Dodaj do ulubionych

Ja zrzucić brzuch piwny?

• ulisse Re: Ja zrzucić brzuch piwny? 11.10.06, 10:11
      Trudna sprawa; tak samo jak pomalu brzuszek urosl, teraz musi zniknac. Dlatego
      o wiele latwiej zrzucic 8 Kg na miesiac (ale brzuch sie nie zmieni) niz 8 Kg na
      5 lat. A to sie udaje tylko przy niewielkim ale dlugotrwalym i regularnym
      wysilku (dlugie spacery itp.) Totalny blad to glodowka lub intensywny sport.
    • clevland 11cm w 2miesiące- brzuszki z rana na czczo! 11.10.06, 11:23
      Aby zrzucić brzuch najlepiej jest robić rano na czczo brzuszki wg. tzw.
      Aerobicznej 6 Weidera:
      img255.imageshack.us/img255/516/a6w1390rh9vx.jpg
      Rano zapasy energii zgromadzone w wątrobie w postaci ATP są po nocy zużyte.
      Organizm zaczyna trawić więc tłuszcz.

Ja ograniczam się do pierwszego ćwiczenia.
      Możemy to robić w łóżku.
      Zamiast brzuszków równie dobry jest sex...
      • spitfire4 jJak pomogłam mojemu mężczyżnie zrzucić brzuch w 4 13.10.06, 17:15
        Mam skuteczną metodę na zrzucenie brzucha: zamiast chleba na śniadanie czy
        kolację - sałatki. Zamiast makaronu i klusek - kasze: gryczana, jęcznienna,
        kuskus, jaglana itp.,ziemniaki (bo to warzywo). Codziennie domowego wyrobu
        musli:(nie płatki kukurydziane prażone w głębokim tłuszczu!)różne rodzaje
        płatków, jęcznienne, żytnie , pszenne, sojowe wymieszane z otrębami, zarodkami,
        nasionami s łonecznika, pestkami dyni, siemieniem lnianym, sezamem, orzechami i
        bakaliami: rodzynkami, suszomymi śliwkami, morelami itp. Taką mieszanke należy
        zalać gorącą wodą ok 1-2cm nad poziom płatków i odstawić na min. 20 min. aż
        napęcznieją. potem można dodać: tarte jabłko, miód, jogurt owocowy, dzem itp.
        Zamiast słdyczy ze sklepu domowe ciasto 1 w tygodniu (tylko nie na maśle lub
        oleju nigdy na margarynie).
        2 razy dziennie po 50 brzuszków, również skośnych, po tygodniu mój mężczyzna
        dołożył sobie jeszcze po 50 i po 50 pompek.
        Bez specjalnych wyrzeczeń pozbył się sporego brzucha, prowadząć biurowo -
        samochodowy tryb życia, jak na razie skutecznie, choć pije piwo i wrócil do
        jedzenia pieczywa.
    • bri Re: Ja zrzucić brzuch piwny? 11.10.06, 11:31
      Przestać pic piwo?
    • dzikoozka z hukiem 11.10.06, 11:59

• des4 Re: Ja zrzucić brzuch piwny? 11.10.06, 14:27
      czesionowak napisał:

> nadmienię, że jestem osoba dość ciężko pracującą (do 12 - 14 godzin za
      > biurkiem) i narzekam na permanentny brak czasu na cokolwiek.

Widocznie kiepsko z organizacją pracy w twojej firmie albo nie nadajesz się na
      to stanowisko skoro biurowa praca zajmuje ci kilkanaście godzin. Czy można
      efektywnie pracować vcodziennie tak długo? Raczej nie. Mój były szef w mojej
      pierwszej pracy mawiał "jeśli w zwykły dzień pracownik nie ma czasu zjeść
      śniadania i przeczytać przynajmniej głownych artykułów w gazecie, to znaczy że
      z firmą jest coś nie tak"...
    • milosz23 Re: Ja zrzucić brzuch piwny? 11.10.06, 15:00
      Proponuje cwiczenia z pilka (taka specjalna duza do cwiczen na silowni).
      Siadasz na skraju, to zeby utrzymac rowowage. Nogi oparte na ziemi pod kate 90
      stopni. Robisz brzuszki siedzac na pilce (z pozycji lezacej do pozycji prawie
      wyprostowanej) i starasz sie nie kolysac.

Nastepnie robisz serie brzuszkow robiac skret w lewo. Pozniej seria w prawo.

Na kazde cwiczenie (prosto, w lewo, w prawo) 3 serie po okolo 12 - 15 razy.

Szybko zobaczysz rezultaty.
    • jurny_kosmita Re: Ja zrzucić brzuch piwny? 11.10.06, 15:38
      Najlepiej przesyłać 80 procent swoich zarobków na konto Radia Maryja oraz
      głosować na Samoobronę i LPR, a wtedy za rok wszyscy zaczniemy głodować i
      problem piwnych brzuchów w Polsce zostanie całkowicie rozwiązany:)
    • polujacy_na_kaczki Re: Ja zrzucić brzuch piwny? 11.10.06, 15:41
      Po pierwsze mniej pracować! Żadna praca nie jest wara połowy doby. Mniej pracy,
      mniej stresu i samopoczucie samo wzrośnie. Bez potrzeby zrzucania piwnego
      mięśnia. I żadnych tłumaczeń, że pracy jest dużo, że trzeba zostawać po
      godzinach, że wszyscy zostają. Sprawdziłem na sobie. Wychodzę najpóźniej godzinę
      po fajrancie i tylko raz szef spytał mnie: "już pan wychodzi?" Spojrzałem na
      zegarek, odpowiedziałem "tak" i wyszedłem życząc kierownikowi miłego popołudnia.
    • colossos Re: Ja zrzucić brzuch piwny? 11.10.06, 15:55
      ...czy ktos czytal ksiazki Michala Tombaka,czy ktos stosuje siedo jego zalecen i
      z jakim efektem?pozdrawiam
    • scept89 mit miejscowego spalania tluszczu 11.10.06, 15:56
      Czytam te niektore wypowiedzi i wlos mi ie jezy. Idac zgodnie z rozumowaniem
      niektorych jesli przy tlustym brzuchu pomagaja cwiczenia brzucha to zapewne przy
      drugim podbrodku pomogloby klapanie zuchwa a przy parowiestych paluchach owych
      paluchow zginanie...

Nie ma czegos takiego jak miejscowe spalanie tluszczu pod wplywem cwiczen.
      Miesnie pod tluszczem nie sa jakas pompa ktora to je zasysa miejscowo. Tluszcz
      uruchamiany jest (przy dluzszych wysilkach kardio) z komorek tluszczowych w
      calym organizmie.

www.exrx.net/WeightTraining/Myths.html

rozwiazaniem (uwaga prawda 'objawiona') jest dieta (300-500kcal ponizej
      zapotrzebowania dziennie ale zwykle nie mniej niz 1500kcal na dzien) i
      cwiczenia, szczegolnie kardio. Osoby ktorym udalo sie odchudzic i utzrymac wage
      spalaly >2400kcal na tydzien np. na rowerze. Pomagaja takze ogolne cwiczenia
      silowe z ciezarami ok. 60% max 1x repetiotion po ktorych wystepuje tzw afterburn
      -> dodatkowe spalanie kalorii po zaprzestaniu cwiczen.

• maheda Indeks glikemiczny! 11.10.06, 16:36
      Przede wszystkim poczytaj o indeksie glikemicznym - to od spożywania produktów o
      wysokim indeksie glikemicznym rośnie taki brzuch. Glukoza ma IG 100, a piwo ma
      IG 110. Poczytaj o działaniu insuliny zbijającej poziom glukozy - insulina jest
      hormonem odpowiedzialnym za odkładanie tkanki tłuszczowej właśnie na brzuchu.
      Żeby zrzucić "mięsień piwny", trzeba spożywać produkty o niskim indeksie
      glikemicznym - da się, bo mój Przyjaciel już zrzucił połowę takiego brzucha.
      Wrzuć też do wyszukiwarki hasło "Montignac" - nie chodzi się głodnym, a chudnie
      się, i to trwale.
      Pozdrawiam i trzymam kciuki!
      • silic Re: Indeks glikemiczny! 11.10.06, 19:52
        Indeks indeksem, ale jeśli nie będzie spalał wiecej niż je, to brzucha nie
        zrzuci. Przy ujemnym bilansie energetycznym nie za bardzo ma się co odkładać.
        Nawet jedząc tylko produkty o niskim indeksie,ale w nadmiarze, też mu brzuch
        urośnie (organizm coś musi zrobić z tymi kaloriami). Najlepszy sposób to MŻ -
        mniej żreć. Wyrzucić z diety wszystkie niepotrzebne składniki - słodycze,
        przekąski, hamburgery, frytki, chipsy itd. Jak już brzuch zniknie to można
        wrócić do nich , oczywiście z umiarem. Piwo też wyrzucić - 1litr piwa to od 430
        do 600 kcal, czyli dużo ( biorąc pod uwagę że pijane jest zazwyczaj w porcjach
        0,5 l i sporadycznie kończy się na jednym). Do tego oczywiście ruch, regularny i
        długi (spacery ale szybkie, rower). Do spalania tłuszczy potrzeba tlenu.
    • redemptorasta Re: Ja zrzucić brzuch piwny? 11.10.06, 17:30
      Sprawdzone! Trzy razy dziennie: keks, szklanka wody i seks.
    • cioccolato_bianco Re: Ja zrzucić brzuch piwny? 11.10.06, 19:49
      po pierwsze przestac pic piwo. po drugie dieta niskokaloryczna. po trzecie
      sport :)
      • loginjestjuzzajety Re: Ja zrzucić brzuch piwny? 11.10.06, 20:37
        bbbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassssssssssssssssseeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnn
        nnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        !!!!!!!!!!!!!poprostu basen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie obciaza stawow , woda
        wyciaga, wszystkie miesnie pracuja, dotleniony organizm w kazdym
        kawalku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!rewelka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        ale sam niestety nie chodze ale tak jest wiem po znajomych!!
        pzdr
    • zbutwiak Re: Ja zrzucić brzuch piwny? 11.10.06, 21:41
      Jak tak ciężko pracujesz, to kiedy masz czas na tyyyle piwa, że aż ci brzuch z
      tego rośnie??? Na te sprawy najlepszy jest dobry seks, hihi
    • boldhead Velkopopovicky Kozel!!!! 11.10.06, 22:43
      Na pohybel odchudzaczom!!!
      :)
    • sociopata Re: Ja zrzucić brzuch piwny? 12.10.06, 05:49

juz nigdy nie zgubisz. zacznij sie lubiec z tym wielkim kaldunem.
    • gczern Re: Ja zrzucić brzuch piwny? 12.10.06, 10:42
      Bardzo współczuję, praca potrafi naprawdę zaburzyc rytm i energie żeby sie sobą
      samym zająć, niestety na brzuch jest tylko jedna skuteczna metoda

Ograniczenie słodyczy do zera
      Ograniczenie tłustych rzeczy (golonki boczki itd)
      wprowadzenie do diety dużo surowych warzyw i owoców i chudego mięsa (a
      najlepiej króliczego bo jego spalanie kosztuje więcej kalorii niż ono dostarcza)

No i niestety bez sportu się nie obędzie - sportu kondycyjnego (siłownia tu nic
      nie da)- najlepiej pływania albo biegania 3 razy w tygodniu po 20 minut
      minimum - dobrze wspomóc się l-karnityna. Do sportu kondycyjnego jesli chcesz
      stracic brzuch musisz robić brzuszki ;) Po miesiącu powinien być juz wyraźny
      efekt

Aha no i jak to jest brzuch piwny to warto odstawić piwo ;)
    • bogo2 Re: Ja zrzucić brzuch piwny? 13.10.06, 18:13
      codzienny 2-godzinny seks po pracy( dowolne konfiguracje)...
      potem 1-piwo i 8 godzin snu...
      potem "quick pick" i do pracy...

poczesionowak napisał:

> nadmienię, że jestem osoba dość ciężko pracującą (do 12 - 14 godzin za
      > biurkiem) i narzekam na permanentny brak czasu na cokolwiek.
    • fifi-5 Re: Ja zrzucić brzuch piwny? 14.10.06, 14:16
      Proponuje nie objadać sie na noc. Najlepiej nie jeść kolacji, albo malutką.
      Piwo + kaloryczna kolacja i brak ruchu = brzuszek piwny. No i trzeba mimo
      wszytko znaleźć czas na ruch (a nie zasłaniać się pracą) Niedzielny spacer w
      ładną jesienną pogodę, rowerek, upojny sex z kobietą ;-) oraz ćwiczenia
      brzuszków. Basen i pływanie też jest dobre. A jak nic nie wyjdzie to prosze
      pamietać, że "kochanego ciałka nigdy nie zawiele"
    • stoodent Jest tylko jedno wyjście 15.10.06, 12:13
      Przede wszystkim musisz dostać wstrętu do piwa. Robi się to następująco: kupić
      skrzynkę piwa, znależć blok 10 (lub więcej) piętrowy i po schodach z tą skrzynką
      musisz wejść na samą górę przynajmniej 3 razy, codziennie przez miesiąc. Jeśli
      nie dostaniesz zawału na drugim podejściu to przeżyjesz,ale na piwo nie będziesz
      mógł patrzeć...... Powodzenia
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka