Dodaj do ulubionych

Szanuj się, ale bądź łatwa! - super tekst

05.03.18, 11:43
Polecam!
volantification.pl/2013/07/15/szanuj-sie-ale-badz-latwa
wrzucę tutaj "przedruk" na wypadek gdyby oryginał zniknął z czasem:

Są takie rozpowszechnione rady, które ludziom w związkach bardziej szkodzą niż pomagają. Chłopcom się mówi: „Bądź miły, sympatyczny i zabawny i ekhm… może coś z tego będzie”, chociaż zazwyczaj nic z tego nie wychodzi. Dziewczynkom natomiast powtarza się: „Nie idź do łóżka na pierwszej randce, bo facet nie będzie cię szanował”.

Cóż, gdyby szacunek do kogoś zależał tylko od tego jak szybko zdejmie majtki, to pomniki stawiałoby się cnotkom i prawiczkom, a nie mężom stanu, naukowcom i artystom. Argument o szacunku to intelektualny skok na główkę do pustego basenu. W przeciwnym razie mężczyźni myśleliby: „Jesteś idiotką, wstyd przedstawić cię rodzicom i myślisz że U2 to łódź podwodna, ale szanuję cię, bo czekałem na seks trzy miesiące, więc chcę spędzić z tobą życie.” Jak często to się zdarza?

Zawsze sądziłem, że w związku najważniejsze jest to z kim się w nim jest. To co się liczy to kobieta – jej charakter, zachowanie, to co o sobie myśli i jak się ze sobą czuje. Dwa, może trzy razy w życiu spotkałem dziewice i fakt, że były wystarczająco „trudne”, żeby nimi pozostać, nie sprawił, że lubiłem je bardziej, a w mojej głowie rozległy się dźwięki Marsza Weselnego. Ani razu nie pomyślałem też: „Jezus Maria! Tak bardzo siebie szanujesz! Jesteś boska!”. Zamiast tego chciałem się dowiedzieć czy jest jakikolwiek powód poza seksem, dla którego miałbym dalej tam siedzieć.

Fakt, czasem się zdarza, że po seksie facet zaczyna myśleć, źle o dziewczynie, ale w rzeczywistości myśli źle o sobie. Komunikat: „Jesteś łatwa!” w rzeczywistości oznacza: „Nie wierzę w to, że jestem na tyle atrakcyjny, żeby dziewczyna chciała się ze mną przespać, więc ona musi robić to ze wszystkimi. Szmata!”. Jeśli tak jest, to powiedz mu, że jest najbardziej męskim gościem jakiego widziałaś w życiu. On dostanie powód, dla którego chcesz uprawiać seks, a ty nie będziesz frustrować się tym, że musisz czekać, żeby nie okazać się łatwą.

Zresztą czekanie nic nie zmienia, bo związek i tak zawsze zaczyna się od seksu. Dopóki go nie ma, to funkcjonuje się jak para przyjaciół odmiennej płci albo więzienny tandem, w którym jedna osoba chodzi z tyłkiem przy ścianie, a druga czeka aż tej pierwszej upadnie mydło. Może to trwać godzinę albo pięć lat, ale dopiero kiedy obie strony decydują, że chcą uprawiać seks, zaczyna się związek. To wtedy wciska się przycisk start i rozpoczyna relację na wystarczająco głębokim poziomie, żeby było to możliwe. To wtedy facet po raz pierwszy patrzy na ciebie trzeźwymi oczami i zastanawia się czy warto jeszcze raz się spotkać. To od tego jaką jesteś osobą zależy to czy później zadzwoni czy nie, a nie od tego ile czekał, bo ktoś tobie powiedział, że tak trzeba, a ty miałaś ochotę spróbować taniej manipulacji.

Z seksem jest jak z pójściem do restauracji. Nieważne że czekasz 45 minut zanim kelner przyniesie danie, bo jeśli będzie ono niedobre, to po prostu więcej tam nie wrócisz. Jeśli dostaniesz to samo okropne danie, dostarczone szybko i przez uprzejmego kelnera, to wciąż być może tam nie wrócisz, ale przynajmniej pomyślisz: „Co jak co, ale obsługa była znakomita!”.

I tym daniem nie jest seks, tylko całokształt tego, co składa się na twoją osobowość, więc zamiast słuchać złotych rad ciotek i mam, po prostu słuchaj siebie.

W końcu zwlekając, nie zwiększasz szans na związek – co najwyżej odkładasz w czasie orgazm.

--
"... fajny seks jest lepszy od koniobijstwa, ktore jest lepsze seksu slabego." - by Proteinowy

"Jest taki stereotyp ze kobiety piszą na forum po wsparcie emocjonalne a mężczyźni gdy szukają rozwiązań problemów."
Obserwuj wątek
    • el_ninho Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! - super tekst 05.03.18, 12:39
      To wszystko tak na serio, czy to jakies glebsze przemyslenia permanentnego koniobija?

Chociazby ten fragment powala logika:

"Fakt, czasem się zdarza, że po seksie facet zaczyna myśleć, źle o dziewczynie, ale w rzeczywistości myśli źle o sobie. Komunikat: „Jesteś łatwa!” w rzeczywistości oznacza: „Nie wierzę w to, że jestem na tyle atrakcyjny, żeby dziewczyna chciała się ze mną przespać, więc ona musi robić to ze wszystkimi. Szmata!”. Jeśli tak jest, to powiedz mu, że jest najbardziej męskim gościem jakiego widziałaś w życiu. On dostanie powód, dla którego chcesz uprawiać seks, a ty nie będziesz frustrować się tym, że musisz czekać, żeby nie okazać się łatwą."
      • zawle Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! - super tekst 06.03.18, 14:56
        el_ninho napisał:

> To wszystko tak na serio, czy to jakies glebsze przemyslenia permanentnego koni
        > obija?
        >
        > Chociazby ten fragment powala logika:
        >
        > "Fakt, czasem się zdarza, że po seksie facet zaczyna myśleć, źle o dziewczynie,
        > ale w rzeczywistości myśli źle o sobie. Komunikat: „Jesteś łatwa!” w rzeczywis
        > tości oznacza: „Nie wierzę w to, że jestem na tyle atrakcyjny, żeby dziewczyna
        > chciała się ze mną przespać, więc ona musi robić to ze wszystkimi. Szmata!”. Je
        > śli tak jest, to powiedz mu, że jest najbardziej męskim gościem jakiego widział
        > aś w życiu. On dostanie powód, dla którego chcesz uprawiać seks, a ty nie będzi
        > esz frustrować się tym, że musisz czekać, żeby nie okazać się łatwą."

Mnie też się ten fragment podobał:)) Bardzo, bardzo dobre rady:)) Jednym słowem..jak już muszę ruchać szybkodajkę to niech chociaż usiłuje spowodować żebym nie czuł się jak szmata.

--
        -Miałam już dość wymówek że boli go głowa- to obudziło we mnie syndrom modliszki.
        • bgz0702 Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! - super tekst 09.03.18, 20:59
          zawle napisała:

> el_ninho napisa
          > >
          > > Chociazby ten fragment powala logika:
          > >
          > > "Fakt, czasem się zdarza, że po seksie facet zaczyna myśleć, źle o dziewczynie,
          > > ale w rzeczywistości myśli źle o sobie. Komunikat: „Jesteś łatwa!” w rzeczywis
          > > tości oznacza: „Nie wierzę w to, że jestem na tyle atrakcyjny, żeby dziew
          > czyna chciała się ze mną przespać, więc ona musi robić to ze wszystkimi. Szmata
          > !”. Je
          > > śli tak jest, to powiedz mu, że jest najbardziej męskim gościem jakiego w
          > idział
          > > aś w życiu"
          >
          > Mnie też się ten fragment podobał:)) Bardzo, bardzo dobre rady:)) Jednym słowem..jak już muszę ruchać szybkodajkę to niech chociaż usiłuje spowodować żebym n
          > ie czuł się jak szmata.
          >
          >
          ?? :)) "nie czul sie jak szmata"? :) to po ki ch.. rucha?:) "Jest najbardziej meskim gosciem jakiego w zyciu widzialam"- ja mu tak powiem zeby traumy nie przezyl:) szkoda czlowieka:))
    • obrotowy ciekawie ujete... ale... 05.03.18, 13:47
      ja to potrafie krocej: - niewazne jak dlugo czekasz - wazne jak smakuje.

naturalnie - zycie to loteria.
      gdy czekales dlugo i niesmakowalo - to powiesz sobie, ze miales pecha
      zaklniesz w duchu i idziesz dalej.
      • marek.zak1 Re: ciekawie ujete... ale... 05.03.18, 17:26
        obrotowy napisał:

> ja to potrafie krocej: - niewazne jak dlugo czekasz - wazne jak smakuje.
        > naturalnie - zycie to loteria.
        ----------------------
        W życiu potrzebne jest szczęście, ale jednak są czynniki, które obiektywnie sprzyjają temu szczęściu. Tak więc, jeśli jesteś lekarzem, prawdopodobieństwo, że będziesz bezrobotny jest bardzo niskie.
        Podobnie istnieją czynniki prawdopodobieństwa dostania zawału serca. Jest ich 6. Oczywiście, nawet jeśli nie masz żadnego i tak możesz dostać zawału, ale prawdopodobieństwo jest o wiele niższe.
        W relacjach z kobietami, także są czynniki, które zwiększają prawdopodobieństwo udanego związku, a więc choćby różnica wieku, bodajże 4-5 lat, wiek, w jakim ten związek powstał, zasoby materialne, inteligencja społeczna itp.
        A szczęście zawsze pomaga.

• sabat3 Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! - super tekst 06.03.18, 08:03
      Wedlug mnie, jak dziewczyna jest na Ciebie napalona, to nie trzeba jej tlumaczyc, zeby byla latwa. Bo wtedy to Ty uciekasz po sypialni, a ona zdziera ci gacie z tylka :)
      A jak jej sie tak naprawde niezbyt podobasz, ale kalkuluje, ze moze warto byloby z Toba byc, to wtedy sie "szanuje" i czeka az do slubu (wie, ze niestety kiedys trzeba bedzie zjesc te zabe, ale im pozniej tym lepiej). Koniec filozofii.
      • hello-kitty2 Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! - super tekst 06.03.18, 11:58
        Latwosc kobiety przebiega, wg mnie, po linii podoba mi sie = pragne go, a nie podoba mi sie = nie pragne go. Ewentualnie cos tam jeszcze moze zaklocac ten schemat ale mechanizm jest prosty. Jesli w gre wchodza uczucia to parcie by byc mega latwa jest ogromne.

Co slychac? Jak zycie?

--
        'Mezczyzna dlugo pozostaje pod wrazeniem jakie wywarl na kobiecie.' (Tuwim)
        • sabat3 Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! - super tekst 06.03.18, 12:24
          hello-kitty2 napisała:
          > Latwosc kobiety przebiega, wg mnie, po linii podoba mi sie = pragne go, a nie p
          > odoba mi sie = nie pragne go. Ewentualnie cos tam jeszcze moze zaklocac ten sch
          > emat ale mechanizm jest prosty. Jesli w gre wchodza uczucia to parcie by byc me
          > ga latwa jest ogromne.

Ano. Ale na takiej pierwszej randce umowionej przez portal troche trudno o uczucie ;)
          Chociaz fascynacja moze sie pojawic, jesli dlugo ze soba korespondowali w sieci.
          Jednak z wlasnego, niewielkiego doswiadczenia wnioskuje, ze jesli dziewczyna ocenia przez siec, ze gosc jej odpowiada, to bardzo szybko bedzie chciala przeniesc znajomosc do reala i powiedziec "sprawdzam".
          Wiec moze chodzi nie tyle o wielkie uczucie, co zwykle napalenie, a to budzi sie znacznie szybciej ;)
          • hello-kitty2 Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! - super tekst 07.03.18, 19:46
            A uwaga: ciekawostka. Rozmawialam dzisiaj z kolegami z silki (calkowicie zmaskulinizowane srodowisko gdyz mordownia, syf, kila i mogila) i dopytalam czy latwa laska to taki swiety grall. Wyklarowali mi (kazdy jak jeden maz), ze latwa nigdy do zwiazku (do lozka owszem) ALE latwa tj chetna do lozka ograbia ich ze zdobywania, gdyz gratyfikuje ich uzyskanie sukcesu w trudnym procesie, a nie zeby bylo z gorki, a dwa, ze z biegu zaloza, ze skoro z nimi poszla szybko do lozka, to poszlaby z kazdym wiec nie sa wyjatkowi, wazni i nawet jesli laska nie leci szybko do lozka z kazdym to i tak sie beda kierowac tym stereotypem. No i co? Przecietny facet ma zatem kompleksy, jak wyjasnia zrodlo takiego myslenia autor artykuku? Nie mam powodu im nie wierzyc. I co Wy na to? Wyglada na to, ze sami mezczyzni kreuja popyt na 'trudne' niechetne laski i wbijaja sie docelowo w BSWM. Paradoks?

--
            'Mezczyzna dlugo pozostaje pod wrazeniem jakie wywarl na kobiecie.' (Tuwim)
            • zawle Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! - super tekst 07.03.18, 23:45
              hello-kitty2 napisała:

> A uwaga: ciekawostka. Rozmawialam dzisiaj z kolegami z silki (calkowicie zmasku
              > linizowane srodowisko gdyz mordownia, syf, kila i mogila) i dopytalam czy latwa
              > laska to taki swiety grall. Wyklarowali mi (kazdy jak jeden maz), ze latwa nig
              > dy do zwiazku (do lozka owszem) ALE latwa tj chetna do lozka ograbia ich ze zdo
              > bywania, gdyz gratyfikuje ich uzyskanie sukcesu w trudnym procesie, a nie zeby
              > bylo z gorki, a dwa, ze z biegu zaloza, ze skoro z nimi poszla szybko do lozka,
              > to poszlaby z kazdym wiec nie sa wyjatkowi, wazni i nawet jesli laska nie leci
              > szybko do lozka z kazdym to i tak sie beda kierowac tym stereotypem. No i co?
              > Przecietny facet ma zatem kompleksy, jak wyjasnia zrodlo takiego myslenia autor
              > artykuku? Nie mam powodu im nie wierzyc. I co Wy na to? Wyglada na to, ze sami
              > mezczyzni kreuja popyt na 'trudne' niechetne laski i wbijaja sie docelowo w BS
              > WM. Paradoks?

No..dlatego ja jestem trudna...w codziennym życiu:))

--
              -Miałam już dość wymówek że boli go głowa- to obudziło we mnie syndrom modliszki.
            • urquhart Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! - super tekst 08.03.18, 07:48
              hello-kitty2 napisała:

> A uwaga: ciekawostka. Rozmawialam dzisiaj z kolegami z silki (calkowicie zmasku
              > linizowane srodowisko gdyz mordownia, syf, kila i mogila) i dopytalam czy latwa
              > laska to taki swiety grall. Wyklarowali mi (kazdy jak jeden maz), ze latwa nig
              > dy do zwiazku (do lozka owszem) ALE latwa tj chetna do lozka ograbia ich ze zdo
              > bywania, gdyz gratyfikuje ich uzyskanie sukcesu w trudnym procesie, a nie zeby
              > bylo z gorki, a dwa, ze z biegu zaloza, ze skoro z nimi poszla szybko do lozka

No to jakieś pokrętne.
              Każdy facet kojarzy że ta co zbyt łatwo i chetnie idzie z facetami po prostu bedąc w zwiazku bedzie sie lepiła sie do innych factów i go zdradzać.
              Jak tu w tym wiralu:
              www.youtube.com/watch?v=PGmmXd_Wd2k&t=18s

--
              "Jak będzie kochająca i wymarzona to da mu.więcej (...) Każdy chłop chce żebym ogarniała podobne sprawy w.życiu, ale dla jednych chce mi się to robić, dla innych nie mam motywacji" (aandzia43)
              • sabat3 Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! - super tekst 08.03.18, 08:32
                urquhart napisał:
                > Każdy facet kojarzy że ta co zbyt łatwo i chetnie idzie z facetami po prostu be
                > dąc w zwiazku bedzie sie lepiła sie do innych factów i go zdradzać.

To trochę uproszczenie. Moim zdaniem nie będzie go zdradzać, dopóki będzie z nim mocno związana uczuciowo. A jak nie będzie już związana uczuciowo, to i tak nie warto kontynuować związku pro forma. Inna rzecz, że u kobiet namiętnych ta amplituda uczuć i fascynacji może się szybko zmieniać. No ale to już sztuka wyboru, czego w życiu szukasz. Stawiam, że kobiety są z natury raczej seryjnymi monogamistkami, ale niektóre mogą szybko zmieniać obiekty pożądania :)
                • marek.zak1 Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! - super tekst 08.03.18, 11:55
                  sabat3 napisał:

> To trochę uproszczenie. Moim zdaniem nie będzie go zdradzać, dopóki będzie z nim mocno związana uczuciowo. A jak nie będzie już związana uczuciowo, to i tak nie warto kontynuować związku pro forma.
                  ----------------
                  Jestem tego samego zdania i to powodowało, że nigdy nie byłem specjalnie zadrosny. W skrócie: jak kocha to nie zdradza, a jak nie kocha, to jest już pozamiatene.
                  • aandzia43 Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! - super tekst 08.03.18, 14:03
                    marek.zak1 napisał:

> sabat3 napisał:
                    >
                    > > To trochę uproszczenie. Moim zdaniem nie będzie go zdradzać, dopóki będzi
                    > e z nim mocno związana uczuciowo. A jak nie będzie już związana uczuciowo, to i
                    > tak nie warto kontynuować związku pro forma.
                    > ----------------
                    > Jestem tego samego zdania i to powodowało, że nigdy nie byłem specjalnie zadros
                    > ny. W skrócie: jak kocha to nie zdradza, a jak nie kocha, to jest już pozamiate
                    > ne.

Z grubsza się zgadzam choć poza uczuciem do partnera trzeba jeszcze mieć parę cech charakteru. Temperamentna byłam, jak mi się ktoś podobał bardzo to byłam szybka i męża jakoś nie zdradzałam. Dawanie dupy na boku to nie kwestia wyłącznie dużego temperamentu.

--
                    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
                    • sabat3 Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! - super tekst 08.03.18, 14:32
                      aandzia43 napisała:
                      > Dawanie dupy na boku to nie kwestia wyłącznie
                      > dużego temperamentu.

Pewnie. W druga strone, mozna szukac seksu na boku majac w rzeczywistosci szczatkowy temperament. W ten sposob zaspokajac braki emocjonalne, poczucie wlasnej wartosci, chec bycia w centrum uwagi. U mezczyzny - potrzeba poczucia meskosci, osiagniec.
                      • zawle Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! - super tekst 09.03.18, 08:17
                        albo smutna acz oczywista konsekwencja wyborów ( wezmę niskolibidową to mnie nie zdradzi). A może mniej lub bardziej świadomy zamysł na realizację modelu ja+ wiele kobiet? No bo jak ona nie daje, daje słabo to zawsze można pojeżdzić po jej winie i dostać rozgrzeszenie?

--
                • bgz0702 Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! - super tekst 09.03.18, 21:05
                  sabat3 napisał:

> urquhart napisał:
                  > > Każdy facet kojarzy że ta co zbyt łatwo i chetnie idzie z facetami po pro
                  > stu be
                  > > dąc w zwiazku bedzie sie lepiła sie do innych factów i go zdradzać.
                  >
                  > To trochę uproszczenie. Moim zdaniem nie będzie go zdradzać, dopóki będzie z ni
                  > m mocno związana uczuciowo. A jak nie będzie już związana uczuciowo, to i tak n
                  > ie warto kontynuować związku pro forma. Inna rzecz, że u kobiet namiętnych ta a
                  > mplituda uczuć i fascynacji może się szybko zmieniać. No ale to już sztuka wybo
                  > ru, czego w życiu szukasz. Stawiam, że kobiety są z natury raczej seryjnymi mon
                  > ogamistkami, ale niektóre mogą szybko zmieniać obiekty pożądania :)

Fajnie:) "kobiety sa z natury seryjnymi monogamistkami", a to faceci to nie? To przeciez was nosi zeby "zapladniac" i rozsiewac nasienie, my musimy w ciazy chodzic i potomka odchowac, jak to sie ma do tej teorii mocno osadzonej w praktyce? Cos sie zmienilo ostatnio?:)
                  • gogol77 Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! 14.03.18, 22:20
                    Łatwe, wypinają pupę byle gdzie, np.w przymierzalni a jak jest za ciasno to robią loda.
                    A te co się szanują o przymierzalni nie chcą słyszeć a jeżeli nawet to dopiero po ślubie. A na sugestię, że może by lodzik mówią oburzone: no co ty??? Za kogo ty mnie masz!!!

Dlatego niektórzy faceci chcieli by mieć dwie - te szanujące się do dzieci i garów zdradzają z łatwymi. I jest tak nie dlatego, że idziemy na łatwiznę bo niby łatwiej wyruchać łatwą, ale dlatego, że z łatwymi jest fajniej. Duuuuużo fajniej.
                    Wyruchanie szanującej się to niby wielki sukces każdego macho, że niby on to jest taki fantastyczny gość, że nawet ona mu dla. Ale potem to jej szanowanie się przeradza się w monotonię życia w związku.
                    Niektóre mają dożywotnio wdrukowane z dzieciństwa pewne zasady - tego się nie robi. Mojej starszej siostrze zabraniano spać rekami pod kołdrą (w podle opalanym pokoju!!) Bo nakrywali wyszło, że śpi z rękami na cipce a to grzech jak skurwysyn!!! Szanowała się więc i po cipce sobie nie gmerała - pewnie ze strachu prze tym piekłem a po 10 latach małżeństwa pytała moją żonę co to jest orgazm. Potem on zadał się z jakąś łatwą i się rozwiedli.
                    Bo raz zasmakowawszy, seksu z łatwą nasz entuzjazm do cipek tych szanujących się z zasadami - dramatycznie spada.
                    --
                    Jestem mentalnym więźniem swojego przypadkowego sukcesu (copyright by kitty)
                      • aandzia43 Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! 15.03.18, 15:17
                        zawle napisała:

> Mężczyżni chcieliby mieć jedno i drugie...czystą dziwicę orlreańską która dał t
                        > ylko jemu i ma w tego mega frajdę.
                        >

No proszę cię, nie dostrzegasz niebezpieczeństwa? Przecież jak ma laska frajdę z nim to będzie się rozglądała za następnym ;-)

--
                        "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
                        • zawle Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! 15.03.18, 22:48
                          aandzia43 napisała:
                          > No proszę cię, nie dostrzegasz niebezpieczeństwa? Przecież jak ma laska frajdę
                          > z nim to będzie się rozglądała za następnym ;-)

No jakoś kurwa nie...nie zawsze sie to klei. Może z wymaganiami trochę. Żeby było fajnie i żeby nie zadowalać się byleczym...o ileidzie za tym dbałość a nie wymagania.

--
                    • mabelle2000 Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! 15.03.18, 20:13
                      gogol77 napisał:

> Łatwe, wypinają pupę byle gdzie, np.w przymierzalni a jak jest za ciasno to rob
                      > ią loda.

Przymierzalnie mozna juz od dawna w fantazje wsadzic, to wiem nawet ja, ktora do sklepow z ubraniami chodzi raz na kilka lat. Specjalnie montuja teraz drzwi, zeby widac bylo dobrze nogi. Jak jest wiecej niz dwie konczyny, to mile panie z obslugi natychmiast grzecznie, ale stanowczo wypraszaja.

> Dlatego niektórzy faceci chcieli by mieć dwie - te szanujące się do dzieci i ga
                      > rów zdradzają z łatwymi.

A gdzie ci panowie lokuja swoje uczucia ? Tak pytam, dla porzadku. Domowa kucharko- sprzataczka zapewnia wygode, wiec troche jak sprzet chyba. Chociaz najwazniejsza jej funkcja mysle jest zapewnienie mezczyznie poczucia ze on ma nad kims kontrole. Kontrole i wladze. Z tego nielatwo zrezygnowac, dlatego zaden sabacik do rozwodu sie nie pcha.
                      Z kolei kochanka to brakujaca dziura, ktorej w domu brak. Tez w sumie przedmiot uzytkowy, w ktory inwestuje sie minimalnie, tylko tyle zeby chciala sie ruchac.

> Bo raz zasmakowawszy, seksu z łatwą nasz entuzjazm do cipek tych szanujących si
                      > ę z zasadami - dramatycznie spada.

Ja sie w ogole dziwie jak mozna przejawiac entuzjazm w stosunku do kobiety, ktora ma uprzedzenia do seksu. Ona moze nie miec ochoty na jakiegos konkretnego mezczyzne fakt, ale zeby tak ogolnie na seks nie miec ochoty ? Tak na logike, to chyba trzeba spieprzac jak najdalej, a nie okazywac entuzjazm.
                      • zawle Re: Szanuj się, ale bądź łatwa! 15.03.18, 22:52
                        mabelle2000 napisała: > A gdzie ci panowie lokuja swoje uczucia ? Tak pytam, dla porzadku. Domowa kucha
                        > rko- sprzataczka zapewnia wygode, wiec troche jak sprzet chyba. Chociaz najwazn
                        > iejsza jej funkcja mysle jest zapewnienie mezczyznie poczucia ze on ma nad kims
                        > kontrole. Kontrole i wladze. Z tego nielatwo zrezygnowac, dlatego zaden sabaci
                        > k do rozwodu sie nie pcha.
                        > Z kolei kochanka to brakujaca dziura, ktorej w domu brak. Tez w sumie przedmio
                        > t uzytkowy, w ktory inwestuje sie minimalnie, tylko tyle zeby chciala sie rucha
                        > c.

ja niewygodę widze w tym że to faceci nie są wielozadaniowi....jak my

--
            • obrotowy dobrze, ze zylem w innych czasach... 09.03.18, 17:20
              hello-kitty2 napisała:
              > A uwaga: ciekawostka. Rozmawialam dzisiaj z kolegami z silki

dobrze, ze zylem w innych czasach... i w innym srodowisku
              (dosc elitarne srodowisko przodujacego Uniwersytetu)
              i nie liczylo sie dla nas, czy dziewczyna jest "latwa, czy trudna"
              (byly i takie i takie) - tylko liczylo sie, czy jest ladna, czy ma osobowosc i czy jest dobra w lozku.
              no... to byl temat tabu, ale niektorzy niesmialo przyznawali (bo to bylo wtedy wstydliwe...)
              - czy jest majetna...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka