Dodaj do ulubionych

PiS nie wygra przyszłych wyborów...

08.05.13, 16:29
Roman Giertych martwi się złą kondycją Platformy Obywatelskiej. I przewiduje, że PO już niedługo pożegna się z władzą. I tu pozwoliłbym sobie NIE zgodzić się z najzajadliwszą anty-pisowską żmiją w kraju... Przy jeszcze mniejszej frekwencji wyborczej oraz rozłożeniu głosów powiedzmy na poziomie plus minus 40%, i dalej długo długo nic, największy oszust od czasów transformacji będzie mógł spać spokojnie. Wielce prawdopodobne jest, że po dwóch straconych kadencjach w wykonaniu oszustów z PO i aferzystów z PSL, nastąpi re-polaryzacja w strukturach dwóch największych partii, i to co miało szansę powstać w 2007 roku, czyli PO-PiS, ale z wiadomych przyczyn nie powstało, tym razem ujrzy światło dzienne. W szeregach PO (a nawet koalicyjnego PSL) da się zauważyć zwątpienie, że dalej oszukiwać narodu już się nie da. Przeświadczenie moje potwierdza prosty fakt, że Partia Prezesa nie jest w stanie udźwignąć nawet roli partii opozycyjnej a kapitalna większość krytyków rządu pochodzi od takich ludzi jak ja, niczym nie związanych z polityką. Krytyka i opozycja wobec aktualnej władzy w kraju NIE istnieje, a to co pokazuje PiS to jest dziecinna zabawa z przedszkola w kotka i myszkę .... lub w rodzaju stary niedźwiedź mocno śpi.
Obserwuj wątek
  • wyklu-czony Re: PiS nie wygra przyszłych wyborów... 09.05.13, 21:49
   Dziś żeby PiS zwyciężył,frekwencja musi być bardzo niska,tylko przy tych ukladach uda się siłom prawicowym zwyciężyć.Elektorat PiS jest najbardziej zdyscyplinowanym,czym wieksza frekwencja tym szanse PiS maleją.Malo tego PiS ma bardzo dużo negatywnego elektoratu,bojącego się zwyciestwa PiS.Ale ten elektorat można zminalizowac,nie robiąc bledow typu B.Blida,odralnianie afera Leppera,afera w szpitalu MSWiA czyli dzialalnosci politycznej do przeciwnikow politycznych.Wystarczy oświadczenie wladz parti PiS ,że nic nie zrobią niezgodnego z prawem,wszystkie dzialania niekonstycyje tworzeniu IV Rzeczypospolitej. Dla obywateli ważne jest po prostu przestrzeganie prawa II opcja zwyciężenia PiS wybory obowiązkowe.
  • wyklu-czony Re: PiS nie wygra przyszłych wyborów... 14.05.13, 11:47
   Czyżbym miał rację,co to wyborów. Przewiduje to bez badań naukowym. Może wziąłbym się za wróżbiarstwo. "Wyborcy Platformy Obywatelskiej mogą w 2015 roku zagłosować nogami i zostać w domach. Frekwencja może być niższa niż 40 proc., a jeśli spadnie jeszcze bardziej - PiS zdobędzie większość i będzie rządzić samodzielnie - donosi "Gazeta Wyborcza"
   Takie dane przedstawił w ubiegłym tygodniu posłom i senatorom PO prof. Janusz Czapiński z UW. Badania są fragmentem corocznej "Diagnozy społecznej" (badanie panelowe polskiego społeczeństwa prowadzone od 2000 r.). W rozmowie z "Gazetą" prof. Czapiński zastrzega: - Do komputera wprowadziliśmy dopiero połowę próby, nieco ponad 15 tys. osób, ta próba nie jest jeszcze zważona, dlatego na razie możemy mówić wyłącznie o trendach. Ale jeśli chodzi o trendy, to nic się nie zmieni - zapewnia profesor.

   Prof. Czapiński nie chce mówić o szczegółach, ale jeden wniosek z badań jest dla PO porażający. - Zanosi się na radykalny spadek frekwencji, nawet poniżej 40 proc. Do Sejmu weszłyby zaledwie cztery ugrupowania: PO, PiS, SLD i Ruch Palikota. Gdyby frekwencja spadła o kolejne 4 punkty proc., a do wyborów w 2015 r. są jeszcze dwa lata, PiS byłby w stanie samodzielnie tworzyć rząd - powiedział nam prof. Czapiński. Według naszych informacji może chodzić nawet o większość konstytucyjną."
  • Gość: Też z Dublina Re: PiS nie wygra przyszłych wyborów... IP: *.ntlworld.ie 01.09.13, 13:21
   burak.z.onetu napisał:

   > Przeświadczenie moje potwierdza prosty fakt, że Partia Prezesa nie jest w
   > stanie udźwignąć nawet roli partii opozycyjnej a kapitalna większość krytyków
   > rządu pochodzi od takich ludzi jak ja, niczym nie związanych z polityką. K
   > Krytyka i opozycja wobec aktualnej władzy w kraju NIE istnieje, a to co pokazuje
   > PiS to jest dziecinna zabawa z przedszkola w kotka i myszkę .... lub w rodzaju
   > stary niedźwiedź mocno śpi.


   PiS zabrania swoim członkom udziału w demonstracji Solidarności

   Komentarz:

   2 miliony ludzi na ulicę i z naszej Jedynie Słusznej Partii oraz najmiłośniej nam panującego Oszusta wszech czasów szykującego zamiast reform grunt do bankructwa kraju nie pozostałoby nawet wspomnienia (sorry, niedokończone drogi i autostrady oraz kupa smrodu oraz bilion długów do spłacenia!!!) -I to można było osiągnąć już rok temu, bo skala oszustw oraz malwersacji Słońca Peru sięgnęła zenitu...Opozycja ma jednak mentalne problemy! Których nie ma koko euro sPOko premier zielona wyspa... Oszust pogrążający kraj w szaleństwie rosnącej biurokracji i bezprawia, zadłużenia, bezrobocia, korupcyjnych afer ...
   • wyklu-czony Re: PiS wygra wybory,dlaczego problem rozwiązuje.. 02.09.13, 11:40
    samo PO w swoim postępowaniu. Ostatnio minister MKiDN Zdrojewski.Temat jak skłócić społeczeństwo? Czy się nabierzemy?
    Szanowny nasz kochany minister Zdrojewski stwarza nam problem zastępczy w temacie zabrać siłom lewackim,ateistycznym,robotniczym Swięto 1Maja i idaC je ruchowi Solidarnośc w postaci zamiany tych świąt.1Maja nie świętujemy w zamian mamy Swięo Solidarności.Na czym gra tego -dwulicowca polega.Jego pragnienie to tak skłocić społeczeństwa ,aby nie patrzyła władzy na ręce w ich przekrętach ze społeczenstwem.

    Jest na to przykład z naszego terenu nasze dobra narodowe ministerstwo bez żadnej kontroli społecznej daje się we władanie Starostwu. Muzem Historyczno-Archeologiczne jest w władaniu Starostwa,a tu mamy tyle przekrętów,że aż dziw bierze ,że prokuratura nie weszła do siedziby Starostwa z urzędu.

    Lepiej dla rządzących stworzyć problem aby motłoch,robole solidaruchy,komunisci itp obrzucały się błotem wtedy nie będą patrzeć na ręce władz państwowych,wojewódzkich samorządowych -rozkradanie Polski trwa!!!!!!!
    Minister Zdrojewski chce zlikwidowania Swięta Pracy 1Maja. Na to miejsce uchawlając Święto Solidarności które będzie obchodzone w rocznicę podpisania umów sierpniowych.Tak jakby te 2 Swięta kłociły się.Pięknie to robi władza PO i PSL,dając plebsowi temat zastępczy.Kłócie się plebsie a my będziemy mieli spokój w rozkradaniu państwa. Czy się nabierzemy?
  • burak.z.onetu W 2022 Polska będzie jedną z 20 gospodarek świata 08.01.14, 22:04
   ... i to może być kolejne kłamstwo/ abstrakcyjne hasło/ iluzoryczne motto wszystkich następnych wyborów: do PE, samorządowych i parlamentarnych, które zapewni Partii Oszustów zwycięstwo.

   To nic, że przez ostatnie 7 lat były dotacje na 300 mld zł i kolej jest taka jaka była, autostrady najdroższe na świecie (w budowie i dla użytkownika przy bramkach), fragmentaryczne, niepokończone i bardzo kiepskiej jakości, branża budowlana leży i kwiczy, powstają coraz większe obszary biedy i ubóstwa ze względu na niekontrolowalnie rosnące koszty utrzymania.

   Można by tak wyliczać dalej ale po co, skoro mamy ponoć nawet wyprzedzić Wielką Brytanię pod względem długości dróg ekspresowych i autostrad (!) Tego typu propaganda rozmijająca się w każdym calu z rzeczywistością, w najtęższej głowie po prostu się nie mieści. Ta władza pokazała, że jest zdolna wszystko zmarnować i rozkraść. Jednak to oni a nie niemrawa opozycja będą dzielić środki, i to w ich rękawach są atuty, podczas gdy cała reszta będzie się przyglądać jak stado baranów na cyrk, który się właśnie rozpoczął!
   • Gość: Dubliner Re: PiS nie wygra przyszłych wyborów... IP: *.ntlworld.ie 27.05.14, 16:13
    Brawo Panie Janie! NAJLEPSZY komentarz po europejskich wyborach jaki przeczytałem do tej pory. Wysoka inteligencja, błyskotliwość, polityczna erudycja i ogólna elokwencja przemawia przez Pana!!! W pańskiej politycznej przeszłości wielkim "świętym" mimo wszystko Pan nie był, ale teraz już wiem na 100% czemu ryży oszust pozbył się Pana z partii w pierwszej kolejności..."

    Dwie koalicje
    • burak.z.onetu Re: PiS nie wygra przyszłych wyborów... 29.05.14, 11:53
     Polityczny bandytyzm rządzącej partii oraz kolejna beznadziejna kampania wyborcza największej partii opozycyjnej, mdła, bez wyrazu by nie rzec zachowawcza, bez treści i pełna chaosu stworzyła nowa alternatywę, szczególnie dla młodych, którzy w swej większości głosowali na JKM. Ogromny sukces wyborczy partii JKM jest formą obywatelskiego protestu przeciwko temu, że wyborca nie ma wyboru, nie ma kandydata na którego z czystym sumieniem mógłby oddać głos i chce pokazać w ten sposób środkowy palec /raczej gest Kozakiewicza/ WSZYSTKIM POLSKIM POLITYKOM
     • Gość: Dubliner Re: PiS nie wygra przyszłych wyborów... IP: *.ntlworld.ie 24.06.14, 12:04
      Jak grom z jasnego nieba spadła na wszystkich afera taśmowa. Prezes próbuje nieudolnie zmobilizować opozycję ale fiasko konsultacji PiS ws. wotum nieufności już teraz widać jak na dłoni. Nie przyszło SLD ani PSL, a Twój Ruch nie był zaproszony. Musieliby posłowie koalicji poprzeć wniosek a na to się nie zanosi. Potrzeba 231 głosów za, koalicja PO-PSL ma 235 posłów, zatem by zdobyć odpowiednią większość, za wnioskiem o konstruktywne wotum nieufności wobec obecnego rządu musiałaby zagłosować nie tylko cała opozycja, ale też co najmniej kilku posłów z koalicji.

      Wygląda paradoksalnie na to, że premieł wyjdzie wzmocniony po tej aferze, bo OPOZYCJA jest tak mocno rozbita i zróżnicowana wewnątrz siebie, że jest w zasadzie BEZWARTOŚCIOWA.

      Żadna afera nie ruszy tej skorumpowanej i nepotycznej kliki przed upływem kadencji. Konfucjusz i Machiavelli polityki w jednej osobie, Słońce Peru euro koko Donek spoko, szuka zdrajców Polski i za ewidentną próbę destabilizacji państwa, które wg niego działa bez skazy na ciele, obarcza współczesnych Targowiczan, bo paralela do tamtych czasów jest według obrońców kolesiowej demokracji w Polsce, ewidentna. W kontekście aktualnej sytuacji politycznej na Ukrainie oskarża się tych co podsłuchiwali i tych co opublikowali nagrania o to, że działają z inspiracji Moskwy i Putina!!! A to jest bardzo chwytliwy argument, wytrącić argumenty i przestawić kota ogonem...

      A tym co „Kłamali rano, nocą i wieczorem̶ -" oszukiwali społeczeństwo a nawet własny elektorat, włosek z du py nie spadł i nie spadnie.
  • Gość: Dubliner Państwo to "Ch.j, dupa i kamieni kupa" IP: *.ntlworld.ie 24.06.14, 17:44
   Gość portalu: gosc napisał(a): IP: *.adsl.inetia.pl 24.06.14, 16:36

   > Czy nie wygra to się jeszcze okaże

   Ano okaże się drogi gościu, TYLKO w wypadku samodzielnego zwycięstwa. Przeczytaj sobie doskonały artykuł JMR "Dwie koalicje". Zaznaczam, że prezes i JKM obydwaj czytali ten tekst, i obaj się uśmiali jaki to ten Janek naiwny gość...Myśli, że jak nosi kapelusz to już wszystkie mądrości pozjadał. Ja też mam podobny (kapelusz) i nic. Muszę siedzieć na emigracyjnym zmywaku, może do emerytury dotrwam, ch..j wie?

   Wracając do wielkiej polityki. Nawet jak prezes dostanie 40%, Partia Oszustów tylko 30, a JKM nawet 15, to nic z tego nie wyniknie ponad to, że na trzecią kadencję w innym składzie wyszykuje się aktualny reżym...Jak nie SLD, to niezniszczalny PSL zaopatrzy w 5% jedynie słuszną nam rządząca partię, której żadne skandale ku uciesze i aprobacie społeczeństwa się nie imają, a większość zapewni grupa posłów od Korwina, którzy przejdą do obozu ku zdumieniu szefa-idioty w muszce i kapeluszu, który chce politykę robić z Putinem... Prawica nie istnieje, a opozycja jest bardziej rozbita niż za czasów Gierka. Dzisiaj każdy każdemu jest wrogiem, wtedy przynajmniej opozycją był naród. Posłuchaj sobie taśm, z jaką pogardą o kraju a nie obawą przed wyborami rozmawiają rządzące posolidarnościowe elyty. To jest "Ch..j, dupa i kamieni kupa". Wystarczy dodrukować trochę piniędzy i spowodować, że benzyna będzie po 5 a potem hulaj dusza. Cały steropian to łyknie... Zapatrzeni w TVN owską szczekaczkę oraz młodzi i wykształceni z miast i WSI
    • Gość: Dubliner Re: Państwo to "Ch.j, dupa i kamieni kupa" IP: *.ntlworld.ie 25.06.14, 14:44
     Nikt nie wyjdzie na ulice!!! Dzisiaj każdy każdemu jest wrogiem... Każdy pilnuje swego wyrka i boi się wyjrzeć za okno. Będą ci pluć przez 25 lat w oczy a taki jeden z drugim, który się czegoś tam dorobił (albo ukradł) odpowie, że deszcz pada...Rację ma JKM, że jesteśmy niewolnikami. Ja jeszcze bym dodał tchórzami. W Paryżu czy Madrycie po takiej aferze, następnego dnia wyszłoby milion ludzi na ulice. Szkoda, że nie mam swoich tekstów, jakie publikowałem 15 lat temu o post feudalnym charakterze polskiego (nowego) państwa. Nic nie straciły na ważności. Cytat z sieci: "Kto podważa prawo premiera do palenia, hehehe, cygar najwyższej klasy, ten nie jest patriotą i atakuje państwo polskie. Kto podsłuchał rozmowę o ambasadzie kubańskiej dostarczającej najdroższe cygara naraża na szwank międzynarodową pozycję Polski a tym samym robi laskę Ameryce co jest sprzeczne z Polską racją stanu?". Wg klakierów obecnej kliki, to PiS z Korwinem jest za wszystko odpowiedzialny, i nie przypadkiem próbuje się odwrócić uwagę opinii publicznej od meritum sprawy, czyli treści rozmów. To szpiedzy rosyjscy kazali pleść głupoty, ale nikt się nie przyzna że całe te elyty to jeden wielki brak honoru i kupa gnoju... W przedwojennej Polsce, która nie była idealnym państwem, niejeden z tak skompromitowanych, wziąłby po prostu pistolet i strzeliłby sobie w łeb... No, ale cóż. Inne czasy, inna wykładnia patriotyzmu i honoru. Resztę patriotów, które ocalało po katyńskim pogromie, wybito w kraju z pomocą NKWD owskich siepaczy i morderców. Dzisiejszy standard patriotyzmu to ośmiorniczki, trufle, foie gras czy wino kilka stów za kieliszek. Na koszt podatnika. Dla motłochu szczaw i mirabelki. W prawdziwej, a nie partyjnej demokracji, która de facto niczym nie różni się od gierkowej, ten premieł nie przetrwałby w Sejmie jednego dnia. A on w tej chwili przemawia a klakierzy mu klaszczą, bo to anty-imperialistyczny spisek chce zniszczyć Polskę. Gomułka się przewróci w grobie... bo tylko tego jeszcze brakuje, żeby nasz Uwielbiany przez Cały Naród, mieszkańców miast i W.S.I, Miłościwie nam panujący Przywódca, zaczął cytować w swoich przemówieniach jego kultowe powiedzonka...
     • burak.z.onetu Re: Państwo to "Ch.j, dupa i kamieni kupa" 25.06.14, 21:09
      Gość portalu: Dubliner napisał(a):

      > Nikt nie wyjdzie na ulice!!! Dzisiaj każdy każdemu jest wrogiem...

      Pełna zgoda! Widać to jak na dłoni. Sejmowej debacie powinna towarzyszyć pół milionowa demonstracja przed Sejmem. Skoro NIC się nie dzieje, to rudy lis, jeszcze raz zablefuje blotkami, jeszcze raz nakłamie, zgoni tym razem na rosyjską mafię węglową (bo jak na razie wyjątkowo grzecznie odnosi się do całej opozycji), pobełkocze o zagrożonym interesie państwa oraz że najważniejszym jego patriotycznym wręcz nakazem chwili jest odbudowanie zaufania i ustabilizowanie sytuacji politycznej a ekonomia, gospodarka i naród to jego (sic!) najświętszy obowiązek. Co mnie powaliło w jego gadce jest to, co powiedział że Zachód przyjął z dystansem i humorem aferę podsłuchową. Platformiany Oszust jest po prostu mistrzem PR i bez skrupułów ciągnie grę, bo opozycja nie ma pomysłu na jakikolwiek ruch ani konstruktywną krytykę (odnoszę wrażenie, że najchętniej wzięliby się za łby ale między sobą!!!).

      To co dzieje się na sali sejmowej, w obliczu największej afery w wykonaniu władzy w ciągu 25 lat, zakrawa na pełną groteskę i żarty!!!
  • wykluczony12 Re: PiS nie wygra przyszłych wyborów... 19.10.14, 09:34
   Czy nienawiść do PiS tak zaślepiła działania tych skorumpowanych władz TOS,PO,SLR ,PSL że nie widzą NIC po za własnym interesem. Kązda władza powinna być rozliczana. Pisanie prawdy na tym forum, o tej władzy równa się złożeczeniu porównywalnym z obroną sojalizmu za komuny sojalizm tak ale wypaczenia-nie. Ktoś odpowiadaał za zniszczenie szkoły w Bałtowie, mało istotne były przyczyny szkoły nie ma. Każdy kto uważa ze nie potrzebnie zniszczono szkoły ma prawo wypowiadać się krytycznie ,afera z odwołanymi ipowołanymi radnymi była korupcja w DPS Sulika i Mazura była, korupcja w Starostwie ze szkolnictwem też jest,takich przykładow z działalności tych władz jest i było mnóstwo. Dla mnie działalnosć tych władz to jedna wielka ściema,dr Kałamaga odpowiedzialny za drogi powiatowe,za zasługi przypisuje sobie zrobienie skrzyżowan ulicy Iłżeckiej tylko nikt nie pyta w jakim terminie te zaplanowane w budżecie powiatu te czynności miały być wykonane ,nikt nie zapyta pana Starostę jakie wpływy osiągnął z innej działalności niż darmowe rozdawnictwo z UE i Funduszy państwowych .Jaka była jego własna incjatywa do zwiększenia budżetu powiatowego. A już bardzo mnie boli zorganizowanie działanie sił zła w stosunku do osób ,które nigdy nie były usteru władzy w Ostrowcu powiecie. Kochani ludzie Wy mylicie pojęcia,zamiast sie tłumaczyć Ci co są u władzy ,np pan T.Relikowski tłumaczy się dlaczego istnieje MPK.

   Oj ,dziwnym my narodem jesteśmy,że w imię parykularnych interesów nie dbamy o interesy mieszkańcow. Władze miasta tyle mają sposobow do naprawy taboru miejskiego jaka jest przyczyna aby nie wzmóc kontroli dostosowanych do przewożenia osób "busików" jak mogą gminy nie dokładać się do transportu miejskiego nie ma prawnych możliwości zawsze istnieje coś za coś,dlaczego nie ustalono wysokiej opłaty za korzystanie z zatok przystankowych ktore musiały by płacić firmy prywatne ,być może wtedy zrównały by się ceny biletów, MPK też by płaciło wysokie ceny ale pieniądz by się zawsze wróciły przecież MPK jest spółką Miejską i rozliczana jest z budżetu miasta, mało istotne w jakiej formie najważniejsze żeby do kasy miasta wpływało jak najwięcej forsy ,które i tak wydamy, U nas jakby wszystko postawione było z logiką nie musielibyśmy szukać rozwiązan ,publiczno-prywatnych,pracowniczych. Panowie radni szukajcie jak największych wpływów do kasy miasta powiatu, zastrzec smak pierogów kola gospodyn wiejskich w Magoniach,stworzyć pamiątkowego np:rubla, opodatkować osoby, firmy korzystające z produków wytworów regionalnych,nazw własnych regionalnych,jak nie ma to należy je stworzyć. Tu potrzeba tylko chęci do działalności na rzecz miasta Więc kochani ludzie zacznijcie wreszcie myślęć logicznie i oderwijcie od żłoba skorumpowane TOS,PO,SLD,KW Górczyńskiego (PSL). Czy nie zastanawia Was fakt zjednoczenia sił zła TOS,PO SLD ,PSL w jeden organizm Takie działanie tych sił zła to ewenement na skalę kraju i to się wszystko u nas dzieje w Ostrowcu.
  • burak.z.onetu Ryanair-gate czyli niezbadane są wyroki boskie 08.11.14, 12:18


   Wygląda na to, że to Ryanair a nie Marszałek Sejmu czy NIK kontrolują należycie, w jaki sposób nasi posłowie zachowują się w czasie swoich "tanich" podróży służbowych po Europie...Afera Madrycka, zwana też Ryanair-gate, zatacza coraz większe kręgi, jako że szczekaczka reżimowa czyli Radio Zet nie próżnuje a Ryanair dolewa oliwy do ogna i ...podnosi ceny biletów!!!

   Prezes w tygodniu przedwyborczym zrobi natomiast więcej dla swojej partii, niż w czasie całej swojej smutnej opozycyjnej kadencji, w czasie której nie potrafił w zasadzie dokonać niczego godnego uwagi...

   Wyrzuci 3 cwaniaków i karierowiczów z partii!!!

   Moje hasło wyborcze do Wyborów 2014 Koniec z cwaniakami i oszustami, oraz karierowiczostwem w polityce. Tylko głos oddany na odrodzoną moralnie partię czyli PiS będzie głosem rozsądku obywatelskiego!!!
    • wykluczony12 Re: Ryanair-gate czyli niezbadane są wyroki boski 12.11.14, 10:33
     Już mnie wku...a to forum Prywatne "Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl"
     Zadnego wyjaśnienia,merytorycznej dyskusji na tym forum -tylko blokowanie wstrzymywanie postów widocznie wpisywanie na innych portalach ma szanse zachowanie ulotnych ,myśli wpisów internauty.


     Może wyjaśnicie zwolennicy PO,TOS, SLD a także psedoludowca Górczyńskiego dlaczego ten wpis nie ujrzał światła dziennego, nawet wątek o tym samym temacie zablokowaliście.

     Jaka u Was demokracja ,wolność słowa. Każdy kto odda na Was głos niech się zastanowi,kim Wy,jesteście-dlaczego bojcie się prawdy o Waszych przywódzcach. Umiecie tylko walczyć jezykiem nienawiści ,gdzie u Was dyskusja merytoryczna ,moralność ,PiS wskazuje Wam drogę jak należy postępować z ludźmi nie moralnymi , wyrzucać na zbity pysk ,potępiać a nie nagradzać stanowiskami . Tak jak Wy żeście postąpili z Radkiem Zdradkim, Sienkiewiczem, Belką....

     "ugh' "'zxc" "asd" "knp""- Pismen .Doskonale się wysilasz zakładając wątek wybitnie antypisowski ,teraz będziesz bębnił że PiS to zło etc. Dziwne ,ze w tym dzisiejszym dniu odbyło sie głosowanie nad bytnościa drugą osobą w panstwie Radka Zdradka marszałka sejmu Rzeczypospolitej Polski- Radosława Sikorskiego. Ale dla Ciebie liczy się jak PiS-owi dołożyc a przy tym może załapie się Duda na pomówienia. Juz się załapał w wątku zablokowanym Delikwentów nie umieJacych pić wyrzucono w Klubie parlementarnym PiS. A Twojego Radka Zdradka uratowano przed pójściem w niepamięć.Społeczeństwo wybryki pijańskie może jeszcze darować, ale nie możemy zapomnieć rozmów z taśm prawdy pana Sikorskiego,tendencji Putina i Sikorskiego o rozbiorze Ukrainy a najbardziej nas wszystkich wkurza traktowanie nas Polaków jako zorganizowaną grupą przestępczą ,bo ośmieliliśmy się nagrać na taśmach prawdy Belkę ,Rostowskiego,Sienkiewicza,Nowaka ,Sikorskiego etc.Czy nadal te taśmy prawdy są publikowane -zamietliście,ten brud pod dywan. Mało tego nagrodziliście głównego bohatera stanowiskiem drugiej osoby w Rzeczypospolitej, a dziś pokazaliście gdzie stoicie po której scenie muru ,tam gdzie jest wolność czy po stronie ZOMO wybraliście ZOMO. Temat dla Ciebie "Pismen "jak na zawołanie,może trwać do czasów wyborów. To nic ,ze zostali nieumiejący pić posłowie wyrzuceni z PiS,ale trzeba dobić słownie PiS w końcówce kampani samorządowej,tak już raz wykonano PiS-owi czyli w/g pana Radka Sikorskiego "dorżniemy watahę" więc czyńcie swoją powinność" wilki w ludzkiej skórze" Dlatego my też będziemy rozliczać panią premier rozliczać za kłamstwa dotyczące Smoleńska,Tuska za aferę podsłuchową ,Sawickiego za frajerów rolników i wiele innych rzeczy."
     • burak.z.onetu Re: Ryanair-gate czyli niezbadane są wyroki boski 12.11.14, 11:49
      Boję się Wykluczony, że i tym razem wysiłki wyborców Ostrowca na niewiele się zdadzą, skoro nie ma otwartego szerokiego frontu do walki z panującą pasożytniczo -aferalno-korupcyjno-nepotyczną kliką reprezentowaną od lat przez post-komunistyczny układ do którego dołączyła zgodnie nawet w ostatniej kadencji Partia Oszustów. Przecież ręka rękę myje i nie ma wątpliwości, że pseudo-ludowiec Górczyński połączy siły ze starostą i "byłymi" mocodawcami, aby tylko nowe światło nie zaświeciło w mieście... A Sułek sobie, Adamski sobie, Ołownia sobie i Duda dobie. Czy nie ma jednego mądrego w mieście, który by tych naiwnych 'łachmaniarzy' politycznych posadził przy jednym stole (może być okrągły), przy którym w końcu choć jeden z nich by walnął pięścią w blat (idealnie by było gdyby to zrobili wszyscy razem) i powiedział -Panowie dosyć tego dziadostwa!!!
      • Gość: Człowiek Re: Ryanair-gate czyli niezbadane są wyroki boski IP: *.blokowe.pl 14.11.14, 18:40
       Dla ciebie"wyklucznięty"
       Jaka u Was demokracja ,wolność słowa. Każdy kto odda na Was głos niech się zastanowi,kim Wy,jesteście-dlaczego bojcie się prawdy o Waszych przywódzcach. Umiecie tylko walczyć jezykiem nienawiści ,gdzie u Was dyskusja merytoryczna ,moralność ,PiS wskazuje Wam drogę jak należy postępować z ludźmi nie moralnymi , wyrzucać na zbity pysk ,potępiać a nie nagradzać stanowiskami . Tak jak Wy żeście postąpili z Radkiem Zdradkim, Sienkiewiczem, Belką.... .Doskonale się wysilacie zakładając wątek wybitnie antypisowski ,teraz będziecie bębnić że PiS to zło etc. Dziwne ,ze w tym dzisiejszym dniu odbyło sie głosowanie nad bytnościa drugą osobą w panstwie Radka Zdradka marszałka sejmu Rzeczypospolitej Polski- Radosława Sikorskiego. Ale dla Ciebie liczy się jak PiS-owi dołożyc . Delikwentów nie umieJacych pić wyrzucono w Klubie parlementarnym PiS. A Twojego Radka Zdradka uratowano przed pójściem w niepamięć.Społeczeństwo wybryki pijańskie może jeszcze darować, ale nie możemy zapomnieć rozmów z taśm prawdy pana Sikorskiego,tendencji Putina i Sikorskiego o rozbiorze Ukrainy a najbardziej nas wszystkich wkurza traktowanie nas Polaków jako zorganizowaną grupą przestępczą ,bo ośmieliliśmy się nagrać na taśmach prawdy Belkę ,Rostowskiego,Sienkiewicza,Nowaka ,Sikorskiego etc.Czy nadal te taśmy prawdy są publikowane -zamietliście,ten brud pod dywan. Mało tego nagrodziliście głównego bohatera stanowiskiem drugiej osoby w Rzeczypospolitej, a dziś pokazaliście gdzie stoicie po której scenie muru ,tam gdzie jest wolność czy po stronie ZOMO wybraliście ZOMO. Temat dla Ciebie "Pismen "jak na zawołanie,może trwać do czasów wyborów. To nic ,ze zostali nieumiejący pić posłowie wyrzuceni z PiS,ale trzeba dobić słownie PiS w końcówce kampani samorządowej,tak już raz wykonano PiS-owi czyli w/g pana Radka Sikorskiego "dorżniemy watahę" więc czyńcie swoją powinność" wilki w ludzkiej skórze" Dlatego my też będziemy rozliczać panią premier rozliczać za kłamstwa dotyczące Smoleńska,Tuska za aferę podsłuchową ,Sawickiego za frajerów rolników i wiele innych rzeczy.
  • burak.z.onetu Raz zdobytej władzy PO nie odda nigdy!!! 13.12.14, 16:33
   -Drodzy koledzy -premier zwróciła się do zebranych -dobrze wiemy, że Polacy nie chcą kolejnych seansów nienawiści. Chcą spokoju w kraju i u jego granic. Prezes Kaczyński nie gwarantuje ani jednego, ani drugiego. Chcę powiedzieć bardzo mocno: polityka współpracy nie może oznaczać zgody na politykę nienawiści. Nigdy na to nie będzie zgody -zaznaczyła Kopacz, na co sala zareagowała brawami...

   Podział polityczny Polaków (którzy emocjonalnie stoją na krawędzi wojny domowej) został zapoczątkowany celową polityką grubej kreski oraz rozpętaniem "wojny na górze". To nie chichot historii sprawił, że gen. Jaruzelski umarł w aureoli bohatera narodowego a tylko określona polityka beneficjentów okrągłego stołu oraz magdalenkowych zdrajców i tych, którzy się dorobili przez ćwierć wieku na rozparcelowanym majątku narodowym. Raz zdobytej władzy PO nie odda nigdy a ... gen. Kiszczak pozostanie człowiekiem honoru do końca swoich dni. Premiera Kopaczowa rządzi w imieniu i dla Partii Oszustów, więc przedstawia Kaczyńskiego i PiS jako politycznego bandytę, którego celem jest zniszczenie Polski i zagrożenie bytowi Polaków. Niepolskie media rozpoczęły tę anty polską kampanię (pamiętacie premiera kartofla z niemieckich gazet w 2005?) jeszcze dekadę temu, podzieliły społeczeństwo skutecznie, i tak jak woda drąży skałę, dokonały tego bez precedensowego dzieła. Niepolskie media w Polsce (!!!) mają się dobrze, podczas gdy głos szarego Polaka nie znaczy NIC (nawet w pozornie demokratycznych wyborach z groteskową PRL owską ordynacją wyborczą), która umożliwia rządzącym elitom, WSZYSTKO. Nawet zakwalifikowanie 20% głosów w wyborach jako NIEWAŻNE.
  • Gość: abc Mini-PiS IP: *.adsl.inetia.pl 05.02.15, 12:55
   Wszystkim zastanawiającym się, jak wyglądałyby rządy PiS, sugeruję przyjrzenie się organizacji zasługującej na to, by ją nazwać mini-PiS. To SDP, kiedyś Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, dziś Stowarzyszenie Dziennikarzy PiS-owskich albo Stowarzyszenie Dzielnych PiS-owców.

   cały tekst
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka