Dodaj do ulubionych

tabletki odstawione - bóle podbrzusza

02.07.05, 20:30
Dziewczyny,
odstawiłam tabletki /przed dwoma tygodniami/ i mam od trzech dni lekkie bóle
podbrzusza, czy to jest normalne???
Bóle sa takie jak przed okresem...
Dzięki za odpowiedzi !!
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • anusia29 Re: tabletki odstawione - bóle podbrzusza 03.07.05, 12:14
      w pierwszym cyklu po odstawieniu może trochę bolec brzuch, bo (np.) endometrium
      roziwja się juz bez przeszkód. Gdyby bolalo i w drugim - skonsuktuj się z
      lekarzem. Czy przed pigulkami miałas bolesne i długie miesiączki? jelsi tak -
      teraz wieksze prawdopowobienstwo, ze w tym 1 cyklu poboli.
    • avventura Re: tabletki odstawione - bóle podbrzusza 03.07.05, 14:57
      witamsmile
      jak odstawilam tabletki mialam bardzo silne bole w dole brzucha, podobne jak
      przy okresie, ale mocniejsze , bole jajnikow...
      myslalam, ze to jakies zapalenie, bo bardzo bolalo...
      a moj ginekolog powiedzial, ze to byla OWULACJA!!smile
      nie wiem , czy akurat Twoje problemy maja takie podloze, ale pisze o tym, bo
      mysle, ze to ciekawostka,
      ja sama bylam bardzo zaskoczonasmile

      pozdrawiam
      Magda
      • araxna Re: tabletki odstawione - bóle podbrzusza 03.07.05, 19:17
        Dzięki za odpowiedzi,
        chyba sie do lekarza wybiore, bo mnie to niepokoi...
        Tabletki brałam chyba z 12 lat bez przerwy i organizm sie chyba teraz
        przestawia...- tak mam nadzieję, że to nic poważnego !!
        Nawet w czasie brania tabletek też miałam lekkie bóle przed i w czasie okresu,
        ale tylko z dwa / trzy dni.
        Teraz mam bóle, a okres nie przychodzi...

        jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka