Dodaj do ulubionych

WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie

• perelkaa5 Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 02.11.05, 15:15
      podnoszę smile
      chciałbym się dowiedziec czy są znośne dla organizmu, jaką dawke hormonów
      zawierają i jakie sa najczęstsze skutki uboczne ich zazywania. ja brałam przez
      5 lat diane 35, od miesiaca zabezpieczamy sie prezerwatywami ale myslę o
      przerzuceniu się jednak na jakies inne tabletki jak własnie logest, harmonet,
      lub yasmin albo ewentualnie plasrty, dlatego proszę o jakies przydatne
      informacje na temat logestu
      z góry dziękuje
      pozdrawiam smile
      • drinkit Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 09.11.05, 17:45
        logest to najnizsza dawka hormonw w tabletkach jakie sa dostepne na naszym
        rynku. znosilam je dobrze, klasyczne efekty uboczne: troche nabrzmiale piersi
        przez pewien czas, ultylam tylko 1 kg, ale zadnych bolow glowy, zmniejszonej
        ochoty na seks czy mdlosci. Teraz mam przerwe w braniu, ale wroce do nich.
        • poeme7 Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 11.11.05, 18:29
          Powiedz proszę jak znosisz odstawienie logestu, ja nie moge sobie poradzic z
          rosnacym w zawrotnym tempie libido. Nie moge sie teraz kochac z chlopakiem, bo
          podobno w 1.cyklu po odstawienu jest sie bardzo bardzo narażonym na ciąże.
          Brałam logest przez 3 lata i przez ostatni rok praktycznie seks dla mnie mogl
          nie istniec.
      • molly101 Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 12.11.05, 18:24
        Dziwne, że to ty zaczynasz myśleć nad rodzajem pigułek. Czyżby lekarz był ci w
        tym niepotrzebny. Naczytasz sie tu różnych rzeczy a nie bierzesz pod uwagę
        indywidualności swojego organizmu. Znajdź sprawdzonego ginekologa i razem
        podejmijcie tą decyzję!
      • mayrah1 W A Ż N E !!!!! 09.12.05, 11:24
        Witajcie! Ja mam taką burzliwą hstorię. Moja Mama i Babcia bardzo odradzają mi
        hormonalnej antykoncepcji.Same wiele przeszły i twierdza,że to bardzo zwiększa
        ryzyko o którym my młode kobiety nei myślimy bo do 40 nam daleko. Sama biorę
        Harmonet od niecałego meisiąca, wczesniej przez rok brałam LOGEST a ciut
        wczesniej CILEST i ze 3 lata temu na regulowanie cyklu iz mian skórnych DIANE
        35. Zacznę od początku: przy Diane podobno trzeba przejść na dietę-nie
        poinformowano mnie o tym i z dziewczyny chudej jak szkapa z super przemianą
        materii zmieniłam się w uwazająca na wszystko 10 kg cięższą
        dziewczyną...nabrzmiałe piersi, agresywność wpadająca w melancholię. ODSTAWIŁAM
        świństwo po 3 miesiącach! CILEST, agresja, przytycie, problemy ze snem,
        nabrzmiałe piersi, nadwrażliwe sutki, okragły ból głowy... po 2 miesiącach
        przeszłam na LOGEST..swoją drogą pani ginekolog omal mnei nei zlinczowała gdy
        zadawałam pytania na temat tabletek innych niż CILEST...teraz podobno niedawnoi
        wyjechała na wycieczkę na Malediwy za przepisanie rekordowej liczby CILESTU
        Poznańskim studentkom..wink)) LOGEST był calkiem OK, co prawda spowodował
        nadmierne wysuszenie i osłabienie libido..kochałam się z mym facetem raz na
        miesiąc czasem!!!!a i tak sprawialo mi to ból!!!! odstawiłam tabletki na 2
        miesiące...wiadomo,,wróciła cera nastolatkiwink ale SCHUDŁAM 4 KG! przyspieszyła
        mi się przemiana materii i ogólnie mam wiecej energii... po 2 miesiącach
        zaczełam brac Harmonet gdyż ma ten sam skład chemiczny co LOGEST i jest
        tanszy...w mojej aptece 27.90zł(!)..jednak...spędzam wiele, wiele godzin w
        internecie na poszukiwaniu PIGUŁKI SZCZĘŚCIA! i wiecie co... znalazłam cos
        takiego cytat: "I generacji juz sie nie sprzedaje w Polsce, ale w USA i
        Niemczech mozna je
        jeszcze spotkac (ale rzadko)
        II generacja - w Niemczech wiekszosc nalezy do tej generacji, w USA prawie
        wszystkie, w Australii ponad 90% to II gen. a w Nowej Zelandii prawie 100%, a w
        Polsce tylko Microgynon 21 = Stediril 30 = Rigevidon (maja identyczny sklad) i
        Minisiston
        III generacja - wszystkie pozostale pigulki w Polsce (czyli slynne Logest,
        Harmonet, Novynette, Mercilon, Femoden, Minulet itp itd). Co ciekawe w
        Australii, Nowej Zelandii zakazuja ich uzytkowania, podobnie jest w USA. A w
        Niemczech zapisuja je tylko gdy kobieta nie toleruje II generacji.

Jesli chodzi o ryzyko zakrzepicy to przy III generacji jest 2x wieksze niz przy
        II. Natomiast najgorsza pod tym wzgl. jest IV generacja (najwieksze ryzyko)."

Po zrobieniu małego śledztwa i przeglądzie stron zagranicznych , okazało się że
        przy zażywaniu Yasmine na świecie zmarło ponad 50 kobiet na zakrzepicę, 50
        dziewczyn w wieku od 19 do 29 lat!!!! Yasmine ma promocje w Polsce bo wszedzie
        go wycofano!!!! To samo z LOGESTEM, Harmonetem itp.... DLACZEGO?????

Otóż zawierają one jako jeden ze składników GESTAGEn w róznej postaci..jednak
        każdy z nich zawiera TESTOSTERON.. wpływa na: wypadanie włosów, agresję,
        napadowość, częste zmiany nastrojów, wąsiki przy ustach, trądzik,
        przetłuszczanie się włosów...etc etc....

Okazuje się,że na swiecie większość PIGUŁEK III generacji ma wadę ZŁY 2
        składnik!Teraz trwają pracę nad jego zmianą, ale KONCENRY Farmaceutyczne mają
        władzę!!! wmówią ,że to co zabija, wcale nei jest złe, że to był przypadek...

Szczerze wierzę, że 2 generacja PÓKI CO..jest bezpieczniejsza... mniejsze ryzyko
        nadżerki a w dalszej kolejności stanów rakowych szyjki macicy...mneijsze
        rozregulowanie systemu nerwowego..etc.

Sprawdzcie proszę swoich ginekologów... niech Wam zrobią wykład MEDYCZNY o tym
        dlaczego TESTOSTERON źle wpływa na organizm kobiet i dlaczego zbyt niskie dawki
        hormonów w coraz to nowszych pigułkach zabijaja coraz to więcej nawet młodych
        już kobiet!

Ja już to zrobiłam, przyniosłam mojej ginekolog wydruk 10 artykułów z
        internetu...była zszokowana, raz oburzona,ze ją pouczam, ale potem
        podziękowała..i się ucieszyła, że dbam o swoje zdrowie! Poleciła mi tabletki 2
        generacji ale zanim mi powie które musi to poważnie przestudiować!

Nie wszyscy ginekolodzy wiedzą wszystko NIE BÓJCIE sie miec wątpliwości by
        szukać i pytac co jest najlepsze dla Waszego zdrowia!!!

Serdecznie pozdrawiam!!!!smile))))))))
        • sernik77 Logest - nigdy więcej 21.06.06, 12:33
          Ja też brałam Logest, przytyłam z 10 kilo przez 3 lata, a sex....nigdy nie
          miałam ochoty...okropność. Wcześniej przez 4 lata brałam stediril i jak czułam
          się super, wszystko jak w zegarku, żadnego tycia.
          Od pół roku nie biorę żadnych tabletek i czuję sie jak nowonarodzona, z mężem
          sprawy mają się o niebo lepiej, mam normalny okres, co 30 - 32 dni co prawda,
          ale przed tabletkami też tak miałam, jeszcze trochę schudnę i będzie ok wink
          Także nigdy więcej!!!!!
      • aaagnieszka27 Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 01.08.06, 09:11
        hejka dziewczyny

Mam takie pytanko, bo już sama nie wiem co myślec... Czy czesto wystepuje u
        Was plamienie biorąc logest oczywiscie oprócz krwawienia podczas 7-dnoiowej
        przerwy, ja właśnie spodziewam sie okresu dopiero w przyszlym tygodniu a już
        teraz od 2 dni plamie i to dosyć obficie, wczesniej mialam takie zdarzenie
        bardzo sporadycznie i abrdzo skąpo, czy to moze byc objaw ciązy?
        Z góry dziekuje za odpowiedzi..
      • portis3 Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 11.07.07, 16:42
        Ja biorę Harmonet i bardzo dobrze go toleruję. Ale moja przyjaciółka bierze
        logest. Na początku było ok, bo piersi jej się powiększyły, ale po roku
        stosowania przytyła ponad 8kg uncertain, no i ma kłopoty z miesiączką (tzn. bardzo
        długie, obfite i bolesne).
    • tylem_do_przodu Pytanko- pierwsze dni z Logest 15.11.05, 17:54
      Witam- przez dwa lata zażywałąm tabletki Harmonet. Ostatnio, ze względu na
      wycofanie całej serii, miałama miesięczną przerwę. Lekarka wydała mi recepty na
      Logest- pierwszą tabletkę mam przyjać pierwszego dnia okresu. Zastanawiam się
      czy już w pierwszym tygodniu zażywania mają one działanie antykoncepcyjne i
      jaka jest ich sutecznść w zapobieganiu ciąży? Dzieki za wszelkie uwagi wink
      • baby1girl Re: Pytanko- pierwsze dni z Logest 15.11.05, 18:16
        mialam identyczna zmiane. Nie przyjmowalam tabletki 1 dnia okresu, tylko 7
        dnia, poniewaz tak jak dziewczyny pisaly juz wczesniej, tabletki te maja
        identyczna zawartość hormonow. Jesli jednak, chcesz przyjac 1 dnia okresu, to
        wiadomo, ze antykoncepcja bedzie zachowanasmile
          • zipjc Brałam logest .... 27.11.05, 18:09
            przez trzy lata, przerwalam we wrzesniu, zrobilam proby watrobowe i wyszly mi
            nieco podwyzszone,lekarka powiedziala, ze to mzoe byc z tego powodu,radze wam
            zrobcie proby, poza tym logest jest ok - zadnych plamien, nie przytylam, zlych
            nastrojow, okres zawsze na czas,czulam sie dobrze. a propo tych prob...
            podejrzewam ze to nei dot. tylko logestu ogolnie tabletek, lepiej sprawdzcie
            jak tabletki toleruje watroba....
    • fragola_di_giardino Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 29.11.05, 11:54
      Witam!
      Być może za jakieś 3 tygodnie zacznę łykać Logest.
      Obecnie biorę Harmonet, zastanawiam się nad jego zmianą, ale jesli lekarz
      postanowi, że nadal powinnam go brać, to poproszę o receptę na Logest.
      Zarówno Logest jak i Harmonet zawierają te same dawki tych samych hormonów, a
      ja po prostu straciłam nieco zaufanie do firmy produkującej Harmonet...
      Pozdrawiam ciepło!!!!!
    • witoldyna Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 10.12.05, 19:17
      Brałam loges 1,5 roku, potem miałam 3 miesiące przerwy, a wczoraj skończyłam
      nowe opakowanie. tabletki zaczęłam połykać od pierwszego dnia miesiączki,
      zastanawiam się czy istnieje szansa na zajście w ciążę podczas brania dopiero 1
      opakowania? Poza tym tabletki toleruję bardzo dobrze fizycznie, natomiast jestem
      strasznie kłótliwa wink
    • jaggu Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 17.12.05, 07:41
      Biore Logest od 1,5 roku, nie mam z nim zadnych problemow. To moje pierwsze
      tabletki anty, nie mialam żadnych skutków ubocznych. Żadnego tycia, huśtawek
      nastroju, plamień itd. Z libido też wszystko w porządku. Tabletki są drogie, ale
      słyszłam, że należą do najlepszych. Znalazłam za to we Wrocławiu aptekę, gdzie
      są stosunkowo tanie - opakowanie po 32 zł, podczas gdy w innych aptekach
      potrafią kosztować nawet 37 zł... Biorę je już dość długo, nie wiem, czy nie
      powinnam zrobić małej przerwy, próby wątrobowe będę robiła po nowym roku, też
      jestm ciekawa, co wyjdzie, choć poprzednie były w porządku. Tabletki świetne do
      przesunięcia okresu - robiłam to już dwa razy poprzez wzięcie dwóch opakowań pod
      rząd - lekarz ostrzegał, że może wystąpić plamienie, ale nic takiego się nie
      stało, wszystko było jak w zegarku. A jeśli chodzi o przeoczenie tabletki -
      zdarzyło mi się to. Normalnie biorę je zawsze wieczorem, jednego dnia zpomniałam
      i wzięłam dopiero następnego około połudnnia. Rozmawiałam jednak z moim lekarzem
      i powiedział, że ich działanie uitrzymuje się długo i nie ma żadnych podstaw do
      niepokoju.
      Dużo gorzej działają tabletki n a depresję (psychotropy)... Od jakichś dwóch
      miesięcy łykam Cital - bardzo źle wpływa na libido... i chudnie się od niego, co
      w moim przypadku (168 cm wzrostu, 47 kg wagi) raczej nie jest korzystne... Ale
      to już odrębny problem...
      • tygryzz Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 26.12.05, 00:37
        a mozesz powiedziec mi, w ktorej aptece we Wroclawiu jest tak taniej? w takiej
        cenie kupilam ostatnio na Muchoborze i podobno od tego miesiaca maja byc 5zl
        tansze, ale jeszcze nie mialam okazji sprawdzic.
        a ja logest biore od 4 miesiecy, po raz drugi, po rocznej przerwie. generalnie
        czuje sie dobrze i przede wszystkim chwale sobie niewielkie bole przed i w
        trakcie okresu, ktore bez tabletek byly powalajace. ale libido chyba
        rzeczywiscie troche w dol polecialo..
        • reszka.ja Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 27.12.05, 17:53
          ja zazywam logest od dwoch lat-giekolog zalecil mi przerwe miesieczna-
          powiedzial,ze po 21 dniach dostane okres a potem po kolejnych siedmiu dniach
          powinnam zaczac kolejne opakowanie. Troche se zmartwilam,bo wlasnie nie
          dostalam okresu sad zadzwonilam do lekarza- powiedzial,ze nie ma paniki,
          zobaczymy po kolejnym opakowaniu. A moze ktoras z was miala taka sytuacje?
    • iwo_ona Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 14.02.06, 12:51
      ja biore logest ponad dwa lata i jestem zadowolona smile fakt, ze moj chlopak
      troszke narzeka, ze czesciej nie mam ochoty na seks, ale coz, przynajmniej
      jestem spokojna, gdy sie kochamy smile ja w olsztynie place teraz ok 29 zl, ale
      tylko w niektorych aptekach.pozdrawiam
    • kalia2010 Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 14.02.06, 18:10
      Najgorsze tabletki jakie miałam 'przyjemność' brać, a troche ich brałam
      <Harmonet, Stediril, Femoden, Minulet, Microgynon>. Pierwsze 2 miesiące były ok,
      no a potem sie zaczeło: okropne bóle głowy, potworne samopoczucie, omdlenia,
      bardzo czesto było mi niedobrze i miałam ochote wymiotować, a nie mogłam;/.
      Podobne skutki miałam przy Harmonecie ,wiadomo prawie identyczny skład> ale
      mniej intensywne. Logest wspominam fatalnie. Najlepiej słuzył mi Srediril i
      Microgynon który teraz biore.

Pozdrawiam
      Kalia
    • tlen4 Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 10.03.06, 20:44
      Biorę Logest 3 lata, bez przerwy (pytałam mojego ginekologa czy robić przerwę,
      ale powiedział że to nie jest konieczne jeśli nie mam żadnych skutków
      ubocznych).
      Od momentu zaczęcia zażywania: nie przytyłam, nic mnie nie boli, libido w
      normie. Słowem trafiłam na odpowiednie dla mnie tabletki.

W Łodzi kupuję je za poniżej 30 zł, czasem jak trafię na promocję to są po
      26,96zł smile)
        • miss.hot Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 12.04.06, 14:28
          właśnie wczoraj mój ginekolog przypisał mi logest. aktualnie biorę od 6 miesięcu
          mercilon, wcześniej przez rok brałam Harmonet - ale miałam straszne bóle głowe,
          złe samopoczucie, teraz bolą mnie łydki już od jakiegoś miesiąca, ginekolog
          zmienił mi tabletki i przypisał jakiś lek na te łydki.
          zobaczymy jak to będzie po kolejnej zmianie smile
          • moniczkaa88 Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 14.04.06, 11:16
            a jak zaczeas prac logest bo mi zmienila lekarka z cilestu na logest i kaZalaa
            znow od pierwszego dnia okresu ale boje sie ze cos nie tak kochalam sie z
            prezerwatywa a boli mnie nbbrzusio chopodze siusiu ciagle i kreci mi sie w
            glowie mam nadzijee ze to skutki uboczne lekow nie ciazy;] mozesz odp jak sie
            czujesz po nich?
            • miss.hot Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 18.04.06, 21:39
              jeszcze nie zaczęłam brać logestu - wczoraj wziełam ostatnią tabletkę meercilonu
              i logest zaczynam normalnie po 7-dniowej przerwie czyli we wtorek, a nie od
              pierwszego dnia okresu - jak zmieniałam z harmonetu na mercilon też robiłam
              normalnie 7 dni przerwy - tak mi ginekolog powiedział wink
              • miss.hot Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 08.05.06, 08:34
                biorę już logest dwa tygodnie i właściwie dobrze się czuję - nawet ból łydek
                przeszedł - ale chodzę często do toalety i tak się w związku z tym zastanwaiam
                czy to dlatego, że woda się nie zatrzymuje w orgazniźmie tylko "wychodzi" na
                zewnątrz ?
                co o tym myślicie
                  • miss.hot Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 11.05.06, 09:35
                    chodzi ci o często oddawanie moczu ?
                    w sumie w dzień to pół biedy - jakoś nawet mi to nie przeszkadza, ale w nocy to
                    zawsze się budzę i muszę odwiedzić toaletę, bo po prostu nie wytrzymałabym do
                    rana sad
                    wczęsniej podczas brania harmonetu czy mercilonu nie miałam takich sytuacji, ale
                    podejrzewam, że ta "woda" właśnie zatrzymywała się w organiźmie i tego mogłam
                    mieć bóle łydek - uczucie ciężkości w ich oraz delikatnie przybrałam na wadze, a
                    teraz tak jakby czuję się lżej trochę smile

może ktoś się wypowie kto dłużej stosował logest ?
    • leenish skutki uboczne 06.06.06, 13:59
      Co do skutkow ubocznych - bole jajnikow. przez jakis czas mnie pokluwaly,
      chociaz nigdy wczesniej tego nie doswiadczalam.
      poza tym uczucie goraca na twarzy i lekki bol glowy. te objawy mialam w 2
      tygodniu stosowania.
      ponadto - owszem, z lekka powiekszone piersi i bardziej widoczne zylki na calym
      ciele.
      zadnego spadku libido - wprost przeciwnie - wieksza ochota i pewnosc smile
      • ankajak Re: skutki uboczne 08.06.06, 09:09
        przy pierwszym opakowaniu logestu mialam straszne wahania nastroju.ciagle
        chcialo mi sie plakac bez powodu, ogolnie stan depresyjny. dodatkowo dostalam
        tradziku (wielkie czerwone palmy z bialym w srodku - nie dalo sie wycisnac a
        goilo sie tydzien) i skora sucha jak papier - tragednia. przy drugim opakowaniu
        nastroj juz ok. libido caly czas tez ale tradzik pozostalsad odstawilam. stan
        cery wrocil do normy. podejrzewam ze jedynie u nielicznych osob przy tych
        tabletkach mzoe pojawic sie tradzik. wszystkie kolezanki stosujace logest maja
        cere ok.
    • wunderexxx Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 09.06.06, 23:12
      Witam! Czy podczas zażywania logestu zdżyło sie Wam, aby ze stresu , zmiany
      klimatu i okres spóźnił się o cały dzień? Dodatkowo jest on jaśniejszy niż
      zwykle, a pierwsszy dzień bytł dużo mneij obfity niż zwykle. Czy może być to
      spowodowane tym,że zawsze dostaje okres 3dnia po południu a teraz dostałam go w
      nocy? Może nie zdążył się rozkręcić tak jak zawsze nabiera obfitości w nocy?
      Teraz jest już gowięcej, chociaż wciąz nie tak dużo jak zwykle. Co o tym
      sądzić? Logest biorę już 10 m-cy> Z góry dziękuje za odpowiedź
    • milana8 Pomóżcie!!!! 30.06.06, 12:33
      Biore Logest juz 4 miesiace,ostatnio wspolzylam z chłopakiem i mielismy
      wpadke:/...niedawno bralam antybiotyki ,tydzien temu, a wspolzylismy
      wczoraj,czy antybiotyki mogly oslabic dzialanie tabletek?Czy jest mozliwosc
      zajscia w ciaze?Logest biore regularnie i nie pale.
      • natalia1000 Re: Pomóżcie!!!! 01.07.06, 11:45
        jest taka mozliwosc ale nie konieczniesmile jak to mieliscie wpadke?? bo nie
        rozumiem?jesli wszytskoi do tej pory gralo to wydaje mi sie ze jest ok ale
        chyba powinnas o rade spytac swojego lekarza i poakzac mu jakie lekarstwa
        bierzeszsmile
          • natalia1000 Re: Pomóżcie!!!! 03.07.06, 12:03
            Czy chcesz powiedziec ze zdarzalo sie nie wziac tabletki?Bo wiesz moja
            kolezanka miala zacvhwiania, kochala sie z chlopakiem bardzo czesto i mimo ze
            nie wziela raz tabletki to nie zaszla w ciazesmile wydaje mi sie ze i u Ciebie tak
            bedzie. Nie wymiotowalas ani nie czulas sie gorzej przy tych tabletkach jak
            bralas lekarstwa?
              • natalia1000 Re: Pomóżcie!!!! 04.07.06, 16:41
                a czy biegunka nie powoduje zadnych skutków?znaczy wiesz czy nie powoduje
                osłabienia tej pigółki?mam nadzieje ze nie i ze wszytsko pojdzie dobrzesmile a
                robiułas jakies testy?jak sie czujesz? wszytsko jest ok?Wydaje mi sie ze
                tabletki jewdnak zadzialaja...
      • milana8 Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 10.07.06, 22:42
        Hej ja biore Logest od 5,5 miesiaca.Do tej pory zabezpieczalismy sie dodatkowo
        ale tylko sporadycznie bo ufam mjemu chłopakowi ale po ostatniej wpadce tez
        postanowilismy uzywac dodatkowo prezerwatyw ale tylko na pierwszy raz bo wtedy
        wytrysk nie jest tak kontrolowany.Mielismy wpadke ale nie zaszlam w ciaze bo
        uzywam tabletek ale jedna nie bede ryzykowac ponowniesmilePozdrawiam
              • natalia1000 Problem po LOGEST 18.07.06, 08:37
                Mam mały problem, otóz miałam roczna(!!) przerwę w tabletkach, teraz zarzywam
                znowu LOGEST. Niestety mam problemy - boli mnie głowa, występują nudnosci i
                zbiera mnie na wymioty...to dopiero 4 dzien a ja czuje sie okropnie...czy tez
                tak miałyściesad( ??
                • szara_stone Re: Problem po LOGEST 23.07.06, 20:33
                  Na wymioty akurat, nie ale moje krwawienie (pierwszy raz biore logest,
                  wczesniej bralam microgynon), nie ustalo od 15 dni, zaczelam go brac drugiego
                  dnia, mam strasznie wzmozony apetyt...ogolnie martwia mnie te objawy, nie wiem
                  co o tym myslec, przez prace brak szans na szybka wizyte u ginekologa, jakies
                  rady?
                  • aaagnieszka27 plamienie 01.08.06, 09:27
                    hejka dziewczyny

Mam takie pytanko, bo już sama nie wiem co myślec... Czy czesto wystepuje u
                    Was plamienie biorąc logest oczywiscie oprócz krwawienia podczas 7-dnoiowej
                    przerwy, ja właśnie spodziewam sie okresu dopiero w przyszlym tygodniu a już
                    teraz od 2 dni plamie i to dosyć obficie, wczesniej mialam takie zdarzenie
                    bardzo sporadycznie i abrdzo skąpo, czy to moze byc objaw ciązy?
                    Z góry dziekuje za odpowiedzi..

• karolcia_myszka Re: plamienie 12.08.06, 21:57
                      Nie kochana, to nie jest objaw ciazy wink Zazwyczaj wiekszosc z tych, ktore biora
                      logest maja plamienia. Ostatnio moja pani ginekolog mi powiedziala, ze tak po
                      prostu bedzie przez hmm miesiac dwa, moze trzy, az tabletki nie przystosuja sie
                      go Twojego organizmu. tez mam plamienia, nie wliczajac 7dniowej przerwy. Buzka,
                      pozdrawiam serdecznie.!
      • aaagnieszka27 Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 13.08.06, 10:02
        jasne, ze tak, byłas zabezpieczona pod warunkiem ze 8 dnia wzielas pigulke z
        kolejnego opakowaniasmile

p.s. co do tych plamien wyjasnilo sie, bylam w koncu u lekarza i okazalo sie iż
        mam slabsze naczynia krwionosne, przepisal mi dodatkowe leki na wzmocnienie
        scianek zyl i byc moze tym razem obejdzie sie bez plamień; pozdrowionkaaaaaasmile)
        • nataliach Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 13.08.06, 12:47
          mam pytanko.
          w środe wieczorem wzielam ostatnia tabletke mojego pierwszego opakowania.Przez prawie caly czas brania tabletek plamiłam.Od srody nie dostałam jeszcze okresu mimo że to 4 dzien.Podkreslam ze w tym czasie od wziecia ostatniej tabletki nie mam plamien.Czy wszystko ze mna w porzadku??:]pozdrawiam
    • aagathaa Re: WSZYSTKO O LOGEST - pytajcie i radzcie 30.08.06, 20:12
      witam,2 dni temu skonczylam pierwsze opakowanie tabletek LOGEST,niebawem
      dostane miesiaczke,niby wszystko bylo ok,zadnych skutkow ubocznych jednak
      teraz jestem strasznie rozdrazniona,pobudzona,miewam hustawki nastrojow,nawet
      stany depresyjne.. niewiem czy powinnam odrzucic te tabletki czy sprobowac
      jeszcze 1 opakowanie,jak myslicie?

• hsqueen NIKT NIC NIE WIE!! IDZIE SIE OSTRO WKURZYĆ!!! 09.10.06, 19:17
          zjadlam juz 2.... zaczynam w piatek 3 i ok faktycznie pewność co do braku
          potomstwa jest duza ale czy aby napewno po odstawieniu tabletek bede mogla bez
          przeszkod sie o te potomstwo postarac...??? jedni zachecaja do stosowania
          drudzy kategorycznie odradzaja... chyba jedyna metodą przekonania sie o tym co
          w tym leku jest i jak wplywa na nasze - kobiece organizmy dowiedziec sie mozemy
          po ukończeniu medycyny... autentycznie mnie to wkurza.... mnie i mojego
          chlopaka bo chcemy sie kochac bez ryzyka ale bardziej nam zalezy na moim
          zdrowiu....i co robic??? czy jest jakis szczery ginekolog..?? czy wszyscy licza
          na wycieczki fundowane przez firmy farmaceutyczne????
    • karin.dsi spóżniona tabletka 16.10.06, 10:36
      Miałam rozpocząć nowe opakowanie w sobotę wieczorem. Niestety nie kupiłam
      nowego opakowania. Udało mi się je dostać dopiero w niedzielę rano. Czym
      prędzej połknęłam tabletkę ok. 10.30 rano.
      Wieczorem o 22 przyjęłam drugą. W nocy żle się czułam, chciało mi się
      wymiotować, miałam "zimne poty". Teraz wszystko jest Ok. Zamierzam wieczorem
      przyjąć kolejną tabletkę.
      Czy jestem zabezpieczona?
      Czy powinnam przez 7 dni zabezpieczać się dodatkowo?
      Proszę o pomoc.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka