ariadna-enta Re: hmmm... 01.02.06, 21:56
                      Gość portalu: anglofilka napisał(a):

> No prosze a ja glupia cale zycie myslalam, ze tylek to butt, ewentualnie
                      > bottom, a back to plecy... czego to sie czlowiek nie nauczy na forum.

No i dyskutuj tu z prostaczkami- zakleszczone ciasne głowki ,do których żaden
                      argument nie dociera. Nigdy bym nie przypuszczała,że kiedykolwiek będę bronić
                      homoseksualistów -dotychczas byli mi całkowicie obojętni,ale wysyp ignorancji i
                      nietolerancji poraża mnie.Nie potraficie myśleć o takich ludziach bez
                      emocji,zaglądacie tym ludziom "pod kołdry" i niezdrowo się ekscytujecie.
                    • ariadna-enta Re: hmmm... 01.02.06, 21:56
                      Gość portalu: anglofilka napisał(a):

> No prosze a ja glupia cale zycie myslalam, ze tylek to butt, ewentualnie
                      > bottom, a back to plecy... czego to sie czlowiek nie nauczy na forum.

No i dyskutuj tu z prostaczkami- zakleszczone ciasne głowki ,do których żaden
                      argument nie dociera. Nigdy bym nie przypuszczała,że kiedykolwiek będę bronić
                      homoseksualistów -dotychczas byli mi całkowicie obojętni,ale wysyp ignorancji i
                      nietolerancji poraża mnie.Nie potraficie myśleć o takich ludziach bez
                      emocji,zaglądacie tym ludziom "pod kołdry" i niezdrowo się ekscytujecie.
                  • dccircle Re: Tytuł w tłumaczeniu:"Tajemnica góry złamanej 02.02.06, 07:18
                    anglista się znalazł, jak z koziej...
                • Gość: j. Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.06, 09:41
                  no właśnie.
            • Gość: bart219 Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: 66.9.53.* 31.01.06, 18:42
              Zastanawia mnie ile osob z krytykujacych ogladal ten film ze tak go ocenia. Jak
              pelno nominacji dostal Pianista (a potem oskarow) to nikt nie byl oburzony
              mowiac ze to np. propaganda polsko-zydowska... No bo to byl film zrobiony przez
              Polaka no to musialo byc super. Ale jak juz film o milosci gejow jest chwalony
              no to mowi sie ze to pewnie wplyw propagandy i lobby gejowskiego. Bzdura. Nie
              jeden film byl o gejach i takiej furrory nie zrobil. Najpierw zobaczcie film
              zanim bedziecie prymitywnie krytykowac.
              Pozdrawiam
              • muflonex "Psy szczekają, karawana idzie dalej" 31.01.06, 22:56
                Ja tam bym się nie przejmował. Prowincja umysłowa może mieć widły, ale na bilet
                do Los Angeles jej raczej nie stać ;>
                • Gość: Cłopki Tuti Fruti Padzielny Film ,lipa jakś IP: *.pl 31.01.06, 23:24
                  "Banda homosi na Dzikim Zachodzi" ,głupie polskie reżysery ,nakreciliby polską
                  wersję i Oskar murowany .
              • Gość: niezalogowany Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.06, 00:26
                pianista dostał tylko dlatego że był o żydzie...
                • dccircle Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" 02.02.06, 07:25
                  Gość portalu: niezalogowany napisał(a):

> pianista dostał tylko dlatego że był o żydzie...

Aha, to rozumiem, że te geje to też żydy, a Indianie też? Jak to prawdziwy
                  polaczek wszędzie widzi żyda.
                  kolaboranta).
              • neszer Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" 01.02.06, 17:44
                Dokladnie. Ja film widzialem, w Londynie. Bardzo sie podobal. Nie jest to film
                o gejach, ale film o milosci. Polecam.

Gość portalu: bart219 napisał(a):

> Zastanawia mnie ile osob z krytykujacych ogladal ten film ze tak go ocenia.
              • Gość: ania from juesej Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: 38.195.34.* 09.02.06, 20:09
                Film widzialam jakies poltora miesiaca temu w Chicago. Sala byla nabita niemal
                po brzegi, a bylo to jeszcze przed Zlotymi Globami, Oscarami i innymi
                nagrodami. Niesamowity obraz, mistrzowsko wyrezyserowany, zagrany i sfilmowany.
                Najlepszy film roku. I zadne gejowskie lobby za nim nie lobbowalo. Sztuka broni
                sie sama.

Pozdrawiam i jak tylko "Brokeback Mountain" bedzie na ekranach w kraju-raju,
                odwiedzcie sale kinowa.
            • Gość: lauracroft33 Demokrracja? IP: 67.71.45.* 31.01.06, 20:31
              Wysraj sie z taka demokracja kiedy ktos na sile wpiera ci milosc do
              homosexualizmu, twirdzac ze to normalne zjawisko przyrodnicze ktore nie tylko
              powinno sie tolerowac ale i kochac!
              • neszer Re: Demokrracja? 01.02.06, 17:46
                A czy ktos ci cokolwiek wpiera? Czy myslisz ktos po seansie bedzie ci kazal sie
                przespac z kolesiem? Widze ze jakies kompleksy kolega ma... Jak ide na film o
                samochodach wyscigowych czy to znaczy ze ktos mi wpiera milosc do samochodow?

Gość portalu: lauracroft33 napisał(a):

> Wysraj sie z taka demokracja kiedy ktos na sile wpiera ci milosc do
                > homosexualizmu, twirdzac ze to normalne zjawisko przyrodnicze ktore nie tylko
                > powinno sie tolerowac ale i kochac!
                • Gość: jarecki Re: Demokrracja? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.06, 18:41
                  |Mało,że do samochodów to jeszcze do konkretnych marek, i do określonej marki
                  paliwa i jeszcze ze sto p.p. Dziwne, że człowiek na tyle inteligentny, że
                  potrafi pisać, tego nie zauważył.
              • dccircle Re: Demokrracja? 02.02.06, 07:27
                Gość portalu: lauracroft33 napisał(a):

> Wysraj sie z taka demokracja kiedy ktos na sile wpiera ci milosc do
                > homosexualizmu, twirdzac ze to normalne zjawisko przyrodnicze ktore nie tylko
                > powinno sie tolerowac ale i kochac!

Ja tam nie chcę, żebyś mnie kochał(a). Odrażający(a) jesteś
                _______________-

kolaboranta).
            • Gość: kick me Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.cicinvestments.com 31.01.06, 22:59
              ale z drugiej strony dlaczego trzeba innosc gloryfikowac? Niech sobie ci
              kochajacy inaczej zyja jak chca, ale czy ja musze sie tym filmem zachwycac?
              Hollywood naklada pewne normy, ktorych zlamanie grozi socjalnym wygnaniem. W
              tym roku modna jest tolerancja, w zeszlym przeciwstawianine sie wojnie...
              • Gość: axe Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.plusgsm.pl 17.02.06, 19:25
                Jestes prawdziwym ignorantem. Zaprzyjaznij sie z jakims pedalem, to zrozumiesz, kto jest skazany na socjalne wygnanie...

A filmem nie musisz sie zachwycac. Ja mam zastrzezenia do niego.
            • Gość: jacek jarecki Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.06, 18:17
              Przecież jest to przejaw skrajnie komercyjnego wykorzystania idei politycznej
              poprawności w wersji soft. Autor nudnego i infantylnego do granic
              przyzwoitości "przyczajonego ... niech lepiej spróbuje nakręcić w Chinach film
              o MAO , przedstawiając go jako homosia. To był by naprawdę krótka historia.
            • Gość: markiz22 Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.7.79.83.cust.bluewin.ch 17.02.06, 19:22
              Tak wlasnie przewidywalem ze ten film wywola w Polsce debate polityczna. Mialem
              to szczescie ze widzialem ten film juz dwa razy. Polecam go wszytkim, nietylko
              geje powiny go obejrzec. Tak naprawde film jest skierowany do wszystkich. Kazdy
              moze znalezc w nim cos urzekajacego i zapewnia ze niejednej osobie uroni sie
              lza badz poplyna ciurkiem . Ja sam wyszedlem z sali kinowej zaplakany,
              wzruszony. Film ten niepozostawia nikogo obojetnym. Nastepnym razem postaram
              wam sie przetlumaczyc z francuskiego recenzje jak przeczytalem w pawnej gazecie
              (zalacze tez wersje orginalna dla frankofonow)
          • tomek-a-tomek Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" 31.01.06, 15:56
            prawicowy zacofaniec xioncpb napisał:

> > Uwielbiam tak tolerancyjny i tak kulturalny styl wypowiedzi płynących od
            > > przedstawicieli światłej lewicy.

czasem prawda bywa brutalna i niestety malo kulturalna.
            • Gość: antykomuch Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: 207.208.161.* 31.01.06, 16:03
              przyganial kociol garnkowi...
            • xioncpb Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" 02.02.06, 13:32
              > czasem prawda bywa brutalna i niestety malo kulturalna.

No właśnie dlatego tak dużo osób nie lubi galby. Piszę mało przyjemną prawdę
              dla lewaków i gejolubów.
          • Gość: Hrii Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.06, 23:19
            Jaka szkoda że jestem tak beznadziejnie nietolerancyjna ;)
          • Gość: falstaff@gazeta.pl Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.polkomtel.com.pl 21.02.06, 09:59
            Uwielbiam ten tolerancyjny,głęboko chrześcijański styl wypowiedzi fanatyków
            prawicy. Niech znów zapłoną stosy i rozświetlą ten lewicowy ciemnogród.I za
            kolejne kilkaset lat jakiś bubek będący biskupem małego miasteczka we Włoszech
            powie, że już wszystko ok, bo spaleni zostali odkupieni.
      • mirek.zkanady Oksymoron 31.01.06, 15:39

prawicowy idiota? Przeciez to jawny oksymoron. Jak swiadczy upadek gospodarczy
        wielu rezimow lewicowych i przede wszystkim 100 milionow ofiar - to lewica ma
        monopol na idiotyzm.
        • Gość: mfs raczej zwykły moron... IP: 217.111.48.* 31.01.06, 15:44
        • dccircle Re: Oksymoron 02.02.06, 07:29
          mirek.zkanady napisała:

>
          > prawicowy idiota? Przeciez to jawny oksymoron. Jak swiadczy upadek gospodarczy
          > wielu rezimow lewicowych i przede wszystkim 100 milionow ofiar - to lewica ma
          > monopol na idiotyzm.

oxymoron, debilku, to "wewnętrzna sprzeczność" po polsku.

kolaboranta).
      • Gość: tay Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.06, 00:08
        Nie przesadzassz aby? Facet ma prawo do swojego zdania, tym bardziej ze jego
        wypowiedz jest spokojna w przeciwienstwie do twojej. Czasy sie zmieniają, jak w
        większości zjawisk nastepuje powrót. W starożytności homoseksualizm był jak
        wiadomo popularny w wielu kulturach, nie wykluczone, że za 500 lat będzie on
        znowu "trendi". chciałbym jednak aby zwolennicy obu opcji spokojnie współżyli
        ze soba, każdy po swojemu. A tak dla jasności: też mi się to nie podoba, ale
        takimi drogami idzie ta nasza cywilizacja.
      • Gość: jacek jarecki Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.06, 18:11
        Lewica gani prawicę za stosunek do homoseksualizmu . A Lenin, Stalin ,
        Hitler ...to byli zasadniczo prawicowo czy lewicowo oszołomieni. A kto ganiał i
        prześladował homoseksualistów ( łagodnie ale uporczywie i w sposób wielce
        nieprzyjemny) w Polsce za gomuły, gierka czy jaruzela. Pewnie konserwatywni
        liberałowie ...co ?
        Pewnie tak.. albo może radio maryja zbierało dane o publicznie znanych
        homoseksualistach aby ich potem szantazować i niszczyć.
        Zresztą co ma film do wiatraka. Czy Clint chwalił rok temu eutanazję ?
        • dccircle Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" 02.02.06, 07:33
          Gość portalu: jacek jarecki napisał(a):

> Lewica gani prawicę za stosunek do homoseksualizmu . A Lenin, Stalin ,
          > Hitler ...to byli zasadniczo prawicowo czy lewicowo oszołomieni. A kto ganiał i
          >
          > prześladował homoseksualistów ( łagodnie ale uporczywie i w sposób wielce
          > nieprzyjemny) w Polsce za gomuły, gierka czy jaruzela. Pewnie konserwatywni
          > liberałowie ...co ?

I tu jest odpowiedź na ten dylemat - czarny faszyzm, brunatny, czy czerwony to
          dalej faszyzm. Teraz "aktyw" schował się pod sukienkę ojca grzyba.

kolaboranta).
          > Pewnie tak.. albo może radio maryja zbierało dane o publicznie znanych
          > homoseksualistach aby ich potem szantazować i niszczyć.
          > Zresztą co ma film do wiatraka. Czy Clint chwalił rok temu eutanazję ?
      • Gość: NOWE FORUM Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.aster.pl / *.aster.pl 24.02.06, 22:42
        www.brokebackmountain.fora.pl/ -OBEJRZAŁES FILM WYPOWIEDZ SIE TUTAJ
    • tomek-a-tomek Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" 31.01.06, 15:07
      galba napisał takie oto bzdury:
      > Dlaczego nie dziwi mnie, że najwięcej nominacji dostał homo-western? Te
      > nagrody (szczególnie po kompromitacji z paszkwilem Moore'a) to tylko jeszcze
      > jeden element w politycznej walce lewicy ze światem norm i wartości.

Twojemu swiatu rzeczywiscie cos by sie przydalo- Oswiecenie.
      • Gość: nie pedal film o kowbojach pedalach polecam swietny IP: *.hsd1.wa.comcast.net 31.01.06, 15:23
        kazdy kto choc odrobine sie zna sztuce filmowej wie ze nie wazne o czym jest
        film tylko jak dana historia jest opowiedziana. a historia pedalow kowbojow jest
        opowiedziana super. interesuje nas los bohaterow co jest niezbednym warunkiem
        dobrej opowiesci.
      • Gość: aktawia Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 22:16
        galbie, to ty biedaku nie dorastasz nawet do pięt.P arszywe O wce
      • meerkat1 Ale dlaczego "Gwiezdne Wojny"?:-))) 01.02.06, 22:48
        Co to sa te "Gwiezdne Wojny- Zemsta Szyitow".

Czyzby szyici mieli juz SDI? :-)
      • xioncpb Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" 02.02.06, 13:35
        tomek-a-tomek wyżygał wpis:
        > Twojemu swiatu rzeczywiscie cos by sie przydalo- Oswiecenie.

A tobie ktoś ostatnio zrobił chyba z dupy jesień średniowiecza. Stąd to
        zamiłowanie do homosiów.
    • Gość: ola Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 31.01.06, 15:13
      a widziałeś ten film? założę się, że nie.
      • Gość: jimmi William Hurt - YEAH!!! IP: *.pool8834.interbusiness.it 31.01.06, 15:15
        Najfajniejsze 10 minut na ekranie w 2005 roku!!!!!
    • Gość: ann Keira Knightley...? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 15:21
      ech, przeciez ona jest taka drewniana w Dumie i uprzedzeniu (nie tylko tam
      zreszta)

ale ciesza nominacje dla Brokeback Mountain i dla Capote
      • dccircle Re: Keira Knightley...? 02.02.06, 07:35
        Gość portalu: ann napisał(a):

> ech, przeciez ona jest taka drewniana w Dumie i uprzedzeniu (nie tylko tam
        > zreszta)
        >
        > ale ciesza nominacje dla Brokeback Mountain i dla Capote

Uwaga, uwaga! faszyści zaraz wytkną, że Capote też pedał i żyd :)

kolaboranta).
    • Gość: marcy Co za ignorant to pisał? IP: 193.192.62.* 31.01.06, 15:28
      • Gość: ls Re: Co za ignorant to pisał? IP: *.hsd1.il.comcast.net 31.01.06, 18:02
        szczegolnie, ze film nie jest o zamachowcach, tylko o ludziach zajmujacych sie
        pomszczeniem zamachow
        • Gość: marcy Re: Co za ignorant to pisał? IP: 193.192.62.* 31.01.06, 18:21
          To między innymi miałem właśnie na myśli.
      • Gość: szczura Re: Co za ignorant to pisał? IP: *.devs.futuro.pl 01.02.06, 14:15
        > Olimpiada to nie to samo co igrzyska olimpijskie,

gdyby słuchać słownika to niegdysiejsze rozróżnianie, że olimpiada jest pomiędzy
        igrzyskami nie jest już takie oczywiste

sjp.pwn.pl/haslo.php?id=40137
    • Gość: Judi Dench znowu;) Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.wne.uw.edu.pl 31.01.06, 15:29
      Ona ma klase! Nie jestem jej wielkim fanem, ale nie sposob jej nie cenic. No i
      brawa dla Clooney'a!
    • Gość: married Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.06, 15:30
      Żałosny jesteś... Przykre...
    • Gość: Lewy_hak Wybaczcie galbie -> on tak ma IP: 167.3.114.* 31.01.06, 15:33
    • michalo8 Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" 31.01.06, 15:36
      nie tylko homo western ale rowniez antymccartyzm clooneya, zachodnia
      komunofilia ciagle zywa.
      • Gość: Solis Re: Komunofilia??? IP: 129.81.192.* 31.01.06, 17:43
        A czy uwazasz "michale", ze McCarthy zrobil cokolwiek
        dobrego dla Ju-Es-Ej? I czy pamietasz tamte czasy,
        czy znasz je tylko z "opowiesci dziwnej tresci"?!
    • Gość: gizmo i znowuż pedziokino górą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 15:36
      • sneaker Re: i znowuż pedziokino górą 31.01.06, 15:39
        Założę się, że Ty lepszy film zrobisz.
        • Gość: gizmo [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 15:45
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • tomek-a-tomek Re: i znowuż pedziokino górą 31.01.06, 15:51

>To już jest do wyrzygania przewidywalne.

Ale widac, ze ciagle cie to kreci.
            • Gość: gizmo Re: i znowuż pedziokino górą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 15:53
              Co mnie kręci, to tylko mąż wie, skarbie.
              • pe1 Re: i znowuż pedziokino górą 31.01.06, 16:41
                niestety, w tej chwili wie już o tym każdy czytelnik tego forum,
                a założę się, że wolałby nie wiedzieć, bo w twoim przypadku to wątpliwa przyjemność
          • kuratorr Re: i znowuż pedziokino górą 31.01.06, 16:10
            e no.. przesadzasz. o hitlerowcach tez cos jest.

a tak na prawde to co sie tak wsciekasz? znacza cos dla ciebie oskary? czy moze
            tylko chcesz wypowiedziec swoje jakze wazne zdanie na tematy politycznie podejrzane.
          • Gość: Solis Re: i znowuż ta polska "otwartosc"... IP: 129.81.192.* 31.01.06, 18:01
            A moze "gizmo" poprzesz dodatkowo swoj post podajac liste
            (chocby i krotka liste) filmow na potwierdzenie
            zaprezentowanej przez siebie tezy?

P.S. "Kolorowi" (jak ich nazywasz) stanowia calkiem
            spory procent spoleczenstwa w wielu stanach -
            a czy wiesz ile "Oscarow" przypadlo w udziale
            "kolorowym" aktorom??
        • Gość: maciekzmiasta Re: i znowuż pedziokino górą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 17:07
          Racja! widocznie taki trynd w tym Holyłudzie!!!-::)))))))))))
      • Gość: Cyklista Pedaly do...rowerow! IP: *.c3-0.fch-ubr1.lnh-fch.md.cable.rcn.com 01.02.06, 05:56
    • Gość: Lewy_hak Ciekawe czy PiS zabroni go wyświetlać w Polsce IP: 167.3.114.* 31.01.06, 15:41
      Nie zdziwiłbym się.
      • soulworm Re: Ciekawe czy PiS zabroni go wyświetlać w Polsc 31.01.06, 16:23
        znowu pod kina przyleza brygady tych starych wywlok z transparentami "ZŁU NIE!" (tm)
        • mjotka Re: Ciekawe czy PiS zabroni go wyświetlać w Polsc 31.01.06, 17:35
          soulworm napisał:

> znowu pod kina przyleza brygady tych starych wywlok z transparentami "ZŁU NIE!"
          > (tm)
          >
          A niech przyjdą - będzie się z kogo pośmiać - kino za darmo :))))
      • xxxenofob POWINNI WYSWIETLAC TYLKO PEDALOM 31.01.06, 20:12
        i to od lat 18-stu.
        Normalny facet nie bedzie tego ogladal bo zygac mu sie chce na taki widok.
        Taka jest natura i nic tego nie zmieni.
        • jasiubleep To nie natura.. 31.01.06, 21:39
          .. to twoja chora glowa.
        • ariadna-enta Re: POWINNI WYSWIETLAC TYLKO PEDALOM 01.02.06, 01:38
          xxxenofob napisał:

> i to od lat 18-stu.
          > Normalny facet nie bedzie tego ogladal bo zygac mu sie chce na taki widok.
          > Taka jest natura i nic tego nie zmieni.

Po raz kolejny potwierdza się moja teoria,że największymi homofobami są
          heteroseksualni faceci- jakoś nigdy nie spotkałam kobiety,której by to
          przeszkadzało.Tylko faceci robią z tego sensację.
          • neszer Re: POWINNI WYSWIETLAC TYLKO PEDALOM 01.02.06, 17:51
            Bo faceci sa o sto razy bardziej zakompleksieni niz wy, kobiety.

> Po raz kolejny potwierdza się moja teoria,że największymi homofobami są
            > heteroseksualni faceci- jakoś nigdy nie spotkałam kobiety,której by to
            > przeszkadzało.Tylko faceci robią z tego sensację.
          • Gość: axe Re: POWINNI WYSWIETLAC TYLKO PEDALOM IP: *.plusgsm.pl 17.02.06, 19:39
            Nie nie nie, to nie jest tak. Najwiekszymi homofobami sa homoseksualisci, ktorzy sie nie akceptuja i udaja hetero (czesto przed samymi soba). Angazuja sie tak, m.in. na tym forum, poniewaz sprawa dotyczy bezposrednio ich. Po co zwykly heteroseksualny facet tak by sie angazowal w walke z homoseksualizmem? On po prostu interesowal by sie swoja dziewczyna/zona, a nie tylkiem aktorow z BM.

To nie sa tylko moje frywolne przemyslenia. Takie sa fakty... naukowe :)

Pozdr,
            axe

• Gość: Rowerzysta ....I CYKLISTOM! IP: *.c3-0.fch-ubr1.lnh-fch.md.cable.rcn.com 01.02.06, 05:57
        • dccircle Re: POWINNI WYSWIETLAC TYLKO PEDALOM 02.02.06, 07:39
          A kto ci, debilu, każe oglądać?

kolaboranta).
        • giecia Re: POWINNI WYSWIETLAC TYLKO PEDALOM 11.02.06, 03:38
          Jest wiele wybrykow natury. Jestes ich przykladem
    • emenefix Nawet w hoolywood tęczowy dżezi trend? 31.01.06, 15:43
      kiedys zydzi, teraz geje. co to za dziwne trendy ;/
      • kuratorr Re: Nawet w hoolywood tęczowy dżezi trend? 31.01.06, 16:18
        czemu "Nawet" ?

a poza tym to naprawde trend?

a wymien tak szybko bez sprawdzania 5 filmow o gejach ktore dostaly nominacje..

a potem o Zydach, co?
        • Gość: kate Re: Nawet w hoolywood tęczowy dżezi trend? IP: *.sympatico.ca 31.01.06, 17:49
          Bez sprawdzania to Filadelfia i Pianista.Jedyne poki co warte zapamietania.
          Sorki ze nie wyjszlo mi 5( wiem nie do mnie bylo pytanko, ale....)
        • dccircle Re: Nawet w hoolywood tęczowy dżezi trend? 02.02.06, 07:42
          kuratorr napisał:

> czemu "Nawet" ?
          >
          > a poza tym to naprawde trend?
          >
          > a wymien tak szybko bez sprawdzania 5 filmow o gejach ktore dostaly nominacje..
          >

żydzi i pedały są obecnie najbardziej trendy (co się stało ze słowem modni?)
          wśród brunatnych polaczków - małych, zakompleksionych stworzeń o ciasnych
          łebkach wielkości łebka od szpilki - a co, może nie?
          ______________-

kolaboranta).
          > a potem o Zydach, co?
      • Gość: antykomuch Re: Nawet w hoolywood tęczowy dżezi trend? IP: 207.208.161.* 31.01.06, 16:29
        teraz przychodzi czas na dzielnych niemieckich antyfaszystow walczacych
        potajemnie z hitlerem rozrzucajac ulotki...mowiac szczerze temat holocaustu sie
        wyczerpal.
        ooo i jeszcze ten film o gejach. no coz...widzialem ten film i jest ... do dupy.
        taki kicz zrobiony na fali.tak jak mowisz dzezi...
        Zobaczycie niedlugo na fali beda biedni pedofile, komunisci...itd itd
        • Gość: NL-man Re: Nawet w hoolywood tęczowy dżezi trend? IP: *.direct-adsl.nl 01.02.06, 17:24
          No wiesz, kiedy idziesz z ciekawosci albo za czyjas namowa na film, ktorego
          tematyka cie brzydzi, to z pewnoscia bedzie on dla ciebie do dupy. Masz prawo
          subiektywnie oceniac go jako kicz. Jednak wielu ludzi uwaza - zupelnie na
          odwrot twojemu przekonaniu - ze ten film jest dobry i dlatego dostal tyle
          nagrod oraz nominacji. Proste, nie?
          Pozdrowienia z bardzo normalnego Amsterdamu, gdzie do kina na Brokeback
          Mountain, chodza w znacznej wiekszosci zaciekawieni hetero. ;-)
      • wari Re: Nawet w hoolywood tęczowy dżezi trend? 31.01.06, 17:10
        emenefix napisał:

> kiedys zydzi, teraz geje. co to za dziwne trendy ;/

Wszystko co nie o ojcu świętym jest złe. No.. jeszcze o ojcu dyrektorze. To
        jest prawdzwie trendy.
    • Gość: marek_jurek Filmy powinny być tylko o aryjskich blondynach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 15:44
      blizniakach :)
      • xxxenofob Blondynki sa piekne gorzej z czarnota z Afryki 31.01.06, 17:36
        Gość portalu: marek_jurek napisał(a):

> blizniakach :)

Piekna blondynka to serce cieszy. Uwielbiam piekne dziewczyny o blond wlosach.
        • dccircle Re: Blondynki sa piekne gorzej z czarnota z Afryk 02.02.06, 07:45
          xxxenofob napisał:

> Piekna blondynka to serce cieszy. Uwielbiam piekne dziewczyny o blond wlosach.

A ja tam wolę blondynów - he he.

złodziejami od Leppera i faszystami od Giertycha (co to spadł z PRONcia
          kolaboranta).
      • Gość: adam81w Filmy powinny być tylko o aryjskich katolikach blo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 19:49
        nydnach blizniakach zapomniales dodac :)
        • dccircle Re: Filmy powinny być tylko o aryjskich katolikac 02.02.06, 07:47
          Gość portalu: adam81w napisał(a):

> nydnach blizniakach zapomniales dodac :)

jakby było o bliźniakach na kaczych nóżkach, to też byłoby o pedałach - hi hi.

kolaboranta).
    • maciek157 Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" 31.01.06, 15:49
      Tak, tak kochani, bo to jakis swintuszek z PO nawywijal; te nominacje dla
      rowerzystow,jak tak mozna,trzeba szlaban polozyc na tym zboczonym Hoolywodzie;od
      dzis bojkotujemy cale to lewicowe Kino z TEJ CZERWONEJ AMERYKI ;bedziemy ogladac
      tylko obrazy sprawiedliwe i prawe.
      Heil Kacz!!
    • Gość: Jendrek Miasto gniewu i Crash TO JEDNO I TO SAMO! IP: *.catv.net.pl 31.01.06, 15:54
      • Gość: ness Re: Miasto gniewu i Crash TO JEDNO I TO SAMO! IP: *.acn.waw.pl 31.01.06, 16:02
        Zgadza się...Film jest genialny. Bardzo się cieszę, że otrzymał tyle nominacji. Brakuje mi jednak nominacji dla Dona Cheadle za role pierwszoplanowa. Polecam też Soundtrack z tego filmu - bardzo odpreżająca, nastrojowa muzyka.
    • czekoladowy jasne, oszołomie, komuch czai sie za każdym rogiem 31.01.06, 15:56
      nawet na dzikim zachodzie, przebrany za geja.

proponuje zacząć już znosić puszki z mielonką do bunkra i poprawić kłódkę na
      stalowych majtkach narodowej cnotki
    • Gość: eurofanatik Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 31.01.06, 16:17
      Jak Ci przeszkadza to nie ogladaj. Rozwiazanie jest proste. I nie staraj sie narzucac swoich "wartosci" innym bo moze inni z checia obejrza taki western.
      • Gość: jarecki Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.06, 18:35
        Ha ha ha miłośnicy westernów się znaleźli . RZEKĘ CZERWONĄ sobie obejrzyj !
    • Gość: tempus Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 16:27
      galba napisał:

Mnnie też nie dziwi. Po prostu nie znam tego filmu. O jakim świecie norm
      wartości piszesz? O świecie nietolerancji? Trudno z Twojego lakonicznego postu
      wyciągnąć inne wnioski.
    • Gość: teo OD 15 LAT HOLYWOOD ZARABIA CORAZ MNIEJ $$$ IP: *.vn.shawcable.net 31.01.06, 16:29
      Juz miesiace temu przewidzialem ze pedalski film dostanie Oscara nie widzac
      nawet na oczy tego paszkwila.
      W Holywood propaganda kwitnie jak za najlepszych czasow w CCCP.
      Cel uswieca srodki i chocby mieli stracic miliard dolarow to kiepski film sie
      zrobi i tak.
      • pe1 Re: OD 15 LAT HOLYWOOD ZARABIA CORAZ MNIEJ $$$ 31.01.06, 16:45
        Coś ci się popieprzyło z tą propagandą. Hollywood nie wydaje pieniędzy na
        ideologiczne paszkwile, tylko na to, co rokuje dużą kasę ze sprzedaży biletów. A
        propaganda funkcjonuje tylko w sytuacji przymusowego odbioru. Kto cię zmusza do
        oglądania tego filmu? Nie podoba się, to spuść berecik na oczy i wracaj mamrotać
        paciorek.
      • xxxenofob Re: OD 15 LAT HOLYWOOD ZARABIA CORAZ MNIEJ $$$ 31.01.06, 17:24
        Co ciekawe film obejzy 1% kinomanow i to tylko tych zboczonych.
        Podejzewam ze beda dawali darmowe subsydjowane seanse ale i tak nikt
        tego nie bedzie ogladal.
        • Gość: ls Re: OD 15 LAT HOLYWOOD ZARABIA CORAZ MNIEJ $$$ IP: *.hsd1.il.comcast.net 31.01.06, 18:07
          kochanie, do dzisiaj film zarobil w usa ponad 50 milionow wiec chyba nie tylko
          zboczeni pedofile na niego poszli. chyba, ze az tylu ich jest.
          • beernut Re: OD 15 LAT HOLYWOOD ZARABIA CORAZ MNIEJ $$$ 31.01.06, 19:19
            Kochanie, $50 milinow po osmiu tygodzniach na ekranach w USA to dosyc kiepskie
            wyniki. (Do porownania Kronika Narnii tak samo jak Homo-Western jest w osmym
            tygoniu zarobila $277.8 milinow a nawet "Big Momma's House 2" ktory raczej nie
            dostanie Oscara w pierwszym tygodniu zarobil $28.0 milinow). Policzmy ile
            pedofilii jest w USA. Cena bilietu kosztuje od $6 to $10 dolarow, $8 srednio to
            wychodzi 635,000 biletow kupionych na tem film. Wedlug CIA w USA zylo
            295,734,134 ludzi w lipcu 2005. To znaczy co 465 Amerikanin to pedofil.
            • Gość: mirra Re: OD 15 LAT HOLYWOOD ZARABIA CORAZ MNIEJ $$$ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 20:25
              Chyba zapominasz,że film nie był na poczatku szeroko dystrybuowany. Zaczynał od
              5 kin, później 68, itd., nie ma więc czego porównywać. Aktualnie jest na 6
              miejscu w USA, a w UK w pierwszej czwórce. Skorzystaj z boxoficcemojo.com i
              przeanalizuj wyniki. A żeby dowiedziec się kto ogląda ten film to wystarczy
              rzucić okiem na forum imdb.com, większośc to kobiety, geje i ludzie starsi,
              wśród których film zrobił furorę. Prosze nie formułowac wniosków nie popartych
              rzeczowymi argumentami!!!!!
            • lonelystar Re: OD 15 LAT HOLYWOOD ZARABIA CORAZ MNIEJ $$$ 31.01.06, 21:00
              poza wspomniana ograniczona liczba kin w ktorych wyswietlano film, wazny jest
              tez fakt, ze nie jest to film skierowany do popcornowej widowni "12-22", ktora
              nabija kase takim filmom jak "wedding crashers" czy "big mamma's house". bylam
              na "brokeback" w siodmym tygodniu, w powszedni dzien i sala byla pelna. i nikt
              nie wygladal na pedofila (btw, co takiego jest w tym filmie co mogloby krecic
              pedofilow? bo nie zauwazylam)
              • Gość: teodor Re: OD 15 LAT HOLYWOOD ZARABIA CORAZ MNIEJ $$$ IP: *.vn.shawcable.net 31.01.06, 22:36
                bylem na tym filmie przez 15 minut i wyszedlem znudzony.
                Na sali byly tylko 3 osoby ze mna wlacznie.
                Jesli chodzi o UK to tam co drugi to homo nie wiadomo.
                • neszer Re: OD 15 LAT HOLYWOOD ZARABIA CORAZ MNIEJ $$$ 01.02.06, 17:59
                  Nie wiem, moze byles gdzies na wyspach w polnocnej Szkocji, ja bylem w
                  Londynie, i jak moja poprzedniczka mowila - sala byla pelna, w wiekszosci
                  mlodych par heteroseksualnych.

Gość portalu: teodor napisał(a):

> bylem na tym filmie przez 15 minut i wyszedlem znudzony.
                  > Na sali byly tylko 3 osoby ze mna wlacznie.
                  > Jesli chodzi o UK to tam co drugi to homo nie wiadomo.
            • Gość: BUkfa Polecam slownik IP: *.rapiddsl.net 31.01.06, 22:26
              Ale czemu "pedofil"? Czyzby film zajmowal sie tez tematyka seksu z nieletnimi???
            • dccircle Re: OD 15 LAT HOLYWOOD ZARABIA CORAZ MNIEJ $$$ 02.02.06, 07:52
              beernut napisał:

> Policzmy ile
              > pedofilii jest w USA. Cena bilietu kosztuje od $6 to $10 dolarow, $8 srednio to
              > > wychodzi 635,000 biletow kupionych na tem film. Wedlug CIA w USA zylo
              > 295,734,134 ludzi w lipcu 2005. To znaczy co 465 Amerikanin to pedofil.
              i #Amerikanin", i "pedofil"

Za dużo tego piwa i za mało orzechów!

_______________-

kolaboranta).
            • Gość: 911 Re: OD 15 LAT HOLYWOOD ZARABIA CORAZ MNIEJ $$$ IP: *.bredband.skanova.com 15.02.06, 20:01
              Dla was homofoby, spojrz tutaj!
              Brokeback mountain to!

Najpopularny film ogladany wsczoraj:

www.boxofficemojo.com/movies/mostpopular.htm?page=YESTERDAY&p=.htm

Najpopularny film ogladany prszes ostatnie 7 dni:

www.boxofficemojo.com/movies/mostpopular.htm?page=LAST7DAYS&p=.htm

i prszes ostatnio tygodnia:

www.boxofficemojo.com/movies/mostpopular.htm?page=LASTWEEK&p=.htm

i prszes ostatnia mieszac:

www.boxofficemojo.com/movies/mostpopular.htm?page=THISMONTH&p=.htm

I jeszcze wyglada ze sie zrobi popularniej :D :

www.boxofficemojo.com/movies/mostpopular.htm?page=LASTMONTH&p=.htm

I teraz ten film jeszcze nie doszedl do japonii.
              No wyglada ze w koncu istnieje bog ;)

• Gość: 911 Re: OD 15 LAT HOLYWOOD ZARABIA CORAZ MNIEJ $$$ IP: *.bredband.skanova.com 21.02.06, 06:43
                Wygral 4 awards na BAFTA :)

www.bafta.com

Go Brokeback :)
      • Gość: NL-man Re: OD 15 LAT HOLYWOOD ZARABIA CORAZ MNIEJ $$$ IP: *.direct-adsl.nl 01.02.06, 17:40
        Teo, zanim zaczniesz pisac, ze Brokeback Mountain to paszkwil, prosze Cie
        uprzejmie - siegnij po slownik zwrotow obcojezycznych Kopalinskiego, bo Twoja
        niewiedza wymaga douczenia.

Paszkwil - "utwor literacki przedstawiajacy jakas osobe lub idee w sposob
        oszczerczy, szkalujacy, obelzywy..."
        W Brokeback Mountain nie ma niczego, co pasowaloby do slowa "paszkwil". Film
        ten przedstawia milosc dwojga ludzi.
        Moze zamiast pisac tu glupoty, zglos sie do dobrego terapeuty, ktory pomoze Ci
        pozbyc sie irracjonalnego strachu.
      • neszer Re: OD 15 LAT HOLYWOOD ZARABIA CORAZ MNIEJ $$$ 01.02.06, 17:55
        Oto przyklad kolejnego zakompleksionego hetero. Nie widzial filmu, a sra w
        gadzie ze strachu.

> Juz miesiace temu przewidzialem ze pedalski film dostanie Oscara nie widzac
        > nawet na oczy tego paszkwila.
        > W Holywood propaganda kwitnie jak za najlepszych czasow w CCCP.
        > Cel uswieca srodki i chocby mieli stracic miliard dolarow to kiepski film sie
        > zrobi i tak.
      • dccircle Re: OD 15 LAT HOLYWOOD ZARABIA CORAZ MNIEJ $$$ 02.02.06, 07:50
        Gość portalu: teo napisał(a):

> Juz miesiace temu przewidzialem ze pedalski film dostanie Oscara nie widzac
        > nawet na oczy tego paszkwila.

"paszkwila", intelektualisto od radia ma ryja?

kolaboranta).

• Gość: Anna Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.mmj.pl 31.01.06, 16:33
      Mnie najwiekszą radość sprawiły nominacje dla G. Clooneya i J.Phoenixa. Kto by
      sie spodziewał że doktorek Ross tak daleko zajdzie?
      • Gość: . Czemu nie gadacie o filmach a o polityce? IP: *.pool8834.interbusiness.it 31.01.06, 16:38
        • Gość: adam81w odkad pis zchamil Polske o niczym innym gadac sie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 19:47
          nie da . wczesniej bylo w porzadku ludzie nie zarli sie z soba z powodow jestes
          katolikiem / jestes ateista . a teraz co chwila jakis katolik napada na ateiste
          bo ten drugi smie byc innym od katolika ! bo tylko katolik moze miec wartosci
          itd . smieszne
          • dccircle Re: odkad pis zchamil Polske o niczym innym gadac 02.02.06, 07:55
            Gość portalu: adam81w napisał(a):

> teraz co chwila jakis katolik napada na ateiste
            >

Nie zapominaj o nas, żydach :) bo poczuję się niedoatakowany!

kolaboranta).
      • xioncpb Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" 02.02.06, 13:42
        Jak sie liże dupy pedałom, lewakom i komuchom - to można w kosmos polecieć.
    • veglie Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" 31.01.06, 16:49
      galba napisał:

>
      Galba....moherowym krytykiem filmowym.....;)))))
      • mjotka Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" 31.01.06, 17:31
        veglie napisał:

> Galba....moherowym krytykiem filmowym.....;)))))

Jest ich tu cała masa - będą dzioby drzeć, że to skandal, amoralne i w ogóle tfu, ale co to jest X muza długo byś ich mógł pytać... A ciekawe, co ci "krytycy" ostatnio dobrego na ekranie (zapewne małym) obejrzeli? Może Trwam wyemitowała wybitne arcydzieło jakoweś?
        • dccircle Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" 02.02.06, 07:59
          mjotka napisała:

> Może Trwam wyemitowała
          > wybitne arcydzieło jakoweś?
          >

Trwam jeszcze nie zrobiła filmu o Jankowskim-pedofilu - toby dopiero zwiększyło
          oglądalność!, tylko cały czas robi o Grzybie Wrednym, a Pazernym.

_________________-

kolaboranta).
    • Gość: fegele Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.06, 16:56
      'HOMO-WESTERN' a to dobre, każdy wie, że generalnie western to film gejowski
      • Gość: maciekzmiasta Re: Oscary 2006: 8x"Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 17:10
        Niekoniecznie!!! jeśli były w westernach wątki męskiej przyjaźni, nieozn to że
        goście muszą od razu z sobą kopulować-:))))))))))
    • Gość: Solis Re: "Tajemnica Brokeback Mountain" IP: 129.81.192.* 31.01.06, 17:39
      A moze tak ktos w Polsce nakreci film bedacy "przeciwwaga"?
      Taki o prawdziwie meskiej i czystej przyjazni!
      Bieszczady moga byc zamiast stanu Wyoming, a akcja moze
      dotyczyc, np. obozu szkoleniowego dla chlopcow
      zorganizowanego, np. przez Mlodziez Weszpolska,
      lub Katolickie Harcerstwo. Film moze zakonczyc sie
      wspolna pielgrzymka dwoch przyjaciol na Jasna Gore...
      • Gość: jo39 Re: "Tajemnica Brokeback Mountain" IP: *.itpp.pl 31.01.06, 18:31
        juz nakrecil, nazywalo sie: 'Wilcze echa', tylko, ze bylo czarno-biale. i dawno
        temu. A swoja droga nie dziwi Was brak nominacji dla 'Proof' ? Co prawda
        Gwyneth Paltrow niespecjalnie radzi sobie z rola pseudo-swiruski, a Jake
        Gylenhaal jest zdecydowanie za slodki jak na taki film, ale pytania w nim
        postawione sa swieze, jak na Hollywood, no a Anthony Hopkins jak zwykle super.
        Od 'Pietna' i 'Tytusa Andronikusa' nie gral tak dobrze.
        • Gość: CZOKO_CZOKO Re: "Tajemnica Brokeback Mountain" IP: 212.180.160.* 31.01.06, 22:37
          W Proof nie kietają się czoko-czoko, tylko tradycyjnie
          huhu do pipi, a to w tym roku nie jest na topie,
          wiec film nie ma szans.
      • dccircle Re: "Tajemnica Brokeback Mountain" 02.02.06, 08:05
        Gość portalu: Solis napisał(a):

> A moze tak ktos w Polsce nakreci film bedacy "przeciwwaga"?
        > Taki o prawdziwie meskiej i czystej przyjazni!
        > Bieszczady moga byc zamiast stanu Wyoming, a akcja moze
        > dotyczyc, np. obozu szkoleniowego dla chlopcow
        > zorganizowanego, np. przez Mlodziez Weszpolska,
        > lub Katolickie Harcerstwo. Film moze zakonczyc sie
        > wspolna pielgrzymka dwoch przyjaciol na Jasna Gore...

Eeeee tam. Lepiej niech to będzie obóz prowadzony przez Paetza i Jankowskiego, a
        ministranci dostaną ślub na Jasnej Górze :)
        _____________-

kolaboranta).
    • vitek25 Bieeeeednyś :P 31.01.06, 18:39
      co wyogolonym oszołomom zostanie jak odrzucą całą kulturę tworzoną przez ludzi
      otwartych, liberalnych, myślących, normalnych, również przez tych zbliżonych do
      lewicy? no co wam zostanie w kąciku "kultury prawicowej", poza zawodzeniem
      "Roty" w czasie groteskowych celebracji własnego zaślepienia, poza "malarstwem"
      Adolfa H. i Eligiusza N. oraz grafomanią pana Łysiaka? ;PP

.....nie kompromitujże się chłopie wciskajac jadowity prawicowy kit nawet w
      forum o filmie....którego nawet nie widziałeś....
      • beernut Re: Bieeeeednyś :P 31.01.06, 19:29
        vitek25 napisał:

>
        >
        > .....nie kompromitujże się chłopie wciskajac jadowity prawicowy kit nawet w
        > forum o filmie....którego nawet nie widziałeś....
        Chlopie, nie musisz filmu ogladac abys wiedzial ze jest ten film dziadowski, po
        to czytasz recenzje krytykow, ogladasz reklamy i zwiastuny w TV albo na
        internecie, rozmawiasz z ludzmi ktorzy ten film juz ogladali. W USA filmem
        number jeden w ten weekend byl :"big Momma's House 2" ktory jest taki
        dziadowski ze nawet jesli ktos by mi za to zaplacil nie pojde to kina bo to
        marnowanie mojego czasu. Wedlug twojej logiki "ktorego nawet nie widziales"
        chociasz lekarze mowia ze narkotyki jak heroina i kokaina sa szkodliwe to
        kazdzy powinien je sprobowac czy to smakuje i jest dobre dla ciebie.
        • jasiubleep Ale co to ma do rzeczy? 31.01.06, 22:05
          Akurat ogladalnosc, opinie krytykow i to, czy film jest dobry czy nie zupelnie
          nie ida w parze. A opinie krytykow i ludzi, ktorzy film ogladali sa dobre. A
          porownanie z narkotykami jest durnowate, bo rzecz dotyczy dwoch roznych rzeczy,
          gustu i faktu (obiektywnego). A.. 'de gustibus non est disputandum'.
      • dccircle Re: Bieeeeednyś :P 02.02.06, 08:07
        vitek25 napisał:

> co wyogolonym oszołomom zostanie jak odrzucą całą kulturę tworzoną przez ludzi
        > otwartych, liberalnych, myślących, normalnych, również przez tych zbliżonych do
        > lewicy?

Barwy walki i Poręba.

kolaboranta).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka