Dodaj do ulubionych

nagle uczucie do kolezanki

22.09.21, 00:16
Czesc wszystkim, mam pewien problem ze swoja kolezanka, dodam na poczatku ze kolezanka ma 18 lat ja mam 23, poznalismy sie 2 lata temu. Przez 2 lata uprawiala seks ze mna i moim znajomym, raz chodzila do niego raz do mnie, byl okres gdzie przez chwile rowniez uprawiala seks z jeszcze jednym moim znajomym ale to trwalo chwile. Od roku strasznie sie jej podobalem i mi to mowila ale z racji ze wiedzialem jakie z niej ziolko mowielm jej ze nic z tego nie bedzie az wybila jej 18-stka bylismy wszyscy na jej urodzinach, zostalem u niej po urodzinach na seks, na drugi dzien cos mnie do niej strzelilo, pojawily sie uczucia, moglo to sie stac dlatego ze calowalem sie z nia 1 raz od ponad roku, tym bardziej ze nie calowalem sie z zadna inna dziewczyna dlugi dlugi czas.Do dzis minelo ponad pol roku, nasze relacje sa blizsze, ona wie ze cos do niej poczulem, dziewczyna sie bardzo stara, widze to po niej ze na prawde chce, potrafi ludziom o mnie gadac caly czas, wypisuje, dzowni, raz po klotni czekala na mnie 2h pod drzwami zeby mi sie wytlumaczyc, lecz jej przeszlosc w 2019/2020roku nie daje mi spokoju, wiem ze spala ogolem z 2 chlopakami(moi znajomi) i mna, malo tego, jest bardzo zboczona, z chlopakami pisala tylko o ruchaniu, z jednym sie umawiala ale do nieczego nie doszlo bo rozmawialem z nim, robila sobie duzo fotek posladkow, mowi mi ze dla siebie ale wiem ze duzo ludzi widzialo jej tylek, tym bardziej ze potrafila wyslac swoja dupe na jakiegos instgrama zeby dodali jej zdjecie i ja oznaczyli, przyznala mi sie rowniez ze miala blizsza relacje z moja ex w lozku bo byly pijane, chce byc ze mna szczera ale nigdy nie do konca, wydaje mi sie ze boi sie ze gdy dowiem sie wszystkiego to ja skresle, dlatego co chwile czuje ze gdy o cos pytam z jej przyszlosci nie mowi mi do konca prawdy, nigdy nie bylem w takiej sytuacji, jest mi bardzo ciezko poczuc cos do dziewczyny a ona mi zakrecila w glowie, wiem ze gdyby nie uczucia a tylko racjonalne myslenie to bym nawet nie pisal tego postu, ale mam problem bo w gre weszly uczucia, dzisiaj znowu oklamala mnie, nie byla szczera ze mna, a powiedzialem jej jedynie co moze to wszystko zbudowac to szczerosc, bardzo chcialem zeby mi powiedziala wszystko z jej przeszlosci co robila i o czym pisala z chlopkami, powiedziala mi, bardzo mnie to boli i nie wiem jak mam sobie z tym poradzic, powiedzialem jej dzisiaj po klamstwie ze potrzebuje przynjamniej 2 tygodnie spokoju od tego wszystkiego, prosze was powiedzcie mi czy taka dziewczyna ktora przez 2 lata miala tylko penisy w glowie moze byc normalna dziewczyna? Bo tylko takiej chce, widze ze oddaje mi sie cala sercem, ale jej przeszlosc mnie niszczy. Wybaczcie za nie dokladna Polszczyzne ale mam angielska klawiature, jak i rowniez za nie do konca sprecyzowane zdania, z gory dziekuje za pomoc
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka