Dodaj do ulubionych

Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie!

03.11.05, 17:18
Mam prosbe niech wpisuja sie osoby ktore uzywaja tylko prezerwatyw aby sie
zabezpieczyc.Ile czasu stosujecie juz te metode i z jakimi skutkami?
Obserwuj wątek
    • mi_sia Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 04.11.05, 09:09
      zgalasza sie zalozycielka tego forum smile
      tylko prezerwatywy
      od 11 lat
      efekt - 100% skutecznosc smile

jak przyszla pora na dzidziusia gumki poszly na bok
      po porodzie znowy gumki i efekt nadal 100% smile

• kurczeno Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 04.11.05, 10:35
      od roku tylko gumki i 100% skuteczności smile
      • antosia05 pytanie do mi-sia 04.11.05, 14:15
        a mozesz mi powiedziec jakich prezerwatyw uzywacie i czy robicie to do konca?
        • anula36 Re: pytanie do mi-sia 04.11.05, 14:30
          5 lat z duza czestotliwoscia i 100% skutecznoscia, w wersji do konca( tylko
          potem trzeba dosc ostroznie wyciagac).
          wtedy to byl glownie Unimil na tapecie.
        • mi_sia Re: pytanie do mi-sia (odpowiedz) 04.11.05, 15:01
          uzywmy takich jakie sie kupi smile

kupujemy w aptece, albo w hipermarkecie (nawet sie zrymowalo)
          bierzemy od razu z 5 opakowan co by za czesto nie biegac po nastepne smile
          nie zwracam uwagi na marke
          • antosia05 Re: pytanie do mi-sia 05.11.05, 12:09
            Czesc z tego co piszesz ze przez 11 lat tylko uzywacie prezerwatyw to musze
            przyznac ze jestes szczesciara, ja to panicznie boje sie takiej metody choc
            przyznam ze stosowalam ja okolo roku przed pigulkami.Jak pomysle o
            comiesiecznym strachu czy pojawi sie miesiaczka to ciezko mi wrocic do
            prezerwatyw.
            • anula36 Re: pytanie do mi-sia 05.11.05, 19:06
              mam to samo - po 10 latach luzu tabletkowego patrzeba prezerwatywy
              podejrzliwie, chociaz przeciez sie sprawdzaly.Mysle ze to normalne odczucie.
              • frrancuzeczka 4 miesiace 06.11.05, 11:18
                i niestety jedno nieprzyjemne pekniecie,w najmniej oczekiwanym momencie uncertain
                wroce chyba do tabletek.
                aha, pekl Durex apteczny, dodam, ze zalozony poprawnie i wspomagany zelem
                nawilzjacaym Feminum.
                • kasiasuch Re: 4 miesiace 06.11.05, 11:24
                  Conamore mi już pekły ze trzy czy cztery razy. Dobrze, że nic się nie stało. Do
                  dupy z taką metodą antykoncepcyjną...
                  • antosia05 odp :do kasiasuch 07.11.05, 13:28
                    No tabletki to kosztuja kilka razy wiecej niz prezerwatywy moje na przyklad
                    kosztuja 40 zl jest to Yasmin ale tylko po nich dobrze sie czuje wiec co zrobic
                    taka cena.
                    • hubert_urbanski Re: odp :do kasiasuch 16.11.05, 14:44
                      nie prawda ze kosztują kilka razy więcej.Zależy.
                      Np durexy kosztuja 8-10 zł za opakowanie, a jeżeli wspólzyjesz min 3 razy w tyg
                      to wychodzi na to samo finansowo, a jesli więcej to jeszcze iwęcej prezerwatywy
                      wyniosa.
        • hubert_urbanski Re: pytanie do mi-sia 16.11.05, 14:42
          durexy, 7 lat 100% skuteczności.
    • metnia 5 miesięcy 06.11.05, 14:13
      ale znowu zaczynam brac pigulki wiec prezerwatywy pojda w odstawke smile)) Troche strachu bylo no i nie mozna bylo tak baraszkowac jak przy pigulkach...

Durexy sa ok ale smierdzauncertain Polecam Benettona, sa o niebo lepsze!
      • antosia05 Re: 5 miesięcy 06.11.05, 18:20
        dzieki za odpowiedzi ja uwazam tez ze tabletki sa najbardziej komfortowe ale
        nie nalezy stosowac ich dlugo .
      • kasiasuch Re: 5 miesięcy 07.11.05, 10:41
        A ile kosztują?
        • metnia Re: 5 miesięcy 07.11.05, 15:53
          benetton? jakies 6 zl w rossmanie.
    • antosia05 odp do kasiasuch 07.11.05, 14:03
      moje tabletki kosztuja 40 zl i jest to Yasmin ale tylko po nich czuje sie
      dobrze.
    • florencja29 Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 09.11.05, 09:01
      Nam pękła prezerwatywa ze 3 razy. I o tamtej pory, tzn. od 8 lat tabletki. Ja
      dla mnie za duży stres. A od miesiąca Nuva Ring. W Polsce jeszcze niedostępny.
      Kupuję w Niemczech, bo mieszkam blisko granicy.
      • tory5 Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 09.11.05, 12:14
        my używamy od 2 miesięcy durexa- no początku się bałam, bo wcześniej jechałam
        na tabsach ale teraz wydaje się to dosć bezpieczne
        • antosia05 Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 14.11.05, 12:29
          Dziekuje za odpowiedzi i prosze o dalsze wpisywanie sie!!!
    • lutkowaa Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 15.11.05, 08:30
      używamy od roku durexa jak na razie bez przygód
    • kasiula260 Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 15.11.05, 18:39

• antosia05 Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 16.11.05, 11:11
        Do Kasiuli260!!! Mozesz napisac mi jak to mniej wiecej wyglada czy przy kazdym
        stosunku zaklada prezerwatywe i jakich uzywacie?
        • antosia05 Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 27.11.05, 23:48
          dziekuje za liczne wpisy i prosze o dalsze wymienianie sie doswiadczeniami
          zwiazanymi z prezerwatywami.
    • ferra82 Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 16.11.05, 20:25
      Od 6 lat tylko prezerwatywa. 100 % skuteczności i 05 stresu , bo nie wiem czym
      tu się stresować. Gumka według danych daje 98 % skuteczności ,czyli niewiele
      mniej niż tabletki anty.
      Pozdrawiam
    • monalisa.pl Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 17.11.05, 09:37
      ja wlasnie planuje przerwac branie pigulek po 3 latach ale sie troszke boje
      reakcji mojego organizmu i czy gumka to dobry pomysl? hmmmmm nie wiem co
      robic..planujemy przerwe tylko pol roczna ale nie jest powiedziane ze wlasnie w
      tym czasie wszystko bedzie po naszje myslismile
    • nekokoneko Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 18.11.05, 00:06
      6 lat gumki jedyniesmile
      bez wpady
      • kalina81 Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 18.11.05, 16:00
        7 lat durexy rfsu 100% skuteczności, żadna nigdy nie pękła.
        • marysia910 w gumce, ale oralny bez....... 18.11.05, 18:00
          a jak z oralnym sexem? Mój chłopak chce zeby go pieścic bez gumy....
          Nie zarażę się? krótko sie znamy i uzywam prezerwatyw...
          Maria
          • asiax18 Re: w gumce, ale oralny bez....... 28.12.05, 20:42
            marysia910 napisała:
            a jak z oralnym sexem? Mój chłopak chce zeby go pieścic bez gumy....

dobre, oral z gumką hehe
    • antosia05 Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 27.11.05, 23:50
      prosze o dalsze wpisy.
    • hawwah22 Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 01.12.05, 16:26
      ja uzywalam tylko gumek, jakis rok o dziwo ani razu nie pekla, jak dla mnie
      super, nie musialam brac tabletek, a skuteczna metoda smile
      • antosia05 Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 28.12.05, 19:52
        Ożywiam ten temat!!!
    • abacosun Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 28.12.05, 20:38
      Ze względu na operację musiałam odstawić tabletki, potem juz przyzwyczaiłam się do gumki. Od dwóch lat tylko gumki - zawsze do końca i bez strachu. Ostatnio jednak gumka sie zsunela i było sporo strachu, dlatego powracam do tabletek wink. Pozatym tabletki to wygoda, no i wg mnie wiecej przyjemnosci wink. Ale nadal uwazam , że gumki też są OK
      • agusia_1988 Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 29.12.05, 17:40
        zrezygnowalam z pigulek i bede musiala stosowac gumki. polacze je z globulkami.
    • an.zb Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 29.12.05, 21:15
      mój chłopak używa prezerwatyw od października, na razie wszystko jest ok. ale
      mamy coraz więcej obaw, że prezerwatywa może nie być skuteczna. Być może są, to
      obawy przesadzone, ale jak się słyszy, że prezerwatywy pękają czy się zsuwają,
      no to trudno nie mieć wątpliwości. Ostatnio postanowiliśmy, że będzie się kochać
      w moje dni niepłodne, to nie jest konfortowe wyjście, ale zawsze mniejsza
      możliwość wpadki. Pomimo wszystko jestem za prezerwatywą!
    • antosia05 Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 04.01.06, 15:26
      Wpisujcie sie!!!
    • retkiniowiec Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 04.01.06, 20:59
      Od 8 lat ze 100% skutecznoscia, bo moj kochany maz, ktory jest lekarzem nie
      chce zebym brala cokolwiek co bedzie mialo wplyw na moje zdrowie. Nie uwaza, ze
      to ja powinnam ponosic konsekwencje tego co dotyczy nas oboje. Nie mamy dzieci.
    • antosia05 Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 07.01.06, 17:21
      Mam pytanie czy stosujac te metode uprawiacie czesto seks czy sporadycznie
      obajawiajac sie ciazy?
    • julienne25 Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 07.01.06, 19:18
      Używamy prezerwatyw już ponad 4 latka i jak na razie nie narzekam smile
      • agusia_1988 Re: Czy uzywacie tylko prezerwatyw?Wpisujcie sie! 07.01.06, 20:51
        ja wpolzylam przed sylwkiem ale na pewno po 27 grudnia-wtedy uzywalam samej gumki ale nie pekla a moj chlopak nie mial wytrysku, w sylwestra wieczorkiem-uzywalam globulki i prezerwatyw, znow nie pekla i moj partner mial wytrysk-i podobnie bylo w nowy rok(w nocy). dzisiaj wspolzylam bez globulki i mi pekla prezerwatywa(plemmikobojcze - tylko takie uzywam to seksu "normalnego"-pochowego)ale moj chlopak natychmiast wyszedl jak pekla, nie mial wytrysku.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka