Dodaj do ulubionych

Focza dama (The seal Wife) - Kathryn Harriosn

IP: 195.216.116.* 24.09.03, 09:06
Właśnie jestem w połowie tej wspaniałej opowieści i ciekawi mnie czy ktoś z
Was już to przeczytał. Pamiętam że przy okazji innych wątków pojawiał się
temat twórczości K. Harrison i lubiliście Pocałunek, Obnażoną czy Krzesło do
krępowania. A jak z jej najnowszą powieścią? Zawiodła Was, zachwyciła? Czekam
na komentarze.
Pozdrawiam!:)
Obserwuj wątek
    • agridulce Re: Focza dama (The seal Wife) - Kathryn Harriosn 24.09.03, 12:20
      Czytałam tylko "Tysiąc drzewek pomarańczowych". Bardzo mi się podobała ta
      książka, do tego stopnia, że pożyczałam ją na prawo i lewo. Pobiłam wtedy
      rekord braku taktu, bo pożyczyłam ją również znajomej leżącej na patologii
      ciąży. Sama jeszcze nie miałam dzieci, więc wątek macierzyństwa odebrałam z
      pewnym dystansem.
      Pozdrawiam
      • Gość: monika_kot Re: Focza dama (The seal Wife) - Kathryn Harriosn IP: 195.216.116.* 24.09.03, 12:40
        Witaj ponownie!!!
        Miło spotkać Cie również na tym wątku. Skoro Tulipanową gorączką skutecznie Cię
        zainteresowałam nie muszę chyba pisac wiele, aby przekonać Cię i do innych
        powieści K. Harrison. Jak będziesz w ksiegarni spojrzyj i do nich. Naprawdę
        warto. Szczególnie polecałabym Obnażoną. Ale tak naprawdę to wszystko co
        napisała. Dla mnie ejst wspaniałą wspólczesna pisarka która doskonale potrafi
        pisać o sprawach i codziennych i trudnych. Pozdrawiam serdecznie!
        • Gość: szpilka Re: Focza dama (The seal Wife) - Kathryn Harriosn IP: *.kv.net.pl 24.09.03, 16:29
          Moniko :))

Jak zwykle tutaj i jak zwykle serdeczna :))

Nie bede sie powtarzac. Powiem tylko,ze w swoim kajeciku juz od dawna mam
          zanotowany ten tytul jako kolejna "pozycja" do przeczytania,gdyż pierwszą
          recenzje znalazłam juz pare miesiecy temu w katalogu nowosci Rebisu,który
          akurat wpadł mi szczesliwym trafem w rece!! Od tej pory czekam na nią..jednak
          bedzie to moja pierwsza ksiazka tej autorki..Ale..skoro warto..:) Na pewno!!

Pozdrawiam radośnie
          • Gość: monika_kot Re: Focza dama (The seal Wife) - Kathryn Harriosn IP: 195.216.116.* 25.09.03, 11:33
            Witaj!:))))
            To ciekawe że zaczniesz swoją przygodę z K. Harrison od Foczej damy. Ksiązkę
            prawie skończyłam - nie jest typowa dla niej a jednoczesnie ma w sobie to cos
            co przyciąga mnie do jej pisarstwa. Licze na to że się nie zawiedziesz i nie
            zniechęcisz do niej. W powieściach współczesnych jest równiez wspaniała. Widzę
            że każdy z nas (tj. Forumowiczów) ma takie swoje kajeciki do których wpisuje
            tytuły i autorów jacy go zainteresują wpo prześledzeniu toczących się tu rozmów.
            Pozdrawiam!
            • Gość: monika_kot Re: Focza dama (The seal Wife) - Kathryn Harriosn IP: 195.216.116.* 26.09.03, 10:08
              Wczoraj skończyłam czytać. Cudowna. Choć wcześniej pisałam że nie jest za
              bardzo typowa dla Harrison, to po ukończeniu mam wrażenie - że mimo czasów w
              jakich się rozgrywa (Alaska, pocz. XX w.) - że jest. Cała końcówka jest bardzo
              ciekawa. Miejsce i czasy przedstawione perfekcyjnie, klimat i historia
              niezwykłej miłości jak zwykle u KH bardzo intrygujaca i niecodzienna. Właściwie
              nic więcej nie mogę napisać bo powieśc jest niewielka objętościowo i łatwo
              zdradzić przebieg akcji. Ale nie chodzi samą akcje ale styl w jakimjest
              napisana ta ksiązka. Jak zwykle jestem pod wrażeniem warszatu tej pisarki i już
              czekam na kolejne jej dokonania. Cały czas nurtował mnie tytuł ale po
              przeczytaniu wydaje się bardzo przemyślany i odpowiedni. Polecam tym którzy juz
              czytali coś KH jak i nowicjuszom. Jedni i drudzy nie powinni być zawiedzeni.
              Pozdrawiam!:)))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka