Dodaj do ulubionych

Życzenia w Radiu Ostrowiec dla mieszkańców...

22.12.22, 17:50
Puścili reklamę w RO: "Idą święta. Wiem, nie będą łatwe. Bolą nas ceny codziennie wyższe i niepewność przyszłości. Ale czujemy, że zło tru-chleje, że rodzi się nadzieja. I kiedy będziemy łamać się opłatkiem z bliskimi, kiedy będziemy z dziecmi wypatrywać pierwszej gwiazdki - pamiętajmy, że światło zawsze wygrywa z mrokiem. Życzę Wam ciepłych i rodzinych świąt. Donald Tusk. " i potem inne reklamy....

To wiadomo, że robi się coś ze światłem - można je zapalić i wtedy ciemność znika. Nie można pokonać ciemności bo ona nie istnieje - jest tylko brakiem światła :)

"Boże Narodzenie to najpiękniejsze i najbardziej rodzinne święta w naszej tradycji. Życzę mieszkańcom powiatu ostrowieckiego. aby upłyneły one w atmosferze radości, życzliwości, pokoju, a nadchodzący Nowy Rok przyniósł zdrowie i pomyślność. Marzena Dębniak - Starosta Ostrowiecki."
Obserwuj wątek
  • xanonymous Re: Życzenia w Radiu Ostrowiec dla mieszkańców... 22.12.22, 17:52
   radioostrowiec.pl/2022/12/18/wigilijne-spotkanie-w-ostrowcu-byly-koledy-oplatek-i-zyczenia-pokoju/
  • xanonymous Re: Życzenia w Radiu Ostrowiec dla mieszkańców... 22.12.22, 18:20
   "Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Państwu zdrowia oraz chwil niosących pokój i radość w gronie rodziny, przyjaciół oraz bliskich. Niech okres Narodzenia Pańskiego będzie dla Państwa pełen ciepła płynącego ze wspólnego spotkania przy świątecznym opłatku oraz życzę państwu by wigilijny stół był miejscem jednoczenia się pokoleń. Wesołych Świąt."
   [Życzenia składa Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego - Jarosław Górczyński]

   [Po reklamie.... ]

   Zawalił się dawny młyn... radioostrowiec.pl/2022/12/22/pod-ciezarem-sniegu-zawalila-sie-czesc-dachu-dawnego-mlyna-saskich/


  • xanonymous Re: Życzenia w Radiu Ostrowiec dla mieszkańców... 22.12.22, 18:22
   Słuchaj radia przez Internet radioostrowiec.pl/gramy.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka