Dodaj do ulubionych

targi książki w Warszawie 20-23 maja

08.05.04, 22:14
wybieracie się? ja będę na targach po raz pierwszy, więc nie za bardzo wiem,
jak ta impreza wygląda w praktyce, fajnie by było, jakby ci, którzy już
kiedyś byli, opowiedzieli o swoich doświadczeniach, będę wdzięczna

pax vobis
Obserwuj wątek
    • Gość: daria Re: targi książki w Warszawie 20-23 maja IP: *.matrixx.waw.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.04, 22:59
      stoiska wydawnictw na kilku piętrach pałacu kultury, autorzy podpisują książki,
      można zebrać mnóstwo ulotek, oczywiście kupić książki - podobno taniej niż w
      księgarniach, wiele nowości
      można kupić jednorazowy bilet wstępu lub obowiązujący bodajże przez wszystkie
      dni kiedy targi są dostępne dla zwiedzających
      bo najpierw tylko dla wydawców i ludzi z branży
      a i można się tu i ówdzie czegoś napić i zjeść ciacho - ale za opłatą
      • Gość: librero Re: a jak się mają targi warszawskie do krakowski IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.04, 23:56
        Jest tłoczno :)

Duże obniżki na stoiskach Noir Sur Blanc, Ossolineum i Muzy. Chyba też
        Czytelnika. Znak i WAB prawie wcale nie obnizaja cen (w ubieglych latach).
        Troche taniej w WL, PWN i American Bookstore (a moze to byla Akademia?).
        Ale i tak w 2003 kupiłam tyle, że ledwo doniosłam te siaty do domu :)

Więcej nie pamiętam. Generalnie trzeba mieć dużo cierpliwości, wygodne buty i
        niestety twarde łokcie (choć z drugiej strony wypada się cieszyć, że frekwencja
        dopisuje, prawda?).
      • agata_to_ja Re: targi książki w Warszawie 20-23 maja 09.05.04, 11:15
        Byłam na krakowskich w listopadzie ubiegłego roku. Z tego, co wiem (pracuję w
        branży wydawniczej) targi krakowskie są imprezą raczej towarzyską.
        Poza tym jest to impreza dużo mniejsza od targów Warszawskich, nie ma
        porównania. Warszawskie targi są targami międzynarodowymi, co ma oczywiście
        największe znaczenie dla wydawców, mniejsze może dla klientów. Ten fakt
        sprawia, że są imprezą obecną w kalendarzu światowych wydawców i agentów, co w
        przypadku targów krakowskich nie ma miejsca. Nie wiem, które źródła podają, że
        targi krakowskie poprawiają swoją pozycję względem warszawskich, ale wydaje mi
        się to niemożliwe po kilkakrotnej obecności na targach warszawskich i jednej
        wizycie w Krakowie.
        W tym roku gościem honorowym MTK będzie Rosja zajmująca po raz pierwszy cały
        parter, który zawsze był przeznaczony dla różnych wydawnictw i krajów. Teraz po
        książki Muzy, WAB, Świata Książki czy Znaku będziemy zasuwać na pierwsze piętro.
    • kinga_pe Re: targi książki w Warszawie 20-23 maja 10.05.04, 11:57
      Zapraszam na strone Gościa Honorowego tegorocznych Targów Książki w Warszawie -
      Rosji. Na stronie można znaleźć szczegółowy program imprezy, ciekawostki
      dotyczące targów oraz sylwetki zaproszonych twórców.

moscow-warsaw.com/pl/
      ----
      Biuro Prasowe
      Programu "Rosja - odkrycie na nowo"
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka