Dodaj do ulubionych

stediril-a ja ciągle plamię...

26.01.08, 21:29
hej dziewczyny.jestem tu z Wami od niedawna.pigułki brałam już po
pierwszym dziecku-był to stediril 30 i czułam się
rewelacyjnie.prawie rok temu urodziłam 2 dziecko i na początku
stycznia przestałam je karmić.do czego zmierzam...18 stycznia
dostałam miesiączkę i zaczęłam ponownie zażywać stediril.i do dnia
dzisiejszego mam miesiączkę.ulotkę przeczytałam 100 razy i jest tam
tylko o krwawieniu i plamieniu międzymiesiączkowym.normalnie
miesiączkę mam 4,góra 5 dni.a jutro zacznie się 10 dzień jak ciągle
ją mam uncertain Przy pierwszym stosowaniu stedirilu kilka lat temu nic
takiego nie miało miejsca.dodam tylko,że nie jest to plamienie
(brunatny kolor)tylko normalna krew-jak na początku miesiączki.czy
któraś z Was spotkała może się z czymś takim?powiem szczerze,że
zaczyna mnie to irytować a mąż pewnie myśli,że go unikam sad
przeszukałam cały internet i nie trafiłam na żadną informację,że
stediril może wydłużyć krwawienie miesiaczkowe w pierwszych
miesiącach stosowania.
pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • turzyca Re: stediril-a ja ciągle plamię... 26.01.08, 23:31
      Ja bym uznala to za normalne - tez mi sie przy tabletkach zdarzaly takie
      plamienia jasna krwia. Nie na poczatku, ale ogolnie owszem, szczegolnie przy
      przedluzaniu opakowan. No i przyjmuje sie te trzy miesiace na rozruch przy
      tabletkach.

      No i mysle, ze mozesz spokojnie zajac sie z mezem seksem, ew. uzyc prezerwatywy,
      jesli krwawienie Ci bardzo przeszkadza. smile



      PS wiesz, ze tabletki, ktore kiedys mogly byc swietnie dobrane, teraz moga Ci
      nie pasowac? jesli w ciagu tych trzech rozruchowych miesiecy nadal bedzie zle,
      to trzeba bedzie chyba zrobic badania i na ich podstawie wybrac inne pigulki.
        • klapoucha1 Re: stediril-a ja ciągle plamię... 27.01.08, 10:47
          Jako kobiety mamy tego pecha,że nasze ciała są nieustannymi placami
          boju i doświadczeń.Ty się zmieniasz,działanie hormonów pewnie
          również.Ja też po przerwach w braniu Yasmin miałam róźne objawy,ale
          to norma.Nie masz się czym martwić,a zawsze możesz się wybrać do
          lekarza.Ja ci zazdroszczę brania stedirilu-działał na mnie dobrze i
          był super tani.Niestety nie działał antyandrogennie,więc biorę
          Yasmin.Jest zabójczo drogi,ale dla mnie to zbawienie,jesli chodzi o
          skórę,włosy i libido.Kochaj się z mężem,to nie będziesz myśleć o
          drobiazgach,uszy do góry!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka