Dodaj do ulubionych

Gdzie kupujecie tanie książki?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 13:45
Obserwuj wątek
    • narewa Re: Gdzie kupujecie tanie książki? 28.01.06, 15:33
      kupuję przede wszystkim w Allegro..czasem za kilka złotych można kupić coś
      naprawdę fajnego,tylko trzeba trafic...Niedawno licytowałam pewną
      ksiazkę,niestety,cena doszła do 52 zł,nie wygrałam..A na drugi dzień ktoś
      wystawił to samo za 5 zł w opcji 'kup teraz'i oczywiście kupiłam...
      • nchyb allegro, antykwariaty, tanie książki... 28.01.06, 15:52
        Z tym, że tam taniej to głównie masówka, bo jak białe kruki, to zdecydowanie
        drożej...
        • kszynka Re: allegro, antykwariaty, tanie książki... 30.06.06, 08:02
          1. allegro
          2. czasem na bazrach/targowiskach można spotkać ciekawe pozycje
          :-)
          • Gość: hmmm Może nie uwierzycie, ale w Media Markt... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 18:55
            Ksiązki Heliona nawet do 20zł taniej niż na stronie heliona (oczywiście te najdroższe)
      • curiosum Re: Gdzie kupujecie tanie książki? 16.08.06, 23:25
        w internecie na www.tanieksiazki.com.pl
        albo w taniej książce
    • Gość: inka A gdzie jeszcze oprócz allegro? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 16:53
      • zaba_pelagia Re: A gdzie jeszcze oprócz allegro? 28.01.06, 16:54
        w tanich ksiazkach i na wyprzedazach w bibliotekach
        • Gość: eduss Re: A gdzie jeszcze oprócz allegro? IP: *.chello.pl 01.07.06, 07:03
          ja kupuje ksiazki na magoo.pl, bo tam mozna znalesc liczne promocje i wyprzedaze
      • zgaga01 Re: A gdzie jeszcze oprócz allegro? 28.01.06, 17:06
        W Warszawie punktow mnostwo: dwa na Koszykowej, budki na bazarkach, zwlaszcza
        pod DH Merkury na Zoliborzu (tam czasami calkiem fajne rzeczy mozna
        przyuwazyc), liczne antykwariaty, zwlaszcze te, ktore biora ksiazki, cale
        biblioteki bez selekcji. Fakt, niezle sie trzeba pozniej w tym nagrzebac, bo
        porzadku zadnego, ale czasem cos fajnego sie trafi.
        • Gość: wi Ale w mniejszych miastach tego nie ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 17:08
          a przez internet gdzie tanio można nabyć?
          • zaba_pelagia Re: Ale w mniejszych miastach tego nie ma 28.01.06, 17:17
            NA ALLEGRO!!!!
            • zgaga01 Re: Ale w mniejszych miastach tego nie ma 28.01.06, 17:30
              To wlasnie na Allegro. Wczesniej czy pozniej, to tam trafiaja rzeczy zarowno od
              osob prywatnych jak i firm roznych.
              Co do rzeczy antykwarycznych radze zajrzec na
              www.b-files.prv.pl
              strona z odnosnikami do roznych antykwariatow. Bardzo pomocna.
              • Gość: pipi no właśnie gdzie????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 19:55
              • budzianin Re: Ale w mniejszych miastach tego nie ma 06.02.06, 23:10
                zgaga01 napisała:

>
                > www.b-files.prv.pl
                > strona z odnosnikami do roznych antykwariatow. Bardzo pomocna.

Ale dawno nie aktualizowana
                lepiej wstukać "antykwariat" w google
                a jaghoda polecila ciekawa strone, bylem, polecam
                stara-ksiegarenka.republika.pl
        • Gość: Stara kniga Re: A gdzie jeszcze oprócz allegro? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 08:39
          No właśnie na Allegro , zwłaszcza w soboty i niedzielę .
          Podczas narodowego zajadania rosołów i kiełach z " gryla " , Allegro
          świeci pustkami , i można kupić wszystko za bezcen.
          Podaż gigantyczna , prawie zawsze ponad 140 - 150 tysięcy książek .
          Takiego wyboru nikt inny nie zaproponował.
          Nowości unikam jak ognia , owczy pęd i hurtowe zarabianie , ale wybitne
          pozycje , o niereklamowanych tytułach kupuję często za symboliczne złotówki.
          Nie wspomnę o literaturze polskiej lat 60 - 70 - 80 , ta jest prawie zawsze
          do kupienia za złotówkę.
    • Gość: dortu Re: Gdzie kupujecie tanie książki? IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 31.01.06, 20:42
      W antykwariacie oraz w sklepie "Ściśle tania książka", oba w podziemiach dworca
      PKP w Katowicach. Niestety zbyt daleko, żeby bywać tam regularnie, ale zawsze w
      ciągu roku uda mi się upolować kilka ciekawych pozycji w cenach poniżej 10 zł.
      • Gość: pipi A gdzieś w necie oprócz allegro bo tam drogo jedna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 20:49
        • dorcia_j Re: A gdzieś w necie oprócz allegro bo tam drogo 05.02.06, 17:06
          Ja kupuję na www.merlin.pl. Korzystam głównie z promocji, wyprzedaży i
          z "Okazji jakiej nie było".
          • jottka Re: A gdzieś w necie oprócz allegro bo tam drogo 05.02.06, 17:19
            ty jakoś dziwnie liczysz albo kupujesz w merlinie hurtem za set złotych:) zwykle
            nawet po obniżce tamże koszty przesyłki przedrażają te zabawe

natomiast allegro to szerokie pojęcie - jak chcesz tam kupować nowości, to nie
            licz na to, że będą o połowe tańsze (choć i to bywa), natomiast tak ogólnie to
            bardzo dobre źródełko i wieleż ciekawych rzeczy za przyzwoite pieniądze można
            tam trafić
            • Gość: bz Re: A gdzieś w necie oprócz allegro bo tam drogo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.06, 20:18
              Ja właśnie wyczaiłem na merlinie książki Agathy Christie po 8 zł :)
              • jottka no 05.02.06, 20:44
                to dość drogo, bo w tanich jatkach można je dostać między 5-7 zet:) a
                przypuszczam, że opłata pocztowa podniesie ostateczną cenę

a za to na allegro na ten przykład mamy christie za złotówke:)

www.allegro.pl/show_item.php?item=83716247

to popularne książki, więc wątpię, żeby cena w ciągu najbliższej godziny
                skoczyła w niebiosa, a obok są inne pozycje za 5 zet
              • luna49 Re: A gdzieś w necie oprócz allegro bo tam drogo 30.06.06, 12:14
                Dałam się nabrać na tą Christie. Niestety to fatalne wydanie, bardzo kiepsko
                tłumaczone. Myślałam,że merlin nie stosuje takich technik jak supermarkety np.
                Tesco.
            • eeela Re: A gdzieś w necie oprócz allegro bo tam drogo 06.02.06, 23:48
              > ty jakoś dziwnie liczysz albo kupujesz w merlinie hurtem za set złotych:) zwykl
              > e
              > nawet po obniżce tamże koszty przesyłki przedrażają te zabawe

Czasem bywaja promocje dostawa gratis :-)
              • ga.ba Re: A gdzieś w necie oprócz allegro bo tam drogo 30.06.06, 08:19
                Poza tym bywają upusty na płacenie kartą, z konta określonego banku... Jak się
                jest z Warszawy, to można zamówione książki odebrać w jednej z księgarni Merlina
                i odpadają rozważania o koszcie przesyłki jednego woluminu. Jak się marzy o
                nowości, która w zwykłych księgarniach kosztuje powiedzmy 110 zł, to 10 procent
                upustu stanowi dużą zachętę. A niestety nie wszystko jest dostępne na allegro i
                w sklepach z tanią książką...
            • agnick Re: A gdzieś w necie oprócz allegro bo tam drogo 30.06.06, 11:43
              Ja nie płacę za przesyłkę gdy zamawiam w Merlinie!
              i wcale nie musisz zamawiać ze set złotych.
              Tam pop prostu sumują Twoje zakupy i po kilku zakupach przesyłka jest gratis!
              • Gość: W105N4 w necie oprócz allegro IP: *.kompuart.pl 30.06.06, 12:02
                sprobujcie na 9sekund.pl

pozdro
                • Gość: W105N4 www.9sekund.pl IP: *.kompuart.pl 30.06.06, 12:08
            • Gość: 145 złotych Re: A gdzieś w necie oprócz allegro bo tam drogo IP: 80.50.255.* 30.06.06, 20:22
              Właśnie dziś otrzymałam przesyłkę z Merlina, a w niej 13 książek + płytka.
              Dostawa gratis.
          • omasta6 Re: A gdzieś w necie oprócz allegro bo tam drogo 30.06.06, 12:06
            Tylko tam są głównie książki do pociągu a takie to sobie czasem kupuję na dworcu
            śródmieście jak jadę do znajomych. Pozdrowienia dla Mateo!
    • wojtow Re: Gdzie kupujecie tanie książki? 05.02.06, 20:45
      w Allegro jest o wiele taniej niż w ksiegarniach
      • gudz666 Re: Gdzie kupujecie tanie książki? 07.02.06, 09:36
        Ja kupuję w Taniej Książce.W Krakowie mam swoje 2 ulubione w okolicach rynku.Tam kupuję duuużo tzw.klasyki potrzebnej mi na studia
    • jaghoda Re: Gdzie kupujecie tanie książki? 06.02.06, 20:43
      ja proponuję stara-ksiegarenka.republika.pl
    • sto100 Re: Gdzie kupujecie tanie książki? 06.02.06, 21:29
      w tanich książkach w Toruniu, na ul. Mostowej i Królowej Jadwigi
      • Gość: Moni Re: Gdzie kupujecie tanie książki? IP: 158.75.211.* 06.02.06, 23:30
        Ale w Toruniu na Mostowej nie ma już od ponad roku taniej książki,jest tylko na
        Nowym Rynku i Łaziennej.Na Nowym Rynku polecam,miła obsługa,zorientowana w
        temacie.
    • Gość: wewa Re: Gdzie kupujecie tanie książki? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.06, 11:17
      ja czasem szukam tu: ceneo.pl/Ksiazki
      • judytta Ściśle Tania Książka w Katowicach 29.06.06, 17:14

Sprawdziłam w internecie ale ten sklep Ściśle: "Tania Książka" posiada strony
        www.
        I mam takie pytanie do tych osób które często w nim bywają:

Czy gdzieś można sprawdzić czy znajduje się w nim dana książka?
        I od jakiej najniższej kwoty można w nim nabyć książki do czytania?

Pewnie pozostaje mi aby osobiscie tam pojechać ale chciałbym się zorientować.

• Gość: zANILK Re: Gdzie kupujecie tanie książki? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 17:17
      gdzie takowe dorwę.
      na wakacjach na różnych kramikach, w centrum taniej książki, w almie, tesco
      itp. (czasem się zdarzają perełki, więc warto kupić), księgaranich, gdy akurat
      jest promocja...
      sporo tego da się znaleźć.
      ostatnio też dodawane były i są do gazet-czemu nie skorzystać? ^.^
      • Gość: kpina Re: Gdzie kupujecie tanie książki? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 21:57
        Niedawno kupiłam na Allegro "Czyż nie dobija się koni" za złotówkę, w
        doskonałym stanie :)
    • fortuna2068 Re: Gdzie kupujecie tanie książki? 29.06.06, 23:48
      na ul. Św. Wojciecha <lol>
    • greghorius Na dworcu głównym w Krakowie 30.06.06, 06:25
      Za każdym razem jak jestem w Krakowie to wyjeżdżam cięższy o kilka książek :) Ot
      wczoraj dla przykładu za 2 ciekawe i niedostępne w sklepie perełki zapłaciłem 10
      złotych. A do tego sprzedawcy to prawdziwi biblofile i mole książkowe. Pogawędka
      z nimi to prawdziwa przyjemność.
    • Gość: hop Re: Gdzie kupujecie tanie książki? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 08:20
      Na www.e-podrecznik.pl
    • Gość: Adam Re: Gdzie kupujecie tanie książki? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 09:20
      Bardzo duży wybór i tanio.
      www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2714586
    • Gość: jacek Re: Gdzie kupujecie tanie książki? IP: 212.160.103.* 30.06.06, 10:01
      WE WROCŁAWIU ODKRYŁEM W BOCZNEJ ULICZCE TUŻ OBOK RYNKU (JAKIEŚ 30 M)TANIA DOBRĄ
      KSIĘGARNIĘ. NP. ZA KSIĄŻKĘ PASSENTA "CHOROBA DYPLOMATYCZNA" DAŁEM 19ZŁ A NA
      ALEGRO "CHCIELI" 35ZŁ.KSIAŻKI SA NOWE.
      • Gość: K-a Re: Gdzie kupujecie tanie książki? IP: *.e-wro.net.pl 30.06.06, 10:39
        Rynek mamy duży ,a i bocznych uliczek jest pełno.Czy możesz napisać dokładniej
        o jaka uliczkę chodzi?
    • Gość: Mała Mi Re: Gdzie kupujecie tanie książki? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 30.06.06, 10:08
      www.mc-kwadrat.oem.pl
    • Gość: złodziej Ja kradnę Emulem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 10:32
      Do czego się bezwstydnie przyznaję. W inernecie jest już bardzo dużo ksiązek z
      różnych dziedzin, także podręczników akademickich. Polecam programy typu P2P.
      Czytam je na ekranie laptopa albo palmtopa.
      • Gość: lemonna Lumpeksy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 11:19
        ciezko sie czyta na kompie!!

a ja ostatnio zrobam wielkie odkrycie!!!
        dla wielbicieli angielskich ksiazek polecam lumpeksy z ciuchami z anglii!!
        ksiazki za zlotowke, ktorych ikt i tak niekupuje, bo ldzie chodzacy do lumpow z
        reguly nie cza sie angielskiego jakos namietnie!!!
        sprawdzcie!!!
    • agnick Re: Gdzie kupujecie tanie książki? 30.06.06, 11:40
      www.merlin.pl
      taniej niz w ksiegarni, profesjonalne podejscie, sporo promocji
      • siodemka77 Re: Gdzie kupujecie tanie książki? 30.06.06, 11:58
        Ojojoj takie rzeczy to raczej w empik.com, powyżej 100 zeta, dostawa gratis,
        znacznie szersza oferta ,2 mln tytułów w tym obcojęzyczne, książki też dochodzą
        szybciej. A no i jak odbierasz w salonie to nie płacisz za przesyłkę.Raczej
        Empik.com, droga agnic.
    • kruszyna Re: Gdzie kupujecie tanie książki? 30.06.06, 11:47
      W W-wie jest super miejsce: Centrum Taniej Ksiazki na terenie hali Koszyki a
      jak czesto robicie zakupy to dostajecie rabat
    • Gość: Uczeń Wszystko o tym IP: *.eranet.pl 30.06.06, 12:41
      www.EdukacjawPolsce.pl
    • 3promile Re: Gdzie kupujecie tanie książki? 30.06.06, 13:02
      Najtaniej: DC++, SoulSeek, Gnutella, Gnutella2, eDonkey ;)))
      • rudy.kot Re: Gdzie kupujecie tanie książki? 30.06.06, 13:08
        O tu: www.antykwariat.waw.pl
        Duzy wybor i mila obsluga.
        • Gość: embart Re: Gdzie kupujecie tanie książki? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.06.06, 15:51
          a ja niedawno odkryłem że Empik podpisał umowę z Amazone.de i mozna tym sposobem
          zamawiać sobie xiążki i inne dobra (co prawda w języckach angl. lub niem.) ale
          np. "Cryptonomicon" Stephensona - (W Polsce biały kruk prawie - na Allegro >70
          pln) a w oryginale 21pln (nówka, j. angl., odbiór w salonie Empiku)
          • katikot Re: Gdzie kupujecie tanie książki? 30.06.06, 18:09
            w Kraku na niedzielnej giełdzie pod Halą.
          • emilll3 Re: Gdzie kupujecie tanie książki? 03.07.06, 11:17
            To chyba nie jest amazon.de tylko barnes and noble, główny konkurent amazona w
            Stanach. Ale rzeczywiście w empik.com jest teraz mnóstwo rzeczy w różnych
            językach, a koszt przesyłki jak za pocztę krajową - 7 zeta, nie 10$ jak w amazonie.
    • Gość: Lehoo Re: Gdzie kupujecie tanie książki? IP: *.globalconnect.pl 30.06.06, 20:31
      W antykwariacie na Mazowieckiej, Szczecin
      • Gość: gem Re: Gdzie kupujecie tanie książki? IP: *.crash.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.06, 21:37
        pamiętam, że znajoma kupowała gdzieś kiedyś na wagę... albo placila tylko za
        wstep na takie "targi" i mogla wyniesc ile udzwignie.. ale gdzie to bylo??? :/
        slyszal ktos o tym? gdzie mozna tak ksiazki kupować?
        • 3promile Re: Gdzie kupujecie tanie książki? 30.06.06, 22:47
          W Londynie na przykład
          • mamarcela Re: Gdzie kupujecie tanie książki? 01.07.06, 12:18
            Czasami Tanie Książki na Koszykach i jakis antykwariat na Żoliborzu (nazwy nie
            pomnę w tej chwili, chociaż znam miejsce) organizują takie akcje.
            Widziałam tez coś takiego w jakimś supermarkecie, ale oferta była
            supermarketowa bardziej.
            P;-)
    • pamela_courson Re: Gdzie kupujecie tanie książki? 30.06.06, 22:49
      antykwariat na łaziennej 17 w toruniu, fajny klimat i baaardzo duży wybór,
      bardzo tanio, polecam!
    • regndronning Re: Gdzie kupujecie tanie książki? 01.07.06, 11:03
      Ja kupuje w Merlinie. Mam darmowa przesylke i kuriera. Moi znajomi tez
      zamawiaja przeze mnie - dzieki czemu poziom sumy od ktorej darmowa przesylka
      jest udostepniona stale sie utrzymuje, a oni nie musza tez do tego doplacac.
      Poza tym ostatnio, z okazji mojego 2- lecia bycia tam dostalam jeszcze 10%
      rabatu ekstra. Wiec w sumie jest taniej, a jak sie uzbiera od czasu do czasu
      wiekszy zakup to sporo mozna zaoszczedzic. Poza tym tania ksiazka - w Poznaniu
      na rynku w Arsenale, na Sw Marcinie w podworku i na Polwiejskiej. Niestety w
      Trojmiescie nie ma zbyt wielu takich punktow. Oczywiscie do tego dochodzi
      Allegro (ale nowe ksiazki nie, bo w przesylka wychodzi czasami o wiele drozej
      niz w ksiegarni czy jak w rzeczonym juz Merlinie) tylko starocia - ale tez
      trzeba kalkulowac, zeby nie przeplacic kiedy doliczy sie przesylke. Plus
      antykwariaty.
    • Gość: remek Re: Gdzie kupujecie tanie książki? IP: *.aster.pl 01.07.06, 14:13
      www.podaj.net
    • monia145 W Warszawie to ... 01.07.06, 18:03
      Na Koszykowej są dwie hale, gdzie można dostac ciekawe i naprawde tanie
      ksiązki. Niedawno kupiłam " Amerykańska sielankę" P.Rotha za 15 zł, tę sama
      ksiązkę, z tego samego wydawnictwa w Trafficu widziałam za 45 zł. Scięło mnie
      normalnie!
      • danab71 Re: W Warszawie to ... 01.07.06, 18:11
        Zdecydowanie polecam Allegro - można kupić wszystko a ceny są niższe niż w
        księgarnich ( gdziekolwiek by te księgarnie nie były ) - zawsze też można
        "dogadać" się co do ceny książki ze Sprzedającym - bywa tak, że czekam do końca
        aukcji, jeżeli książka nie znalazła nabywcy, wówczas negocjuję - najczęściej się
        udaje ! Właśnie na Allegro udaje mi się kupić książki na interesujący mnie
        temat, których normalnie nie dostanę w żadnej księgarni ( nawet na zmówienie ) -
        szukam na aukcjach, szperam i udaje się.
        Kupowałam na Merlinie, kupowałam też na Vividzie, w księgarniach w moim mieście
        i wielu innych - ale teraz, kiedy widzę ceny na Allegro - już tam nie kupuję.
        Owszem, oglądam książkę w księgarni, potem szukam jej na aukcji - zawsze znajduję.
        Dla mnie Allegro jest swoistą "kopalnią".
        • Gość: bibi Re: W Warszawie to ... IP: *.gwardii.osi.pl 01.07.06, 18:37
          na allegro przy tej ilości ksiązek (tam cąły czas wystawionych jest ok. 150
          tys!!!! ksiązek) zawsze można znaleźć mnóstwo ciekawych rzeczy i to do 5 zł.

Np: www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2178777
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka