Dodaj do ulubionych

Carribean Village Agador

30.11.13, 14:39
prosze o info o wypoczynku w tym hotelu w wakacje 2013
Obserwuj wątek
      • kkk Re: Carribean Village Agador 05.09.16, 13:56
        Byłam w lipcu tego roku. Pokoje taki ejak na zdj katlogów, dość skromne, średnio łądne ale wygodne, łazienka i wc osobno, tv, klimatyzacja, wygodny prysznic, duże łóżko... Jedzenie, cóż, smaczne jest, spory wybór wszystkiego, świeże ale wg mnie bardzo mało owoców jak na taki kraj, naprawde skromnie. Śniadania jak wszędzie, również na ciepło, kawa słaba, herbata jest również mietowa (marokańska) ale rozcieńczona. Obiady w porzadku, kazdy znajdze cos dla siebie, niewielki wybór deserów. Dużo surowizny, sąłatek wszelkiego rodzaju, zawsze zupy, mięsa, mało ryb, owoców morza raczej nei uświadczysz (a taka bliskośc oceanu!). Jest chyba 6 restauracji tematycznych, trzeba sie zapisac, na kolacje. Polecam, nawet po to aby odpoczać od zgiełku stołówki ;) Mają dobre wina (różowe, białe), piwko cienkie jak to noch ale OK podłe alkohole mocne, niesamowicie rozcieńczane... i niestety plastikowe kubeczki do wszystkiego praktycznie :) to duży minus. Chyba ze we wrześniu nie bedzie juz takiego obłożenia hotelu to może podadzą cos w szkle.
        Ogólnie byłam zadowolona ale... to był jeden z gorszych hoteli w których byłam, owszem duzy, rózne animacje, rozległy, ale obsługa, jakosc i roznorodnosc jedzenia sposób podania i jakoś np. alkoholi - mizerna mocno. Generalnie te 3 gwiazdki to jednak 3, nie ma się co oszukiwać ;) Mój pierwszy i raczej ostatni raz w tego rodz. hotelu Podczas objazdu po Magicznym Południu - hotele było o wiele lepsze ejdnak, cóż... Wszystko zależy od tego, co sie już widziało, gdzie było i w jakich hotelach ;)
            • kkk Re: Carribean Village Agador 06.09.16, 15:17
              będzie dobrze ;) nei zrażaj się az tak
              Ja również czytałam o nim dobre opinie, myslałam ze te 3 gwiazdki nie mają az takiego znaczenia. Ważne, gdzie sie było, w jakich hotelach, krajach. Ja byłam w wielu hotelach w Egipcie, Turcji, tam 4 czy 5 gwiazdek praktycznie się nie rożnią (zwłaszcza Egipt to full wypas). Nigdy jednak nie byłam przy az takim obłożeniu hotelu i raziło mnie najbardziej podawanie napoi (nawet kawy ) w najgorszych cienkich plastikach. Jest czysto! to na pewno, jedzenie smaczne w sumie, troche kolejek... W porzadku animacje, zabawa do późna. Korzystaj z retauracji tematycznych, może jedzeni enie jest jakie spzrecudowne ale jest inaczej, ciszej, spokojniej, klimatyczniej. Na pewno trzeba zwiedzać bo siedzenie w samym hotelu odpada jak dla mnie. Pójdz do portu na rybke i owoce morza koniecznie! jesli lubisz, na suk (targ), tam kupowałam owoce,sok ze świeżo wyciskanych pomarańczy, do mini zoo i ptaszarni (darmowe wejście nawet) to niedaleko ;) korzystaj z wycieczek fakultatywnych. Miłego pobytu
              • 1952krystyna Re: Carribean Village Agador 06.09.16, 20:18
                Dziękuje , tylko mnie gnębi wymeldowanie o godz.12 co z tymi opaskami bo mamy wylot do Katowic 22, Nikt nie pisze czy można korzystać z restauracji do czasu wylotu.Korzystałaś z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez nasze biuro podróży czy poza hotelem. Czy do portu czy na suk trzeba ubierać długie spódnice?.
                Pozdrawiam;
                • kkk Re: Carribean Village Agador 07.09.16, 08:28
                  hhhmm, ja wylatywałam jakoś po południu, o 12.00 trzeba dac pokój, odać opaske, dostaje sie taki karnet all incl. i możesz korzystac ze wszystkiego- czyli jedzenie, picie, wszystkie atrakcje w hotelu, podejzrewam że cały dzien, do wylotu! nikt tego nie spr., nigdzie tego nie pokazywałam, naprawde nie ma problemu. Poza tym , tam jest taki tłum ludzi że nkt nie patrzy na opaski :D:D jesz, siedzisz, kąpiesz sie w basenie jak zawsze.
                  Ja byłam po objazdówce Magiczne MPołudnie z RT (rok wczesniej Cesarskie Miasta) takze już niewiele miałam do zwiedzania ;) a Maroko jest cudownym krajem, dlatego wybrałam objazdówki, warto.
                  Bylismy jedynie na Legzirze (czerwone łuki skalne, mała Sahara, zapora wodna itp.) ale nie z RCT tylko z Abdulem - miejscowym przewodnnikiem, marokańczykiem, POLECAM z czystym sumieniem. Bylismy również w hammamie, organizowanym przez NIego. Super sprawa.
                  Warto iśc do portu, na suk itd, tak jak pisałam. Nie wiem jjak chcesz spędzac czas ale warto tez zobaczyc Marrakesz, WEssauire i inne miejsca w Maroku... Jeśli ni eprzez biuro to polecam Abdulla, mówi świetnie po polsku, jesy miło, sympatycznie, fajne wycieczki.
                  Do miasta, do portu itd ubierałam sie normalnie, to typowo turystyczne miasteczko, nie ma potrzeby ubierania sie po szyje, zalezy tez jaka bedzie pogoda bo Agadir jest nietypowyyyy jesli chodzi o to, moż ebyć ponad 40 st...ale może być i chłodno i mglisto i deszczowo :)
                  • 1952krystyna Re: Carribean Village Agador 07.09.16, 09:29
                    Bardzo dziękuje za wszystkie informacje już będę pozytywnie nastawiana do wyjazdu. Mam pytanie gdzie znajdę Abdulla właśnie o to mi chodziło szukałam biura na wycieczke z miejscowym przewodnikiem. Jestem kurtko ale planowałam wycieczkę do Marrakeszu i hammanet.
                    Ja nie znam j. angielskiego będę miała problem ale wybiorę sie do portu tak jak proponowałaś czy na suk , opalać będę sie nad oceanem nie na basenie nie lubię tłoku.
                    Jak załatwić sobie odpowiedni pokój podobno nam dają najgorsze pokoje , które numery pokoi są dobre może pamiętasz. Czy wykupiłaś sejf, może być troche niebezpiecznie jak jest tyle wczasowiczów.
                    Pozdrawiam,
                    • kkk Re: Carribean Village Agador 07.09.16, 10:35
                      Pozytywne nastawienie jest najwazniejsze! Cudowny kraj, wspaniała kuchnia (ja uwielbiam) soczyste owoce, słońce, ciepły (tak tak ) ciepŁy ocean, pięknaaa dlugaśna i szeroka plaża a przy niej promenada, mili ludzie, uśmiech i będzie super ;)
                      Na plaży jest wydzielone miejsce na nase hotelowe leżaki, jest ich dość mało, ale jest coś w rodzaju barku z napojami, pry basenach (oprócz głównego!) małych jest spokojnie...można odpocząć.
                      Nie wykupowałam sejfu, jest bezpiecznie, pokoje pewnie i tak Polakom daja takie jakie mają, ale nei ma co sie zrażac, z jakiego biura jedziesz? Raiinbow? ja byłam zadowolona, pokój standardowy, wygodny, sprzatany, czysty, miejsce - wg mnie super, blisko wyjścia n aplaze (koło kortów) blisko gł. basenu, barku, restauracji ale odwrócony tyłem wiec cicho i w oprządku, dalekooo od recepcji ale własnie OK, tym sie nei zrażaj jeśli bedziesz szła daleko do pokoju po przydzieleniu pokoju... te miejsca są OK. Hotel jest duży, rozległy, ja się troche gubiłm, hehe, weź mapke, zobacz dokąłdnie gdzie co jest, wszystko można sobie pzreczytac, ja miałam ściągę cały czas :D
                      Polaków nie jest dużo, niestety sporo Rosjan z dizećmi hałaśliwymi, troche Belgów.
                      Wypoczywaj i ciesz się urlopem, po powrocie napisz jakie były wrażenia.
                      Kontakt do Abdulla - ja przez face pisałam, odpisywali momentalnie;
                      www.facebook.com/marokozabdulem/
                      marokozabdulem.pl/
                      polecam! :) uroczy człowiek, ma żonę Polkę, mieszkał długo w Polsce, jest marokańczykiem ale doskonale zna PL ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka