Dodaj do ulubionych

"Ucieczka przed śmiechem" Marka Sieprawskiego

IP: 62.148.204.* 21.01.04, 19:09
Daj mu Boze zdrowie
Obserwuj wątek
    • Gość: Jurek Re: "Ucieczka przed śmiechem" Marka Sieprawskiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.04, 17:00

A co ja nato? Temat bardzo na czasie (mniej na czacie), rozterki - choć po
      nocach mnie nie budzą - to przynajmniej jeszcze lekko dotyczą < tu w myśl
      myśli ' jak komuś smarujesz... to sobie choć schleb! > akcja wartka, ze
      saspensem, że od połowy trudno sie oderwać (bo człek ciekaw co też ten
      Sieprawski wymyśli); usmiać się - per definitio et titularum - nie można było,
      ale uczty słowne zaliczyłem, że wspomnę ostatnią 'bezlitosną einsteinowską
      względność', by nie naruszyć emaliowej etykiety zwięzłości;słodkie rumianowe
      klimaty, wdzieczna płaczliwość lewo-policzkowa, nie wiele seksu (wszak tego
      mamy na co dzień dość), gdzieś tam przemycone fekalia ( i tego ze 300 g
      dziennie bedzie). No i ta POEZJA - to tu to tam delikatnie - czesto byłech
      sakramencko urzeczony - zgrabniutka jak ... nogi Anity. Mercedes 220D mnie
      rozczulił, bo mój Jasiek takiego sobie właśnie na osiedlu upatrzył i ...chce
      kupic (choć z tym egzemplarzem, biorąc go jako miernik predkości zasypiania,
      cierpiałby na wiekuistą bezsenność). Bałem sie końcówki, ale dobrze, że nie
      zaglądałem na koniec wcześniej, jak to niektóre robio, bo ta klamerka na koniec
      Arturowych peregrynacji, przypadła mi do gustu.
      Marek Sieprawski nie jest pisarzem ani popularnym... (Gazeta)
      a ja czekam na więcej. Nie zajmując pikseli na monitorze mówie Ci ...PISZ

na koniec, dygresyjka, żarcik mi się słowny nasunął:
      Co to jest JOYSTICK?
      - To TIK na twarzy autora Ulissessa...
      pozdrawiam
      Jurek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka