Dodaj do ulubionych

Propozycja seksu grupowego

14.07.10, 10:20
witajcie ponownie,
Kiedyś założyłem tu wątek pt. Jak zlikwidować ochotę na seks u faceta?
Nie miałem nadziei, że może się poprawić.
Ale się poprawiło. I chyba idzie za daleko.
Może to moja wina, to ja zacząłem Nas nakręcać.
Ale od jakiegoś czasu rozmawiamy o seksie z innymi osobami.
Nie na zasadzie zdrady, tylko na zasadzie wspólnego doświadczenia.
I dzisiaj chyba określiliśmy się.
Żona powiedziałą, że jeżeli miałaby jutro umrzeć to dzisiaj zrobiłaby to?

Jako, że nie mamy doświadczenia w seksie grupowym mam pytanie
Jak to jest? Czy można to traktować jako zabawę dorosłych?
Gdzie szukać innych? Wśród znajomych, wśród obcych?
Wszelkie rady mile widzizne
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • proto Re: Propozycja seksu grupowego 14.07.10, 10:41
      I jeszcze jedno, z chęcią chciałbym poznać zdanie osób, które tego typu zabaw
      spróbowały. A najchętniej po prostu pogadać.
      Jak pisałem wcześniej, jesteśmy nakręceni na ten temat ale
      zanim cokolwiek zrobimy chcemy dokładnie znać za i przeciw.

• i-sztar Re: Propozycja seksu grupowego 14.07.10, 11:15
        ja odradzam ma koleżankę ,która ze swoim mężem umawiali sie na
        taki sex .na poczatku było fajnie emocje a po jakims czasie mąż
        jej to wygaduje i to przy dzieciach . są nieszczeliwi ze sobą
        sexu zero .acha i moja koleżanka zaraziła sie jakimis bakteriami i
        miała takie upławy mimo że na poczatku była prezerwatywa a potem
        juz nie .zastanawialiście sie co bęzie jak już nawet was ten
        sex grupowy nie bęzie kręcić? a jak zauważysz że np twoja żona
        lepeij przeżywa sex z innym? myśłisz że sobie z tym poradzisz?
        albo żona . ja odradzam sex grupowy jest exscytujący wiadomo ale
        to nie doprowadzi do hapy endu .
      • potwor_z_piccadilly Re: Propozycja seksu grupowego 14.07.10, 11:17
        1. Wizyta na plazy N. Tam otrzaskacie sie z nagoscia i sprawdzicie w jakim
        stopniu jestescie o siebie zazdrosni.
        2. Nigdy z bliskimi znajomymi (kumple z pracy, rodzina, sasiedztwo). Tylko z
        osobami z ktorymi procz tajemnicy nic Was nie laczy.
        3. Konieczne jest ustalenie granic swawoli i twarde trzymanie sie umowy.
        Margines byc musi (sa tacy ktorzy ustalaja by orgazmy osiagac tylko ze swoimi
        partnerami).
        4. Na poczatek bardzo delikatne, bez wymiany. Co dalej sami ustalicie.
        5. Pamietajcie tez by zachowania orgiastyczne nie wziely gory nad ukladem 1+1.
        Moze sie zdarzyc ze po czasie ktoremus z Was satysfakcje seksualne moga
        przyniesc tylko orgie.
        6. Uwazajcie na kamerki.
    • gomory Re: Propozycja seksu grupowego 14.07.10, 11:16
      > Czy można to traktować jako zabawę dorosłych? > Gdzie szukać
      innych? Wśród znajomych, wśród obcych?

Jak bedziesz pozniej patrzyl znajomym w oczy jesli sie okaze, ze Ci
      w trakcie nie staje albo zazdrosc cie zabija? Z obcymi moze byc
      latwiej zerwac ewentualne kontakty gdyby zaszla taka koniecznosc.
      Poza tym chyba lepiej poszerzac krag znajomych i poznawac nowe osoby
      skoro ma to byc cos nowego :).
      Swingersi to raczej chca sie bzykac niz gawedzic. Sisi dala namiar
      strony z czatem, tam sobie pogadaj moze cos ci sie rozjasni (miej
      oczywiscie na uwadze, ze net jest pelen niepowaznych swirow).
      Mozesz wejsc na zbiornik.pl i rozejrzec sie za kims odpowiednim dla
      was w okolicy. No i lukaj w ten watek, bo niedlugo pewnie zjawi sie
      nick ktory bedzie chetnie wszystko objasnial, a nawet wprowadzi w
      tajniki kolorow podwiazek ;).
    • ditchdoc Re: Propozycja seksu grupowego 14.07.10, 11:25
      nie oceniam bo to nie moja sprawa ale nie moge tego zrozumiec. Mialbym patrzec
      jak inny koles rucha moja zone? Jeszcze sie tym podniecac...

...
      to jakies powazne zboczenie

poza tym to nigdy ze znajomymi, obcy tylko i wylacznie, najlepiej z innego
      miasta. No i tutaj pojawia sie problem chocby chorob i papierow na nie.

Taka sodoma na szczescie nie dla mnie, jakby partnerka cos takiego sugerowala to
      bylby to jasny znak konca.

Niemniej trzyam kciuki. Tylko bądz pewien ze tego chcesz. Zona widac nie ma z
      tym problemu.
      • potwor_z_piccadilly Re: Propozycja seksu grupowego 14.07.10, 11:43
        Ze swej strony podzielam poglad lecz jesli chca to podpowiadam by nie narobili
        glupot. Zona nie ma problemow bo ja podbajtowal. Niejednemu oczy wyszly z orbit
        gdy zobaczyl na co stac ich skromne, kierujace sie "zasadami" misiaczki. Erotyka
        to delikatny instrument. Mozna ladnie zagrac, ale tez i porwac struny gdy sie
        wirtuoz zapomni.
      • nielubienaszejklasy Re: Propozycja seksu grupowego 14.07.10, 11:47
        Zaczynać od seksu grupowego? Od razu na głęboką wodę? A na drugi dzień będziecie
        mieć kaca moralnego! Powariowali?!

Na początek proponuję coś takiego :
        ustalcie najpierw między sobą, jaką osobę trzecią chcielibyście w łóżku.
        Przyjmijmy, że wybraliście kobietę.
        Pomijam na razie wszystko, skupmy się na sednie sprawy czyli na trójkącie.
        Polecam spotkanie się z kobietą wpierw i rozmowę a potem.....
        I niech to będzie tak, że oboje poznajecie ciało tej kobiety i ją
        wykorzystujecie, ale tak, że i ona ma przyjemność ( tzn. też jest pieszczona
        przez was). I robicie to jednocześnie, delektując się nowym ciałem.
        Np. na zmianę całujecie się z nią potem np. ona Ci obciąga a jednocześnie Twoja
        żona jej liże.... Taki przykład.
        To będzie najbezpieczniejsze, zaczynanie drobnymi kroczkami, bo od razu seks
        grupowy może was od siebie oddalić..Jeśli już znajdziecie taką chętną, to
        uważajcie, bo jajcarzy nie brakuje. Nastawicie się, a ktoś nie przyjdzie. Może
        być tak wiele razy, nie zniechęcajcie się. Jeśli się boicie chorób, unikajcie
        śluzów i wydzielin z narządów płciowych. Jest to łatwiejsze w przypadku faceta,
        bo może wystrzelić gdziekolwiek....
      • kutuzow Nie oceniam ...dobre sobie 14.07.10, 12:37
        ditchdoc napisał:

"nie oceniam ....
        .... to jakies powazne zboczenie"

"Taka sodoma ..."
        - fajnie jest znać znaczenie słów których się używa

Zerknij choćby na popularne źródło -czyli Wikipedie:
        "Sodomia to w języku polskim termin określający zoofilię[1]. W
        języku angielskim (a zwłaszcza w USA) nadal spotykane jest użycie
        słowa sodomy w odniesieniu do stosunku analnego między osobami tej
        samej lub przeciwnej płci"
        pl.wikipedia.org/wiki/Sodomia
        • kutuzow Re: Nie oceniam ...dobre sobie 14.07.10, 12:42
          Może za daleko pojechałem z interpretacją Twego słowa "Sodoma".

Pozostając przy podstawowym znaczeniu tego słowa -czyli "siedlisko
          rozpusty" -też cięzko nawet przy tym łagodniejszym znaczeniu
          powiedzieć o tym iż nie oceniasz tego zachowania.

• ditchdoc Re: Nie oceniam ...dobre sobie 14.07.10, 12:54
            nie oceniam autora, jego zony i tego co chca robic. Nic mi do tego co ludzie
            robia w swoich sypialniach.

Natomiast samą potrzebe takich uciech, patrzenie jak inny mezczyzna rucha moja
            zone/partnerke uwaznam za conjamniej dziwne. Dla "normalnego" mezczyzny taka
            sytuacja jest nie do zniesienia. Potem mialbym ochoczo zapchac w sos po tamtym?

x)
            kaman
            • sisi_kecz Re: Nie oceniam ...dobre sobie 14.07.10, 13:03

nie oceniam autora, jego zony i tego co chca robic.'
              (...)Natomiast samą potrzebe takich uciech (...) uwaznam za
              conjamniej dziwne. Dla "normalnego" mezczyzny taka
              > sytuacja jest nie do zniesienia. '

pisałam już, że jest to osobnik zakłócający zasady społecznego
              wspłżycia na forum.
              On nawet nie jest inteligentny ! ;(

widocznie moderacja widzi potrzebę posiadania takiego "diplodoca".
              • izabella9.0 Re: Nie oceniam ...dobre sobie 14.07.10, 13:53
                sory bo nie rozumiem , jak on zakłóca zasady współżycia na forum ?

- tym ze wyraża swoje zdanie donośnie tego typu zachowań seksualnych
                ,praktyk seksualnych ( zwał jak zwał )?

- czy tym ze jego jego podejście to tego typu zachowań nie jest
                pozytywne ?
                • sisi_kecz Re: Nie oceniam ...dobre sobie 14.07.10, 14:39
                  Może Ci sie wyjaśni na takim klasycznym przykładzie, napiszę:

Zydzi to podludzie, nie rozumiem jak takie coś może chodzić po
                  swiecie!
                  -wyraziłam swoje zdanie odnosnie pewnej grupy etnicznej, narodu,
                  rasy (jak zwał, tak zwał)
                  -moje podejście do Żydów nie jest pozytywne.

Czyli, ok?
                  Nie, bo trzeba dodać, że oprócz tego głoszenie takich poglądów:
                  obraża oraz zakłóca zasady współżycia społecznego.

Zasadą jest zachowywanie takich poglądów dla siebie, gdyż w życiu
                  publicznym stosunki miedzyludzkie winny charakteryzować sie:
                  równouprawnieniem (równorzędność, brak podległości jednej ze stron),
                  autonomią (wolność kształtowana bez ograniczeń do miejsca w którym
                  zakłóca to wolność drugiej strony) i sądową ochroną interesów.
                  Przekładając na realia forum pisanie, że ludzie uprawiający seks
                  grupowy są nienormalni to napietnowanie i stygmatyzacja kogoś za
                  jego preferencje. Zaś moderacja zastepuje tu ochronę prawną
                  mniejszości swingersów.

Pewnie ja przesadzam, to tylko znieważenie słowne, ale innego na tym
                  forum być nie może.

pozdro!!!
                  • izabella9.0 Re: Nie oceniam ...dobre sobie 14.07.10, 15:36
                    Zadałam proste pytanie na które wystarczyłaby jednozdaniowa odpowiedz
                    uzasadniająca twoje twierdzenie.

To może inaczej w jaki sposób obraża oraz zakłóca zasady współżycia
                    społecznego? I jakie zasady zakłóca, konkretnie ? Gdzie on zakłóca
                    równouprawnienie ? autonomię itd? w którym miejscu?

Czy wyrażania swojej opinii jest naruszaniem zasad współżycia
                    społecznego, nie pochwalanie czegoś jest naruszaniem zasad..??????

Sory ale dla mnie jakaś magia. Bo z tego by wynikało każdy kto ma
                    inne zdanie na dany temat , każdy który czegoś nie popiera , każdy
                    kto nie jest zwolennikiem czegoś naruszałby zasady współżycia
                    społecznego.

dlaczego poglądy ma się zachowywać dla siebie ? I co to znaczy Takie
                    poglądy ? Takie to znaczy jakie?

On nie napisał ze ludzie uprawiający seks grupowy są nienormalni
                    tylko ze dla niego to zboczenie i ze jest to dla niego dziwne .
                    Za bardzo wzięłaś to sobie do siebie , ubodło Cie to i tyle. Ale
                    prawda jest taka ze on ma prawo tak uważać i nie narusza tym żadnych
                    zasad współżycia. Jak na moje oko to nawet nie jest znieważenie a
                    wyrażenie swojego zdania na temat seksualnych zachowań. Wniosek z
                    tego taki ze to co ty robisz i uważasz za normalne nie oznacza ze
                    wszyscy musza odbierać tak samo - może się to nie podobać ,można
                    tego nie pochwalać, można to nazwać zboczeniem , czymś nienormalnym ,
                    dziwnym grunt żeby cię nie prześladowali , wyzywali...za to co
                    robisz.

przesadzasz innymi słowy

• sisi_kecz Re: Nie oceniam ...dobre sobie 14.07.10, 15:59
                      Izabella,
                      czy koniecznie chcesz walczyć własna piersią, o to aby ditchdoc
                      mógł wulgarnie obrażać ludzi, którzy sa od niego inni?
                      Napisał o sodomii i że to nie jest normalne.
                      Jak sądzisz, czy mogłoby być wieksze prześladowanie w warunkach
                      forum?
                      Używał opisów, które miały zobrazować, że seks grupowy to odrażające
                      zachowanie, które dla "normalnego " człowieka jest nie do przyjęcia.

Pytam jeszcze raz: czy jak napiszę, że murzyni to bezrozumne małpy i
                      szkoda iz zniesiono niewolnictwo- to oznaka nieskrępowanego
                      głoszenia niegroźnych opinii?
                      Jak czarnoskóra osoba poczuje sie urazona, oraz uzna ze na tym forum
                      mozna ją obrażać bez żadnego odzewu administratorów, to będzie jej
                      problem i niech nie przesadza?
                      Ty mi napisz, w ktorym miejscu nazywanie osoby czarnoskórej małpą,
                      zakłóca jej równouprawnienie i autonomię? Mogłaby to olać, prawda?
                      dać sie sponiewierać takimi słowami, bo przecież to tylko słowa.
                      Fakt, na forum bejsballa nie uzyjesz.

Albo sie zna i czuje zasady demokracji i tolerancji, albo nie.
                      A jak ich ktos nie czuje, to wkracza moderacja, a przynajmniej
                      powinna.

To jest forum o seksie i tak samo swobodnie i bez narażania sie na
                      dyskryminację powinna móc tu pisać osoba homo, hetero, bi seksualna,
                      a także miłosnicy swingu, pissu i vomitu.
                      Oczywiscie :IMHO.
                      Jesli nie, to powinien sie pojawić dopisek w nagłówku: forum dla
                      hetero, uprawiających seks po bożemu i po problemie.

Sory ale dla mnie jakaś magia. Bo z tego by wynikało każdy kto ma
                      > inne zdanie na dany temat , każdy który czegoś nie popiera , każdy
                      > kto nie jest zwolennikiem czegoś naruszałby zasady współżycia
                      > społecznego. '
                      nie, to błędne wnioskowanie.
                      zajrzyj to konstytucji RP.

P.S. mylisz sie sądząc, że bronię własnego tyłka, ale rozumiem, że w
                      Twoich oczach tylko to tłumaczy moj protest;)

duze pozdro!!!

"Mąż działa mi bez przerwy,
                      raz na zmysły , raz na nerwy"
                      Sztaudynger
                      • izabella9.0 Re: Nie oceniam ...dobre sobie 14.07.10, 17:20
                        "czy koniecznie chcesz walczyć własna piersią, o to aby ditchdoc
                        > mógł wulgarnie obrażać ludzi, którzy sa od niego inni?"

1. Ja nie walczę bo jestem zmęczona, moje piersi też ;p

2. Absolutnie nie uważam, żeby ta osoba była wulgarna czy kogokolwiek
                        obraziła. Wyraził swój pogląd /swoje zdanie na temat danego zjawiska
                        i tyle. Nikogo nie zwyzywał, nie wyśmiał, nie prześladuje postami w
                        stylu < lecz się > itd itd

3. Osoba o której rozmawiamy ograniczyła się do oceny zjawiska, nie
                        ludzi wiec tym bardziej nie uważam, żeby pojawił się tu jakikolwiek
                        motyw znieważenia. A nawet gdyby ocenił ludzi TO robiących ( dziwni ,
                        nienormalni ) - też nie było by to żadnym znieważeniem. Mówi o tym
                        wg mnie definicja słowa : Normalność - najczęściej spotykany,
                        typowy..toczący się według ustalonych, znanych praw i zwyczajów.

4."Używał opisów, które miały zobrazować, że seks grupowy to
                        odrażające zachowanie, które dla "normalnego " człowieka jest nie do
                        przyjęcia."

Seks grupowy dla wielu jest odrażającym zachowaniem i jest nie do
                        przyjęcia. Mają prawo tak uważać.
                        Dla mnie nie jest odrażający, ale nie jestem jego zwolenniczką. Jest
                        on dla mnie nie do przyjęcia. Taki związek budzi we mnie mieszane
                        uczucia, żeby nie powiedzieć negatywne. Ale mam to gdzieś co inni
                        robią...grunt, żeby z daleka ode mnie.
                        Odrażające i niesmaczne jest dla mnie np : namiętne całowanie się na
                        ulicy.
                        To jest moje poglądy, to jest moje zdanie, to są moje odczucia...
                        nikomu ich nie narzucam, nikogo z tego powodu nie obrażam i nie
                        szykanuje.

5."Pytam jeszcze raz: czy jak napiszę, że murzyni to bezrozumne małpy
                        i szkoda iz zniesiono niewolnictwo- to oznaka nieskrępowanego
                        głoszenia niegroźnych opinii?

a) uważam, że jest absolutnie nieadekwatne porównanie.

b) "bezrozumna małpa" to jest wyzwisko, "epitet" nie mający pokrycia
                        w rzeczywistości i to jest już znieważenie. Osoba, która wg Ciebie
                        obraziła osoby uprawiające grupowy seks nie użyła żadnego epitetu
                        ani wyzwiska a jedynie przymiotniki ( nienormalny, dziwny, zboczony -
                        zaspokajanie popędu płciowego w sposób odbiegający od normy - normą
                        nie jest seks grupowy..jeszcze ) a to nie jest to samo. Wiem, że byś
                        chciała żeby było, ale nie jest.

6) To jest forum o seksie i tak samo swobodnie i bez narażania sie na
                        dyskryminację powinna móc tu pisać osoba homo, hetero, bi seksualna,
                        a także miłosnicy swingu, pissu i vomitu.

a) Nikt nie broni tutaj żadnej z ww grup pisać.

b) Dlatego, że jest to forum o seksie można tutaj pisać również o
                        tym, że coś jest dla nas dziwne, czy nie do przyjęcia. Innymi słowy
                        osoba X ma prawo wyrazić swój pogląd/swoje zdanie, na temat każdego
                        rodzaju seksu, każdego rodzaju zachowań seksualnych (itd itd ) I to
                        zdanie nie musi być pochlebne, wręcz przeciwnie może być negatywne.

c) każda osoba pisząca na forum, musi się liczyć z tym, że jej
                        upodobania nie będą przedmiotem zachwytu osób trzecich. Każda osoba
                        (...) musi się liczyć z tym, że jej upodobania mogą wzbudzić czyjeś
                        zdziwienie, czy też skłonią do wyrażenia swoich poglądów, które mówią
                        że cos tam jest wg nich nienormalne.

7. Ja nie napisałam, że czujesz się urażona, dotknięta dlatego, że
                        uprawiasz grupowy seks - dopowiadasz sobie. :)
                        Nie zmiania to faktu, że wg mnie z jakiegoś powodu czujesz się
                        urażona czy dotknięta. A to skutkuje tym, że przesadzasz i póki co
                        "zabraniasz" pisać o tym, że coś komuś się nie podoba próbując
                        wepchnąć to w kategorie znieważenia.

• sisi_kecz Re: Nie oceniam ...dobre sobie 14.07.10, 19:01
                            Ty produkujesz mnóstwo smietnikowych postow, bez zadnej zachęty,
                            więc nie zazdrość, że ktoś wchodzi ze mna w polemikę :))

ale na moje oko, oceniasz po sobie, bo trollujesz w tym temacie od
                            początku (wejscie i wpis kontrowersyjnej oceny, tylko dla wywołania
                            dyskusji i kłótni).
                            zresztą ja sie nie znam. Tylko 2 lata moderuję na forum, gdzie jest
                            ponad 5 tysięcy zarejestrowanych członków. Może jesteś kulturalnym
                            użytkownikiem, który nikogo nie obraża, a juz tym bardziej nie jest
                            wulgarny?... pozyjom uwidiom, jak mawiaja bracia Rosjanie.

"Mąż działa mi bez przerwy,
                            raz na zmysły , raz na nerwy"
                            Sztaudynger
                            • ditchdoc Re: Nie oceniam ...dobre sobie 14.07.10, 22:46
                              sisi_kecz napisała:

> Tylko 2 lata moderuję na forum, gdzie jest
                              > ponad 5 tysięcy zarejestrowanych członków.

gratulacje :)

"W seksuologii znajdziesz pojęcie 'Rogacza' to facet którego kręci
                              dzielenie się własną żoną z innymi facetami i czerpanie z tego
                              satysfakcję seksualną. Taka odmiana masochizmu." za mooncloth

zrodla nie chce mi sie szukac ale to jest zboczenie, nikogo nie obrazilem, niech
                              sobie robia co chca o ile nie krzywdza bezbronnych, to bardzo proste ale widac
                              nie dla ciebie. Odbij panienko bo doszukujesz sie n-tego dna tam gdzie go nie
                              ma. To jest az tak proste.

co do opinii i ich orzekania czy zatrzymywania dla siebie, bede pisal co bede
                              chcial i kiedy bede chcial, trollowanie widzisz tylko ty. Nie chce nikogo
                              obrazac ot tak ale nie strace snu jak jakis gej zaleje sie lzami na hasło
                              "pedał" czy swingowiec na "zboczeniec". Tylko ze oni maja na to wyjebane. Dziwne
                              ze ty nie, matko europejko z rozowa flaga w reku.

Jestem hetero, lubie kobiety, jak ktos ma na ten temat cos do powiedzenia to
                              prosze bardzo, wszelkie opinie mile widziane :)

ps: jak jestes modem jakiegos forum to wiesz ze za off-top jest z reguly banik,
                              tzn powinnas wiedziec...
                        • sisi_kecz Re: Nie oceniam ...dobre sobie 14.07.10, 19:43
                          Zmęczona, ale dyskutujesz? ok:)

Trudno mi teraz polemizować z Twoim zdaniem, ze:
                          "osoba ta ograniczyła sie tylko do oceny zjawiska", lub że nie była
                          wulgarna, nie wysmiała i nic złego w ogóle nie robi, bo nie pisze:
                          lecz się.
                          Zjawiskiem jest: seks grupowy- ocena cyt.: "to jest poważne
                          zboczenie", nie wiem jak Ty rozumujesz, że mozna ocenić sam seks
                          grupowy w oderwaniu od osób go uprawiających.
                          Ja nie widziałam nigdy seksu grupowego bez uczestników (co najmniej
                          trzech ;-)

I w tę samą mańkę, jęsli uwazasz, że opisy: o gościu, ktory coś
                          wkłada w sos po tamtym, nie są wulgarne, to ok. Nazwijmy to
                          turpizmem, drastycznym ale realistycznym postawieniem sprawy lub
                          zwyczajną "kawą na ławę".
                          Nie zauważam nikogo, kto by tak dosadnie sie wypowiadał,np. Ty i
                          potwór, potrafiliscie opisać swoje votum separatum wobec swingu w
                          nieco inny sposób.

Nie będę też upierać sie, czy okreslenie cyt.: "normalny " facet by
                          tego nie zniósł (kiedy inny "rucha"- kwiecisty styl ditchdoc'a- mu
                          pannę), jest czy nie jest, pejoratywną opinią na temat faceta, ktory
                          to znosi.
                          Kwestia interpretacji, powiedzmy.

Co do punktu 5. tu tez nie wyznaczymy matematycznego algorytmu, jaki
                          przykład jest adekwatny.
                          Pozwolę sobie tylko na zdziwienie, że nazywanie swingersów poważnymi
                          zboczeńcami jest dla Ciebie:wyrażaniem swojego poglądu, a nazywanie
                          czarnoskórego , małpą to już wyzwisko. Twój relatywizm, Twoja sprawa.

Ja sie bardzo cieszę, że zgadzasz sie na to by nie bronic tu pisać
                          żadnej grupie seksualnej. Ja tylko zauważam, ze mniejszosci nie będą
                          pisać, jesli będzie ich sie nazywało nienormalnymi i zboczeńcami i
                          nie będzie na to reakcji, albo będzie taka jak Twoja- że to tylko
                          czyjaś opinia.
                          Wiesz, nawet jesli nikt oficjalnie nie broni, ale wytwarza sie
                          nieprzychylna atmosfera, spowodowana tym że wiszą wulgarne
                          komentarze, to to miejsce nie będzie sprzyjać tolerancyjnym wymianom
                          opinii.
                          Można pozwolić na wolną amerykankę, ale efekty są opłakane na
                          dłuższą metę.

7. Ja nie napisałam, że czujesz się urażona, dotknięta dlatego, że
                          > uprawiasz grupowy seks - dopowiadasz sobie. :)'
                          napisałaś: "Za bardzo wzięłaś to sobie do siebie , ubodło Cie to i
                          tyle."- zabrzmiało to dwuznacznie, dlatego w odpowiedzi zaznaczyłam,
                          że:
                          JEŚLI sądzisz, że bronie własnego tyłka, to..."
                          nic sobie nie dopowiedziałam, tylko jednoznacznie określiłam swój
                          stopień zaangazowania- nie jest osobisty w sensie swingowania;)

Na koniec (chociaż liczę na odpowiedź w wyczerpujących punktach,
                          pomimo Twojego zmęczenia;), chciałabym przy okazji tej dyskusji
                          zaznaczyć, że seks grupowy NIE JEST zboczeniem w naukowym tego słowa
                          znaczeniu, nie jest zaliczony do kategorii parafilii seksualnych, w
                          zadnym opracowaniu. Zaś potocznie słowo zboczenie, jest obelgą, więc
                          tym bardziej nie powinniśmy tego określenia przy swingu używać.

duze pozdro!!!

Mężczyzna jest zwierzęciem niedomyślnym.
                          Jest prosty jak budowa syfonu. A syfon się nie domyśla.
                          by Cejrowski
                  • gomory Re: Nie oceniam ...dobre sobie 14.07.10, 15:44
                    Internet dopuszcza wieksza poufalosc. Na zywo musialbym zwracac sie
                    do Ciebie per pani, tutaj nie musze i nie czujes sie potraktowana
                    zbyt smialo. Zeby Ci napisal bo ja wiem... ssij pale tobys mogla sie
                    poczuc dotknieta, ale nienormalna swingerka? Przestan, nie badz taka
                    przewrazliwiona. Zreszta zachowania orgiastyczne w ujeciu
                    statystycznym sa jak najbardziej nienormalne ;).
      • m00nlight Re: Propozycja seksu grupowego 14.07.10, 19:57
        W seksuologii znajdziesz pojęcie 'Rogacza' to facet którego kręci
        dzielenie się własną żoną z innymi facetami i czerpanie z tego
        satysfakcję seksualną. Taka odmiana masochizmu.

I fakt, nie mieści się to w normach społecznych, ale jeśli oboje to
        zaakceptują, nikomu nic do tego.

Niebezpieczeństwo kryje się gdzie indziej...
    • m00nlight Co na to nauka. 14.07.10, 19:53

W Starowiczu znajdziemy oczywiste stwierdzene, że to jest normalne
      co pasuje obydwojgu w związku i nikomu nie szkodzi, fizycznie ani
      psychicznie.

Natomiast pdpierając się psychologią miłości, w skrócie, dla
      niekumatych, dobry, kompletny związek składa się z namiętności,
      intymności i zaangażowania. Gdy wygasa namiętność, związek kompletny
      przeradza się w przyjacielski, co dla wielu jest źródłem frustracji,
      ale to nieuniknione, o ile pielęgnuje się pozostałe składniki- to
      mamy okazję zaobserwować w szczęśliwych małżeństwach z długim stażem.

Jeśli brak namiętności chce się rozpalić np swingiem, trzeba bardzo
      uważać, bo wtedy nawet jeśli osiągniecie powrót namiętności,
      zabijecie INTYMNOŚC. Co może być bardziej intymnego niż seks?

Więc myślę, że do niczego dobrego to nie prowadzi, a na pewno nie
      poprawia sytuacji. Prędzej czy pozniej po chwilach ekstazy
      doświadczycie tego co kolega w innym wątku- emocjonalnej pustki.

Zastanow się więc czy tego wlasnie chcecie.
      • urquhart Re: Co na to nauka. 16.07.10, 14:05
        m00nlight napisała:
        > Jeśli brak namiętności chce się rozpalić np swingiem, trzeba bardzo
        > uważać, bo wtedy nawet jeśli osiągniecie powrót namiętności,
        > zabijecie INTYMNOŚC. Co może być bardziej intymnego niż seks?
        > Więc myślę, że do niczego dobrego to nie prowadzi, a na pewno nie
        > poprawia sytuacji. Prędzej czy pozniej po chwilach ekstazy
        > doświadczycie tego co kolega w innym wątku- emocjonalnej pustki.

Teoretyzowanie, znam parę par co wychodzi i w długoletniej perspektywie intymność jak i namiętność wspomagana swingiem.

• aandzia43 Re: Co na to nauka. 16.07.10, 23:02
            Czy akurat atrapę, tego nie wiesz. Ja co prawda z tych, co nie zamierzają
            dzielić się partnerem z jakąś obcą babą, ale przeżyłam już tyle zaskoczeń i
            zmian w sposobie myślenia i postrzegania świata, że mogę sobie wyobrazić mocny i
            satysfakcjonujący związek swingersów. Z dużym wysiłkiem umysłowym, bo to nie
            moja bajka :-)
    • bestiatko Re: Propozycja seksu grupowego 16.07.10, 17:44
      Uwaga jezeli partner ma ochote na seks grupowy to ozacza ze jego
      partnjer juz go nie pociaga i zaspokaja seksualnie. To jest szukanie
      nowych wrazen. Istota tego tez jest to ze mozna zlapach hiv lub
      jakas inna chorobe weneryczna niezaleznie od zabezpieczenia sie.
      Prezerwatywy i antykoncepcja to tylko zabezpieczenie przed
      niechciana ciaza i nic poza tym.
      • sf99 Re: Propozycja seksu grupowego 16.07.10, 21:32
        Swing to temat rzeka i nie tu zanjdzie się odpowiedź.
        Ale ponizsza opinia to juz objaw znacznie gorzej infekcji mozgu niz
        HIV.
        > Prezerwatywy i antykoncepcja to tylko zabezpieczenie przed
        > niechciana ciaza i nic poza tym.
    • proto Re: Propozycja seksu grupowego 20.07.10, 09:27
      Witajcie,
      Przeczytałem wszystkie odpowiedzi i dziękuję wszystkim. W szczególności
      i-sztar sisi_kecz potwor_z_piccadilly za podejście do tematu poważnie.

Czy coś z tego wyjdzie, nie wiemy i chyba nie ma to większego znaczenia.
      Jesteśmy parą od zawsze, nie mieliśmy innych partnerów.
      Czas ucieka, a wiadomo lepiej żałować, że się coś zrobiło niż
      żałować, że się czegoś nie zrobiło.
      Chcemy to zrobić razem, nakręcamy sie.
      Nadal czekamy na RZECZOWE porady na ten temat.

Pozdrawiam
      • urquhart Swingowanie to test na dojrzałość - tłumaczy Depko 20.07.10, 10:03
        proto napisał:
        > Nadal czekamy na RZECZOWE porady na ten temat.

Na tym forum ten temat traktowany jest pejoratywnie przez wiekszość wiec nie doczekasz się wielu rzeczowych odpowiedzi.

Ale zawsze możesz posłuchać Depko i jego radiowych rozmówców którzy poza ocenianiem i wartościowaniem wiedza coś z praktyki na temat.

www.tok.fm/TOKFM/1,89508,7562483,Swingersi_cz__2__czy_to_nie_zniszczy_naszego_zwiazku_.html
          • kag73 Re: Swingowanie to test na dojrzałość - tłumaczy 21.07.10, 16:48
            Prawda jest taka, ze wiekszoscc ludzi seksu grupowego nie praktykowala.
            Trudno wiec zdawac relacje czy udzieclac rad. A gdybac to sobie mozna,
            wydawac tez nam sie moze wiele, bo fatzaja to jedno a rzeczywistosc to
            drugie. Wazne na pewno jest nastawienie, oboje musza tego chciec,
            postawic sobie granice i reguly i zawsze pozostawic "furtke", jakby co
            zawsze mozna sie w ostatnim momencie wycofac. Mysle, ze autora watku i
            jego zone to kreci, bo maja doswiadczenie tylko ze soba, nie maja
            porownania, nie wiedza jak byloby z kims innym. Zycie ucieka, chcieli by
            sprobowac czegos innego/nowego. Jak zwykle powiem na dwoje babka
            wrozyla, moze okazac sie to odlotowym przezyciem albo moze zakonczyc sie
            niewesolo. Wazne, ze chca oboje, sa para od zawsze, laczy ich na pewno
            bardzo wiele, jest zaufanie i lojalnosc a to wazne, bo wiedza co maja do
            stracenia a jezeli sa "dobrana" para na pewno nie beda chcieli tego
            stracic. Wiadomo jednak, ze do konca sami siebie nie znamy a zycie lubi
            platac figle i przynosic niespodzianki.
            • efi-efi Re: Swingowanie to test na dojrzałość - tłumaczy 21.07.10, 17:25
              sisi_kecz napisała:
              >>pisałam już, że jest to osobnik zakłócający zasady społecznego
              >wspłżycia na forum.

- To może ja też pozakłócam, bo osobiście nie wyobrażam sobie sytuacji żeby
              oprócz mnie i osobistego małżonka zapraszać jeszcze kogoś do łóżka . I zapewniam
              Cię, że moherem w sprawach seksu nie jestem. Jakoś tak mi wystarcza w
              małżeństwie 1+1.
              I ani mi się śni podlizywać komukolwiek udawaniem, że mnie to kręci.

>>. Tylko 2 lata moderuję na forum, gdzie jest
              >>ponad 5 tysięcy zarejestrowanych członków
              >>moderacja zastepuje tu ochronę prawną
              >>mniejszości swingersów.

- A ja na tym forum jestem jakieś 3 lata . Jako użytkownik . I jestem mu wierna
              między innymi za to, że do tej pory nie zauważyłam działania modów! Chyba jacyś
              sensowni ludzie się trafili , którzy zdają sobie sprawę, że im mniej nakazów i
              zakazów tym lepiej. Żaden dorosły człowiek nie życzy sobie żeby go „moderować” .
              Wzorem tego forum założyłam własne (ściśle tematyczne ) – i jest to forum BEZ
              BANÓW i bez moderatorów.
              - I wyobraź sobie, że ma się świetnie! Z początku ludzie nie potrafili się
              odnaleźć w tej wolności, jakoś nikt nie wierzył, że może głosić co chce .
              Okazuje się, że naprawdę nikt nie potrzebuje bata (bana) nad głową.

• sisi_kecz Re: Swingowanie to test na dojrzałość - tłumaczy 21.07.10, 17:39

I jestem mu wierna
                > między innymi za to, że do tej pory nie zauważyłam działania
                modów!'

faktycznie czasami wydaje sie ze mają zwis na wszystko oprócz
                krytyki moderowania ;)

Efi, po prostu nie zwracasz uwagi ile i jakie wpisy znikają.
                Z pewnością nie znikają Twoje, bo jestes poprawna politycznie i np.
                w swojej opinii o swingu nikogo nie obrażasz- i tu jest ta różnica.
                Od podlizywania sie swingersom do nazywania ich poważnymi
                zboczeńcami jest szerokie pole, na którym umieściłaś swoja opinię.

duze pozdro!!!
    • petoli Re: Propozycja seksu grupowego 06.07.20, 16:03
      przede wszystkim jako facet przed takim spotkaniem musisz zaopatrzyć się w takie tabletki Prosent 600 to jest na duży wytrysk żeby nie wypaść blado w towarzystwie. Z moich przyjaciół od wspólnych spotkań wszyscy je stosują. Zabawa jest fajna seks oczywiście w prezerwatywie a finał na biust albo brzuch.
    • pabello41 Re: Propozycja seksu grupowego 12.09.20, 11:57
      proto napisał:

> Jako, że nie mamy doświadczenia w seksie grupowym mam pytanie
      > Jak to jest? Czy można to traktować jako zabawę dorosłych?
      > Gdzie szukać innych? Wśród znajomych, wśród obcych?
      > Wszelkie rady mile widzizne
      > Pozdrawiam

Odpowiem częściowo my z żoną braliśmy już kilkanaście razy udział w takich układach jak widzę że mężczyzna jest dobrze obdażony biorę tabletki Prosent 600 choć mam mniejszego penisa za to wytrysk po tych tabletkach jest naprawdę obfity. Kobiety bardziej na to zwracają uwagę niż na wielkość członka a warto zauważyć że lepiej jak mężczyźni nie odbiegają od siebie bardzo fizycznie żeby nie było gorszego ciężko jednak dobrać się odpowiednio i tak bywa

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka