Dodaj do ulubionych

pasta do zebow dla dzieci

23.09.13, 22:06
od zawsze syn uzywal zelu weledy, ale jakos ta pasta zniknela. nigdzie w uk nie mozna jej kupic, chyba ze sprowadzana spoza uk.
mozecie polecic jakas padte bez fluoru, nie mietowa. Kupilam juz dwie ( w tym utekram, czy cos takiego) i nic mu nie pasuje.
Jedna ma konsystencje kremu, blee, a druga lekko mietowa i tez nie to.
Obserwuj wątek
    • wiwi1 Re: pasta do zebow dla dzieci 23.09.13, 22:49
      Ja uzywalam kiedys weledy nie wiedzialam, ze wycofali.
      My uzywamy green people mietowej ale oni robia roznej smaki. Nie wiem tylko jak konsystencja wam podejdzie, jest inna niz Weleda i inna niz zwykla pasta.
      Jeszcze mozesz sprobowac Lavera tez maja rozne smaki. Ja jej nie uzywalam, ale moja kolezanka mowila, ze fajna.
      Tu jest Weleda:
      www.biggreensmile.com/products/weleda-calendula-toothpaste/welcandtooth1.aspx?productid=welcandtooth1
      Pozdrawiam:)
      • mrs.t Re: pasta do zebow dla dzieci 26.09.13, 11:00
        ja tu nie bardzo mogłam nic znalezc zwlaszcza w zwyklejszych sklepach/nue online I przyznam, choc pewnie malo ci to ratuje, ze najlatwiej mi bylo przy okazji wizyty w polsce kupic w aptece/markecie ziajke od pierwszego zabka bez fluoru z ksykitolem, zreszta ich jest kilka roznych
        nie sa miętowe (co akurat u nas jest minusem bo moje dzieci lubia mietowa paste)
        • mrs.t Re: pasta do zebow dla dzieci 26.09.13, 21:17
          jeszze sprawdziłam zapasy bo podejrzewalam ze mam nadwyzki :)
          moge ci wyslace-kidi.pl/pasty-do-zebow/957-ziaja-ziajka-azel-do-zebow-dla-dzieci-bez-fluoru-od-1-zabk.html
          mam nieotwarta
          chetnie sie przysluze , zapas jeszze mam poza tym za niedługo do mnie leci mama I paczla z zapasami
          • cherrie Re: pasta do zebow dla dzieci 27.09.13, 09:45
            kurcze, zwariowac mozna....
            kupilam nagietkowa welede, myslac ze uda mi sie ja przemycic ze wzg na podobienstwo tubki. Ale nie, to nie to!
            Kupilam tez polecana green people o smaku mandarynkowym i ta jakos zaakceptowal. Syn ciagle rozczarowany (glownie kolorem:-), ale nie bede tych past wyrzucac przeciez.
            Dziekuje za oferte ziajki, pomysle o tym jak bede w Pl, aczkolwiek cos mi po glowie chodzi, ze juz ja kiedys mialam.
              • cherrie Re: pasta do zebow dla dzieci 27.09.13, 20:03
                no, to ta jego "ulubiona";-)
                Weleda rzeczywiscie wycofala ten zel. Tak mi powiedziala kobieta w moim lokalnym health store.
                Ta ktora kupilam to chyba wersja dla doroslych/dzieci. Tak czy owak to juz pasta nie zel i to o konsystencji raczej....kremu. Nawet mnie nie przypadla do gustu.

A jak juz o pastach...jakich past Wy uzywacie?
                Ja tylko parodontax bez fluoru - moja ulubiona, ale w UK jakos nigdy jej nie widzialam. Na ebayu tylko sprowadzane z PL, Bulgarii itp. i to drogie w pien. Jak bede w PL musze zapas przywiezc.
                • wiwi1 Re: pasta do zebow dla dzieci 02.10.13, 11:34
                  Ja uzywam green people. Zamowilam sobie teraz paste Jason, nie zwrocilam uwagi, ze jest z fluorem, ale uzywam, nie wyrzuce.
                  Bardzo lubie pasty green people, ale chcialam cos nowego sprobowac;)
                  Pozdrawiam:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka