Dodaj do ulubionych

Co to jest "zdrada" ?

18.11.12, 23:27
Takie słowo istnieje, ale co ono oznacza tak naprawę ?
Obserwuj wątek
      • gocha033 Re: przyklady 19.11.12, 01:19
        nie.mam.20 napisał:
        Sojusz podpisujacy kapitulacje zwana potocznie konkordatem

A to tak. wypowiedzial sie w zgodzie ze swoimi przeciwnikami (ca. 1/3 narodu)
        zostawiajac swoich zwolennikow i niezdecydowanych (2/3 narodu) na lodzie.
    • coffei.na Re: Co to jest "zdrada" ? 19.11.12, 07:24
      lepiej nie wiedzieć..poza tym zdrada to złe słowo! przecież zrobimy wszystko by partner był z nas zadowolony-to co w tym złego,ze chcemy niejako podnieść nasze umiejętności seksualne?
    • mariuszg2 Re: Co to jest "zdrada" ? 19.11.12, 13:25
      ngima napisał(a):

> Takie słowo istnieje, ale co ono oznacza tak naprawę ?

Oznacza zerwanie więzi między jedna człowieka a druga wskutek świadomego działania jednego z człowiek w złej woli przeciwko sobie w tym samym druga człowiek.

• obrotowy niekkoniecznie 19.11.12, 13:32
        mariuszg2 napisał:
        Oznacza zerwanie więzi między jedna człowieka a druga wskutek świadomego działania jednego z człowiek w złej woli przeciwko sobie w tym samym druga człowiek.

A niekkoniecznie. gdy zdradzasz kumpla, z ktorym razem kradliscie samochody - to wykazujesz dobra wole wobec siebie (bo dostajesz nadzwyczajne zlagodzenie kary) i wobe okradzionego spoleczenstwa okazujesz dobra wole tez :)
        • mariuszg2 Re: niekkoniecznie 19.11.12, 13:43
          > A niekkoniecznie. gdy zdradzasz kumpla, z ktorym razem kradliscie samochody - t
          > o wykazujesz dobra wole wobec siebie (bo dostajesz nadzwyczajne zlagodzenie kar
          > y) i wobe okradzionego spoleczenstwa okazujesz dobra wole tez :)

A właśnie że nie :) jeżeli wysokiej rangi oficer SB odsłużył dobrze swoje najlepsze lata w służbie ludowej ojczyzny w dobrej wierze zindokrynowany iż słusznie likwiduje wrogi narodowi i Polsce plugawy element imperialistyczny to tez jest zdrada?

A jeżeli Twój pracodawca nie daje Ci umowy, sam unika podatków bo są za wyokie a Państwo nie ma pieniędzy na szkolnictwo, służbę zdrowia, emerytury itp, kończa się dotacje unijne z powodu kryzysu wywołanego przez pazernych wyzyskiwaczy z zachodu to kto kogo zdradza?

W tej sytuacji być może kradzież auta Niemca jest "co nam obca przemoc wzięła szablą odbierzemy"? a kolega zdrajca jest zwykłym kapusiem kolaborantem oraz agentem obcego wywiadu....?

Reasumując ...nigdy nie wierz kobiecie...chyba, że jest Niemką....
          • obrotowy Re: niekkoniecznie 19.11.12, 13:48
            mariuszg2 napisał:
            > W tej sytuacji być może kradzież auta Niemca jest "co nam obca przemoc wzięła s
            > zablą odbierzemy"? a kolega zdrajca jest zwykłym kapusiem kolaborantem oraz ag
            > entem obcego wywiadu....?

- no to ja wole pracowac dla obcego wywiadu, niz siedziec dla wlasnego wymiaru sprawiedliwosci :)

> Reasumując ... nigdy nie wierz kobiecie...chyba, że jest Niemką....

- A z Niemka, to ja wszystko... tylko koni bym nie chcial z nia krasc...
            - z powyzszych powodow :)
            • mariuszg2 Re: niekkoniecznie 19.11.12, 13:52
              > > Reasumując ... nigdy nie wierz kobiecie...chyba, że jest Niemką....
              >
              > - A z Niemka, to ja wszystko... tylko koni bym nie chcial z nia krasc...
              > - z powyzszych powodow :)

Ciekawe czy są gdzie w Polsce agencje towarzyskie z Niemkami.... spróbowałbym takiej....nie ma jak to na sobie sie przekonać o karności, posłuszeństwie i uległości Niemek.... można by się pobawić no w zdobywanie Wału Pomorskiego albo Fetung Breslau....albo Blitzkrieg...już sobie wyobrazam te wyuzdane hende hochj!, Raus! Sznele, Sznel....deutche banditen partizanen...
                • mariuszg2 Re: niekkoniecznie 19.11.12, 14:21
                  warszawskij sjeksbiznjes rabotajet blagadarja djewyszjek bywszewo CCCP. W słuczaje łagrow u mjenja mołotow koktajl w karmanje...(wodka i piwo) i wielikaja otjeczjestwjennaja wajna z tawarisciami izza wastoka...Da zdrawstwujej sojedinjonna armja wastocznych djewuszjek...

www.youtube.com/watch?v=UUytBuZ_hN4&feature=related
    • szarpak21 Re: Co to jest "zdrada" ? 23.11.12, 13:23
      hmmm ... kiedyś wydawało mi się ze wiem co to jest zdrada ,,, ale z każdym kolejnym zakończeniem mojego związku to słowo ewoluuuuuuuuje ,,, i co dziwne ,,, to zawsze jest moja wina ...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka