Dodaj do ulubionych

Mowa pożegnalna!

27.06.06, 16:57
Dizzy81 niedługo odjeżdza, ja tez. Także wkleję tu zaraz naszą mowę pożegnal;ną:(
Obserwuj wątek
      • brazylion3 Nasze Pryemwienie 28.06.06, 08:36
        Punktualnie za kwadrans mnie więcej 02.00.Moi Drodzy! Tej nocy, musicie usłyszećać jeszcze kilka ciepłych, naprawdę ciepłych słów. W końcu, to było ostatnie 3.5 roku. Oddaje głos osobie, dzięki której mogliście byc tutaj, w tym miejscu, przez ten cały, wspaniały czas.Foruuuuuuuuuuuuuuuum!

(dizzy81)

A wię moi kochani! Wiatam Was bardzo serdecznie i gorąco. Witam Was! Po 3,5 roku, kiedyśmy zaczynali witałem Was wtedy na przywitanie, a teraz żegnam się z Wami po raz ostatni na tym forum. A więc to prawda. To prawda. Nie kręćcie głowami. Naprawdę, za tydzien nas tu nie będzie. Dziękuje wszystkim, razem i każdemu z osobna, Dziekuje wszystkim za to ,że byliśc przez te 3,5 roku z nami, z tym forum.Słuchajcie!Słuchajcie!Dziekuje bardza za ten aplauz. Niemniej jednak naprawdę za tydzień nas tu nie ma.Cieszę się z tego, że przez te 3,5 roku wszyscy byli razem z tym forum. Cieszylismy się tym forum, szczyciliśm się tym forum, szczególnie Ostrowiec. Ale dziękuje wszystkim ludziom, dziękuje wszystkim ludziom, którzy pisali z daleka na tym forum.Mianowicie, dziękuję całemu Radomiowi, Skarżysku,Starachowicom, Lublińcowi, dziekuje wszystkim wioskom dookoła, zwłaszcza Rżuchów, licznie tutaj piszący. Dziękuję Wam wszyscy moi drodzy. Nie chciałbym, aby to było smutne pożegnanie. Na tym smutnym pożegnaniu powieje jeszcze czymś przyjemnym, tej nocy.Forum Ostrowiec w postaci B3 i dizzy81 się kończy, ale być może nie kończy się całkiem to forum. Poczekajmy jeszcze chwilę.Dziekuje raz jescze i zyczę Wam wszystkiego dobrego.
        Moi drodzy! Jesli ja (B3) moge również zabrac głos tej nocy.To była ta najsmutniejsza częśc tego wieczoru, tegoż dnia. Cóż ja mogę powiedzieć!Mogę powiedziec tak, mogę powiedzieć tyle: Droga, która była tu proiwadzona przez ostatnie 3,5 roku będzie kontynuowana daleeeeeeej. Dokładnie od dnia 11 lipca Forum zmienia opiekuna. Opiekuna nazywa się MTD Agency. Co sobota od 11 wrzesnia spotykacie się w sztywnym składzie: B3 - będę z Wami zawsze. Eksklusive residentem forum zostaje dizzy81! 11 września zapraszamy Was gorąco w imieniu całego MTD Agency na wielkie laserowe show! Ale,ale! Główną gwiazdą nocy, będzie nie kto inny tylko formacja, która stworzyła hymn na najbliższy Kołobrzeski Sunrise Festiwal - 4 strings. I tak będzie się działo co sobotę. 2 listopad Peran van Dyke. Jeszcze w tegoroczne lato Jochan Hillen. Tak m.in w skrócie się przedstawia najbliższa przyszłośc forum.Na stronie tegoż właśnie forum zobaczycie niedługo sondęł, czy ma zostać zmienione nazwa, czy po wszeczasy bedzie to miejsce nazwane forum ostrowiec. Czy, to było na tyle tej nocy. Nie! W dalszymn ciągu z Wami i dla Was....nie....ma być sto lat. Foruuuuum!Chyba dosyć pogaduszek tej nocy! Mareczku!!!
        A więc moi drodzy jak widzicie forum zostaje oddane w dobre ręce. Mam nadzieję,że będziecie szanować to forum tak, jak to było do tej poru.Dziękuje za wszystko Dziękuje raz jeszcze. Do zobaczenia. A wszystko to tylko i wyłącznie z Waszego powodu. Przez ostatnie lata my szanowliśmy Was bardzo i chcemy Was szanować dalej i dlatego po prostu dla Was to wszystko cała przyszłość tego forum będzie związana właśnie z Wami...wami waaaaaami. Forum gramy dalej, tej nocy jeszcze z Wami diyyz81 osoba, która wprowadziła tutak naprawdę1 niezły klimar, B3, ale najbliższe minuty wxciąz i dalej dizzy81. A jęli skończymy dzisiejszą noc. Nastęone nasze spotkanie 11 wrzesień. Taki mały sunrise na forum. Na zawsze forum będzie wielkieeeeeee. Forum dziękujemy za te wszystkie chwile.
        Od startu do mety dzisiejszej nocy. Już na pożegnanie tego miejsca, dla Was forumowicze.Juz niebawem, po sobocie na stronie forum będziecie mogli dotrzeć sobie do tego ptzemówienia, dla Was same perły, to dla was forumowicze, zwolennicy i sympatycy. Dziękują za wszystko. Za to, to było dobre i to co złe. Ktoś kiedyś w pewnym miejscu powiedział ,,,punktualnie 11 najwiekszy tego forum surprise. Oj, oj będzie. Dalej Forumowicze. Cóż ja mogę powiedzieć. Do zobaczenia w Krefeldzie, do zobaczenia w Krakowie, do zobaczenia w Ostrowcu. A dziś do samego końca, do samej mety. Z wami i dla Was.To co kochaja swiry Kocham Ci Polskio!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka