Dodaj do ulubionych

Praca na Lipiec, proszę o pomoc.

17.06.07, 22:14
Witam.
Mam 18 lat i plany na sierpniowy wypoczynek.
Chcę w jakimś stopniu na niego zarobić, by nie siedzieć non-stop na portfelu
rodziców.
Chciałbym popracować jakiś miesiąc, by do kieszeni wpadło mi kila groszy. Mam
na myśli kwotę w okolicach 200 zł.
Zakładam ten temat na tym forum, bo widzę, że przebywają na nim dorośli,
inteligentni ludzie.
Ostrowiacy, licze na wasze pomysły.

Ps.
Chciałbym uniknąć prac sezonowych, dlatego unikajcie jej proponowania.
Obserwuj wątek
    • w.kielanowska Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 17.06.07, 23:19
      mam strasznie dużo pracy na działce...kopanie,wycinanie drzew,malowanie
      domku...szkoda,że nie w Ostrowcu....
      • brazylion3 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 17.06.07, 23:26
        chłopie jedz za granice narobisz się, ale wiesz za co:D:D:D z ulicy kolega 18stka mu stuknęła i już pracuje w Englandzie.
        --------------

,,Dla wszystkich wolnych i mężatek (...) dobry kochanek z niego ponoć"
        • ewam_1977 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 17.06.07, 23:27
          jak już to do Norwegii:)
          • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 00:41
            Z wyjazdem za granice nie było by takiego problemu, gdybym nie obiecał
            dziewczynie, że w sierpniu pojedziemy nad morze.
            Więc pozostaje mi jakaś dorywcza praca na terenie Ostrowca :(
            Dzięki za dotychczasowy odzew, licze na kolejne posty ;)
            Dobrej nocki wszystkim życze.
            • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 07:19
              Panie Szym:) Postanowiłem napisać do Pana, pomimo tego, że w pierwszym wątku
              informuje Pan o swoim dystansie do prac sezonowych. Ale odpowiem Panu pomimo
              tego, a decyzję i tak podejmie za Pana dziewczyna:) Otóż moja znajoma
              (pszyszywana rodzina) mieszka w Przebrnie nieopodal pięknego miasteczka Krynica
              Morska. Ta piękna wioska znajduje się pomiędzy Zalewem Wiślanym, a brzegiem
              Bałtyku. I ta znajoma potrzebuje ludzi do prac polowych (niestety). Jakich? Nie
              wiem, bo nie pytałem, ale napewno nie jest to zbieraniu warzyw/owoców. Można
              połączyć wyjazd nad morze z zarabianiem na posag:)

P.S. W razie czego pisz tutaj albo na maila.

Pozdro.
              • Gość: kubajarek Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.07, 07:47
                Potrzebna mi osoba do klejenia plakatów na terenie Ostrowca Św. Najbliższe
                klejenie dzisiaj i powtórka w środę. Za wyklejenie około 40 tablic
                ogłoszeniowych 50 zł. Potrzeba na to 3-4 godziny. CZekam na info.
                JK
                • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 08:30
                  Panie Szym. Jeszcze taka uwaga. Chybaś się Pan palnął i nie dopisał zera do tej
                  kwoty, którą chcesz Pan przeznaczyć na wyjazd. Po za 2 stówki to do knajpki w
                  Ostrowcu Pan wyjdziesz z dziewczyną i to bez dawania napiwków.
                  • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 08:52
                    Źle mnie Pan zrozumiał, otóż mam już pieniądze na wakacje, (co prawda niezbyt
                    okazałe) lecz zwyczajnie chce dorobić do tej kwoty. ;)
                • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 08:36
                  Niestety dziś mam pewne obowiązki, ale w środę z chęcią podjął bym się tej pracy.
                  Jeżeli to Panu odpowiada, proszę o odpowiedź w tym temacie, lub mailowo.
                  Z pozdrowieniami.
                  • Gość: kubajarek Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.07, 20:57
                    niestety plakaty muszą byś rozwieszone dzisiaj a w środę tylko powtórka.
                    Natomiast będę potrzebował do klejenia w okolicach 21 lipca. Jak coś do daj
                    znać że jesteś chętny.
                    JK
                    • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 19.06.07, 11:47
                      Jestem chętny. :)
                      Biorę to bez zastanowienia. :)
              • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 08:29
                Pomysł wart zastanowienia, lecz należy sobie zadać pytanie - czy to były by
                wakacje, gdybym pracował kilka godzin dziennie? Po skończonej pracy marzył bym o
                śnie, a nie o plaży i błękitnym morzu. ;)
                Dodatkowo prace fizyczne to nie zajęcie dla mojej dziewczyny, ona z trudnością
                robi kanapki. ;)
                W każdym razie zsdzwonie do niej i zapytam, co sądzi o tym pomyśle.
                Pozdrowionka.
                • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 08:31
                  A to co - ona ma pracować? Czy Pan, Panie Szym:) Poza tym na polu nie pracuje
                  się 4 godziny:) Poza tym jeszcze: zapieprzasz Pan przez miesiąc nad morzem nawet
                  go nie widząc, po to, by następny miesiąc leżeć do góry tyłkiem na plaży i żreć
                  ryby.
                  • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 08:49
                    Im więcej razy czytam tą propozycję, tym wydaje mi się coraz ciekawsza.
                    Na język nasuwają mi się pewne pytania, a mianowicie:
                    - Jak by wyglądała sprawa z lokum mojej dziewczyny? (głupio było by jej spać w
                    towarzystwie 10 chłopa)
                    - Czy byłby dostęp do prysznica, itp.?
                    - Jaki charakter miała by ta praca, oraz ile godzin spędziło by się na polu?
                    • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:13
                      Tzn odpowiem Ci teraz tak. Lokum jest u tej dziewczyny w chawirze, ponieważ
                      prowadzi ona jednocześnie pokoje dla letników. 2 ogromne domy z pokojami. W
                      jednym są z prysznicami w pokojach TV i inne takie bajery, w drugim kibelek z
                      prysznicem na 4 pokoje. Więc spała by pewnie sama w pokoju, kwestja telefonu i
                      dogadania co i jak. Charakter pracy też najlepiej dogadać przez telefon. Jeśli
                      będzie zainteresowana, to Ci podam nr.
                      • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:18
                        Byłbym bardzo wdzięczny. :)
                        • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:27
                          Ołkej wysyłam Ci na maila. Z informacją od kogo i co.
                          • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:35
                            Ok, teraz niestety muszę wyjść do szkoły, więc maila sprawdzę jak wrócę do domu.
                            Wielkie dzięki za pomoc. :)
                            • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:37
                              To o ej porze roku chodzi się do szkoły?
                              • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:05
                                Tak, ostatni tydzień chodzenia do szkoły.
                                • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:07
                                  Jak ja chodziłem do szkoły...
                                  • Gość: ostrowiak Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.07, 11:09
                                    ... to rzadko do niej dochodziłem ;D
                                    • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:46
                                      Nie, nie, chodziłem zawsze, nie wiedziałem co to wagary, ale z pesrpektywy czasu, to nauka w szkołach pogimnazjalnych powinna się odbywać tak jak na studiach! Anie jakies zeszyty, dziennik, ech...
                                      • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:56
                                        Racja, teraz trzeba iść i powiedzieć to naszemu, ukochanemu patriocie -
                                        p.Giertychowi.
                • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 08:32
                  Łoj, nic nie robić i mieć portfel pełny, też bym tak chciał
                  • natkaa66 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 08:43
                    b.szym widać,że tak naprawdę to chyba nie za bardzo chce Ci się
                    pracować.Proponuję wypełnić kupon "Totka",to nie wymaga wysiłku i czekać na
                    szczęście!!Dziewczyna się ucieszy;)
                    • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:05
                      Ucieszyła by się, ucieszyła. ;)
                      Tylko jak tu trafić te 6 cyfr. :/
                      Może macie jakieś sposoby? ;)
                  • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 08:57
                    Popadli Państwo w błąd, otóż chce mi się robić, lecz jestem ograniczony
                    terytorialnie i czasowo.
                    Szczególnie rozważam propozycje Lachiena, ponieważ wydaje mi się dosyć ciekawa.
                    W mieście jestem w stanie chwycić się każdej pracy, byle by było widać pieniążki.
                    • Gość: misiek7307 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. IP: *.gprspla.plusgsm.pl 18.06.07, 09:09
                      No to ja czegoś nie rozumiem!Przecież kilka postów wyżej jest gotowiec jak w 8 godzin zarobić za lekką pracę 100zł.!Wystarczy napisać do Jarka-chyba że te chęci do pracy są czysto wirtualne?!
                      • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:12
                        Chęci do pracy są jak najbardziej realne. :)
                        Przyznam szczerze, że bardzo fajna z Was forumowa ekipa:)
                        • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:13
                          Nie tylko forumowa, zapraszam do reala, brakuje nam młodej krwi, a nóż się czegoś szalonego nauczymy
                          • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:17
                            Jak szalonego, to raczej nie ode mnie. ;)
                            Mam dość spokojny charakter, zwłaszcza jak na mój wiek. :)
                            Rozumiem, że to nie tylko wirtualne towarzystwo?
                            • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:18
                              Tak na prawdę to nie istniejemy, wszystkie posty są tutaj pisane przez tzw boty!
                              • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:20
                                W końcu wszyscy żyjemy w Matrixie. :)
                              • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:22
                                Dizzy to Ty nie istniejesz. My tak. Bocie.
                                • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:22
                                  :|
                                  • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:26
                                    :)
                                    • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:27
                                      Ale jak to nie istnieje jak istnieje, a moze jestem hologramem? Zaraz, wszystko na miejscu, odczuwam przyjemność tu i tam, nie no, Sławek, istnieje!
                      • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:26
                        Ps.
                        Zadeklarowałem chęć pracy przy roznoszeniu ulotek w środę.
                        Dziś naprawdę nie mogę - obiecałem nauczycielowi pomoc w rozmontowaniu pracowni
                        informatycznej.
                        • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:26
                          A zapłaci Ci?
                          • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:30
                            Nie, całkiem za darmo.
                            Po prostu super z niego facet, takim ludziom aż miło jest pomagać :)
                            • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:35
                              No ale masz wtedy okazję zarobić na wakacje. Akurat w tym dniu. Super nauczyciel
                              przełoży to na wtorek.
                              • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:36
                                Niestety sala rozmontowywana jest dzisiaj.
                                A ja chcę dotrzymać obietnicy, dlatego ten dzień muszę sobie darować :(
                        • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:27
                          A co to za nauczyciel? Gdzie ta pracowania?
                          • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:32
                            Pan M., nauczyciel od fizyki w ZS. nr 2 (potoczna "Budowlanka")
                            • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:32
                              A to nie znam, sorry
                    • Gość: bmw Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. IP: *.opera-mini.net 18.06.07, 11:42
                      bylo ogloszenie w ostrowieckiej o dobrze platnej pracy polegajacej na roznoszeniu ulotek.Potrzebuja tez do ulotek w Citybanku.A ja sam bym kogos wzial za 50 zl do uprzatniecia gratow z piwnicy(3 h pracy):)
                      • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:53
                        Myslalem że gratów z biurka! A jak tam bmw, kupiłeś już działkę w Ostrwocu? Potzrebuję wynająć na grilla:D
                      • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:58
                        Jeżeli byś chciał, ja mogę podjąć się tej pracy.
                        Przydatne by mi były tylko wskazówki: co, gdzie i jak.
                        I oczywiście mówimy o Ostrowcu?
                        • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:00
                          Będziesz potzrebował łomu i przecinaka, bmw nie napisał, ze to piwnica znienawidzonego sąsiada :D
                          • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:01
                            Hehe, to może jeszcze po 50 zł do sąsiada pójde. ;)
                            • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:04
                              Kto da więcej, sąsiad czy bmw? A tak woogle, to mozecie tam w szkole siedziec na necie tak bezkarni? Do książek! Za moich czasów, tzra było szóstkę zapłącić!
                              • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:05
                                A dyrektor zainteresował się stałym łączem, po tym jak był z nami w Kielcach na wynikach konkursu tepsy! Zenujacą strone www wtedy zrobiłem,wstydze się tego cholernie
                                • Gość: bmw Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. IP: *.opera-mini.net 18.06.07, 12:36
                                  zostalo gratow po remoncie troche.Za moich czasow to Golabek jedynki stawial za granie w Mario na automatyce:)Mial nawet specjalna rubryke w dzienniku"Gry":).A mlodziesz 18 letnia zdazy sie jeszcze napracowac w zyciu wiec nie mozna zarzucic brak checi.Sam zaczalem 2 tygodnie po maturze na powaznie prace jak mialem 20 lat.Czyli 9 lat temu:)
                              • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:09
                                W tym tygodniu skończyliśmy już nauke, nie ma dzienników, jest już po ostatniej
                                radzie pedagogicznej.
                                Właściwie to teraz piszę już z domu, a do szkoły pójde jeszcze o 13.30
                                rozmontowywać salę infromatyczną.
                                Pozdro.
                                • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:10
                                  A macie tam pamięć do lapków? Jak coś to mi rozmontuj z 512 MB :D
                                  • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:18
                                    Niestety, są same PCty i to całkiem stare.
                                    W tym roku szkoła wygrała z funduszy unijnych już drugą, nowoczesną pracownie
                                    opartej na serwerze i stacjach roboczych.
                                    Lapik jest tylko jeden, ale myślę że mogę pogadać z nauczycielem, żeby mi
                                    użyczył tego cudna na godzine.
                                    Pewnie sie nie kapnie, że z notebooka została sama obudowa ;)

---------------------------------------------

Jakiś miesiąc temu widziałem kość 512 DDR do laptopa za 99 zł.
                                    Promocja była w kieleckim Media - Markt.
      • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:08
        Ja również żałuje, że nie mieszka Pani na terenie miasta.
        Lecz jeżeli kiedyś przeprowadzi się Pani do Ostrowca i potrzebne będą ręce do
        pracy, zna Pani mój e mail ;)
    • buksy Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 08:51
      Czy ja jakis jestem nienormalny czy co.....aa nic nie napiszę.
      • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 08:59
        Niestety tutaj nie uzyska Pan odpowiedzi. :(
        Polecam wizytę u najbliższego psychiatry w celu upewnienia się co do
        normalności, bądź nienormalności Pana osoby. ;)
        Pozdro. :)
        • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:06
          Buksy, jak kondycja? Kiedy gracie?
          • buksy Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:14
            rośnie, rośnie,apogeum przypadnie na najblizszy piątek :)
            • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:16
              Weź pigułkę, weź pigułkę.
      • Gość: misiek7307 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. IP: *.gprspla.plusgsm.pl 18.06.07, 09:15
        Buksy-to jest nas dwóch!Teraz to i ja skojarzyłem co i jak - tyle że już po napisaniu poprzedniego posta:( i też dam sobie spokój bo jeszcze coś chlapnę!:)
        • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:16
          Najlepiej połóweczkę:D Ja nie wiem o co Wam chodzi
          • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 09:31
            Sprawdzaj maila, Panie SZYC:)
    • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:44
      A tak poza tematem, to co się teraz robi jak się ma 18 lat? Czy też chcesz naprawiać swiat jak ja?:D
      • natkaa66 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:47
        dizzy81 napisał:

> A tak poza tematem, to co się teraz robi jak się ma 18 lat? Czy też chcesz napr
        > awiać swiat jak ja?:D
        ..........................................................
        ...chyba żartujesz,że młodzież myśli teraz o naprawianiu świata,raczej o jego
        "zepsuciu".
        • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:49
          Nie no, myśle że jest jeszcze młodzież, która myśli chociaż w 10 % jak ja, albo w 20% jak b3? :D
      • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:47
        Ja psułem siebie w tym wieku. Dlatego mam teraz 3 nóżki i syndrom strusia.
        • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:48
          Siusiam do pieluszki na dzwiek dzwona. To wszystko wina systemu i mojej
          nauczycielki od WOS-u:)
          • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:49
            Kto cie wosu uczył?
        • natkaa66 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:49
          lachien ta trzecia nóżka to gdzie (pytam z pewną nieśmiałością)
          • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:51
            Dizzy znasz:))))) Może sama sie przyzna:) Gosia, trzecia nóżka nie tam, gdzie
            myslisz:)
            • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:51
              Aha, mnie uczyła ona historii, potem wosu i ochrony srodowiska, sympatyczna babka:)
            • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:52
              Tam gdzie myslisz to jest pierożek.
              • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:52
                Nawet bardzo sympatyczna. I bardzo atrakcyja babeczka.
              • natkaa66 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:53
                lachien napisał:

> Tam gdzie myslisz to jest pierożek.
                ............................
                Z nadzieniem..?
                • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:53
                  Wstydź się!
                  • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:54
                    Owszem z farszem:)
      • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:00
        Dizzy81.
        W moim wieku zazwyczaj przez 9 miesięcy sie pije, a przez 3 ma się wakacje. ;)
    • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:54
      Znów poza tematem, to niezłe wejscie na forum:)
      • ewam_1977 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:55
        Dogrzało Wam ?
        • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:56
          Jessssssssssssss.
          • ewam_1977 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:57
            Dobrze,że dziś opady mają być :D
            • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:57
              Wzloty też.
            • natkaa66 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:58
              ewa tylko nie mów ,że nie lubisz pierożków/
              • ewam_1977 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:04
                natkaa66 napisała:

> ewa tylko nie mów ,że nie lubisz pierożków/

Neti lubiem , ale nie lubię gnieść ciasta :D
                • ewam_1977 Natkaa66 przeprszam 18.06.07, 12:16
                  za pomyłkę z Neti już mi uwagę zwrócili :)
            • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 11:58
              Ja na opad nie liczę dziś! Penigra trzyma dalej!
              • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:03
                Mniej tłuszczu i pizzy. Więcej surowej ryby. I nie będzie trzeba Penigry tylko
                kowadła, by sikać do muszli a nie po oczach:)
                • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:05
                  :DDD Padłem i leżę, jakby to składak napisał:D
      • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:11
        Jeżeli to dobre wejście tyczy się mnie, to dzięki za pochwałę. :)
        To forum oglądam z przerwami gdzieś od roku, także już naczytałem się waszych
        wypocin i postanowiłem sam zalać to forum gigabajtami spamu. ;)
        • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:12
          I mam nadzieję, że Wy pomożecie.
        • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:13
          Jakich wypocinm, to forum jest inspiracją dla wielu podglądaczy :D
          • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:16
            I tu masz rację Dizzy. Dlatego usmarowałem sie Nutellą, przebrałem w damskie
            ciuszki i tańczę teraz na tarasie.
            • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:20
              I dopiero teraz w pełni spełniasz się życiowo i jesteś szczęśliwy. ;)
              • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:22
                Cos koło tego. Zjecie - zrozumiecie:)
                • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:26
                  A czy nie przepłacę jedzenia niestrawnością?
                  • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:28
                    Hehe. Raczej nie. Najwyżej delikatna sraczka nazajutrz.
                    • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:30
                      To wchodzę w to. :)
                      • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:48
                        Pamiętaj o nawilżaczu...powietrza oczywiscie
            • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:24
              No to czekamy aż ktoś z czytających to forum się obsmaruje Nutellą i pójdzie na sesję RM, wszak smarowanie się czekoladką jest teraz trendy
              • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:26
                Czy to była jakaś aluzja do kolorowych jak tęcza?
                • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:26
                  Żadnych aluzji, jestem bardzo toleranycjny
                  • b.szym Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:28
                    I dobrze. ;)
                    Tylko nie wygłaszaj swojej tolerancji przy instytucji kościelnej. ;)
                    W końcu homoseksualizm to choroba i trzeba to leczyć, a nie tolerować.
              • lachien Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:26
                Teraz nie mówi się trendy, teraz mówi się Jazzy i Passe. O matko:)
                • dizzy81 Re: Praca na Lipiec, proszę o pomoc. 18.06.07, 12:27
                  Eeee, śwaitowiec, bywasz pewnie na warszawskich salonach...
                  • dizzy81 Ech i kolejna setka złamana 18.06.07, 12:27

• b.szym Re: Ech i kolejna setka złamana 18.06.07, 12:31
                      Wow, jestem pod wrażeniem. :)
                      • ewam_1977 Re: Ech i kolejna setka złamana 18.06.07, 12:34
                        a potem będziesz uzależniony od forum :D
                        • dizzy81 Re: Ech i kolejna setka złamana 18.06.07, 12:37
                          A y go skutecznie wyleczysz, masz doświadczenie
                        • b.szym Re: Ech i kolejna setka złamana 18.06.07, 12:37
                          A reszta rzeczy będzie nieistotna. :D
                          • ewam_1977 B kropka Szym -Witam 18.06.07, 12:39

• b.szym Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 12:41
                              Również witam.
                              Miło przesiadywać w tak śmietankowym towarzystwie. ;)
                              Aż mi wstyd, że w pierwszym poście się z wami nie przywitałem :(
                              • ewam_1977 Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 12:42
                                bo ci się witają potem dziwnie szybko znikają :D T się nazywa mieć wejście
                                • dizzy81 Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 12:44
                                  Bo to zwykle jest tak, ze sie siedzi, czyta, czyta siedzi i człowiek czuje się już tak zintegrowany że się nie wita
                                  • b.szym Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 12:45
                                    Dokładnie, w końcu siedzę tu nie pierwszy i nie drugi dzień. :)
                                • b.szym Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 12:44
                                  Zrobie screena i będe pokazywać wnukom.
                                  Jaki to dziadziuś był popularny ;)
                                • lachien Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 12:44
                                  Szym to masz szansę teraz nadrobić. Lepiej późno niz wcale. Kim jesteś waść?
                                  • dizzy81 Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 12:46
                                    Ale gość ma pisane, hłe hłe! A pijesz piwo już ?
                                    • lachien Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 12:48
                                      Ja? Ja wogóle nie piję.
                                    • b.szym Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 12:58
                                      Oczywiście że piję, ale tylko bezalkoholowe. Tak samo jak wódkę.
                                      • dizzy81 Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:04
                                        A gdzie można bezalkoholową kupić?
                                        • b.szym Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:07
                                          U mnie.
                                          15 zł za 1,5 litra.
                                  • b.szym Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 12:54
                                    Może napisać CV? ;)
                                    A tak na poważnie, jestem uśmiechniętym do życia 18-latkiem.
                                    Na "codzień" chodzę do ZS nr2, gdzie robią mnie na technika informatyka.
                                    Moim małym hobby jest fotografia, lubię focić naturę.
                                    Oprócz tego lubię być na bierząco z informacjami, nałogowo czytam Onet, Interie itp.
                                    Czytam konkurencyjną gazetę dla "Gazety", a mianowicie "Dziennik".
                                    Mam nadzieję, że nie dostanę za to bana. ;)
                                    • dizzy81 Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 12:55
                                      Łoooo, ale nam się gość trafił!Dziennik czyta! Ja w Twoim wieku Bravo czytałem :DDD
                                      • lachien Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 12:58
                                        Dlatego jestes łysy Dizzy:)))))
                                        • Gość: se_nka Re: B kropka Szym -Witam IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.07, 13:02
                                          Jesss ale abstrakt.Witaj b.szym - czytaj co chcesz bylebys był na bieZąco.
                                          • ewam_1977 Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:04
                                            Gość portalu: se_nka napisał(a):

> Jesss ale abstrakt.Witaj b.szym - czytaj co chcesz bylebys był na bieZąco.
                                            Se_nka łoooo ale czad udzieliło Ci się :D
                                            • Gość: se_nka Re: B kropka Szym -Witam IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.07, 11:55
                                              taa wirus jakby cy cuś :))))
                                          • b.szym Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:06
                                            Żeby być na bieżąco, musiałbym czytać każde możliwe źródła wiadomości.
                                            Każde podają co innego.
                                        • dizzy81 Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:03
                                          A dlaczego łysy? Sugerujesz "Listy do Alicji"? Tam chyba coś o ślepocie było...
                                          • lachien Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:07
                                            Hehhe Listy do to najlepsze są w Wampie:)
                                      • b.szym Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:00
                                        Wychowałem się w towarzystwie starszych braci, i chciałem być tacy jak Oni.
                                        Teraz Oni wyjechali, a ja czytam wiadomości i gazety ;)
                                        • dizzy81 Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:01
                                          Jak na razie nie udało mi się Cie wyśledzić, ale powoli, malutkim kroczkami...
                                        • ewam_1977 Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:02
                                          A jak się ma długie włosy ? to się w młodości czytało ?
                                        • lachien Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:02
                                          Witaj więc u nas na forum.
                                          • lachien Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:02
                                            Jak długie włosy to Metal Hammera.
                                            • ewam_1977 Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:06
                                              lachien napisał:

> Jak długie włosy to Metal Hammera.

to ja "Świat Młodych" czytałam i czasami Echo dnia :) i "ŻP"
                                              ,
                                              • dizzy81 Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:08
                                                A Echo to po południu dowozili, to był czad jak dla mnie!Na tej gazecie się wychowałem, czasami Słowo Ludu - szkoda że już nie ma:)
                                              • lachien Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:08
                                                Ja jeszcze Bajtka i dlatego wiem, co to Enter:)
                                                • dizzy81 Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:08
                                                  Ja mam kilka numerów Młodego Technika
                                                  • lachien Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:10
                                                    A w Przekrój najlepiej wycierac tyłek albo mięso zawijać. Tak nawiasem mówiąc,
                                                    mam wszystkie roczniki przekroju od 1945 roku. Masakra:)
                                                  • b.szym Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:14
                                                    Nieźle.
                                                    Masz już 100 lat?
                                                  • ewam_1977 Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:11
                                                    a ja gdzieś u babci na strychu pewnie jeszcze mam "ŚM" i " ŻP" i jeszcze " Młody
                                                    Modelarz" Łooooo się okręt burze zrobiło kiedyś :D
                                                  • dizzy81 Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:13
                                                    Pamiętam jeden Numer Przyjaciółki, jak babcia pisała że pięcioletni wnusio się onazniuje, łooo...ale abstrakt!
                                                  • lachien Re: B kropka Szym -Witam 18.06.07, 13:14
                                                    Heh a ja mam na strychu w Ostrym swoje zeszyty od 1 klasy podstawówki. I w
                                                    jednym jest uwaga, którą do tej pory pamiętam i która brzmi: Sławek nie reaguje
                                                    na polecenia i jest jakis inny razem z kolegą:)))
                                          • b.szym Re: B kropka Szym -Witam