Dodaj do ulubionych

marketing w biedronce

05.11.09, 15:33
TU jest link

w oryginale jak wykorzystywani są pracownicy biedronki :)
Obserwuj wątek
      • lachien Re: marketing w biedronce 05.11.09, 19:53
        Znam takie wątki też z polskich firemek. W Biedronce z tego co wiem pracownicy
        zarabiają 1800 brutto, a w takim Piotrze i Pawle lub Stokrotce (polskie firmy)
        1300. I CO TY NA TO? Że podatki idą do zagranicznego właściciela? A co to
        obchodzi szeregowego pracownika?
        • morfinka_12 Re: marketing w biedronce 05.11.09, 20:29

Lachien, ja nie o produktach tym razem, nie o wyzysku, po prostu o
          wpisach.
          Nie wiem ile zarabia się w biedronce, ile w PiW, wiem że w Teskaczu
          w ostrowcu zarabiali ludzie pracując na etat, pieniądze za 6/8 etatu
          w wysokości 600 - 800 PLN na rękę, z czego i tak połowę dopłacał PUP
          z moich podatków bo jak głupek mam firmę zarejestrowaną w Ostrowcu
          by wspierać lokalną władze podatkami jakie płacę.
            • lachien Re: marketing w biedronce 06.11.09, 07:45
              No wpis to porażka - to fakt. Ale niektórzy ludzie mają tak nasrane w głowach,
              że utożsamiają się z firmą w 100%. W sumie im mniejsza firma tym bardziej taki
              manago się z nią utożsamia. Świata nie widzi poza własnym stoiskiem. Na forum
              Bródna też był taki motyw, że koleś założył bodajże pizzerię, zapomniał się
              wylogować i pisał pod tym samym nickiem opinie jakie to jadło jest cudowne.
              Zniszczyli go tak, że lokalu juz nie ma:) Nikt tam nie chodził po prostu.
              • morfinka_12 Re: marketing w biedronce 06.11.09, 09:34
                a ja jestem zwolennikiem by jesli ktośą chce to niech pisze i
                reklamuje co chce, ale niech robi to oficjalnie, a nie pier.oli że
                super turbo, oczywiście że będzie mniej wiarygodny, ale jednocześnie
                nie będize ściemy. Znam mnóstwo przypadków reklamowania, nawet nie
                po IP da się pozac o co kaman.
                • lachien Re: marketing w biedronce 06.11.09, 09:44
                  No tak to jest, że niekiedy ludzie dają sobie orać mózgi i potem takie wicki się
                  ujawniają. Ogólnie wiesz: ja tam nie mam nic do Biedronki, Tesco i tego typu
                  tworów. Powiem więcej: rozumiem takie firmy. Jakbym miał tyle kasy, że mógłbym w
                  innych krajach niż Polska otwierać swoje sklepy będąc dodatkowo zwolniony z
                  podatków to otwierał bym je na potęgę. A potem siedział w domu i liczył szmal.
                  Zwykły BIZNES.
    • unhollyseth Re: marketing w biedronce 05.11.09, 20:08
      Pomijając ten tekst z jakiegoś forum, ja robię zakupy w Biedronce i wcale się
      tego nie wstydzę. Nie dość, że jest zaraz za moim blokiem to zostawiam tam mniej
      pieniążków niż np w Billi czy w Tesco. A co do jakości produktów...nie taką
      chemię się jadło i piło.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka