Dodaj do ulubionych

jestem dziewica chce prawiczka

03.07.05, 11:57
moze to troche dziwne......
moze od poczatku
mam 22 lata i nadal jestem dziewica....moze ni jest to bardzo popularne, ale
nie jest tez niczym bardzo egzotycznym...
Moj problem polega jednak na czyms innym...nie wyobrazam sobie byc z facetem
ktory juz sypial z innymi kobietami....przeszkadzala by mi swiadomosc ze ktos
ma za soba taka bardzo intymna i bliska wiez z jakas kobieta..czulabym sie
zazdrosna o przeszlosc....
wiem ze to dziwne i chore ale nie umiem tego zmienic i nie wiem czy powinnam
Obserwuj wątek
      • tableteczka Re: jestem dziewica chce prawiczka 03.07.05, 12:11
        nie nie chce nikogo na forum poznawac..chce uslyszec wasze opinie na ten
        temat...czy powinnam sie zmienic, zaakceptowac to ze ktos ma za soba
        przeszlosc...jezeli tak to jak to zrobic...czy moze raczej szukac tego czego
        potrzebuje....Ot takie sa moje oczekiwania od tego forum
        • caprissa Re: jestem dziewica chce prawiczka 03.07.05, 12:47
          Zaakceptować przeszłośś? Doskonale wiesz, że miłość rzadko się zdarza. Nawet
          jak miał wiele pań, to ich nie kochał. Były na sex, tak, aby być.Z wiewkiem
          trudno się człowiek wiąże, nie mówiąc już o zakochaniu. Wiele rzeczy
          przeszkadza, wiele rzeczy się widzi. Można być zazdrosnym, ale o miłość. A jak
          jest z Tobą, mówi, że kocha, budujecie wspólne dni. To lcizy się
          terazniejszość, a nie przeszłość. Tak dla Ciebie jak i dla niego. Człowiek
          upaja się szczęściem, a ono zawsze jest w teraźniejszości. Jesli tak nie jest
          to człowiek ucieka w przeszłość.

Mozna być złym, ale na na maniopulacje poprzednich kobiet, na kłamstwa, jakies
          gierki i granie niewinnej.Obwinianie za wszytsko jego, wmawianie mu, że tak los
          chciał. Jaki los. On podał w lutym wiadomosc, a w marcu ona ja wykonała, aby
          ciałem sie stała. Poza tym rywalizowała o uczucia z jego ex. I wmawia mu, ze
          jej klamstwo jest prawda.
          Niewazne juz. Szkoda pisania.
        • iwona334 minie Ci to z czasem 03.07.05, 19:48
          gdyz bycie "dziewicem" lub nie, to ani plus, ani minus.
          te sprawy sie roznie ukladaja.
          Zycze Ci, abys kogos takiego jak Ty znalazla, skoro tego pragniesz, ale jezeli
          za 2-3 lata Ci sie to nie uda, to sama zmienisz zdanie, ze nie warto czekac w
          nieskonczonosc na ideal...
          • ar.marika Re: minie Ci to z czasem 10.07.05, 00:21
            :) ja się dowiedziałam już po fakcie a przeszłość miał ho ho, wcześniej by mi
            się w głowie nie mieściło...:) wściekałam się pół roku, już mi minęło, nie
            warto rezygnować z tylu plusów dla jednego minusa( i to w gruncie rzeczy
            niewielkiego minusa:)) teraz mi to nawet robi że tyle lasek na niego leciało:)
        • 444a Re: jestem dziewica chce prawiczka 05.07.05, 23:30
          Jeszcze kilka pokoleń i facet nie będzie już musiał na siłę zaliczać kobiet,
          zeby był atrakcyjny.

Póki co większość chce żeby był "doświadczony".

A swoją drogą 22 lata to wbrew pozorom nie aż tak wiele. Same statystyki mówią,
          że połowa przechodzi inicjację w wieku ok. 18 lat. Zostaje jeszcze sporo
          procentów...

A jeśli chcesz znaleźć takiego faceta to mów w miarę szybko, że ci na jego
          dziewictwie zależy. Każdy będzie sie z umśmiechem przyznawał "że niby jest
          prawiczkiem a niby nie", ale sporo będzie:) co da się odkryć po jakimś czasie.
    • pewien_student :)))))))))) 03.07.05, 12:36
      lal... czyli mam u kogos jeszcze szanse :)))))))))

--
      To ze kogos nie popieram, tudziez nie naleze do jakiejs grupy, nie oznacza ze
      ich racji nie bede bronil, jesli sie z nimi zgadzam.
        • diabel.tasmanski Re: Jesteś dziewica chcesz prawiczka trzepiptasz 03.07.05, 13:34
          > Nie wiem w jakim świecie wy żyjecie.
          > Prawiczków jest mnóstwo.
          Skąd wiesz ze jest ich mnóstwo? Może jest ich troche - ale jeżeli facet przez
          ileś tam lat nie potrafil namówić panienki do dania mu d... to z niego d....
          jest nie facet. I z tej przyczyny nie jest obiektem zainteresowania kobiet.
          Takiemu prawiczkowi w "podeszłym wieku" to juz chyba tylko rękodzieło pozostaje :)
                • diabel.tasmanski Re: Jesteś dziewica chcesz prawiczka trzepiptasz 03.07.05, 14:14
                  > A czemu 22-letni prawiczek nie jest normalny?
                  > Moze jeszcze nie poznał dziewczyny do której by cos poczuł, a nie chciał się
                  > przespać z pierwsza lepszą.

To wskazuje na zaburzenia hormonalne jeżeli nie chcial sie przespać z laską.
                  Mimo wszystko takie podejscie jakie opisalaś jest odstępstwem od normy, a jak
                  coś jest odstępstwem od normy to jest nienormalne.
                  • noelka84 Re: Jesteś dziewica chcesz prawiczka trzepiptasz 03.07.05, 14:21
                    diabel.tasmanski napisał:

> > A czemu 22-letni prawiczek nie jest normalny?
                    > > Moze jeszcze nie poznał dziewczyny do której by cos poczuł, a nie chciał
                    > się
                    > > przespać z pierwsza lepszą.
                    >
                    > To wskazuje na zaburzenia hormonalne jeżeli nie chcial sie przespać z laską.
                    > Mimo wszystko takie podejscie jakie opisalaś jest odstępstwem od normy, a jak
                    > coś jest odstępstwem od normy to jest nienormalne.

Może chciał się przespać, ale wolał poczekać na ta jedyną.
                    Wiesz niektórzy maja swoje wartości moralne.
                    • diabel.tasmanski Re: Jesteś dziewica chcesz prawiczka trzepiptasz 03.07.05, 14:27
                      > Może chciał się przespać, ale wolał poczekać na ta jedyną.
                      > Wiesz niektórzy maja swoje wartości moralne.

Wątpie. Bardziej prawdopodobne jest za zasłoną wartości moralnych ukrywa
                      nieumiejętność w postepowaniu z kobietami - nieśmiałość, niską samoocene itd.
                      Oczywiście nie mówie tu o wszystkich prawiczkach. Znałem jednego którzy był
                      prawiczkiem z pobudek religijnych. Tak na marginiesie to zupelnie normalny to on
                      nie był :)
                  • kurzem Re: Jesteś dziewica chcesz prawiczka trzepiptasz 14.07.05, 09:56
                    diabel.tasmanski napisał:

> To wskazuje na zaburzenia hormonalne jeżeli nie chcial sie przespać z laską.

Strasznie brednie wypisujesz, ale jeśli tak naprawdę sądzisz, to potwierdza
                    tylko, że ludzie w jakimś stopniu są zwierzętami. Jedni mniej, drudzy bardziej.
                    Niedługo będziesz jak piesek łapał nogę swego pana, czy walił gruchę w
                    restauracji, bo przecież hormony Ci każą...
                  • muszalik20051973 Re: Jesteś dziewica chcesz prawiczka trzepiptasz 07.08.05, 02:18
                    koes mam 32 lata calkiem normalny i dopiero w wieku 31 lat stracilem
                    dziewictwo, wiec nie gadaj ze po 22 roku zycia jak face nie sypia z kobietami
                    to cierpi na zburzenia hormanalne, wiesz koles sa rozne okolicznosci zycia,
                    praca, studia, biznesy i tym podobne
                    ps. jak gada orzel Samoobrony koles wal sie albo spadaj na drzewko
              • neder Re: Jesteś dziewica chcesz prawiczka trzepiptasz 03.07.05, 14:01
                > Mam wątpliwości czy to że facet jest prawicziem wystarczylo by autorce watku by
                > zaakceptowac to że jednak jest z niego doopa i nie jest zupelnnie normalny

po pierwsze jak widzisz ona wie czego chce więc nie musisz mieć wątpliwości. po
                drugie: a co? znasz wszystkich prawiczków na świecie i wiesz, że każdy z nich to
                doopa i nie jest zupełnie normalny?

--
                "now i have heard the wisest of wisdom
                and i have dined in palaces and kingdoms
                but nothing is as beautiful
                as when she believes when she believes in me"
                • diabel.tasmanski Re: Jesteś dziewica chcesz prawiczka trzepiptasz 03.07.05, 14:22
                  tak widze czego chce autorka wątku - prawiczka. Ale to nie oznacza że to jest
                  jedyne wymaganie jakie stawia facetowi. Kobiety od facetów oczekuja dosc
                  podobnych rzeczy. Ci faceci ktorzy potrafia im dostarczyc to czego potrzebują w
                  nagrode bzykają sobie. Jeżeli ktos nie otrzymal nagrody to uzasadnione jest
                  podejrzenie że widocznie taki facet nie potrafi dać kobietom tego czego one chcą.
                  Nie nie znam wszystkich prawiczków może i jakis jest normalny. Dlatego jestem
                  ciekawy czy autorka wątku znajdzie takiego.
                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=150&w=25970038&a=25971709
          • pewien_student Re: Jesteś dziewica chcesz prawiczka trzepiptasz 03.07.05, 18:07
            e tam, od razu dupa (tudziez d...) - moze okazje ktore mu sie trafialy nie byly
            warte zachodu? imo dupa jest ten co dupa mysli :P
            od razu tez uprzedzam ze pomimo prawictwa jestem obiektem zainteresowania
            kobiet, wiec teza nietrafiona ;)

--
            • diabel.tasmanski Re: Jesteś dziewica chcesz prawiczka trzepiptasz 03.07.05, 19:54
              > e tam, od razu dupa (tudziez d...) - moze okazje ktore mu sie trafialy nie byly
              > warte zachodu? imo dupa jest ten co dupa mysli :P
              > od razu tez uprzedzam ze pomimo prawictwa jestem obiektem zainteresowania
              > kobiet, wiec teza nietrafiona ;)

Z twojego postu wynika że jesteś obiektem zaineteresowania kobiet ktore nie są
              warte zachodu. Te ktore są warte zachodu nie interesuja sie toba?
              Rzeeczywiście nietrafiłem z teza :))))

• pewien_student Re: Jesteś dziewica chcesz prawiczka trzepiptasz 03.07.05, 20:36
                ano nie trafiles - bo te niewarte zachodu to sa wlasnie te, ktore reprezentuja
                Twoj sposob myslenia :P

na moje szczescie te warte tez sa zainteresowane... i wlasnie ide nad taka
                popracowac :]

--
                • diabel.tasmanski Re: Jesteś dziewica chcesz prawiczka trzepiptasz 03.07.05, 21:28
                  pewien_student napisał:

> ano nie trafiles - bo te niewarte zachodu to sa wlasnie te, ktore reprezentuja
                  > Twoj sposob myslenia :P

Jeżeli te nie warte zachodu reprezentują sobą mój poziom myślenia to znaczy że
                  mają IQ okolo 140.

> na moje szczescie te warte tez sa zainteresowane... i wlasnie ide nad taka
                  > popracowac :]
                  w swoim poprzednim poście pisaleś że jeteś obiektem zainteresowania kobiet a
                  jesteś prawiczek. Więc co jest nie tak że do tej pory żadna ci nie dała?
                  no idź idź. Jak poprzeczka za wysoko to może z tymi myślącymi inaczej bedzie ci
                  łatwiej :)

• river.of.deceit Re: Jesteś dziewica chcesz prawiczka trzepiptasz 04.07.05, 12:22
                    Diable!Ty myslisz,ze jak koles jest prawiczkiem to dlatego,iz nie potrafi
                    postepowac z kobietami,nikt go nie chce itd.?bzdura!pomysl,ze moze niektorzy
                    nie chca przeleciec byle jakiej panienki,ktora im sie napatoczy.Osobiscie
                    takich "okazji" mialem wiele,lecz nie korzystam...wole jedna wartosciowa
                    niewiaste niz tabuny takich "wartosciowych inaczej".
                    • diabel.tasmanski Re: Jesteś dziewica chcesz prawiczka trzepiptasz 04.07.05, 12:37
                      no byle jakich to moze nie chca przelecieć. A tych wertościowych o których piszesz
                      (cokolwieki to dla ciebie znaczy ) nie potrafia namowic.

>wole jedna wartosciowa niewiaste niz tabuny takich "wartosciowych inaczej".

to co ty wolisz to jest twoja sptawa. Dobrymi chęciami jest pieklo
                      wybrukowane. Nie wystarczy tylko chciec. Trzeba jeszcze wyrać tą wartościową.
                      Przecież kobiet jest całe mnóstwo i tych bardziej wartościowych i tych mniej
                      wartościowych. Jeżeli wsród takiego tłumu "wartościowych kobiet" nie udalo sie
                      znaleźć ani jednej która by mu dala to jake mogą byś tego przyczyny?
                      1. Koleś wyżej sra niz dupe ma
                      2. fajtlapa z niego i nie potrafi żadnej namówić na bzykanko

takie jst moje zdanie i ja sie z nim zgadzam

• diabel.tasmanski jeszcze jedna przyczyna 04.07.05, 12:41
                        jeszcze jedna przyczyna niemożnosci wyrwania lasecki.
                        3. z kolesia jakiś niepoprawny idealista jest. Romantyk czy jeszcze jakiś iny
                        nawiedzony typ. Na szczęscie to z czasem wiekszości facetom przechodzi, gdy
                        zauważaja że inni jakoś nie maja takich wyimaginowanych ograniczeń i dzieki temu
                        bzykają sobie. Robienie z kobiet bóstw nie jest najlepszą drogą do sexu.
                        • diabel.tasmanski Re: Jesteś dziewica chcesz prawiczka trzepiptasz 04.07.05, 13:09
                          river.of.deceit napisał:

> No dobrze,a co w sytuacji gdy te naprawde piekne i zarazem bardzo wartosciowe
                          > powiadaja,ze dopiero po slubie?masz pewnosc,ze taka nie pojdzie z pierwszym
                          > lepszym,czy nie warto sie poswiecic jakis czas,azeby potem byc szczesliwym?

hmmm Jak ktoś chce to może w to uwierzyć to tylko swiadczy o jego naiwności.
                          Skad może wiedziec że ślub ta naprawde piękna i wartościowa weźmie właścnie ze
                          starającym sie prawiczkiem? Jest duże prawdopodobieńsktwo że prawiczek biagający
                          za taka panna z wywalonym ozorkiem jest tylko zabawka w jej rękach. Równie duże
                          prawdopodobienstwo jest na to ze zakochany idalistyczny prawiczek przegra gre o
                          panienkie z doświadczonym facetem który wie czego chce.
                          Jeżli juz piszemy o slubie - kupowanie kota w worku nie jest najlepszym
                          pomyslem. Temperamenty ludzi mogą się bardzo roznić.
                          Jest taki ślaski dowcip.
                          Górnika pytają kolezy co woli Barbórke czy kochac sie z żoną.
                          Gornik odpowieda ze woli sie kochac z zoną , ale Barbórka jest częsciej.

• river.of.deceit Re: Jesteś dziewica chcesz prawiczka trzepiptasz 04.07.05, 13:26
                            Ja nie zakladam z gory,ze taki gosc musi byc prawiczkiem az do slubu.ja
                            osobiscie kiedys przeczytalem bardzo fajne zdanie:"musi pan robic wszystko tak
                            jak pan uwaza,szukac kobiety ktorej to odpowiada" jesli jakiejs nie
                            odpowiada,to albo sama odejdzie ,albo trzeba skonczyc samemu.poza tym nawet
                            taki prawiczek moze lepiej wiedziec czego chce w zyciu niz taki podobno
                            doswiadczony facet.to nie zalezy od ilosci odbytych stosunkow,lecz od
                            konkretnych wartosci ktore sie wyznaje lub nie...
                            • diabel.tasmanski Re: Jesteś dziewica chcesz prawiczka trzepiptasz 04.07.05, 14:10
                              Ja też nie zakladam że prawiczek musi czekac do ślubu. Większosc tak nie robi.
                              To ty zaceleś isac o czekaniu do ślubu.

> poza tym nawet
                              > taki prawiczek moze lepiej wiedziec czego chce w zyciu niz taki podobno
                              > doswiadczony facet.to nie zalezy od ilosci odbytych stosunkow,lecz od
                              > konkretnych wartosci ktore sie wyznaje lub nie...

ale to czy prawiczek wie co chce robić w zyciu nie ma nic do rzezc w konataktach
                              z kobietami moze wyznawać dowlolnw watrości. Z tego powodu żadna mu nie da.
                              Doświadcony facet natomiast wie jak zachowywac sie w konataktach z
                              kobietami. Odnosil juz sukcesy na tym polu w przeciwieństwie do prawiczka i to
                              zapewnia mu przewage.
                              Wątek nie traktuje o tym jakie kto wartości wyznaje w co wierzy etc.
                              Doswiadczony facet moze takze wiedzieć czego chce , podobnie prawiczeko może
                              tego nie wiedzieć.
                              W postach ktore pisalem utrzymywalem ze tacy "przechodzeni" prawiczkowie to
                              bardzo często dziwni są. Chieli by , ale im sie nie udaje.

• tableteczka Re: Jesteś dziewica chcesz prawiczka trzepiptasz 06.07.05, 20:50
                          witam ponownie
                          Hmm tak sie zastanawiam i sadze ze z pewnymi rzeczami nie jestem w stanie sie
                          zgodzic.
                          1. Fakt ze facet jest prawiczniem wcale nie swiadczy o tym ze jest
                          doopa.....nie kazdy w wieku 22, 23 lat musial byc zakochany, nie kazdy musial
                          byc w dluzszym zwiazku...a sa osoby ktore zdaja sobie sprawe z konsekwencji
                          jakie moze niesc przygodny sex,
                          A-zwlaszcza teraz w dobie Aids sypianie z kazdym kto chce dac i jest w miare
                          moze byc ryzykowne..coz prezerwatywa nie da 100% pewnosci
                          B-kazdy sex moze zakonczyc sie ciaza, nawet przy super zabespieczeniach i to
                          paru na raz, a niektorzy maja w sobie na tyle poczucia odpowiedzialnosci za
                          wlasne czyny..no i nie koniecznie chcieliby zostac tatusiami albo miec dziecko
                          z byle kim.....inteligencje tez sie w koncu dziedziczy, a taka pierwsza lepsza
                          ktora zostanie mamusia nie musi przekazac dobrych genow
                          C-jezeli ktos teraz nie moze sie powstrzymac od bzykania na prawo i lewo to w
                          przyzszlosci gdy bedzie w stalym zwiazku tez moze miec z tym problemy, w takich
                          sytuacjach w ktorych los zadecyduje o koniecznosci mojej abstynencji np
                          zagrozona ciaza, choroba...sory ale nie chce faceta ktory zaraz sobie kogos
                          poszuka gdy ja nie bede mogla
                          D-dbam jeszcze o swoje zdrowie, kazdy ma prawo zarazac sie czym chce ale ja nie
                          chce sie zarazic pamiatkami po 20 poprzednich dziewczynach
                          E-cenie ludzi ktorzy maja pewne zasady moralne, ktorzy nie kieruja sie w zyciu
                          tylko instynktem

Przyznaje racje, to prawda ze prawictwo nie jest jedyna cecha ktorej szukam, bo
                          przeciez wiele innych rzeczy klasyfikuje mnam osobe do roli potencjalnego
                          partnera

Sadze tez ze mimo ze bym wolala prawiczka, gdy spotkam kogos kto bedzie mi
                          bardzo odpowiadal, a ma juz pierwszy raz za soba to zweryfikuje troszke
                          poglady....aczkolwiek widze duza roznice pomiedzy kims kto sypial z
                          dziewczynami od tak sobie, a kims kto byl w stalym zwiazku ktory z jakiegos
                          powodu sie nie udal

"Prawiczek trzepiptaszek"- ktos pytal czy wole..tak wole, masturbacja to
                          bespieczniejsza walka z popendem, niz sypianie na prawo i lewo...to wieksza
                          odpowiedzialnosc przy koniecznosci rozladowania popedu....to tez rzecz czesta i
                          naturalna w stanach abstynencji.....
    • putativus Re: jestem dziewica chce prawiczka 03.07.05, 20:40
      kiedys gadalam na GG z kolega spod Wawy, który był wtedy na 5tym na AWF'ie ...i
      kiedys pół żartem pół serio poleciałam z textem ,że w tym akademiku to się musi
      dziać- mężczyzni z gołymi torsami a kobiety w spódniczkach pod schodach przy
      poręczy biegają...
      Pokłucilismy sie o mój sarkazm, bo on wkońcu mi wyznal, ze jest prawiczkiem...i
      to ze jest w akademiku niewiele mu pomogło. Zaczeliśmy gadac o tym dniami i
      nocami, bo jak sie okazało siedzial tylko non stop przed tym ekranem i klikał
      to tu to tam. Nagadałam mu ,że przez ekranik to on se może na filmy popatrzec i
      na czacie cos zdziałac, ale prawda taka ,że dalej nim zostanie...
      Miał pretensje do nas ,dziewcząt, że stałysmy się nachalne, dziwacznie
      ubierajćace się...itp. Pokłucilismy sie o jego stosunek do nas, bo uogólnienie-
      każde- jest błęda opinia autora. Powiedziałam mu ,że jak chce do grobu zabrać
      swoje prawictwo...to niech dalej klika..i pierdzieli głupoty na gg i czatach.
      Skończył studia -stan licznika nadal był 0. Niedawno zagadał do mnie, że
      pracuje w szkole, że zapisał się do klubu siatkarskiego, że poznał kogos, ze
      zacząl wychodzić gadac z ludzmi alive...
      jak widacwystarczy wyjśc do ludzi- ktos z kim mozna pogadać i ... zawsze się
      znajdzie-chemia tez robi swoje;-))))
      --
      Nie powiem Ci ani tak ani tak, bo będziesz myśleć albo tak albo tak

...i tak wszystko jest:
      Poza Światem
    • kaczm77 Re: jestem dziewica chce prawiczka 04.07.05, 10:22
      Musisz wiedzieć gdzie takowego znależć.

Jak bedziesz szukać gruszek na wierzbie i śliwek na sośnie to możesz sie
      zawieść.

Idz szukać tam, gdzie takie rzeczy jak : miłość, wierność, zaufanie, są
      kultywowane jako cnoty i poważane. To dotyczy również Sieci.

Tak naprawde - to takich jak Ty jest wiecej, więc nie miej kompleksów.
      Znajdziesz swojego prawiczka :)

Pozdrawiam
      <>^<
      Rekinus
    • yzek Re: jestem dziewica chce prawiczka 04.07.05, 14:48
      > Moj problem polega jednak na czyms innym...nie wyobrazam sobie byc z facetem
      > ktory juz sypial z innymi kobietami....przeszkadzala by mi swiadomosc ze ktos
      > ma za soba taka bardzo intymna i bliska wiez z jakas kobieta..czulabym sie
      > zazdrosna o przeszlosc....

Powinnaś: jeśli znajdziesz kogoś, kto pod wszystkimi względami Ci odpowiada, a
      ma za sobą "pierwszy raz", to nie byłoby to zbyt mądre.

Y.

PS. A ja byłem dużo starszym prawiczkiem -- a mimo to moja Ukochana i tak bywa
      zazdrosna o te poprzednie :)
    • lw73 Re: jestem dziewica chce prawiczka 04.07.05, 14:55
      tableteczka napisała:

> moze to troche dziwne......
      > moze od poczatku
      > mam 22 lata i nadal jestem dziewica....moze ni jest to bardzo popularne, ale
      > nie jest tez niczym bardzo egzotycznym...
      > Moj problem polega jednak na czyms innym...nie wyobrazam sobie byc z facetem
      > ktory juz sypial z innymi kobietami....przeszkadzala by mi swiadomosc ze ktos
      > ma za soba taka bardzo intymna i bliska wiez z jakas kobieta..czulabym sie
      > zazdrosna o przeszlosc....
      > wiem ze to dziwne i chore ale nie umiem tego zmienic i nie wiem czy powinnam
      Kobieto gdzie Ty sie uchowałaś???

--
      moje gg9206661
      • heureka7 Re: jestem dziewica chce prawiczka 05.07.05, 12:45
        a ja znam pewnego niemal 30-letniego Francuza, ktory jest nadal prawiczkiem.
        dodam, ze jest naprawde mily, przystojny, inteligentny i dziewczyny bardzo go
        lubia (czytaj: maja na niego ochote/zakochuja sie). a on czeka na dziewice!!
    • tableteczka Re: jestem dziewica chce prawiczka 08.07.05, 12:53
      witam ponownie
      Hmm tak sie zastanawiam i sadze ze z pewnymi rzeczami nie jestem w stanie sie
      zgodzic.
      1. Fakt ze facet jest prawiczniem wcale nie swiadczy o tym ze jest
      doopa.....nie kazdy w wieku 22, 23 lat musial byc zakochany, nie kazdy musial
      byc w dluzszym zwiazku...a sa osoby ktore zdaja sobie sprawe z konsekwencji
      jakie moze niesc przygodny sex,
      A-zwlaszcza teraz w dobie Aids sypianie z kazdym kto chce dac i jest w miare
      moze byc ryzykowne..coz prezerwatywa nie da 100% pewnosci
      B-kazdy sex moze zakonczyc sie ciaza, nawet przy super zabespieczeniach i to
      paru na raz, a niektorzy maja w sobie na tyle poczucia odpowiedzialnosci za
      wlasne czyny..no i nie koniecznie chcieliby zostac tatusiami albo miec dziecko
      z byle kim.....inteligencje tez sie w koncu dziedziczy, a taka pierwsza lepsza
      ktora zostanie mamusia nie musi przekazac dobrych genow
      C-jezeli ktos teraz nie moze sie powstrzymac od bzykania na prawo i lewo to w
      przyzszlosci gdy bedzie w stalym zwiazku tez moze miec z tym problemy, w takich
      sytuacjach w ktorych los zadecyduje o koniecznosci mojej abstynencji np
      zagrozona ciaza, choroba...sory ale nie chce faceta ktory zaraz sobie kogos
      poszuka gdy ja nie bede mogla
      D-dbam jeszcze o swoje zdrowie, kazdy ma prawo zarazac sie czym chce ale ja nie
      chce sie zarazic pamiatkami po 20 poprzednich dziewczynach
      E-cenie ludzi ktorzy maja pewne zasady moralne, ktorzy nie kieruja sie w zyciu
      tylko instynktem

Przyznaje racje, to prawda ze prawictwo nie jest jedyna cecha ktorej szukam, bo
      przeciez wiele innych rzeczy klasyfikuje mnam osobe do roli potencjalnego
      partnera

Sadze tez ze mimo ze bym wolala prawiczka, gdy spotkam kogos kto bedzie mi
      bardzo odpowiadal, a ma juz pierwszy raz za soba to zweryfikuje troszke
      poglady....aczkolwiek widze duza roznice pomiedzy kims kto sypial z
      dziewczynami od tak sobie, a kims kto byl w stalym zwiazku ktory z jakiegos
      powodu sie nie udal

"Prawiczek trzepiptaszek"- ktos pytal czy wole..tak wole, masturbacja to
      bespieczniejsza walka z popendem, niz sypianie na prawo i lewo...to wieksza
      odpowiedzialnosc przy koniecznosci rozladowania popedu....to tez rzecz czesta i
      naturalna w stanach abstynencji.....
      • naforum Re: jestem dziewica chce prawiczka 14.07.05, 12:59
        > C-jezeli ktos teraz nie moze sie powstrzymac od bzykania na prawo i lewo to w
        > przyzszlosci gdy bedzie w stalym zwiazku tez moze miec z tym problemy, w takich
        >
        > sytuacjach w ktorych los zadecyduje o koniecznosci mojej abstynencji np
        > zagrozona ciaza, choroba...sory ale nie chce faceta ktory zaraz sobie kogos
        > poszuka gdy ja nie bede mogla

albo wpadnie w depresję gdy pewnego dnia sam już nie będzie mógł...
    • za_isty Re: jestem dziewica chce prawiczka 09.07.05, 14:41
      Uprawianie seksu to nic wielkiego, zwykła penetracja. Kochać się z kimś to
      zupełnie inna sprawa. Uczucie i zaangażowanie dwuch osób to rzeczywiście coś
      wyjątkowego i niedoopisania. Ja traciłem niegdyś dziewictwo również z osobą bez
      wcześniejszych kontaktów. Pomimo tego że dażyliśmy sie uczuciem to była jedna z
      najgorszych chwil mojego skromnego życia. Panika i stres robią swoje... Kolejna
      rzecz to skąd bedziesz wiedziała że jest Ci dobrze w łużku skoro nie wiesz jak
      mogło by Ci być z innymi? Kiedyś flustracja seksualna albo poprostu ciekawość
      mogą pchnąć Ciebie w ramiona innego (to samo ma się do faceta). Być może ma to
      szanse powodzenia jeżeli sie kochacie i macie do siebie ogromnę zaufanie...
      • tut_ets Re: jestem dziewica chce prawiczka 28.07.05, 11:51
        Pierwszy raz z osoba, ktora kochasz, dla ktorej tez jest to pierwszy raz - to
        niezapomniane przezycie... Obie strony sa delikatne i wyrozumiale... Masz
        szacunek i zaufanie do partnera i wiesz, ze nie jest to tylko seks dla seksu
        (seks dla sportu), ale laczy was o wiele wiecej...

Milych poszukiwan,
        Pozdrawiam
        --
        !איזה יום שמח, כל היום
    • 19_r_20 Re: jestem dziewica chce prawiczka 09.07.05, 16:42
      Ja jestem prawiczkiem :] Mam 23 lata i się nie wstydzę.
      Lecz chciałbym zostać nim do końca życia , ot z przekory.
      Natomiast nie wszystko stracone - znam kilku innych prawiczków , którzy też
      chcieliby zrobić to z kimś nieskazonym ;) Szukaj z otwartymi oczyma, a znajdziesz.
    • lilarose Re: jestem dziewica chce prawiczka 29.07.05, 10:15
      Znam kilku prawiczków w wieku 22-29 lat. Część z nich jest paraliżująco
      nieśmiałych i zahukanych, a pozostali maja swoje zasady, często poparte przez
      wiarę (seks tylko po ślubie). Chyba tylko jeden z nich po prostu czeka na Tą
      Jedyną, bo do tej pory jej nie spotkał... Bardzo go szanuję.

Jęli się w kims naprawde zakochasz, nie będzie ci przeszkadzała jego przeszłość.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka