Dodaj do ulubionych

jeanine - jak tolerujecie?

17.07.05, 20:04
ponieważ na mój poprzedni post żadna forumowiczka nie odpoiwedziała,
postanowiłam trochę z innej beczki,
Obserwuj wątek
    • missann Re: jeanine - jak tolerujecie? 21.07.05, 12:48
      Witam. Brałam Jeanine przez 3 miesiące. Więcej niestety nie dałam rady bo
      czułam się i wyglądałam jak balon sad Chyba zatrzymywała mi się cała woda jaką
      miałam w organizmie. Bardzo żałuję bo miały fantastyczny wpływ na moją cerę po
      przebojach z Novynettem. Ogólnie gdyby nie ten balon to byłyby super sad
    • malyna122 Re: jeanine - jak tolerujecie? 21.07.05, 13:16
      witajcie,ja zaczynam juz lykać trzeci tydzień te tebletki,plamienie delikatne,
      nudnosci byly przy pierwszych tebletkach,tylko strasznie bola piersi i sa
      ogromne,a cera-strasznie mnie wysypalo.Jutro ide do ginekologa,co on na to....
    • gochakar Re: jeanine - jak tolerujecie? 25.07.05, 21:41
      Hej, Anula! z jeanine jest ok, choć faktycznie, tak jak już ktoś napisał,
      trochę "wybula"- ja czsem czuje sie jak mala nike warszawska- czuje, ze mam
      wieksze piersi i pupę, ale mojego faceta to kręciwink i mnie też, bo ogólnie
      jestem szczupła i trochę krągłości seksowniej wygląda- a i cera jest lepsza.
      Pozdro!
    • dominikaka Re: jeanine - jak tolerujecie? 26.07.05, 10:57
      ja biorę od roku. poczatki były trudne: bolała mnie głowa i czulam osłabienie.
      Jednak w ulotce pisze, że przez 3 miesiące musi sie organizm przyzwyczaić.
      Teraz jest super, czuje sie świetnie. No i od początku mam fantastyczną cerę a
      to ważne, bo normalnie miałam trądzikowąsmile
    • qlencja Re: jeanine - jak tolerujecie? 29.07.05, 23:55
      Hmm ja bralam jeden cykl - kilka lat bralam minisiston, potem zrobilam kilka
      miesiecy przerwy wiec pomyslalam, ze to dobry czas na zmiane tabletek. Dostalam
      Jeanine, ale niestety nie sprawdzily sie - dostalam pelno pryszczy, ktore goily
      sie naprawde dlugo uncertain I co juz jakis zniknal, wyskakiwaly nastepne. Poszlam
      wiec do gin. i kazal odstawic - wrocilam do minisistonu, cera wrocila do normy.
      • virgirl wazne pytacie ! 30.07.05, 01:08
        Ja biore Jeanie juz 7 dni .Mam 18 lat i nigdy wczesniej nie stosowalam
        tabletek. Po jakim czasie od przyjecia pierwszej tabletki mozna bezpiecznie
        wespolzyc ? Ulotke przeczytalam od deski do deski, lecz tam o tym ani slowa.
        Pozdrawiam
    • arkadiuszmajewski Re: jeanine - jak tolerujecie? 30.07.05, 09:04
      Virgil.Ja biore Jeanie juz 7 dni .Mam 18 lat i nigdy wczesniej nie stosowalam
      tabletek. Po jakim czasie od przyjecia pierwszej tabletki mozna bezpiecznie
      wespolzyc ? Ulotke przeczytalam od deski do deski, lecz tam o tym ani slowa.
      Pozdrawiam
      Słabo przeczytałaś ulotke bo jest napisane .Dawkowanie i sposób stosowania na
      pierwszej stronie i tam jest5 wzmianka że "zabezpieczenie przed ciażą trwa od
      przyjęcia pierwszej tab..."Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka