Dodaj do ulubionych

Noszenie koszuli w spodniach.

18.02.19, 21:53
Cześć,
zawsze moim ulubionym ubiorem były jeansy i tshirt. Jednak okazało się że dorosłem i praca wymogła inny ubiór, więc do tych jeansów i koszulki dorzuciłem marynarkę. No ale w szafie mam również koszule z długim rękawem które nie da się nosić nie wpuszczonych do spodni.
No i tutaj jest problem, ponieważ moja wypukłość w spodniach jest mizerna i kiepsko się z tym czuje :( Jak sobie z tym radzić Panowie?
Z drugiej strony - jaki mam, taki pcham !
Obserwuj wątek
    • tapatik Re: Noszenie koszuli w spodniach. 10.05.19, 18:56
      jogimis napisał:

> Cześć,
      > No ale w szafie mam również koszule z długim rękawem które nie da się
      > nosić nie wpuszczonych do spodni.

Jak to się nie da? Potrzymaj mi piwo.

> No i tutaj jest problem, ponieważ moja wypukłość w spodniach jest mizerna
      > i kiepsko się z tym czuje :( Jak sobie z tym radzić Panowie?
      > Z drugiej strony - jaki mam, taki pcham !

Nie rozumiem o co chodzi? Nie widać ci penisa przez spodnie?
      Kup dildo. Albo krakowską podsuszaną.
    • jhet Re: Noszenie koszuli w spodniach. 10.05.19, 21:20
      jogimis napisał:

> No i tutaj jest problem, ponieważ moja wypukłość w spodniach jest mizerna i kie
      > psko się z tym czuje :(

To się nie czuj kiepsko, nikogo to, co tam w spodniach masz, nie obchodzi. Ja ktoś ma za dużo i to widać, to wtedy jest... dziwnie. W innym przypadku nie ma się czym przejmować (przynajmniej jeśli chodzi o dobór ubioru)
    • ultimate.strike Re: Noszenie koszuli w spodniach. 15.06.19, 23:19
      Pozornie może Ci się wydawać, że znalazłeś się z sytuacji beznadziejnej ale nic bardziej mylnego. Natura znalazła na to sposób, to kilt. Wystarczy zastąpić nim spodnie a Twoje problemy znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Przy okazji zwiększysz swoje szanse na uniknięcie wielu paskudnych odspodniowych choróbsk, jak rak jąder na przykład.
        • ultimate.strike Re: Noszenie koszuli w spodniach. 24.06.19, 01:54
          To mógł być nowotwór jąder, robi się od noszenia spodni.

Co nawet zostało potwierdzone w kolejnych badaniach. Polecam strone 17, tym razem badacze skupili się na płodności jednak nie od dziś wiadomo, że temperatura zwiększa także ryzyko nasieniaka oraz uszkadza DNA nasienia (zgadnij jaki ma to wpływ na zdrowie dzieci?).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka