Dodaj do ulubionych

wakacje w Maroku

12.04.12, 18:56
Wybieram się ze znajomymi latem do Maroka. Chcemy tam polecieć na wypoczynek,zamierzamy polecieć do Agadiru i wybrać się na wycieczkę do Marakeszu. Jakie biuro polecacie, może jakiś konkretny hotel?
Obserwuj wątek
    • logostour1 Re: wakacje w Maroku 28.05.12, 12:48
      Witamy,

Maroko jest znakomitym wyborem jeśli chodzi o wakacje! LogosTour przygotował 15-dniową wycieczkę dla tych, którzy chcieliby poznać Maroko od praktycznie każdej strony. W programie wycieczki znajdują się oczywiście Agadir i Marrakesz a także mnóstwo innych atrakcji, które z pewnością zadowolą zarówno tych, którzy już byli w tym niezwykłym kraju, jak i tych, którzy będą tam dopiero pierwszy raz.

O wrażenia tych, którzy odwiedzili z nami Maroko najlepiej zresztą zapytać bezpośrednio. Na przykład na naszym Facebooku (www.facebook.com/LogosTour), gdzie wśród 3,5 tys. fanów znajdą się na pewno tacy, którzy z chęcią podzielą się swoją opinią.

Pozdrawiamy!
      Biuro Turystyki ZNP LogosTour | e-mail: opinie@logostour.pl
    • gamila172 Re: wakacje w Maroku 16.06.12, 01:06
      Właśnie wróciłam ze wspaniałych wakacji w Agadirze. Byłam z Eximem nie po raz pierwszy zresztą i wszystko od A do Z było w porządku. Przelot a Katowic do Agadiru był liniami EnterAir i tez nie można im nic zarzucić. Hotel Riu Tikida Palace po prostu rewelacyjny. Wycieczki do Marrakeszu, który mnie uwiódł tak, że zamierzam tam wrócić i po Agadirze, reszta słodkie lenistwo. Jeżeli masz jakieś pytania, chętnie odpowiem.
      • faraonka76 Re: wakacje w Maroku 19.06.12, 13:51
        Witaj.
        Chciałabym pojechać do Maroka w czerwcu przyszłego roku. Interesuje mnie jaka była pogoda w Agadirze.Czy bardzo wietrznie, czy woda w oceanie była ciepła?Myślałam o hotelu Riu Tikida Dunas.Znasz może ten hotel?pozdrawiam serdecznie
        • nina.t Re: wakacje w Maroku 19.06.12, 14:44
          tydzień temu - temperatura w dzień około 25 stopni. Wiaterek nieduży, przyjemny powiedziałabym.
          Przed południem nad oceanem lekkie zachmurzenie, od 13-14 słońce niemiłosierne.
          Uwaga - słońce opala nawet przez chmury!

Woda w oceanie cieplejsza niż w Bałtyku, chociaż nie powala, zamoczyć się można.
          Jeżeli chodzi o hotel nie pomogę - byłam indywidualnie, ale patrząc na mapę dość dobra lokalizacja - do "centrum/głównej ulicy" będzie z 10 minut.
          • faraonka76 Re: wakacje w Maroku 19.06.12, 22:39
            Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jeździłam głównie w rejony morza Śródziemnego i to we wrześniu -woda cieplutka. Nad oceanem nigdy nie byłam stąd moje obawy. Lubię ciepełko :).
            • gamila172 Re: wakacje w Maroku 19.06.12, 23:40
              Hotel Riu Tikida Dunas widziałam z zewnątrz. Wyglądał bardzo fajnie, w środku nie byłam, jednak hotele sieci Riu są zwykle w porządku. Hotel leży przy promenadzie nad brzegiem oceanu. Pogoda dokładnie jak pisała nina. Wietrzyk umiarkowany, temp. ok 28 stopni, duże zachmurzenie do godz.12 a dokładnie parę minut po wychodziło ostre słońce. Opalało na ciemny brąz lub na bordo jeśli ktoś ma jasną skórę. Przy filtrze 50 można się było opalić na czekoladkę. Ocean faktycznie nie powala jeżeli chodzi o kąpiel. Woda chłodna, ale przyjemnie było wieczorami posiedzieć i poodychać.
    • wieslawkowalski Re: wakacje w Maroku 21.06.12, 01:00
      Byłem w tamtym roku z Itaką w Iberostar Founty Beach w Agadirze i mogę Ci polecić ten hotel.Blisko do plaży,porządne pokoje,obsługa stara się nawet mówić po polsku.Jest to chyba jakaś hiszpańska sieć hoteli,więc starają się trzymać przyzwoity standard (przynajmniej takie odniosłem wrażenie).
      • maroko4u Re: wakacje w Maroku 21.06.12, 21:15
        To zależy jakie są Twoje oczekiwania i jaki standard preferujesz.

Hotel Riu Tikida Palace 5*. Rzeczywiście rewelacyjny i przede wszystkim otwarty bodajże 2 miesiace temu. Riu Tikida Dunas też bardzo dobry. Bardzo miła obsługa, smaczne jedzenie, przestronne pokoje. Jeden i drugi przy plaży, ale Dunas troszkę dalej od centrum niż Palace.

Hotel Iberostar również jest bardzo fajny. Wyżywienie, pokoje, obsługa ok. Zaraz niedaleko hotelu Riu Tikida Dunas. Jest jeszcze jeden bardzo dobry hotel standardowo... to hotel Sofitel.

• lotfi40 Re: wakacje w Maroku 29.06.12, 13:56
        Buty do wody nie potrzebne,ale polecam jakieś klapki pełne na stopie bo w południe aby dojść do wody to można się poparzyć bo bardzo jest gorący piasek-w Agadirze bardzo są szerokie plaże a długie na 10km.
    • lotfi40 Re: wakacje w Maroku 29.06.12, 13:53
      Dzisiaj wróciłam z Agadiru z hotelu Argana-mnie hotel odpowiadał,miałam opcję hb-jedzenie dobre,pokój ładny.Hotel bardzo czysty,personel też fajny.Animacji nie było,do plaży jakieś 700m.Proszę uważać na lokalne biura podróży- ja kupiłam w marokańskim biurze Marakesz-bus nieklimatyzowany-w jedną stronę jedzie się ok.3,5 godziny,upał w Marakeszu 48 st.!!!!program zwiedzania nijaki,pseudo przewodnik zaprowadził nas do najdroższej resturacji-nic z karty nie widziałam tam dla siebie ,za to że nic nie chciałam zamówić to prawie mnie wyrzucił z tej restauracji a mało tego usłyszałam że jestem wolnym człowiekiem i mogę iść gdzie chcę.Razem z koleżanką kazał nam wrócić za 4 godziny na umówione miejsce-w Marakeszu było tak gorąco że nie dało się wytrzymać 15 min.na słońcu.Najgorsza wycieczka w moim życiu!sam Marakesz mnie nie zachwycił.Agadir polecam na wypoczynek
      • maroko4u Re: wakacje w Maroku 29.06.12, 21:04
        Witam;
        No coz moge powiedziec, to ze Marrakesz nie zachwycal to wcale sie nie dziwie znajac oferte z ktora korzystaliscie, a przeciez mogliscie sie ze mnie skontaktowac, porozmawiac, ustalic co i jak i z cala pewnoscia Marrakesz zrobilby na Was dobre wrazenie. Ale moze kiedy indziej. Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka