Dodaj do ulubionych

Maroko z prywatnym przewodnikiem

30.11.11, 23:35
Jak dla mnie najlepszy sposób, żeby poznać kraj, nie tylko zwiedzić - szansa na spojrzenie oczami mieszkańców i podróż daleka od rutyny ze sporym marginesem na spontaniczne decyzje. Ale ciekawa jestem opinii... Pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
    • trzasiebawic Re: Maroko z prywatnym przewodnikiem 10.01.12, 17:33
      Moim zdaniem nie warto wynajmować prywatnego przewodnika. Po prostu znajdź kogoś kto już tam był. Ja byłem już w Maroko 3 razy i planuję następne wypady, już kiedyś brałem znajomych i ich wprowadzałem w marokański klimat. Chyba najlepsza droga. Możesz tu poczytać o tych wyjazdach: Maroko na własną rękę
      • africamaniac Re: Maroko z prywatnym przewodnikiem 17.01.12, 02:32
        Jechać, bawić się (trzeba) a potem do publicznego bloga trafić, ojjjj :)))
        Żeby się bawić - OK. Ale z drugiej strony dreptać po czyichś śladach? Mało odkrywcze... Żeby poznać kraj, zrozumieć co nieco - nie wystarczy. Ktoś kto tam mieszka od urodzenia, funkcjonuje w tamtejszej kulturze sprawdza się lepiej. Ale dla każdego coś miłego, prawda?
    • pojechanewakacje Re: Maroko z prywatnym przewodnikiem 09.05.12, 08:10
      Nie ma konieczności wynajmowania prywatnego przewodnika, jeśli podróżowałaś kiedykolwiek na własną rękę, spokojnie to samo możesz robić w Maroku. Bez problemu znajdziesz miejsce do spania i transport. Tak jak napisał ktoś wyżej dostępne są dośc tanie taksówki, busy jeżdżące między miejscowościami...
      Polecam jeszcze nie wybierać się na dłużej do typowo turystycznych miejscowości, w których nad wodą stoją same hotele... (wiadomo). Nie poczujesz tam ducha Maroka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka