Dodaj do ulubionych

Żenujący poziom forum Ostrowiec nr.1

09.01.23, 10:49
Witam,
Mieszkam w Ostrowcu od ponad 13 lat i zaskakuje mnie upadek jednego z teoretycznie większych forów .
Do każdego, choćby niewinnego posta doklejają się "trolle" atakujące i negujące każdego .

Skąd tyle jadu i żółci ?
Przeglądam fora innych miast i nic takiego nie ma miejsca - czyżby Ostrowiec był jakimś ewenementem ?

Czy może to wina pseudo administracji nie kontrolującej treści nawet zgłoszonych do usunięcia postów ( jawnie łamiących regulamin i prawo) .

Jeszcze kilka lat temu owe forum służyło wymianie informacji, opinii , spostrzeżeń a teraz to totalne dno ...
Obserwuj wątek
  • xanonymous Re: Żenujący poziom forum Ostrowiec nr.1 27.02.23, 21:41
   Cześć. Skąd przyjechałeś ? Jakie fora przeglądasz? Podaj linki, to poprzeglądamy razem ;-) Wiesz, jest takie powiedzenie, że jak w domu nie ma kota to myszy harcują. Koty były różne, a teraz nawet i kocica jest, tylko nie wiadomo w jaką grę grają i z kim.

   Można spróbować napisać skargę do administracji tegoż forum albo zgłosić skargę do Rzecznika Praw Obywatleskich i może coś poradzi, podpowie.

   ============================

   2016-07-19 Policjanci świętowali

   Święto Policji to czas awansów, podziękowań, nominacji i odznaczeń. Podczas piątkowych Powiatowych Obchodów Święta Policji ostrowieccy policjanci usłyszeli wiele ciepłych słów i pochwał pod swoim adresem, zarówno od przedstawicieli samorządów, jak i wojewódzkich władz policji.

   Obchody w Ostrowcu rozpoczęła w piątek msza święta w kolegiacie św. Michała Archanioła. Po nabożeństwie ostrowieccy policjanci wraz z zaproszonymi gośćmi udali się do sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ostrowcu.
   Gości powitali pełniący obowiązki komendanta Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. nadkomisarz Piotr Zalewski i jego zastępca, młodszy inspektor Piotr Stępień. W obchodach uczestniczył pełniący obowiązki zastępcy komendanta wojewódzkiego policji inspektor Marek Jan Przybyszewski, wicestarosta powiatu ostrowieckiego Eligiusz Mich, przewodniczący zarządu wojewódzkiego NSZZ policjantów, komisarz Jerzy Kaniewski, przewodniczący rady powiatu ostrowieckiego Jerzy Brożyna, wiceprzewodniczący rady powiatu Ostrowca Św. Stanisław Choinka, burmistrzowie i wójtowie miast oraz gmin powiatu. Awanse na wyższe stopnie
   W dalszej części spotkania nastąpiło odczytanie rozkazów i wręczenie aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne. W tym roku łącznie awansowano 62 funkcjonariuszy. Trzech policjantów odebrało nagrody Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach za wzorowe wykonywanie zadań służbowych. Burmistrzowie i wójtowie miast oraz gmin powiatu ostrowieckiego ufundowali nagrody rzeczowe dla 5 wyróżniających się policjantów.
   Młodszym aspirantem policji zostali: Tomasz Barański, Paweł Bednarski, Rafał Bochenek, Karol Borek, Justyna Chałupczak, Jacek Chlebowski, Barbara Czępińska, Artur Gołdon, Beata Grubner, Piotr Guzal, Rafał Kończyk, Damian Łasak, Łukasz Nadziałek, Rafał Orzechowski, Artur Płaza, Sławomir Zięba, Kamil Żuchowski.
   Na stopień sierżanta policji awansowali: Mariola Kroczak, Norbert Łojek, Kamil Stasiński, Krystian Wasik.
   Stopień starszego aspiranta policji otrzymała Rita Łapińska.
   Aspirantami policji zostali Paweł Jabłczyk i Tomasz Kuczun.
   Awans do stopnia młodszego aspiranta policji otrzymał Cezary Mroczek.
   Aspirantem sztabowym mianowani zostali: Sebastian Bielski, Marcin Bugajski, Marcin Kaniewski, Andrzej Sobański, Mariusz Walczyk, Anna Wasilewska, Grzegorz Zieja.
   Aspirantem policji zostali: Robert Bilski, Gerard Chałupczak, Piotr Gęsiarz, Adam Król, Dariusz Kwiatkowski, Krystian Nowak, Piotr Wilk.
   Tytuł sierżanta sztabowego otrzymało 4 policjantów: Sławomir Gałęzia, Monika Lis, Jacek Orzechowski, Sebastian Sady.
   Starszym sierżantem policji mianowano: Szymona Dunala, Michała Gierczaka, Marcina Grelę, Łukasza Hadynę, Krzysztofa Lepiarza, Krzysztofa Matuska, Annę Muchę, Karola Nobisa, Ilonę Piwnik, Mariusza Rdzanka, Kamila Sawickiego, Radosława Skowrona, Monikę Sławek, Roberta Sławskiego, Kamila Stępnia, Łukasza Stępnia, Piotra Tworzewskiego, Mariusza Żywczyka.
   Tytuł starszego posterunkowego nadano 5 policjantom: Jakubowi Bieleckiemu, Dawidowi Cymerysowi, Adrianowi Kacudze, Kamilowi Knapowi, Grzegorzowi Lewandowskiemu.Podziękowania od władz samorządowych i przełożonych
   Podczas uroczystości odczytano życzenia i podziękowania za wspólną służbę od podinspektora Tomasza Zawadzkiego - komendanta powiatowego policji w Ostrowcu Świętokrzyskim w latach 2013 - 2016, a obecnie pełniącego obowiązki komendanta miejskiego policji w Kielcach.
   Goście uroczystości, składając życzenia i gratulacje, podkreślali dobrą pracę policjantów, co przekłada się na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu.
   - Ostrowieccy policjanci i policjantki to wspaniali ludzie, szczerze oddani społeczeństwu i swojej służbie. To policjanci, których dobra praca była wielokrotnie zauważana i doceniania przez bezpośrednich przełożonych, a także przez komendanta wojewódzkiego policji w Kielcach i komendanta głównego policji. To policjanci i policjantki, którzy nie tylko z poświęceniem pełnią swoją służbę, ale przede wszystkich pod tymi niebiesko granatowymi mundurami mają wielkie i otwarte serca na wszystkie potrzeby. Dziękuję wam drodzy funkcjonariusze za trud, ofiarną służbę, za codzienną pracę dla mieszkańców powiatu ostrowieckiego, województwa świętokrzyskiego, ale i całego kraju - mówił komendant ostrowieckiej policji, nadkomisarz Piotr Zalewski.Gratulacje i nagrody
   Z rąk samorządowców komendant KPP w Ostrowcu, nadkomisarz Piotr Zalewski otrzymał kwiaty i okolicznościowe gratulacje.
   Za zaangażowanie i wzorowe wykonywanie zadań służbowych nagrody motywacyjne otrzymali: komisarz Robert Dobrowolski, młodszy aspirant Artur Rowiński, aspirant sztabowy Paweł Derlatka.

   Nagrody rzeczowe od włodarzy ościennych gmin otrzymali wyróżniający się policjanci: młodszy aspirant Andrzej Podsiadło - dzielnicowy KP w Ćmielowie, Andrzej Kania - komendant PP w Ćmielowie, Krzysztof Grabowski - dzielnicowy gminy Bodzechów, sierżant sztabowy Kamil Żuchowski - dzielnicowy z KP w Kunowie, komisarz Mariusz Wiączek - komendant KP w Kunowie.
   Wiceprzewodniczący Zarządu Głównego i jednocześnie przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów komisarz Jerzy Kaniewski wraz z przewodniczącym Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów aspirantem sztabowym Mariuszem Walczykiem wręczyli odznakę honorową Hubertowi Januszewskiemu - dyrektorowi ostrowieckiego oddziału firmy "Remondis".Fuksja
   /WS/

   Podziel się ze znajomymi:
   Czytany: 8940 razy,
   ostatnio: 2022-03-02 17:15:21
   Skomentuj artykuł:

   ostrowiec-sw.pl/aktualnosci/t-1/z-profilaktyka/s-190/Policjanci-swietowali-id33946
  • xanonymous Re: Żenujący poziom forum Ostrowiec nr.1 27.02.23, 21:59
   Правда w telewizjach CW24 i CEPowiśle! www.youtube.com/watch?v=Phfl5cpH7Do
   Tekst linku
  • xanonymous Re: Żenujący poziom forum Ostrowiec nr.1 27.02.23, 22:21
   Oni usuwają też wpisy zupełnie neutralne i nie podają powodu usunięcia. Bardzo ciężko jest załozyć nowy temat na forum, a innym udaje się to nadzwyczaj łatwo. Często też kasowane są wątki, no. w którytch ludzie pisza od wielu tygodni, czy lat dopisując coś nowego. Ciach i cały wątek znika. Nie wszytstkie wpisy chyba są moderowane, częśc nie wychodzi z forumowej zamrażarki a inne pojawiają się od razu np. na kilka godzin ale znowu są kasowane. pl.wikipedia.org/wiki/Solaris_(powieść)


Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka