Dodaj do ulubionych

Nie wiem jak z nią pisać...

04.07.21, 11:08
Witajcie, Mam 24 lata, piszę tydzień z pewną dziewczyną na badoo, ona ma również 24 lata. Od początku czułem i czuję że to jest ta jedyna. Problem leży w naszej konwersacji. Jest bardzo zamknięta w sobie, odpowiada bardzo krótkimi zdaniami, wręcz słowami, i też czekam na odpowiedź długo. Sporo nas łączy i jeżeli chodzi o charakter, zainteresowania, kogo szukamy, wiem że poza mną z nikim innym nie pisze, ja też, pytając się czy może poruszam jakieś osobiste tematy, może przypadkiem coś źle napisałem otrzymuję odpowiedź że: "wolę jak ty mówisz o sobie, lub pytasz mnie. Nie lubie o sobie pisać, nie wiem o co pytać". Nie ma zdania. Pytając "jak myśli, jak uważa" orzymuję odpowiedź nie wiem. Podejrzewam że jest w depresji, gdyż 3 miesiące temu zmarł jej ojciec i jak sama napisała powoli dochodzi do siebie. Do tego kilkakrotnie sparzyła się co do chłopaków, dlatego jest ostrożna. Staram się być miły, każde pytanie czy wiadomość przemyślam by nie zrazić niechcąco jej, wiem że potrzebuje czasu, dlatego chciałbym utrzymywać rozmowę, być w pewnym sensie przy niej, ale nie mam pojęcia już o co ja pytać. Jak sprawić by mimo trudności choć trochę ją uszczęśliwić, może roześmiać. Żeby nabrała zaufania, może co nieco się otworzyła? Staram się ją dowartościowywać, pocieszać, ale nic to nie daję. Ostatnio napisałem że mi się przyśniła, że ładnie zaczesuje grzywkę, podziękowała i uśmiechnęła się emotikon. Nie mam już pomysłów na prowadzenie rozmowy. Jest bardzo męcząca. Za każdym rozbudowanym pytaniem dostaję zdawkową odpowiedź. Poradźcie mi co dalej? Jestem zdołowany. Cały czas o niej myślę. Na niczym nie mogę się skupić. Będę niemiłosiernie wdzięczny za wszelką pomoc.
Obserwuj wątek
    • akle2 Re: Nie wiem jak z nią pisać... 15.07.21, 13:10
      Zamiast męczyć się pisaniem, po prostu się z nią spotkaj, zaproś do kina, albo gdzieś na pizzę albo na wspólne spacery z psami, jeśli macie zwierzaki i wtedy zobaczysz, czy jest wzajemne przyciąganie i czy realna rozmowa się klei. Tydzień to jeszcze bardzo krótko i nie da się wiele wywnioskować. No i nie każdy umie i lubi pisać. Ja akurat umiem i lubię, mogę klepać cały dzień o wszystkim i o niczym, ale znam takich, co uważają, że to "głupie" i wolą telefon albo real, co w sumie należy uszanować. Tak więc nie bądź zdołowany, tylko kup różę i idź na randkę, bo dziewczyna może być naprawdę rewelacyjna i szkoda byłoby nie zweryfikować.
    • l.george.l Re: Nie wiem jak z nią pisać... 18.08.21, 02:29
      Zapewniam Cię, że na portalach towarzyskich można poznać dziewczyny, z którymi korespondencja sama się rozwija i nie nadąża się z odpisywaniem, gdy przejdzie się na rozmowy telefoniczne, trudno skończyć pogawędki i podobnie jest, kiedy dojdzie do spotkania. Po prostu trzeba trafić na właściwą osobę. Nie marnuj czasu, próbuj dalej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka