Dodaj do ulubionych

Poprzednie forum Maroko

29.01.12, 23:42
Witam Was, mam pytane ( wybaczcie jeśli jest głupie),ale czy są gdzieś dostępne posty z poprzedniego forum o Maroku? Szukam w wyszukiwarce tematów, pokazują się a po wejściu informacja,że forum nie istnieje :-((( pozdrawiam Kasia
Obserwuj wątek
      • deowit Re: Poprzednie forum Maroko 30.01.12, 22:47
        Też szukałem postów z poprzedniego forum Maroko ale nie znalazłem - trudno takie prawo właściciela stąd spróbowałem tak jak pisze aqua założyć nowe forum aby ludzie , których interesuje Maroko mogli z sobą porozmawiać i wymienić doświadczeniami .
        pozdrawiam deowit
        • warmianka35 Re: Poprzednie forum Maroko 31.01.12, 13:51
          Jeszcze raz wielkie dzięki za założenie tego forum. Latem wybieram się po raz pierwszy do Maroka na objazdówkę i nie ukrywam, że obecne i byłe forum o tym państwie jest dla mnie cennym źródłem informacji. Już przeczytałam na " nowym Maroku" relację z wycieczki, która mnie interesuje i po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, że dobrze wybrałam. Opisy turystów dla mnie są ciekawsze niż suche opisy na stronach internetowych lub katalogowych biur podróży
          • forkasia Re: Poprzednie forum Maroko 02.02.12, 20:54
            Tak,tak! Wielkie dzięki dla założyciela tego forum za inicjatywę. Ale też wielka szkoda, że te wszystkie cenne wiadomości z poprzednego forum przepadły :-(.
            pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco pomimo tych straszliwych mrozów.
            Kasia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka