Dodaj do ulubionych

Mam dylemat ze swoją dziewczyną w kwestii seksu

03.05.20, 12:24
Witam. Proszę o radę, bo ja sam dokładnie nie potrafię tego stwierdzić i chodzi mi to po głowie od kilku dni, czysto mnie to męczy i nurtuje ta myśl. Ja nie mam w tych sprawach dużego doświadczenia, więc bardzo proszę o radę osób, które mają w tych sprawach wiedzę opartą na doświadczeniu, bardzo proszę o mądrą radę. Otóż ... poznałem dziewczynę i twierdzi, że jest dziewicą, jesteśmy w związku pół roku i przez ten czas nie uprawialiśmy seksu, ona zawsze powtarza, że czeka na odpowiednią wyjątkową chwilę, że ja jestem dla niej tą osobą, z którą chciałaby stracić swe dziewictwo. Całowaliśmy się na trzeciej randce, a na następnych zdejmowałem jej stanik i swą rękę wkładałem jej w majtki, doprowadzałem ją do orgazmu, nigdy nie poczułem żadnego przykrego zapachu. Pewnego wieczoru stworzyłem romantyczny klimat w salonie, świece, wino, muzyka, myślałem, że teraz mi się odda, lecz niestety dalej twierdzi, że musi być odpowiednie miejsce, zapytałem się jakie? To musi być hotel z widokiem na morze lub góry. Głównie nie o to mi chodzi tylko o woń z jej miejsca intymnego, wtedy w salonie całowaliśmy się, zdjąłem jej stanik, była tylko w samych majtkach (byłem przekonany, że tym razem dojdzie do stosunku, lecz niestety), gdy była w majtkach po tym, jak zdjąłem jej suknie to, całowałem ją po udach, zbliżając się do jej miejsca intymnego i wtedy poczułem przez majtki przykry zapach, przekonany na 99%, że to woń spermy, taki przykry zapach jakby po seksie nie umyć się a następnego dnia sperma zaczyna rozkład i nieprzyjemnie pachnie, to właśnie u niej poczułem. Prawie na każdej randce całowaliśmy się i rękę wkładałem jej w majtki, nigdy stamtąd nie wyczułem przykrego zapachu, jakby bez wonne. Czytałem w innych źródłach, że woń spermy to normalne po stosunku, gdy mężczyzna w kobiecie skończy w środku, czuć nawet dwa dni, bo tyle czasu potrafi wypływać, a w tym momencie się psuje. Wiec, jeśli poczułem tę woń u swej dziewczyny to, czy mogę być przekonany, że odbyła stosunek z kimś innym przed naszym spotkaniem ? Bardzo proszę o radę, nie daje mi to spokoju, z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
    • tapatik Re: Mam dylemat ze swoją dziewczyną w kwestii sek 08.05.20, 18:35
      "Wiec, jeśli poczułem tę woń u swej dziewczyny to, czy mogę być przekonany, że odbyła stosunek z kimś innym przed naszym spotkaniem ?"

Pierwsze słyszę, aby seks pozostawiał zapach na narządach kobiety.

Mogła użyć innego mydła, mogła użyć innych kosmetyków, mogła mieć majtki z tworzyw sztucznych, mogła mieć inny dzień w cyklu miesiączkowym.
      Stawiam na to ostatnie.

--
      W obecnych czasach mężczyzna w masce, rękawiczkach, pachnący denaturatem, wzbudza szacunek i zaufanie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka