Dodaj do ulubionych

Co zrobić aby kobieta częściej miała ochotę

29.01.20, 13:24
Witam wszystkich mam pytanie do was , jesteśmy małżeństwem około 2-3 lata , mamy po 26-27 lat , oraz posiadamy synka 17 miesiecy i mamy pewien problem , ja jak to każdy facet ma swoje potrzeby sexualne z czego moja kobieta żadko kiedy ma ochotę na sex choć troszkę , co radzicie zrobić , wizyta u sesuologa , psychologa odpada ...
Może jakieś inne podejście?? Albo jakieś preparaty typu tabsy, feromony??
--
do każdego wątku mojego autorstwa proszę o nie pisanie bzdur , jak chcesz napisać coś głupiego to zmień wątek a najlepiej forum !!! , POZDRAWIAM
Obserwuj wątek
      • marek.zak1 Re: Co zrobić aby kobieta częściej miała ochotę 01.02.20, 10:00
        sabat3 napisał:

> Nic nie pomoze. Mozesz zaakceptowac, szukac kogos na boku albo sie rozwiesc. Wy bor wedle uznania.
        ------------------
        Generalnie tak, ale...skoro przyjmujemy słuszność tezy, że "look, money, status" jest szansa, że
        a/ ćwiczenia
        b/ kasa, a więc spadek (zobacz operę "Napój miłosny" - tam jest taki przypadek dokładnie opisany), wygrana itp,
        c/ sukces zawodowy, społeczny,

mogą przynieść skutek, bo spojrzy na niego inaczej.
        Pozdrawiam.
        • sabat3 Re: Co zrobić aby kobieta częściej miała ochotę 02.02.20, 10:56
          marek.zak1 napisał:
          > Generalnie tak, ale...skoro przyjmujemy słuszność tezy, że "look, money, status
          > " jest szansa, że
          > a/ ćwiczenia
          > b/ kasa, a więc spadek (zobacz operę "Napój miłosny" - tam jest taki przypadek
          > dokładnie opisany), wygrana itp,
          > c/ sukces zawodowy, społeczny,

Marek, teza o LMS jest sluszna, ale po pierwsze przeceniasz mozliwosci manewru w zakresie wymienionych wyzej cech, a po drugie nie bierzesz pod uwage pulapu, od ktorego one zaczynaja oddzialywac silnie na kobiety.

Cwiczeniami i zdrowa dieta nie zrobisz z siebie przyslowiowego Adonisa, tylko co najwyzej lepiej wygladajaca wersje samego siebie. Malo prawdopodobne, by to mialo jakis zauwazalny wplyw na praktycznie mierzona atrakcyjnosc. Niestety wielu facetow na youtube czy sieci dzieli sie takimi przemysleniami - liczyli, ze wytrenowane cialo da im dostep do fajnych lasek, ale nic takiego sie nie stalo.

Kasa tez sie liczy, ale tak na pulapie nowych, sportowych samochodow, na ktore Cie stac za gotowke. Dobrze radzacy sobie finansowo facet i srednio radzacy sobie finansowo facet, to w odbiorze spolecznym ciagle ten sam gosc.

Status - podobnie. Moze rpbic wrazenie, jesli jestes na pierwszych stronach gazet. Pewnie sam znasz paru profesorow - to wysoki status, a nie spotkalem sie by ktoras sciagala z tego powodu majtki przez glowe. Nawet wysoka kadra korporacji rzadko tak dziala. Moze bardzo zamozni wlasciciele firm zaczynaja byc przelomowym progiem, po przekroczeniu ktorego zaczyna dziac sie magia.

Ogolnie odnosze wrazenie, ze wspolczesnym kobietom niezbyt zalezy na facetach, a oddzialuja dopiero naprawde silne bodzce, w typie modela, milionera czy celebryty.

Wsrod nas, zwyklych Cienkich Bolkow, najwieksze znaczenie ma sam uklad. Jak babka z natury lubi seks, to z zyciowego lenistwa bedzie wciagac do lozka meza, ktorego akurat ma pod reka. Jak nie lubi, to bedzie unikac chlopa, chocby nie wiem co robil.
          Jest tez jakas statystyczna srednia, czyli kobieta, ktora czasem pobzykac sie lubi tylko czasem, a najwieksza przeszkoda lozkowa sa konflikty miedzy malzonkami. Wiec tutaj zamiast inwestowac w LMS lepiej popracowac nad relacja. ALE: konflikty miedzy ludzmi czestp wynikaja z roznic w swiatopogladzie i w hierarchii wartosci, wiec poprawa albo bedzie krotkoterminowa, albo bedzie oznaczala rezygnacje z siebie u jednej ze stron.
            • sabat3 Re: Co zrobić aby kobieta częściej miała ochotę 02.02.20, 20:13
              marek.zak1 napisał:

> Sabat, lepsze ciało, przypływ kasy (spadek jako przykład) i awans zawodowy zwię
              > kszają przede wszystkim pewność siebie i konkurencyjność, a to jest zauważane p
              > rzez nią. Nie jest to częste i łatwe, jak napisałem, ale możliwe. Pozdrawiam.

Ale zauwaz, ze skupiasz sie silnie na poprawie wlasnej atrakcyjnosci. To niekoniecznie musi pomoc.
              Dam Ci przyklad:
              Sa ludzie, ktorzy bardzo lubia jesc, wpieprzali by na okraglo, a sa itacy, ktorzy robia to z musu, czasem wrzuca w siebie byle co i jak sie nie pilnuja, to koncza z BMI 18 i wizyta w szpitalu.
              Moim zdaniem wynika to z tego, ze lakomczuchy dpswiadczaja ogromnej przyjemnosci z jedzenia, a niejadki kompletnie nie czuja bluesa w tym wzgledzie. Dlatego jak jest posucha to zarlok bedzie jadl nawet byle co, a grymaszacego niejadka nie przekonaja wykwintne potrawy najlepszych szefow kuchni.
              W takiej sytuacji rada "gotuj lepiej" srednio sie sprawdza.
              Skoro dotyczy to instynktu glodu, to czemu nie mialoby dotyczyc instynktow rozrodczych?
              Sa ludzie mniej lub bardziej popedliwi i Twoje podejscie moze rozmowce nieslusznie wpuszczac w poczucie winy.
              Znam Cie na tyle, zeby zakladac zyczliwosc i dobre intencje, ale nie powinno sie z gory doszukiwac "winy" w osobie zglaszajacej na forum problem, bo jest to troche nie fair.
              Niekoniecznie sa to osoby, ktore sie zmienily, zaniedbaly itd. Swiat nie jest taki prosty, Marku.
              Dodatkowo - ludzie przychodzacy po porade czesto sa juz dosc oslabieni psychicznie i moga sie latwo poddac takiej narracji.

A przyznajmy - narracji, ktora tylko w panach szukala winy za tematyczny BSWM bylo na tym forum po kokarde, i smiem twierdzic, ze jest to jeden z powodow, dla ktorego pare osob przestalo pisac. Nie idzmy ta droga, drogi Marku i psie Sowo.
              • marek.zak1 Re: Co zrobić aby kobieta częściej miała ochotę 02.02.20, 23:46
                sabat3 napisał:
                > Ale zauwaz, ze skupiasz sie silnie na poprawie wlasnej atrakcyjnosci. To niekoniecznie musi pomoc.
                > Dam Ci przyklad:
                > Sa ludzie, ktorzy bardzo lubia jesc, wpieprzali by na okraglo, a sa itacy, ktor zy robia to z musu, czasem wrzuca w siebie byle co i jak sie nie pilnuja, to koncza z BMI 18 i wizyta w szpitalu.
                > Moim zdaniem wynika to z tego, ze lakomczuchy dpswiadczaja ogromnej przyjemnosc i z jedzenia, a niejadki kompletnie nie czuja bluesa w tym wzgledzie. Dlatego jak jest posucha to zarlok bedzie jadl nawet byle co, a grymaszacego niejadka nie przekonaja wykwintne potrawy najlepszych szefow kuchni.
                > W takiej sytuacji rada "gotuj lepiej" srednio sie sprawdza.
                > Skoro dotyczy to instynktu glodu, to czemu nie mialoby dotyczyc instynktow rozrodczych?
                > Sa ludzie mniej lub bardziej popedliwi i Twoje podejscie moze rozmowce nieslusz nie wpuszczac w poczucie winy.
                ---------------------
                Szanowny Sabacie,

Pojadę romantyzmem - ona go nie kocha, a czy kochała dawniej, tego nie wiemy. Nie jest to niczyja wina. Może chciała związku, dziecka, może coś innego., może miała inne oczekiwania, może zakochała się w koledze. Nie wiemy. Znasz moją tezę, jak kocha nie odmawia.
                Pozdrawiam. M.

• gogol77 Re: Co zrobić aby kobieta częściej miała ochotę 06.02.20, 19:10
              Sabat napisał:
              >Marek, teza o LMS jest sluszna, ale po pierwsze przeceniasz mozliwosci manewru w zakresie wymienionych wyzej cech, a po drugie nie bierzesz pod uwage pulapu, od ktorego one zaczynaja oddzialywac silnie na kobiety>
              >Wsrod nas, zwyklych Cienkich Bolkow, najwieksze znaczenie ma sam uklad. Jak babka z natury lubi seks, to z zyciowego lenistwa bedzie wciagac do lozka meza, ktorego akurat ma pod reka. Jak nie lubi, to bedzie unikac chlopa, chocby nie wiem co robil>

A bajer?? A bajer???
              Sabacie, jest sporo kobiet, które zwilża bajer. Nawet bajer tych o parametrach cienkiego bolka. Coś o tym wiem :-)
              Po latach czytania Cię na forum wiem więc, że masz w tej dziedzinie potencjał.
              Jeśli sabatowa, czy też jakaś sabatowa bis jest niezwilżalna to.... niestety trzeba szukać dalej. Bajerując!!! Niema innej opcji. To Ty ze swoim bajerem masz być "pod ręką" jak jej się zachce
              ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
              Jestem mentalnym więźniem swojego przypadkowego sukcesu (copyright by kitty)
        • emka_bovary Re: niestety, ale... 01.02.20, 16:27
          obrotowy napisał:

> sabat3 napisał:
          > > Nic nie pomoze.
          > Mozesz zaakceptowac, szukac kogos na boku albo sie rozwiesc.
          > Wybor wedle uznania.
          >
          >
          > niestety, ale takoz wlasnie to jest...

Potwierdzam niestety. Tzn. ja mam doświadczenia z nielubiącym seksu mężczyzną, ale z kobietą pewnie jest tak samo.
          • dedar12 Re: niestety, ale... 01.02.20, 20:14
            emka_bovary napisała:

> obrotowy napisał:
            >
            > > sabat3 napisał:
            > > > Nic nie pomoze.
            > > Mozesz zaakceptowac, szukac kogos na boku albo sie rozwiesc.
            > > Wybor wedle uznania.
            > >
            > >
            > > niestety, ale takoz wlasnie to jest...
            >
            > Potwierdzam niestety. Tzn. ja mam doświadczenia z nielubiącym seksu mężczyzną,
            > ale z kobietą pewnie jest tak samo.

I co też masz kochanka

--
            do każdego wątku mojego autorstwa proszę o nie pisanie bzdur , jak chcesz napisać coś głupiego to zmień wątek a najlepiej forum !!! , POZDRAWIAM

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka