Dodaj do ulubionych

Cyber seks, kamerki, fotki... Kto próbował?

07.06.11, 01:24
Chodzi mi oczywiście o takie zabawy w związku, nie przygodne czatowanie z obcymi :) Jako urozmaicenie, jako zastępstwo w czasie rozłąki, a może jako sposób na uratowanie związku?

Praktykujecie, macie jakieś doświadczenie? Jestem bardzo ciekawa :)
Obserwuj wątek
    • sisi_kecz Re: Cyber seks, kamerki, fotki... Kto próbował? 07.06.11, 11:15
      Obkupiliśmy sie z menem w zestaw skype'a, cieszyliśmy sie z możliwości videopołączeń telefonicznych, pstrykałam fotki typu: tyłek w lustrze.

ale z praktyki wynika nam, że mimo iż on często wyjeżdża to wykorzystujemy ten fakt żeby zatesknić.
      Moze to przyzwyczajenie z pierwszej fazy naszej znajomości, kiedy przez prawie rok widywaliśmy sie raz na dwa tygodnie w dwa dni weekendu od 21ej wieczorem do rana- a był to czas zauroczenia, więc nacieszyć się sobą było niesposób.
      Potem sie nawet martwiliśmy, czy nasz związek przetrwa jeśli będziemy sie widzieć codziennie ;)
      W każdym razie rozłąka jest dla nas fajna , a fotki czy skype jest bardzo rzadko w użyciu.
      I to zawsze mąż dzwoni, bo ja jestem ostatnia do podtrzymywania kontaktu.
      On się stara i dzieki temu jest ciagle w pozycji Zdobywcy moich względów ;)

pozdro!
    • sisi_kecz Re: Cyber seks, kamerki, fotki... Kto próbował? 07.06.11, 11:39
      O czym tu pisać? Wszystko jest nazbyt oczywiste. Zaskoczyło mnie jedynie to że
      > dziewczyny bardzo rychło stają się bardzo bezpruderyjne.'

ojtam, ojtam, nie marudż jak stary pierdziel.
      Jaką ja mialabym kolekcję portretów penisowych, gdybym ich nie wrzucala w niebyt,
      to się w pale nie mieści ;)

Nota bene to wcale podniecające nie jest , przynajmniej dla mnie, poznać najpierw pana prącie zanim poznam pana fejsa.

Się zdecydujcie, młody obywatelu "pci" męskiej, czy chcecie kobiet świadomych swojej seksualności, czy zakrytych po uszy w piernatach?
      oraz nie stosujcie podwójnych standardów, bo to się nie godzi na pewnym poziomie.

duze pozdro!!!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka