Dodaj do ulubionych

Wyślijcie za free walentynkę:)

11.02.11, 11:38
Gdzie jest Kurka Balbinka???

Znajdź Kurkę Balbinkę (logo Poczty Kartkowej) i wygraj bezpłatne wysłanie Walentynkowej Kartki!!!

Weź udział w Konkursie Walentynkowym i wygraj inne wspaniałe nagrody!!!

Już dziś, zaczynając od godziny 9.00 do 21.00, o każdej pełnej godzinie będziemy umieszczać w galerii kartek Poczty Kartkowej jedną karteczkę z ukrytym rysunkiem naszej uroczej Kurki Balbinki, którą jest logo Poczty Kartkowej. W okolicach Kurki Balbinki będzie podany kod rabatowy, pozwalający na wysłanie dowolnej kartki pocztowej za

0 zł!!!

Wystarczy, że w ciągu dwudziestu minut odnajdziesz kartkę z Kurką Balbinką, odczytasz kod rabatowy, wybierzesz kartkę i życzenia, a następnie wpiszesz kod rabatowy i przejdziesz do płatności (niebieski ekran). Tam po prostu naciśnij ANULUJ.

W każdej godzinie pierwszych dwadzieścia osób, które odnajdą Kurkę Balbinkę i wyślą kartkę, wyślą ją ZA DARMO!!!. Dla pozostałych, już nie tak szybkich, mamy nagrody pocieszenia:-)

PAMIETAJ: o każdej pełnej godzinie nowa kartka z nowym kodem, i kolejna szansa dla Ciebie, aby wysłać dowolną kartkę pocztową za darmo!!!

Osoba która jako pięćsetna wyśle dzisiaj kartkę pocztową, otrzyma wspaniałą nagrodę: zestaw ceramiki ufundowany przez sklep internetowy DOMOWA KRAINA!!!

Zwycięzców prosimy o wpisywanie komentarzy na naszym profilu na Facebooku, Poczta Kartkowa

WAŻNE: pamiętajcie, aby do przeglądania kartek przystępować po odświeżeniu widoku przeglądarki (wciśnijcie F5), w przeciwnym razie możecie nie znaleźć karteczek z Kurką, które wrzuciliśmy do Poczty Kartkowej
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka