Dodaj do ulubionych

Nie mam ochoty na sex

22.03.06, 15:19
Biore od dłuższego czasu Gravistat 125, nie mam żadnych skutków ubocznych
oprócz jednego i chyba najważniejszego nie mam ochoty na sex, nic mnie nie
podnieca, jestem "sucha" i nie wiem co mam zrobić! Czy mogę tak poprostu
przestac je brać i zmienić od razu na inne??Pleaska dziewuszki doradzcie cos
Obserwuj wątek
    • agusia_1988 Re: Nie mam ochoty na sex 22.03.06, 15:48
      ja tez nie mam/milam skutkow ubocznych z wyjatkiem libida( ani przy diane ani
      przy yasmin)

tak, mozesz poprosic dr o zmiane preparatu. ja bralam diane(przepisane w luty-
      przerwalam z grudniu spowodu tego libida) w pazdzierniku/listopadze bylam u
      pani dr(I dr) i powiedziala ze nie ma "wiagry" dla kobiet, polecila zmiane
      pigulek na z niska dawka hormonow. no wiec mysle ze bede drogie i nas nie
      bedzie stac no to bralam dalej ale skonczylam jak wspomnialam w grudniu.okolo
      10 marca wybralam sie do przychodni proszac o zmiane preparatu wlasnie na te z
      niska dawka hormonow(siostra wspomaga mnie finansowo), ale zdziwiona bo dr
      zmienili.a wiec II dr przepisala jeanine(ale ta recepte schowala do mojej karty
      pacjenta) i powiedziala ze te pigulki sa najlepsze pod wzgledem libida(choc nie
      musicie sie z tym zgadzac), ale dala recepte na yasmin.

a na suchosc to polecam zel.ja stosowalam intimel za 8,10 zl
    • agusia_1988 Re: Nie mam ochoty na sex 22.03.06, 15:52
      ja tez nie mam/mialam skutkow ubocznych z wyjatkiem libida( ani przy diane ani
      przy yasmin-zobaczymy jak z tymi pigulkami)

tak, mozesz poprosic dr o zmiane preparatu. ja bralam diane(przepisane w luty-
      przerwalam z grudniu spowodu tego libida) w pazdzierniku/listopadze bylam u
      pani dr(I dr) i powiedziala ze nie ma "wiagry" dla kobiet, polecila zmiane
      pigulek na z niska dawka hormonow. no wiec mysle ze bede drogie i nas nie
      bedzie stac no to bralam dalej ale skonczylam jak wspomnialam w grudniu.od
      grudnia do marca nie chodzilam do lekarza -ginekologa.
      okolo 10 marca wybralam sie do przychodni proszac o zmiane preparatu wlasnie na
      te z niska dawka hormonow(siostra wspomaga mnie finansowo), ale zdziwiona bo dr
      zmienili.a wiec II dr przepisala jeanine(ale ta recepte schowala do mojej karty
      pacjenta) i powiedziala ze te pigulki sa najlepsze pod wzgledem libida(choc nie
      musicie sie z tym zgadzac), ale dala recepte na yasmin.place zanie okolo 3,5
      razy wiecej ale moze sie polepszy

a na suchosc to polecam zel.ja stosowalam intimel za 8,10 zl , ale spotkalam
      sie z jonsonem za 18 zl ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka