Dodaj do ulubionych

Czy mogę być w ciąży?

21.04.06, 22:34
Otóż z moim chłopakiem prawie uprawialiśmy seks, pisze prawie, bo jego penis nie był we mnie, tylko ocierał się o moją myszkę.
Miał wytrysk, nasienie dostało się w okolicę pochwy. To było w 3 i 4 dniu cyklu. Podam może długość moich ostatnich czterech
cykli: 26, 28, 23, 26. Okres dostałam 16 kwietnia, a ten nasz prawie stosunek był 18 i 19 kwietnia. Może mogłybyście mi pomóc?
Wiem, że powinniśmy pomyśleć wcześniej, zawsze myślałam, że jakoś da się opanować, a tu tak nas poniosło. I jeszcze jedno pytanko:
ile żyją plemniki? To prawda, że do 7 dni?
Obserwuj wątek
    • kasica_33 Re: Czy mogę być w ciąży? 22.04.06, 00:26
      Tego typu igraszki bardzo często mogą być powodem ciąży,dlatego na przyszły raz
      postarjcie się uważać.Kiedyś mój ginekolog powiedział, że nie musi być pełnego
      stosunku, aby doszło do zapłodnienia,wystarczy nawet jesli nasienie będzie w
      okolicach pochwy...ja wiem że chwilami trudno jest się opanować,ale czasami
      naprawdę wartosmileA co do plemników...to faktycznie żyją 7 dnismile
      • kaffe1 Re: Czy mogę być w ciąży? 22.04.06, 00:45
        Dziękuję za wypowiedzi smile Nie boję się, wiem, że będzie dobrze. Mogę zaufać Miśkowi i wiem, że mnie nie zostawi. A o tym ślubie to już od dawna mówi. Powiedział, że przez Boga zostałam mu dana i tylko on może mu mnie odebrać. Piękne, prawda? smile
    • kaffe1 Re: Czy mogę być w ciąży? 24.04.06, 17:35
      Chciałam poinformować, że nie jestem w ciąży smile Dzisiaj 6 dzień od naszej wpadki a ja mam jeszcze dni bezpłodne, więc wszystko ok. A mój Misiek już się zaczął cieszyć, nawet imię już wybralismy wink
      • emilia_a Re: Czy mogę być w ciąży? 24.04.06, 17:45
        > Chciałam poinformować, że nie jestem w ciąży smile Dzisiaj 6 dzień od naszej
        wpadk
        > i a ja mam jeszcze dni bezpłodne, więc wszystko ok.

Skąd wiesz, że niepłodne, moim zdaniem już jak najbardziej mogą być płodne ( 9
        dzień cyklu, tak?).
        Poczytaj strony z linkowni na forum NPR - wydaje mi się, że Twój chłopak będzie
        tym zainteresowany, po tym co wcześniej napisałaś:
        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=14906
        • kaffe1 Re: Czy mogę być w ciąży? 24.04.06, 21:59
          emilia_a napisała:

> > Chciałam poinformować, że nie jestem w ciąży smile Dzisiaj 6 dzień od naszej
          >
          > wpadk
          > > i a ja mam jeszcze dni bezpłodne, więc wszystko ok.
          >
          > Skąd wiesz, że niepłodne, moim zdaniem już jak najbardziej mogą być płodne ( 9
          > dzień cyklu, tak?).
          > Poczytaj strony z linkowni na forum NPR - wydaje mi się, że Twój chłopak będzie
          >
          > tym zainteresowany, po tym co wcześniej napisałaś:
          > forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=14906

Poznaję po śluzie, nie jest ciągnący jak w dni płodne.
              • emilia_a Re: Czy mogę być w ciąży? 25.04.06, 18:35
                Zretszą nawet gdyby b
                > ył dzidziuś, to nie koniec świata, bo i tak się kochamy i planujemy wspólną
                prz
                > yszłość.

Ok, tylko czy to jest powód, żeby stosować NPR "po łebkach" nie znając zasad?
                Poprawnie stosowany NPR dorównuje skutecznością pigułkom. Może warto się jednak
                nauczyć?
                • kaffe1 Re: Czy mogę być w ciąży? 25.04.06, 21:11
                  My właściwie nie mieliśmy zamiaru tego robić, po prostu nas poniosło. W piątek idę do gina po tabletki. Już kiedyś brałam i świetnie się po nich czułam, nie bolał mnie w ogóle brzuch w trakcie okresu, bo bez tabsów naprawdę cierpię. Zdarzają się omdlenia, wymioty. Okropne. Tylko jak przekonać Miśka do antykoncepcji? Poradźcie.
                  • emilia_a Re: Czy mogę być w ciąży? 26.04.06, 12:12
                    Tylko jak przekonać Miśka do antykoncepcji
                    > ? Poradźcie.

W tej kwestii akurat nie mogę Ci pomóc, bo "trzymam jego stronę", z tym że nie
                    z powodów religijnych, z zupełnie innych.
                    Też się świetnie czułam na tabletkach, ale ilość skutków ubocznych po roku
                    stosowania i po odstawieniu zdecydowanie przewyższa ból miesiączkowy. A wymioty
                    w pierwszy dzień okresu też mam, zyskałam tę przypadłość po odstawieniu
                    tabletek, nigdy przed ich braniem tego nie miałam.
                    • kaffe1 Re: Czy mogę być w ciąży? 26.04.06, 15:28
                      No a ja z kolei tak miałam przed tabletkami i po odstawieniu dalej tak mam. W trakcie brania tabsów, czułam sie rewelacyjnie, ale tylko przy Microgynonie, bo po Cileście, miałam dalej bolesne miesiączki (okazało się, że mam torbiel na jajniku i przepisano mi Diane, po której byłam trochę agresywna), po Jeanine miałam bóle w klatce piersiowej i bolały mnie nogi. Tak więc, Microgynon najlepiej mi służył i chcę je brać nadal. A pytałam Miśka, co by było gdyby tabletki brało się w celach leczniczych, to powiedział, że wtedy tak smile
    • florencja29 Re: Czy mogę być w ciąży? 26.04.06, 16:52
      Staram się zrozumieć Twojego Miśka, ale jednak go nie rozumiem. Przecież w razie
      ciąży to Ty poniesiesz największe jej konsekwencje (wiem, że ciąża nie była by
      dla Ciebie teraz tragedią. Czy w innych dziedzinach życia tez nie pozwala Ci
      samodzielie podejmowac decyzji?
      Ja nie jestem jakąś zagorzłą zwolenniczka tabletek, bo sama je brałam długo (8
      lat) do momentu aż odczułam skutki uboczne (w postaci lekkiego nadcisnienia, kt.
      musiało byc leczone oraz bóów nóg), obecnie od 40 dni nie biorę tabletek,
      zaczęłam mierzyc temperaturę i obserwować śluz.
      Dzisiaj twierdzę, że tabletki były dla mnie dobrą metodą, przynajmniej miałam
      spokój psychiczny, a teraz unikam seksu, bo po tabletkach, jak wiadomo hormony
      wariują i nie ma co polegać na npr. Pozostają prezerwatywy, które dla mnie te z
      sa lekko stresujące (prezerwatywa pękła mi, jeszcze przed stosowaniem tabletek 3
      razy.
      • kaffe1 Re: Czy mogę być w ciąży? 26.04.06, 18:29
        Tak źle z moim Miśkiem nie jest. Powiem mu, że lekarz przepisał mi tabletki ze względów zdrowotnych. Wtedy nie będzie miał nic przeciwko. Jaki on słodki jest, mówi do mnie "Mamusia" i głaszcze po brzuchu smile A nie myślałaś o założeniu spirali?
        • emilia_a Re: Czy mogę być w ciąży? 26.04.06, 19:02
          > Tak źle z moim Miśkiem nie jest. Powiem mu, że lekarz przepisał mi tabletki
          ze
          > względów zdrowotnych.

Kłamać - to akurat najgorsze wyjście. Ty przedstawiasz swoje argumenty, On
          swoje i spokojnie ustalacie, jaka antykoncepcje stosujecie - czyli ze bierzesz
          pigulki, bo to wg Ciebie najlepsze.
          Bo wiesz, to kiepski argument - że on jest na nie, bo jest katolikiem. Jakby Ci
          jakies zdrowotne argumenty przedstawial, jakby znal te metody naturalne, ktore
          chce stosowac, to jeszcze mozna byloby rozmawiac... a tak.

• florencja29 Re: Czy mogę być w ciąży? 01.05.06, 00:29
        Myślałam o spirali. Jednak jeszcze nie rodziłam, a niewielu jest lekarzy,
        którzy chcą je zakładać nieródkom. (co np. w Niemczech, ogólnie krajach zach.
        Europy jest praktykowane). Znalazłam nawet lekarkę, kt. miała mi ją załozyć,
        miałam robione usg 4D i okazało sie, ze można mi ją założyć.
        Jednak po dokłdnym przemyśleniu sprawy, naczytaniu się w internecie
        stwierdziam, ze jednak nie zakładam, bo jednak moze byc tak, że mogą byc
        problemy z zajsciem w ciążę. No i mierzę temperaturę i stosujemy prezerwatywę.
        I czasem sobie myślę, że jak bym nawet zaszła to nic by się nie stało, czego do
        niedawna nie dopuszczałam, a mam juz 32 lata.
      • kaffe1 Re: Czy mogę być w ciąży? 26.04.06, 20:53
        kukulka38 napisała:

> nie sadze ze jestes w ciazy
        > Ja sama jestem straszna panikara, ale teoretycznie raczej nie powinnas byc.
        > na ogol 3-4 dzien jest ok

smile uspokoiłaś mnie w sumie, chociaż zaczęłam się już cieszyć na tego dzidziusia smile A sądziłam, że gdybym wpadła, to byłaby tragedia. Dlatego właśnie jestem za uprawianiem seksu tylko z miłości, bo jeśli się wpadnie, to wiadomo, że facet któremu zależy, to nie zostawi. Wiem, że mój Misiek mnie kocha i nigdy by mnie nie zostawił. On cały czas się boi, że go zdradzę. Od tego okresu zaczynam brać tabletki, myślę, że go przekonam do tej metody smile Faceta trzeba wychować wink
        • dzieffczynka86 Re: Czy mogę być w ciąży? 30.04.06, 17:04
          zastanawia mnie tylko jeden fakt jeżeli Twój chłopak tak mocno Cię kocha to
          dlaczego nie bierze pod uwagę Twoich potrzeb,powinien wziąć pod uwagę,że w
          przypadku ciąży on nie musi rezygnować ze szkoły/pracy i to nie on nosi dziecko
          przez 9 miesięcy...no niestety,ale trzeba to też wziąć pod uwagę...Jezeli nie
          chce żebys brała tabletki to niech on pomyśli o zabezpieczneiu i to,że on chce
          dziecko wcale nie uspawiedliwia go do tego,żebyś Ty chciała,a nie godząc się na
          tabletki zmusza Cię...A co do jego wiary to jest poprostu smieszne,grzechem nie
          jest samo wejście tylko samo pragnienie,więć kochając się czy tylko pieszcząc
          grzech popełnia,więc naprawdę swoją wiarę niech schowa w kieszeń...
    • kukulka11 Re: Czy mogę być w ciąży? 13.05.06, 20:39
      Po co chcesz go przekonac do antyków? jelsi jest za NPR, to sie tego naucz i
      stosuj. Jets skuteczne. Na antyki zawsz emasz czas, a po co sie truc. Jak on
      jest za, to nie pzrekonuj go na sile, bedizesz miaal go na sumieniu...
      • marta_i_koty Re: Czy mogę być w ciąży? 14.05.06, 14:17
        Kaffe napisała:
        "Widzisz, bo jest problem. Mój Misiek uznaje tylko naturalne metody
        antykoncepcji. Jest katolikiem, mieliśmy żyć w czystości do ślubu, ale tak jakoś
        wyszło. Trzeba będzie przekonać go jakoś do tabletek anty."
        Jedyna rada, jaką moge Ci dac, to ucieczka od tego świętojebliwego hipokryty,
        hehehehe....
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka