Dodaj do ulubionych

Odmowa spotkań przez mężczyznę.

20.09.21, 18:56
Panowie, bardzo proszę o ocenę.
Jestem zdezorientowana.

Ja 30 lat, on 27 lat.
Znamy się ok 6 miesięcy.
Spotykaliśmy się mniej więcej raz w tygodniu że względu na pracę.

Jakiś czas temu jemu wciąż coś przeszkadzało w spotkaniach, które ja zaczęłam proponować.

Pytam np w piątek, kiedy wiem, że ma wolne, spotkamy się? Może kino? Może kawa? Nie pasuje mu. Ok rozumiem ale on też nie proponuje innego terminu.

Pytam za jakiś czas w niedzielę, masz ochotę na spacer? Nie bo już się z kumplem umówił.
Też nie zaproponował innego terminu.

Więc sama proponuję, że może jakiś dzień w następnym tygodniu bo będę codziennie u niego w mieście. Też nie pasuje.

Pytam go, kiedy się spotkamy (bo już nie wiem co robić) on mi na to, nie mam pojęcia.

Pytam, czy za kilka tygodniu pojedzie ze mną ma dzień dwa nad morze? Nie bo wolne będzie miał w przyszłym roku w urlop. Ok.

Absolutnie nie neguję jego "wymówek" ale zaczęło mi to ciążyć. Oto one:
1. Idzie do kina z kumplem
2. Ma dużo pracy
3. Idzie na rower sam
4. Jedzie na zakupy
5. Jedzie zobaczyć jak się zmieniło inne miasto.

Więc ja się wycofuje, bo nie będę z siebie idiotki robiła.
Nagle on zasypuje mnie telefonami i smsami. Tęskni. Po rozmowie ze mną dostaję smsa "wspaniale mi się z tobą rozmawiało, lepiej będę spał ".
Potem dzień dobry, dobranoc, buziaki.

Myślę sobie, o co chodzi?
Czuję się zbita z tropu, nie wiem jak się zachować.

Mijają 2 tygodnie.
Postanowiłam zadziałać ponownie, pytam się dzisiaj czy pójdziemy na kawę? Wiem że miał wolne.
Nie pasuje mu, już się umówił z kolegą i jadą na plaże a potem on sam Idzie na rower.
Nie zaproponował innego terminu.
Więc już wcale nie odpsialam na jego wiadomość, os tej pory nie mamy kontaktu, on przestał się odzywać.

I teraz moje pytanie.
Czy ja powinnam zapytać o dogodny termin?
Czy nie wyolbrzymiam czując się olana?
Po co mi dzwoni i wysyła wiadomości skoro i tak nie chce się spotkać?

Czy powinnam odezwać się jednak pierwsza?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka