Dodaj do ulubionych

Kielce-dużo fantazjii a mało konkretów

18.02.05, 17:16
Oto fantazje z Kielc az mi sie smiac chce bo sie szarpia niezmiernie i
własnie wychodzi bezradność oraz megalomania:
-uniwersytet-zonk!-nie spełniają wymogów ale chca za wszelka siełe
-tv 3 regionalna-tylko w okolicach kielc-bo sie nioe moga dogadac w sprawie
nadajnika dla wojewodztwa
-tramwaj beda budowac a transport miejski kuleje i pks na krawedzi
-targi kielce-zaplecze fajne i hale ale infrastruktura to tragedia-błoto i
jeszcze raz błoto
-lotnisko-bez komentarza
czy jeszcze cos wam przychodzi do głowy? Nasze wspaniałe miasto
wojewodzkie....:)
Obserwuj wątek
      • dizzy81 Re: Zaczęli już dość dawno temu... 18.02.05, 20:05
        Dworzec na zdjęciu jest całkiem fajny, gorzej jak sie tam człowiek osobcisie pojawi. Mnie smieszą kamery pamietające chyab lata gierkowskie, paskudne i niemile baby w kasach. W kiblach tez chyba sie od dziesiecioleci nie zmienia poza cenami.A tak na marginesie to niezłe jaja się dzieją jak podjeżdza autobus do Ostrowca w szczytowym okresie typu swieta i inne, wtedy przed autobusem zaczyna sie prawdziwa walka o to kto pierwszy i kto bedzie siedział.Poza tym najgorszy chyab tabor PKS w województwie.
    • halevi Re: Kielce-dużo fantazjii a mało konkretów 18.02.05, 17:44
      jeśli chodzi o lotnisko to Masłów nadawałby się do obsługi małych samolotów
      pasażerskich, i chyba tam sporadycznie są wykonywane takie loty. Lotnisko ma
      pas betonowy, co bynajmniej nie jest standardem w polskich aeroklubach.
      Problem być może tkwi w rentowności takiego przedsiewzięcia
    • fiszu Re: Kielce-dużo fantazjii a mało konkretów 19.02.05, 13:10
      Był taki projekt,żeby na Telegrafie stanęła statua Chrystusa. Super. Bardzo w
      stylu kieleckiej megalomanii. Niestety, polonia amerykańska (ani nikt przy
      zdrowych zmysłach) nie dał na to pieniążków i się skończyło. Proponuję
      zamiejscowy oddział Oxfordu (uniwerka oczywiście). Cóż to byłby za splendor!!!
        • lotus41 Re: Kielce-dużo fantazjii a mało konkretów 19.02.05, 19:25
          Gdyby ktoś chciał być złośliwy,to z wątku,który Ty utworzyłeś(Ostrowiec jak z
          marzeń)szydził by i kpił do woli.Ilość tam nagromadzonych fantastycznych i
          nierealnych pomysłów jest pokażna.Nikt tego jednak nie robił,wychodząc z
          założenia,że kazdy ma prawo do swoich marzeń i wizji.Ja nie dostawałem,czytając
          owe prezentacje"od śmiechu zajadów" ponieważ chciałbym widzieć Ostrowiec
          miastem pięknym i ciekawym.Nie zgadzem się z postawą,którą Ty reprezentujesz
          odmawiając innym prawa do własnych pomysłów,niezależnie czy są one realne czy
          nie.W Ostrowcu,Kielcach,Starachowicach,Skarżysku itd żyją ludzie kochający
          swoje miasta z których marzeń szydzić i kpić nie należy.Stawianie w opozycji
          Ostrowca do Kielc,Starachowic do Skarzyska(i innych konfiguracji)jest przejawem
          własnych kompleksów.Jak sie je ma warto z nimi walczyć.
          Ps.Raskarba,jeśli Twoja propozycja z o.Rydzykiem to miał być zart,to muszę
          powiedzieć,że był kiepski.Dużo wiekszą wesołość wzbudza we mnie dzialalność
          obecnego,namaszczonego przez większość mieszkańców Ostrowca Jana towarzysza
          Szostaka.
          • raskarba Re: Kielce-dużo fantazjii a mało konkretów 20.02.05, 03:45
            Może trochę i kiepski, faktycznie, bo nikomu bym takiego prezydenta nie życzył.
            Ale też nie życzyłbym nikomu takiego prezydenta-towarzysza, jakiego posiada
            nasze rodzinne miasto. Chyba nie lubię ekstremalnych sytuacji, przegięć w
            jakąkolwiek stronę. No, i co z tego, skoro umiarkowanie i rozsądek w Polszcze
            raczej należałoby między bajki włożyć, niestety...
    • ck_forever Re: Kielce-dużo fantazjii a mało konkretów 21.02.05, 07:50
      englishman22 napisał:

> Oto fantazje z Kielc az mi sie smiac chce bo sie szarpia niezmiernie i
      > własnie wychodzi bezradność oraz megalomania:
      > -uniwersytet-zonk!-nie spełniają wymogów ale chca za wszelka siełe
      Lepszy taki niż żaden. Czasami może lepiej na początku byc niż mieć. Rzeszów,
      Opole, Zielona Góra maja i są szcvzęśliwe.
      > -tv 3 regionalna-tylko w okolicach kielc-bo sie nioe moga dogadac w sprawie
      > nadajnika dla wojewodztwa
      Lepsza na razie taka niż zadna. Przypomnijcie sobie np. początki Polsatu czy
      TVN jako Telewizji Wisła. Oglądając to można stwierdzić iż jest dużo wiecej o
      regionie niż w TVP3 Kraków. Widzieliście tam kiedyś newsa z Ostrowca
      > -tramwaj beda budowac a transport miejski kuleje i pks na krawedzi
      Tramwaju nikt nie zbuduje. MPK muszą sprzedać bo nic z tego nie będzie
      PKS natomiast po okresie zwijania zaczyna się rzowijać. Ale zapóźnień nikt nie
      nadrobi w 2 minuty
      www.pks.kielce.pl/?page[0]=galeria_zdjec&page[1]=aktualnosci_prawa
      > -targi kielce-zaplecze fajne i hale ale infrastruktura to tragedia-błoto i
      > jeszcze raz błoto
      Co nie zmienia faktu, iż jest 2 pod względem znaczenia, obrotów, Centrum
      Targowe. Gdyby to ode mnie zależało sam poszedłbym zasypać dziury w ziemii,
      które są dookoła
      > -lotnisko-bez komentarza
      Z tym się zgodzę. Ale może coś się zmieni.
      ww2.tvp.pl/tvppl/1493,20050214178535.strona
      > czy jeszcze cos wam przychodzi do głowy? Nasze wspaniałe miasto
      > wojewodzkie....:)
      • ck_forever Re: Kielce-dużo fantazjii a mało konkretów 21.02.05, 08:31
        Ponadto wszyscy popełniają bład w postaci wymagań dot. 6 doktoryzowań i 2
        habilitacji. Nie jest to warunek niezbędny, wszyscy obecnie tak twierdzą, ale
        Minister Sawicki obiecał AŚ Uniwersytet przy 5 doktoryzowaniach i 1 habilitacji
        miasta.gazeta.pl/kielce/1,35258,2250317.html
        Ponadto AŚ powoli pełzajaco zaczyna sztukować doktoryzowania
        miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,2558370.html
        Pozdrawiam. Poza tym przyznam szczerze jestem bardzo zdziwiony takim atakiem
        niczym nie spowodowanym,. Serwując po forum Kielc nie spotkałem się obecnie
        powtarzam obecnie z czymś takim a tu taki kwiatek :(
        Wypuknotwane skarby mozna wskazac w odniesieniu do każdego miasta, tym bradziej
        iż z drugiej strony każdemu powinno leżec na sercu dobro regionu, a nie iść w
        pyskówkę
          • ck_forever Re: Kielce-dużo fantazjii a mało konkretów 21.02.05, 14:50
            Widziałem, uczestniczyłem w "dsyskusji"
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=462&w=13899821&v=2&s=0
            Nie przyszło ci do głowy, iż z powodu takich wątkow tych wpisów tam jest 582 a
            nie koło 3000, bo myślę że opluwanie błotem nie prowadzi do niczego dobrego,
            poza powstaniem kółka wzajemnej adoracji :)
            • englishman22 Re: Kielce-dużo fantazjii a mało konkretów 21.02.05, 15:10
              Sorki jezeli to jest "opluwanie" waszego miasta przepraszam urazonych. Ja
              poprostu stwierzdam fakty dotyczace naszego miasta woj-jakby nie było wizytówki
              naszego regionu-mowie to z perspektywy mieszkanća regionu a nie kielczanina-
              pewnie i w ostrowcu jest jeszcze kupa do zrobienia ale przytaczam plany reform
              u was ktore maja 'błogosławienstwo'waszych rzadzących-od krytyki nikt jeszcze
              nie umarł-sam widzisz jak sie sprawa ma odnośnie zmiany nazwy ulic wy nie
              chcecie a tu i tak zmiana-jeszcze raz sorki(nie ublizyłem nikomu wiec nie
              uwazam ze ludzie w kielcach doznali obrazy moralnej-czyt.Portal starachowice-
              tam to jest dopiero) -mam nadzieje ze bedziesz wpadał na forum ck_forever pozd:)
              • ck_forever Re: Kielce-dużo fantazjii a mało konkretów 21.02.05, 15:13
                Mam dzisiaj bardzo kiepski dzień. Więc rano wycięło mnie ale po zastanowieniu
                uznałem, że o co toczyc bój. Cenię to forum za to że nie wygląda tak jak w
                Starachowicach. Niestety musze iść do domu i sę nie popiszę, ale pozdrawiam
                ciepło, wcale nie jestem urażony to ta cholerna pogoda :) i ludzie jakby się z
                księżyca urwali :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka