Dodaj do ulubionych

Chciałabym schudnąć 3 kg

13.06.14, 08:39
Hej jak schudnąć 3 kg.. Mam 14 lat i ważę mało ale chciałabym zrzucić tylko 3 kg.. Ma ktoś dobre metody??
Gosia
A_sas@interia.pl
Obserwuj wątek
      • putinkaa Re: Chciałabym schudnąć 3 kg 28.06.14, 13:53
        proste, że pomoże! ale ja bym tu zastosowała zdrowy tryb życia, jeśli chodzi o spożywane produkty. Nie jakąś stricte dietę typu "nie jem nic" ale dobrze dobrane kalorycznie produkty adekwatne do twojego wieku. U mnie jak byłam ciut młodsza fajnym rozwiązaniem był suplement, on teraz pokazał się w polsce bo wcześniej go nie było. I całe szczęście że się pokazał bo uważam go za jeden z lepszych produktów. Jeśli chciałabyś spróbować to podpytaj lekarza czy przy 16 roku życia można, ale myślę że na spokojnie, bo to są same naturalne czyli bezpieczne składniki. Jak chcesz to poczytaj sobie właśnie o makkadi sth. Jakbyś się zdecydowała to dobierają od razu dietę.
        • askurcz Re: Chciałabym schudnąć 3 kg 24.07.14, 12:37
          Pewnie, że basen pomoże. Ale nie każdy lubi chodzić na basen. Niektórzy mają kompleksy lub nie lubią się rozbierać. W moim przypadku to była najpierw siłownia (również Saturn Fitness jak ktoś tutaj polecał, w Warszawie) a później basen, gdy trochę zrzuciłem. :D
      • patrycj-a33333 Re: Chciałabym schudnąć 3 kg 23.01.16, 12:22
        Witam, polecam stronę shop.gentest-ivory.pl mają tam różnego rodzaju preparaty do picia które naprawdę działają. Oprócz tego można wykonać badanie DNA, mówią na to gen-test, odczytują z Twoich genów jaka powinna być twoja dieta, dostajesz raport z badania i do tego możesz kupić sobie kurację która oczyści twój organizm, pomoże nabrać energii, i coś co pomoże utrzymać wagę, ja właśnie teraz czekam na ten preparat, podobno utrzymuje wagę i pomaga napiąć skórę podczas kuracji odchudzającej. Ufam im ponieważ kupiłam u nich chlorofil na oczyszczenie organizmu który świetnie się sprawdził, piję go cały czas, miewałam zgagi i też mi przeszły, tym bardziej że jestem po ciąży i ciężko mi było wrócić organizm do poprzedniego stanu, teraz czuję się naprawdę świetnie, Pani która ze mną rozmawiał powiedziała że ten chlorofil dodatkowo naświetla organizm co działa również antydepresyjnie i naprawdę coś w tym jest.
      • obcasy.pl Re: Chciałabym schudnąć 3 kg 05.05.16, 14:56
        Moja propozycja, z resztą sprawdzona jest taka:
        Przechodzę na dietę 1200 kcal i ruch. Pięć posiłków dziennie 2-3 x w tygodniu biegam po schodach. Góra dół i tak na 6 piętro 3 razy. Do tego codziennie brzuszki przez 5 minut i w ciągu miesiąca zeszło 4,5 kg.
        Dodatkowo ładnie wyprofilował mi się brzuszek i schudły uda!
        Polecam
    • patrycj-a33333 Re: Chciałabym schudnąć 3 kg 23.01.16, 12:16
      shop.gentest-ivory.pl wejdź na tę stronę i zadzwoń do nich, powiedzą Ci co i jak, mają nie tylko świetne preparaty ale również badania DNA które odczytują z Twoich genów jaka dieta jest dla Ciebie najlepsza. Ja kupiłam u nich chlorofil i okazało się to strzałem w dziesiątkę, schudłam bardzo szybko, teraz czekam na inny ich preparat, jedzenie w płynie, podobno pijesz szklankę do dwóch dziennie i wogóle nie chce Ci się jeść, z racji tego że kupiłam chlorofil i działa, zaufałam i kupiłam kolejny preparat.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka