Dodaj do ulubionych

noi znow poniedzialek...nowe podejscie..

21.03.04, 18:46
oczywiscie jak coponiedzialek rusze pelns zapalu!! mam nadzieje ze wytrwam:)

trzymajcie kciuki!!!
Obserwuj wątek
      • madge_w_k Re: noi znow poniedzialek...nowe podejscie.. 22.03.04, 11:53
        A u mnie na razie OK:) Jestem po urlopie, podczas którego zdazyłam schudnąć 0,5
        kg!!! Sprawiły to: praca w ogrodzie i weekendowy remont mieszkania(dzisiaj
        kończę), a także śladowe ilości jedzenie - wieczorami po prostu byłam już tak
        zmeczona, że nie miałam siły nawet na jedzenie. Rano było musli i kefir, a
        potem grillowana kiełbaska w ogrodzie, i to wszystko!!!! ŻAdnych słodyczy!!!
        Ale wróciłam do pracy i apetyt niestety równiez:(. Ale staram się trzymać,
        czego i Wam zycze z całego serca!!!
    • zuzinkas Re: noi znow poniedzialek...nowe podejscie.. 22.03.04, 17:59
      dzis zaczyna sie 3 tydzien mojej diety.
      zapytacie jaki efekt? 2,3 kg. wlasciwie to schudlam w 8 dni a caly zeszly
      tydzien nic, ani grama.
      dzis rano 3 sucharki z dzemem jagodowym, kiwi i kawa z mlekiem.
      o 11 juz tradycyjnie jogurcik. na obiad bulka (70g) z 60g szynki, ogòrkiem i
      papryka, pomarancza.
      a na kolacje bede jesc rybe na parze z salata, pomidorem i koprem, moze troche
      chlebka i jablko.
      mam tylko nadzieje ze nie zachce mi sie tych czekoladowych jajaek.... :(
      • schaetzchen maca 22.03.04, 18:28
        Maca to jest tradycyjne pieczywo żydowskie, robione z mąki pszennej, bez zakwasu
        i tłuszczu. Jest to białe, troszkę przypieczone miejscami, sprzedawane w
        pudełkach po jakieś 10 płatków/kromek, nie wiem jak to nazwać. To co sprzedaja w
        sklepach napewno nie jest koszerne :))) Bardziej przypomina pieczywo chrupkie
        albo jakieś sucharki niż to, co my nazywamy chlebem.
        Np. w przepisie na karpia po żydowsku jest pokruszona maca - dodaje się ją do
        masy, żeby ją bardziej "scalić" - ale równie dobrze mogłaby to być przypuszczam
        mąka.
        W Polsce jest do dostania w każdym sklepie, ostatnio pojawiła się maca razowa,
        firmy Chaber - i to jest właśnie to, przez co podupada moja dieta :)
        Widziałam też macę (Matzen) w Niemczech, tam jest trochę grubsza. A Ty gdzie
        mieszkasz?
    • ita_na_diecie Chińszczyzna 22.03.04, 21:50
      Dziewczyny, jak jest z kaloriami w chińskich daniach? Takich z knajpek.. bo one
      są raczej z Woka, więc teoretycznie bez tłuszczu?
      Co chińskiego radzicie mi spróbować? :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka