Dodaj do ulubionych

dlaczego kobiety lubia arabow...

14.02.05, 18:04
ostatnio kolezanka powiedzial mi co, co mnie troche zaskoczylo. Stwairdzila,
ze ona i wiekszosc jej kolezanek wola arabow, hoszpanow itp, bo wygladaja jak
mezczyzni. maja wasy, czasem mocny zarost na twarzy i potrafia dac kobiecie
dac odczuc ze jest kobieta. Uwodza itp. Dziwne..ale moze cos w tym jest. Moze
mezczyzna powinien miec cos ze zwierzecia.
Obserwuj wątek
    • gomory Re: dlaczego kobiety lubia arabow... 14.02.05, 22:06
      No cos w tym jest. Moja zona czesto niezbyt pochlebnie sie wyrazala o arabach.
      A na widok kilku siedzacych w knajpie arabow oniemiala zachwycona, taka iloscia
      przystojniakow na raz ;). Trzeba sie nam pogodzic z faktem ze wielu
      smaglolicych robi wieksze wrazenie na Europejskich kobietach, niz np. my.
      Chociaz ja nie laczylbym tego tak wprost ze zwierzecoscia ;).
      • magdzik5 Re: dlaczego kobiety lubia arabow... 19.02.05, 01:06
        Wlasnie. Nie chodzi o mentalnosc czy inna kulture. Osobiscie uwazam, ze
        mezczyzni o poludniowej urodzie (sniada karnacja, czarne oczeta, czarne wlosy)
        sa bardziej atrakcyjni i ponetni niz blondyni czy szatyni. Spotykalam sie
        kiedys z Iranczykiem, oj.. cud miod chlopak ;)
    • Gość: monika Re: dlaczego kobiety lubia arabow... IP: *.ne.client2.attbi.com 15.02.05, 00:17
      No cos w tym jest. Od pieciu miesiecy moim domem jest Boston, a facetem
      Brazylijczyk. Nie ma jak czarne oczeta, ciemna karnacja i ognisty temperament.
      Nie ma to jak HOT BOYS! Z blondynkiem z niebieskimi, ble, nie podobaja mi sie.
      Ale Arabow, no nie, bez przesady, wole bardziej cywilizowanych.
      Moj jest slodki i smaczny. Na Polaka bym go nie zamienila, nawet ne przeszkasza
      mi fkt, ze nie moge mu po polsku ponarzekac. Ale "kocham cie" mowi
      mi "normalnie", po polsku. A zeby cos z polskiego kolesia mial, zna tez nasze
      ulubione slowko "ku..".
      • krasnoloodek Re: dlaczego kobiety lubia arabow... 15.02.05, 00:25
        czyli ja też nie jestem kobietą
        może to i lepiej :P przecież to forum mężczyzna :))

podobno facet powinien "pachnieć" potem koniem i tytoniem
        a przy okazji golić się od święta i kąpać raz na 2 miesiące a czasem nawet
        sieknąć w łeb
        • mixin Re: dlaczego kobiety lubia arabow... 15.02.05, 02:29
          no, i ja nie jestem kobieta ;)))
          no, zgoda, niektorzy sa ladniutcy, ale..... ludzie, nie widzicie tej przepasci
          kulturowej, to chyba slepi jestescie... oni inaczej podchodza do kobiet, w
          sensie, ze to istota nizsza, troszke inaczej do Europejek, jesli maja z nimi do
          czynienia jako z kolezankami, lub w pracy, ale jednak...
          czy to wam bedzie odpowiadac, ze nie ma sie wlasnego zdania, nie wychodzi
          nigdzie bez pozwolenia i wiele wiele innych... ich kobiety sie na to godza, bo
          tak zostaly wychowane (inaczej benzyna i zapalki :/);
          reasumujac - arabom mowimy nie (choc znam jednego, co siedzi pod pantoflem, az
          milo, ale zonka wloskie korzenie ma ;))))
          • girlfrompoland Re: dlaczego kobiety lubia arabow... 15.02.05, 04:27
            Masz chyba na mysli Arabow, czy moze jakis islamistow. Tez sie obawialam, ze
            przepasc kulturowa, nawet czesto o tym rozmawialismy. Jak juz napisalam moj
            facet jest Brazylijczykiem i nie rozni sie wcale od moich PL facetow. No,
            przystojniejszy:) A powaznie, sama bylam zaskoczona, jak pukal w niemalowane,
            albo chcial sprawdzac dlugosc moich palcow u stop, zeby "wyczaic", czy w
            przyszlym domu bede bossem:) Zgodzilabym sie, ze Wschodni faceci maja jakies
            dziwne odjazdy, dla mnie nie do zaakceptowaia, ale nie klasyfikujmy zaraz
            wszystkich "temperamentnych" (Brazylia + south america, Hiszpania + south
            europa)jako tyranow.
            Tu chyba tez bardzo liczy sie religia, bo faktycznie moja best kumpela Niemka
            spotyka sie z Marokanczykiem, mulzumanin ma sie rozumiec i ten to ma odjazdy.
            Moj jest zwykly katolik, wiec nie ma rewelacji:)
            Pozdrawiam. Monika
    • Gość: Toula Re: dlaczego kobiety lubia arabow... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.05, 10:25
      Haha , no moze nie konkretnie arabów , arabi to faceci nie do życia , ale
      latynosi :D:D:D tak ! Wiesz co pociaga w nich? Co pociaga kobiety ?
      TEMPERAMENT !!!!! Polski facet potrafi tylko siedzieć i narzekać , obrzerac się
      lub pić piwo , z kolegami w barze , przy meczu czy czyms tam innym , fuuuj toż
      to zakrawa na niedołestwo ! hehe , z latynosem nigdy nie bedziesz się nudzić !
      Ot to ! Pozdrawiam :D hehe
    • martitka18 Re: dlaczego kobiety lubia arabow... 16.02.05, 17:17
      Latynosi sa naprawde bardzo przystojni:)A jezeli chodzi o charaktery
      mezczyzn,to nie mozna wrzucac wszystkich do jednego worka....niekazdy Arab jest
      odrazu brutalem,nie bioracym pod uwage zdania kobiety(chociaz wielu z nich tak
      ma ze wzgledu na kulture itd),tak samo nie kazdy Polak to alkoholik, a Latynos
      idealny tancerz i romantyk:)
    • camel_3d po przeczytaniu 17.02.05, 08:20
      tu raczej chodzilo o wyglad.. charakter to druga rzecz. Moja kumpelka miala na
      mysli oprocz "sztuki uwodzenia" takze wyglad. Jak mowi, Niemmcy, Polacy czy
      wogole mezczyzni na polnocy sa jacys zniewiesciali, gladziutko ogoleni,
      wypachnieni, fryzurki, balejazyk, kupuja ubranka dluzej niz kobiety itp. (ona
      ma 24 lata i pewnie o tym samym wieku mowi). Ale cos w tym jest. Ostatnio obilo
      mi sie o uszy pojecie mezczyzny meteroseksualnego... to chyba cos w te stronie,
      nie?
      No i ta masa rozpadajacych sie melzenstw, gdzie facet okazuje sie
      maminsynkiem,....straszne.
      • kreola Re: po przeczytaniu 17.02.05, 14:11
        W pierwszym kontakcie (wyglad, uwodzenie itd) zdecydowanie poludniowcy wypadaja
        lepiej niz najlepszy Polak.
        Nie pisze tak, zeby zdenerwowac naszych panow, ale ja naprawde bardzo duzo
        podrozuje i powiem szczerze, ze milo byloby gdyby nasi Panowie usilujac nas
        podrywac, choc przez chwilke zechcieli byc tak mili i prawic takie komplementy
        jak arabowie czy latosi.
        Bylabym dumna, ze moi rodacy sa obiektem westchnien kobiec z calego swiata.
        Niestety nie bardzo mam do dumy powody, bo kiedy obserwuje rodakow na wakacjach
        to szlag mnie trafia - najpierw przygladaja sie przez tydzien swojej
        potencjalnej ofierze, potem kompletnie niezdarnie podejmuja rozmowe a na koniec
        jesli dostana kosza to jeszcze potrafia od kurew pod nosem nawyzywac.
        Szkoda, ale coz....
        Panowie, a moze warto z dobrych wzorcow czerpac? Skoro te cholerne Polki lubia
        takie zachowania (komplementy, usmiechy, kwiaty) i przyznaja sie do tego
        publicznie, to moze poobserwujcie jak to robia inni i do roboty!
        Zapewniam, ze pierwszy ktory zaryzykuje bedzie mile zaskoczony.
        Po prostu uwodzic, Panowie, uwodzic !!!!
      • agniea nie do konca 18.02.05, 15:19
        To tylko z daleka tak ladnie wyglada , uwodzic potrafia lepiej - wszyscy
        poludniowcy co niewatpliwie zwiazane jest tez z klimatem, te same czule slowka
        brzmia zdecydowanie lepiej na plazy w Genui w cieniu palmy i z rozowym drinkiem
        na stole niz w srodmiesciu Szczecina w plusze i nigdy nie konczacej sie
        szarosci. Poza tym genetycznie coagnie nas odmiennosc, nasze geny chca dokonac
        jak najbezpieczniejszego rozrodu wybierajac osobnika oddalonego od nas -
        zmniejszaja szanse powielenie bledu w kodzie DNA. Ale poza tym z moich
        kobiecych obserwacji wynika ze problem tkwi nie w narodowosci ale w odmiennosci
        kulturowej iczasem barirach nie do przejscia, no chyba ze brak komus
        kregoslupa i przyjmie wszystko od partnera. Ja jestem zwiazana z Francuzem w
        ktorym jest troche wloskiej krwi i szczerze mowiac z wyjatkiem kilku drobnych
        roznic wynikajacych z anatomii kultury, historii,religii,temperamentu uwazam ze
        WSZYSCY FACECI NA SWIECIE SA TACY SAMI !!!!!!!!!!!!!
        • kreola Re: nie do konca 18.02.05, 15:37
          Agniea,
          absolutnie masz racje, ale autorowi watku wyraznie chodzilo o te czesc, ktora
          jest zwiazana z flirtem, poznawaniem, podrywaniem.
          Po tym wszystkim rzeczywiscie wszyscy tacy sami ;-)
          A teoria doboru genetycznego jak najbardziej prawdziwa!
    • Gość: dzingis sztuka podrywania IP: *.adsl.hansenet.de 18.02.05, 16:20

byc mili, i prawic takie komplementy jak latynosi. spokojnie, kochane....byle
      do slubu, byle do slubu....hahahhaa.

tak sie sklada, ze mam szczescie do pieknych kobiet, mimo, ze jestem w sumie
      przecietniakiem. i jedno spostrzezenie. najwiekszym bledem podrywajac piekna
      kobiete jest prawienie jest komplementow. zupelnie jej to nie intryguje. za
      moja obecna anula ciagle snuja sie jacys faceci, ciagle ja ktos zagaduje, a ze
      zyjemy obecnie w niemczech, to i sporo wszelakiej masci latynosow, arabow, i
      innych turkow. ci sa dla niej najbardziej meczacy. i naturalnie kazdy oprocz
      wazeliny oferuje mase komplementow, haha. jak juz tylko taki sie zbliza, to
      anka wygloda, jakby jej kto kazal zjesc 3 kebaby na raz.

dlatego panny, ktorym tego tak brak, bardzo duzo mowia o samych sobie. ale nie
      dziwie sie im. kazda kobieta pragnie chociaz przez chwilke poczuc sie piekna,
      znalesc uznanie w oczach mezczyzny, i nawet nie jest takie wazne, ze to co mowi
      jakis koles jednej, zaraz bedzie powtarzal drugiej. grunt, ze daje jej poczucie
      bycia kobieta.

dlatego, drodzy rodacy, nie przejmujta sie. sa kobiety, na ktore komplement
      dziala, niczym czeski film. mozna conajwyzej ziewnac. i dobra wiadomosc, to sa
      te ladniejsze.
    • Gość: Anka Re: dlaczego kobiety lubia arabow... IP: *.chello.pl 18.02.05, 19:32
      Jednak musze sie tu wypowiedziec,bo mialam okazje poznac kilku Arabow w wakacje
      w jednym z panstw arabskich:)I wiecie do jakiego wniosku doszlam?-wole naszych
      polskich facetow.Owszem Arabowie podrywaja niesamowicie,patrza gleboko w
      oczy,prawia miliony komplementow,sa przystojni,ale.......wlasnie maja zupelnie
      inna mentalnosc-nie znosza sprzeciwu,sa potwornie zazdrosni,szastaja slowem
      kocham jakby mowili dzien dobry,sa obrazalscy,bywaja i natretni,trzeba sie od
      nich wrecz opedzac.Jak wrocilam do kraju docenilam naszych czasem nawet
      skomplikowanych i biernych rodakow.
      a co do Hiszpanow.... to juz inna historia ;)))
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka