Dodaj do ulubionych

Dobre tabletki na odchudzanie?!

07.03.20, 11:37
Hej kobietki, jako że postanowiłam się odchudzić w końcu... Założyłam nowy temat, gdzie każda z was będzie mogła się podzielić swoimi doznaniami, aktualnie jestem -5 kg do tyłu, waga zeszła w ciągu miesiąca tyle i jestem zadowolona, jem 1700 kcal przy wzroście 159 cm. Czy któraś z was mogłaby mi polecić jakieś dobre tabletki, które powstrzymają mój apetyt? Booo przyznam się lubię podjeść.....
Obserwuj wątek
    • agaaga98 Re: Dobre tabletki na odchudzanie?! 07.03.20, 11:39
      Witaj kawkowa, ja również staram się zgubić trochę zbędnego tłuszczyku :D powiem szczerze że jak na razie nie idzie źle! -2kg w ciągu 4 dni to dosyć dobry wynik, tylko że ja jem trochę mniej bo 1200 kcal.. co do tabletek to zażywam Dietonus, aktualnie nie czuję głody więc trochę pomaga :D Nie jest źle! Powodzenia kochana, życzę zgubienia duuużej wagi <3
    • krowkowa Re: Dobre tabletki na odchudzanie?! 07.03.20, 11:41
      hej laseczki, też staram się trochę zrzucić, moja waga pokazuje dzisiaj 97 kg... przytyło się przez ostatnie lata.................. masakra, chcę coś w końcu ze sobą zrobić. Co do Dietonus? To nie słyszałam ale sprawdzę i dam znać co sądzę o tym produkcie
    • madziapo Re: Dobre tabletki na odchudzanie?! 07.03.20, 11:48
      Hej! Od siebie mogę Ci polecić dietonus, sama schudłam z nim 20 kg, co prawda w pół roku ale poszło i jestem zadowolona!
      Ja kupiłam z tej strony: cutt.ly/8tyW0I2 z tego co widzę jest aktualnie promocja, więc warto!
    • oliwiek Re: Dobre tabletki na odchudzanie?! 07.03.20, 11:50
      Hejka, ja również dzięki dietonus schudłam! -14 kg w 3 miesiące, super sprawa, nie czuć głodu, a do tego teraz jest na prawdę tanio 179 zł to nic za taki suplement...
    • romulus20 Re: Dobre tabletki na odchudzanie?! 01.04.20, 16:20
      No niestety nie ma cudownych tabletek odchudzających. Należy odpowiednio się odżywiać i być aktywnym fizycznie.
    • meagda Re: Dobre tabletki na odchudzanie?! 22.04.20, 15:57
      Witam, zwracam się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Pomoże mi to w napisaniu pracy magisterskiej. Z góry dziękuję za poświęcony czas :)
      docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScRGyMf1r1ShxhTpAS6fAZ1MEJFaLOL0wxS3hxSMyToJ8SuOA/viewform
    • cinkowy88 Re: Dobre tabletki na odchudzanie?! 28.05.20, 15:08
      Cześć,

Generalnie uważam, że tabletki na odchudzanie są ważne, ale nie należy ich przeceniać. Podstawą odchudzania zawsze powinna być dobra dieta. Następnie należy dbać o trening, a dopiero potem sięgać po suplementy.

Niestety widzę, że wiele osób najpierw wybiera tabletki i liczy na cud. Otóż – żaden z legalnych i dostępnych środków nie odchudzi Twojego ciała jeśli nie zadbasz o dietę. Jesli zaś chodzi o wybór konkretnych tabletek, to ja zawsze odsyłam do rankingów – to chyba najlepszy system rekomendacji.
      • agulenka24 Re: Dobre tabletki na odchudzanie?! 12.01.22, 10:04
        No właśnie. W kontekście rankingów. Często przeglądam różnego rodzaju zestawienia top10. Interesują mnie głównie te z naturalnymi składami. Tak zwana chemia raczej mnie odrzuca:) Generalnie fajne są rankingi, które nie są robione na siłę, a do tego pisane prostym językiem (jednym z takich jest ten: zbijamywage.pl/preparaty-wspomagajace-odchudzanie/najlepsze-tabletki-na-odchudzanie-top-3/ )
    • itsolii Re: Dobre tabletki na odchudzanie?! 10.01.22, 22:33
      myclick-1.com/p/90xN/q0v7/yh64 Polecam te albo te myclick-1.com/p/90xN/sr25/23EP
    • wojtek_trener Re: Dobre tabletki na odchudzanie?! 29.01.22, 14:39
      Ważne będzie również spożywanie w każdej diecie zdrowych produktów. Zamiana np. ziemniaków na komosę ryżową, czekolady na odrobinę (bardzo sycące) masło orzechowe. Słodyczy na suszone owoce.
      Jeśli chodzi o tabletki raczej sprawdzałbym pojedyncze substancje i patrzył co na mnie działa, kofeina lub arginina i jak sie po nich czuje. To typowe spalacze tłuszczu jednak wszystko zależy od wielu innych czynnikow.
      Produkty dostępne np. w sklepie fitironsklep.pl.
    • flapp1 Re: Dobre tabletki na odchudzanie?! 13.02.22, 22:48
      Witam, wypróbowałem jedną z tabletek z Czech Diterpex Rapid i muszę powiedzieć, że jestem maksymalnie zadowolony. Waga schodzi, i nergii jest dużo nie jestem głodna. Podobne do Adipex retard. Kupiłem tutaj diterpex.pl/produkt/diterpex-rapid-30-vega-tobolek/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka