Dodaj do ulubionych

BSWM a grupa spoleczna.

20.06.20, 22:50
Zastanawialiscie sie kiedys czy szczescie malzenskie zalezy od grupy spolecznej? Nie wiem czy ktos robil takie badania, ale osobiscie moge obserwowac caly przekroj spoleczny i co mnie niesamowicie uderza, to duza ilosc mlodych dziewczyn silnie demonstrujacych wrecz uwielbienie wobec swojego faceta wsrod bardzo prostych ludzi. Moze mi sie wydaje, ale mam wrazenie, ze im blizej do parki "intelektualistow", tym bardziej ciezar zabiegania o uwage drugiej strony przesuwa sie w strone mezczyzny, a laska sprawia wrazenie, jakby byla z gosciem za kare.
Widzicie podobne zjawisko? Uswiadomilem sobie niedawno, ze chyba nigdy (!) nie widzialem pary, gdzie kobieta bylaby autentycznie zafascynowana facetem, pochodzacej z lepiej wyksztalconych i zamozniejszych srodowisk.
Obserwuj wątek
    • marekzak2 Re: BSWM a grupa spoleczna. 20.06.20, 23:50
      Sabat, to fizyka stosowana, bo jak stoisz na nizinie, to i Łysica wydaje Ci się wielka, a jak jesteś, czy bywałeś wyżej, to i Giewontem się nie zachwycasz, bo porównujesz go z Matterhornem. Pozdrawiam.
    • obrotowy wyksztalcenie przydaje szczescia mezczyznom. 21.06.20, 07:21
      sabat4 napisał(a):
      Uswiadomilem sobie niedawno, ze chyba nigdy (!) nie
      > widzialem pary, gdzie kobieta bylaby autentycznie zafascynowana facetem, pochodzacej z lepiej wyksztalconych i zamozniejszych srodowisk.

wyksztalcenie przydaje szczescia mezczyznom.

a ujmuje szczescia kobietom.

ja to wiem (od jakichs 30-tu lat)

- cos pomoglem ?

i dalej zmasakruje :

60 % studiujacych - to dzis kobiety.

wszystkie mezow po studiach nie znajda.

niektore pakuja sie z wlasnej woli w nieszczescie.
        • sabat4 Re: wyksztalcenie przydaje szczescia mezczyznom. 21.06.20, 09:32
          zawle napisała:
          > Ale że całościowo? Bo związek z facetem czy też patrzenie w niego jak obrazek,
          > bo zapełnia dziury, to cały świat marzeń kobiety?:))

Chodzilo mi bardziej o intensywnosc uczuc i demonstrowanie wiezi. Jakis czas temu widzialem jak taka zwykla dziewczyna ze sklepiku wrecz rzucila sie swojemu chlopakowi na szyje i go mocno obcalowala po calej twarzy. Z wlasnej woli! W ogole nie zachecana, sama inicjowala kontakt! A taki widok sie prawie nie zdarza u "wyzszych sfer". Zeby kobieta sama okazywala uczucia facetowi i to w taki ekspresyjny, natiralny sposob. Czesciej widzi sie raczej "wzrok malzy z zimnych wod", jak w reklamie.
        • obrotowy wyksztalcenie nie przydaje szczescia kobietom... 21.06.20, 18:52
          zawle napisała:

> obrotowy napisał:
          > > wyksztalcenie przydaje szczescia mezczyznom.
          > >
          > > a ujmuje szczescia kobietom.
          >
          > Ale że całościowo?

- nie calosciowo, Aniele, a tylko statystycznie...

patrze na te sliczne studentki (jak wspomnialem kobiety stanowia dzis ponad 60 % studiujacych)
          i wiem, ze czesc z nich meza na rownym sobie poziomie (jesli chodzi o wyksztalcenie) nie znajdzie...

a potem powstaja troche niezreczne sytuacje, ze bierze sie za meza Stacha-hydraulika, porzadnego chlopa wprawdzie , bo zaden inny sie nie trafil...
          ( niezreczne w tym sensie, ze trzeba go przedstawic rodzinie i kolezankom...)
          .
          stat.gov.pl/obszary-tematyczne/edukacja/edukacja/szkolnictwo-wyzsze-w-roku-akademickim-20182019-wyniki-wstepne,8,6.html
          • zawle Re: wyksztalcenie nie przydaje szczescia kobietom 21.06.20, 19:24
            obrotowy napisał:

> > Ale że całościowo?
            >
            >
            > - nie calosciowo, Aniele, a tylko statystycznie...
            >
            > patrze na te sliczne studentki (jak wspomnialem kobiety stanowia dzis ponad 60
            > % studiujacych)
            > i wiem, ze czesc z nich meza na rownym sobie poziomie (jesli chodzi o wyksztalc
            > enie) nie znajdzie...
            >
            > a potem powstaja troche niezreczne sytuacje, ze bierze sie za meza Stacha-hydra
            > ulika, porzadnego chlopa wprawdzie , bo zaden inny sie nie trafil...
            > ( niezreczne w tym sensie, ze trzeba go przedstawic rodzinie i kolezankom...)
            > .
            > stat.gov.pl/obszary-tematyczne/edukacja/edukacja/szkolnictwo-wyzsze-w-roku-akademickim-20182019-wyniki-wstepne,8,6.html

Ale te dane dotyczą edukacji wyższej, a nie poziomu szczęści związanego z ukończeniem studiów wyższych Ciulu. Dużo mniej bym się wstydziła fachowca Stacha niż takiego kołka jak Ty. Masz studia?
            • obrotowy Re: wyksztalcenie nie przydaje szczescia kobietom 21.06.20, 20:03
              zawle napisała:
              > Ale te dane dotyczą edukacji wyższej, a nie poziomu szczęści związanego z ukońc
              > zeniem studiów wyższych Ciulu.

- nikt nie mowil tu o korelacji ukonczenia studiow z poczuciem szczescia (jako takiego), tylko o trudnosci w znalezieniu sobie partnera w sytuacji wyniklej z braku mezczyzn o rownym poziomie wyksztalcenia.

Dużo mniej bym się wstydziła fachowca Stacha niż takiego kołka jak Ty.

- to juz twoj wewnetrzny problem, dzidziu (chociaz na hydraulice i elektryce) tez sie znam :)

Masz studia?

- mam nawet "swoje" studentki.
              wlasnie dlatego uwypuklam ten znany mi problem.
                    • sabat4 Re: wyksztalcenie nie przydaje szczescia kobietom 22.06.20, 09:27
                      zawle napisała:
                      > Chyba z Torunia...

Albo mitomani, ktorzy przestali odrozniac fantazje o studentkach od rzeczywistosci. Chociaz akurat obrotowy pisze w miare skladnie.
                      Druga nadreprezentowana grupa na forach gazety to ludzie, ktorzy ewidentnie lecza sie na glowe/wymagaja takiego leczenia. To nie jest przenosnia, mowie powaznie.
                      Swego czasu znajdowalem na sieci blogi z zawartoscia w stylu: wycinek z naszego forum / innych forow gazety + opatrzone komentarzem zawierajacym jakies niezbornie napisane grozby albo kompletna salata slowna.
                      Albo uzytkownicy, ktorzy od lat pod randomowymi tematami na roznych podforach zamieszczaja jakis niezrozumialy belkot bez zwiazku. Czasem agresywny jak maja gorszy dzien.
                      Przykro patrzec, jak komus jest gorzej.
                      • zawle Re: wyksztalcenie nie przydaje szczescia kobietom 22.06.20, 09:34
                        sabat4 napisał(a):
                        > Druga nadreprezentowana grupa na forach gazety to ludzie, ktorzy ewidentnie lec
                        > za sie na glowe/wymagaja takiego leczenia. To nie jest przenosnia, mowie powazn
                        > ie.
                        > Swego czasu znajdowalem na sieci blogi z zawartoscia w stylu: wycinek z naszego
                        > forum / innych forow gazety + opatrzone komentarzem zawierajacym jakies niezbo
                        > rnie napisane grozby albo kompletna salata slowna.
                        > Albo uzytkownicy, ktorzy od lat pod randomowymi tematami na roznych podforach z
                        > amieszczaja jakis niezrozumialy belkot bez zwiazku. Czasem agresywny jak maja g
                        > orszy dzien.
                        > Przykro patrzec, jak komus jest gorzej.

Gorzej jest na FB...Telewizor odłączony od kilku lat. Niestety na fb jestem aktywna, bo mam kontakt ze znajomymi, czasami coś mi się napatoczy- tragedia. Rozumiem chłopów, ale kobiety które komentują inne to już dla mnie czarna masakra. Jak kobiety mogą głosować na Bosaka??
                        • sabat4 Re: wyksztalcenie nie przydaje szczescia kobietom 22.06.20, 10:22
                          zawle napisała:
                          > Jak kobiety mogą głosować na Bosaka??

Bo mowi przejrzystym jezykiem. Spokojny, pewny siebie sposob wypowiadania sie. Nie sympatyzuje z nim ze wzgledu na zwiazki z kosciolem, ale moim zdaniem jego sposob bycia robi dobra robote.
                          Natomiast uwazam, ze lewica zaprzepascila podobna szanse. Jestem pewny, ze wystepy nieprzekonujacego pana Biedronia zakoncza sie blamazem. Adrian Zandberg ma w malym paznokciu lewej nogi wiecej charyzmy niz Biedron. Jest niezwykle inteligentny, ma niespotykane w rodzimej polityce zdolnosci oratorskie i sprawia wrazenie czlowieka szczerego, uczciwego, zyczliwego i pelnego energii. Moim zdaniem to wielka szansa lewicy. Chociaz bystry Czarzasty tez to widzi i mam wrazenie, ze moze miec interes by go blokowac. Sluszne obawy.
                          Tak czy owak, w nastepnych wyborach... Co sie odwlecze... ;) Wspomnicie moje slowa ;)
                          • zawle Re: wyksztalcenie nie przydaje szczescia kobietom 22.06.20, 10:51
                            sabat4 napisał(a):
                            > Bo mowi przejrzystym jezykiem. Spokojny, pewny siebie sposob wypowiadania sie.
                            > Nie sympatyzuje z nim ze wzgledu na zwiazki z kosciolem, ale moim zdaniem jego
                            > sposob bycia robi dobra robote.

Dla mnie to pogardliwa wersja chłopca Filipa Golarza:))

> Natomiast uwazam, ze lewica zaprzepascila podobna szanse. Jestem pewny, ze wyst
                            > epy nieprzekonujacego pana Biedronia zakoncza sie blamazem. Adrian Zandberg ma
                            > w malym paznokciu lewej nogi wiecej charyzmy niz Biedron. Jest niezwykle inteli
                            > gentny, ma niespotykane w rodzimej polityce zdolnosci oratorskie i sprawia wraz
                            > enie czlowieka szczerego, uczciwego, zyczliwego i pelnego energii. Moim zdaniem
                            > to wielka szansa lewicy. Chociaz bystry Czarzasty tez to widzi i mam wrazenie,
                            > ze moze miec interes by go blokowac. Sluszne obawy.

Lubię Zandberga...konkret i kultura. Biedroń za to medialny:)) Zresztą mówienie o lewicy lewica a o prawicy prawica to grubo nad kreskę:))

> Tak czy owak, w nastepnych wyborach... Co sie odwlecze... ;) Wspomnicie moje sl
                            > owa ;)

Czyli co? Bo na razie nie ma co wspominać:))
                            • sabat4 Re: wyksztalcenie nie przydaje szczescia kobietom 22.06.20, 11:02
                              zawle napisała:
                              > Czyli co? Bo na razie nie ma co wspominać:))

Sadze, ze obecne wybory wygra Trzaskowski w drugiej turze. Konflikt rozgrzeje sie do czerwonosci, ale tym razem ludzie beda juz mieli dosc i w kolejnych wyborach parlamentarnych zjednoczona lewica bedzie miala najwieksze poparcie, a Zandberg bedzie mial w tej formacji o wiele wiecej do powiedzenia niz obecnie.
                              Rechotem losu jest to, ze gdyby Kaczynski tak nie parl na wybory w maju, to PO nie mialaby pretekstu do zmiany kandydata i Duda mialby duzo wieksze szanse na reelekcje niz obecnie.
                              • zawle Re: wyksztalcenie nie przydaje szczescia kobietom 22.06.20, 11:16
                                sabat4 napisał(a):
                                > Sadze, ze obecne wybory wygra Trzaskowski w drugiej turze. Konflikt rozgrzeje s
                                > ie do czerwonosci, ale tym razem ludzie beda juz mieli dosc i w kolejnych wybor
                                > ach parlamentarnych zjednoczona lewica bedzie miala najwieksze poparcie, a Zand
                                > berg bedzie mial w tej formacji o wiele wiecej do powiedzenia niz obecnie.
                                > Rechotem losu jest to, ze gdyby Kaczynski tak nie parl na wybory w maju, to PO
                                > nie mialaby pretekstu do zmiany kandydata i Duda mialby duzo wieksze szanse na
                                > reelekcje niz obecnie.

Ja mam serdecznie dość romansujących z KK. Niestety zarówno PO jak i Lewica to robili.
                                • sabat4 Re: wyksztalcenie nie przydaje szczescia kobietom 22.06.20, 11:36
                                  zawle napisała:
                                  > Ja mam serdecznie dość romansujących z KK. Niestety zarówno PO jak i Lewica to
                                  > robili.

Kazdy, kto w Polsce mysli o sprawnym rzadzeniu panstwem, musi liczyc sie z KK.
                                  Po pierwsze - Polska to nie tylko wielkie miasta, ale i male gminy i powiaty, gdzie kler ma ogromne wplywy. Bez pojscia z nimi na jakas forme wspolpracy sprawowanie wladzy byloby powaznie utrudnione, jesli nie niemozliwe.
                                  Po drugie - KK nalezy do najlepiej poinformowanych instytucji w kraju. Nie dosc, ze lokalni ksieza znaja slabosci swoich wspolnot poprzez sakrament spowiedzi, to jeszcze sam kosciol prowadzi rozmaite organizacje swieckie, ktorych czlonkowie maja uszy i oczy szeroko otwarte. Maja tez wlasne archiwa. Dysponujac tak duza wiedza jest stosunkowo latwo wywierac presje na odpowiednie osoby w panstwie.
                                  • zawle Re: wyksztalcenie nie przydaje szczescia kobietom 22.06.20, 11:43
                                    sabat4 napisał(a):
                                    > Kazdy, kto w Polsce mysli o sprawnym rzadzeniu panstwem, musi liczyc sie z KK.
                                    > Po pierwsze - Polska to nie tylko wielkie miasta, ale i male gminy i powiaty, g
                                    > dzie kler ma ogromne wplywy. Bez pojscia z nimi na jakas forme wspolpracy spraw
                                    > owanie wladzy byloby powaznie utrudnione, jesli nie niemozliwe.
                                    > Po drugie - KK nalezy do najlepiej poinformowanych instytucji w kraju. Nie dosc
                                    > , ze lokalni ksieza znaja slabosci swoich wspolnot poprzez sakrament spowiedzi,
                                    > to jeszcze sam kosciol prowadzi rozmaite organizacje swieckie, ktorych czlonko
                                    > wie maja uszy i oczy szeroko otwarte. Maja tez wlasne archiwa. Dysponujac tak d
                                    > uza wiedza jest stosunkowo latwo wywierac presje na odpowiednie osoby w panstwi
                                    > e.

Sugerujesz że KK szantażuję polityków?
                                      • gogol77 Re: wyksztalcenie nie przydaje szczescia kobietom 22.06.20, 12:11
                                        sabat4 napisał(a):

> zawle napisała:
                                        > > Sugerujesz że KK szantażuję polityków?
                                        >
                                        > Zeby tak twierdzic, musialbym miec na to dowody. Nie mam.
                                        > Wiem tylko, ze przy takim dostepie do informacji, moglby wywierac presje. Szant
                                        > az to moze za duze slowo.
                                        > Na pewno trzeba sie z nimi liczyc.

Co Ty wypisujesz!!! Posłuchaj Katolickigo Głosu w Naszych Domach. Przesłanie jest jednoznaczne: nasze poparcie kosztuje!
                                    • urquhart Re: wyksztalcenie nie przydaje szczescia kobietom 22.06.20, 12:04
                                      zawle napisała:

> Sugerujesz że KK szantażuję polityków?

Cał przyroda to historia konfliku interesów któy napedza ewolucję.
                                      KK rządzi umysłami wiernych pragnących wartości które głosi , z drugiem strony masz masońskich przeciwników, inwestujących w lewice ktorzy rządzą światowymi pieniędzmi największe fortuny świata mniej lub bardziej oficjalnie reprezentowanych przez klub Biderberg.
                                      Pierwsi chcą konserwować istniejący układ, drudzy widzą swoją przyszłość w nowym porządku, zmianach i rewolucjach, haosie.
                                      Każdy szuka sojuszników zeby wygrać.
                                      Polityka to z definicji reprezentowanie interesów pewnej grupy.
                                      Gdzie tu jakiś szantaż?
                              • gogol77 Re: wyksztalcenie nie przydaje szczescia kobietom 22.06.20, 11:33
                                sabat4 napisał(a): w 8
                                > Sadze, ze obecne wybory wygra Trzaskowski w drugiej turze.>

Nie wygra☹️
                                Nie doceniasz poziomu głupoty tego społeczeństwa. Badanego profesjonalnie i regularnie za ogromne pieniądze, także Twoje i komunikowanie wyników na Nowogrodzka z zaleceniami: ująć gazu - dodać gazu, grzać temat gejów - nie grzać tego tematu, klękać przed biskupami - trochę mniej klekac
                                ---—----—----—-
                                Jestem mentalnym więźniem swojego przypadkowego sukcesu (copyright by kitty)
                        • urquhart Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 11:31
                          zawle napisała:

> miem chłopów, ale kobiety które komentują inne to już dla mnie czarna masakra.

Dobre pytanie.
                          Też mnie ciekawiło szukałem dlaczego narodowcy przyciągają licznie te najładniejsze szprychy na członków co widać na marszach.
                          Odpowiedź jest prosta myślę, szukają tam tych rodzinnych (narodowych) wartości które są im potrzebne do szcześcia, bo tego pożądają a nie smodzielnośći/samotności.
                          Czują to o czym dyskutujemy że rodzina jest w sprzeczności z lewicowa retoryką i polaryzują sie po prawej.
                          A te ładniejsze co mają predyspozycje wierzą że stać ich zawalczyć o czułego i podniecającego narodowego barbarzyńcę zamiast przygarniać genderowego wykastrowanego kocura którego kopną w dupę po rozmnożeniu
                          Chyba to proste?
                        • urquhart Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 11:31
                          zawle napisała:

> miem chłopów, ale kobiety które komentują inne to już dla mnie czarna masakra.

Dobre pytanie.
                          Też mnie ciekawiło szukałem dlaczego narodowcy przyciągają licznie te najładniejsze szprychy na członków co widać na marszach.
                          Odpowiedź jest prosta myślę, szukają tam tych rodzinnych (narodowych) wartości które są im potrzebne do szcześcia, bo tego pożądają a nie smodzielnośći/samotności.
                          Czują to o czym dyskutujemy że rodzina jest w sprzeczności z lewicowa retoryką i polaryzują sie po prawej.
                          A te ładniejsze co mają predyspozycje wierzą że stać ich zawalczyć o czułego i podniecającego narodowego barbarzyńcę zamiast przygarniać genderowego wykastrowanego kocura którego kopną w dupę po rozmnożeniu
                          Chyba to proste?
                          • zawle Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 11:39
                            urquhart napisał:
                            > Dobre pytanie.
                            > Też mnie ciekawiło szukałem dlaczego narodowcy przyciągają licznie te najładnie
                            > jsze szprychy na członków co widać na marszach.
                            > Odpowiedź jest prosta myślę, szukają tam tych rodzinnych (narodowych) wartości
                            > które są im potrzebne do szcześcia, bo tego pożądają a nie smodzielnośći/samotn
                            > ości.
                            > Czują to o czym dyskutujemy że rodzina jest w sprzeczności z lewicowa retoryką
                            > i polaryzują sie po prawej.
                            > A te ładniejsze co mają predyspozycje wierzą że stać ich zawalczyć o czułego i
                            > podniecającego narodowego barbarzyńcę zamiast przygarniać genderowego wykastrow
                            > anego kocura którego kopną w dupę po rozmnożeniu
                            > Chyba to proste?

Twoja odpowiedź jest tak prymitywna że trudno ją traktować serio. Aż mi ciary przeszły.
                          • gogol77 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 12:02
                            urquhart napisał:
                            >... dlaczego narodowcy przyciągają licznie te najładniejsze szprychy na członków co widać na marszach>

Bo tam są faceci - młodzi, testosteronowi. TESTOSTERONOWI! Chemia, feromony. Na
                            Gdy kiedyś dawno uciekałem na ulicach przed ozdobionymi hakenkreutzami wyrostkami z Hitlerjugend to jeszcze nie wiedziałem co to testosteron ale ich tak wlasnie zapamietalem - agresywni, brutalni, niebezpieczn
                            • zawle Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 12:05
                              gogol77 napisał:
                              > Bo tam są faceci - młodzi, testosteronowi. TESTOSTERONOWI! Chemia, feromony. N
                              > a
                              > Gdy kiedyś dawno uciekałem na ulicach przed ozdobionymi hakenkreutzami wyrostka
                              > mi z Hitlerjugend to jeszcze nie wiedziałem co to testosteron ale ich tak wlasn
                              > ie zapamietalem - agresywni, brutalni, niebezpieczn

A ja czytałam że na Konfederację głosują incele. Młodzi, wykluczeni, nie mający dostępu do cipek. Gdzie tu męskość?
                              • sabat4 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 12:26
                                zawle napisała:
                                > A ja czytałam że na Konfederację głosują incele. Młodzi, wykluczeni, nie mający
                                > dostępu do cipek. Gdzie tu męskość?

Ja tez to czytalem, ale to moze byc proba generalizacji.
                                Trzeba przyznac, ze liderzy ruchow konserwatywnych csesto maja bardzo atrakcyjne malzonki. Pani Giertychowa i pani Bosakowa - bardzo niczego sobie :)
                                • zawle Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 12:33
                                  sabat4 napisał(a):
                                  > Ja tez to czytalem, ale to moze byc proba generalizacji.
                                  > Trzeba przyznac, ze liderzy ruchow konserwatywnych csesto maja bardzo atrakcyjn
                                  > e malzonki. Pani Giertychowa i pani Bosakowa - bardzo niczego sobie :)

A pani Trzaskowska i Bosakowa brzydkie? Brałabym:)) Co to za rozmowy i o czym? Kto ma ładniejszą żonę? No błagam...nie idż w narrację Urgu...
                                    • zawle Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 13:04
                                      urquhart napisał:
                                      > A Mrs Hołownia? Tam to widać dopiero kto popłakuje a kto jest wilkiem :)

To może fiuty zaczniecie porównywać? Żebyśmy wiedzieli czy Ci prawicowi to nie przebrane czarwone kapturki udające wilki? Deklaratywnie to słyszałam że prawica ma się czym pochwalić. Szkoda że tylko deklaratywnie. Znając ich mitomaństwo i zamiłowanie do krzywych zwierciadeł...odejmuję im co najmniej 4 cm. A jak U ciebie Urgu?
                                      • urquhart Wieksza-nienawisc-po-stronie-zwolennikow-opozycji 22.06.20, 13:17
                                        zawle napisała:

> a ma się czym pochwalić. Szkoda że tylko deklaratywnie. Znając ich mitomaństwo
                                        > i zamiłowanie do krzywych zwierciadeł...odejmuję im co najmniej 4 cm. A jak U c
                                        > iebie Urgu?

Zawleczka zabrakło argumentów jak idziesz w taki atak personalny rozumiem.
                                        Znasz mnie już ze to sfera w której nie mam kompleksów i nie raz sprawdzałem się przy róźnych alfach i to temat który emocjonalnie nie ma u mnie punktu zaczepienia :)

A jak oceniasz i tłumaczysz wyższy stopień nienawiści i dehumanizacji przeciwników który charakteryzuje zjednoczoną lewicę ?
                                        www.rp.pl/Spoleczenstwo/190129838-Badania-Wieksza-nienawisc-po-stronie-zwolennikow-opozycji-niz-PiS.html
                                        • zawle Re: Wieksza-nienawisc-po-stronie-zwolennikow-opoz 22.06.20, 13:26
                                          urquhart napisał:
                                          > Zawleczka zabrakło argumentów jak idziesz w taki atak personalny rozumiem.
                                          > Znasz mnie już ze to sfera w której nie mam kompleksów i nie raz sprawdzałem si
                                          > ę przy róźnych alfach i to temat który emocjonalnie nie ma u mnie punktu zacz
                                          > epienia :)

Matko Boska, to były jakieś "argumenty"? Że ktoś ma ładniejszą żonę?:))) Umarłam. Ja tylko sugeruję żebyście się chwalili swoimi przymiotami, a nie kobiety wystawiali na targu.

> A jak oceniasz i tłumaczysz wyższy stopień nienawiści i dehumanizacji przeciwni
                                          > ków który charakteryzuje zjednoczoną lewicę ?
                                          > www.rp.pl/Spoleczenstwo/190129838-Badania-Wieksza-nienawisc-po-stronie-zwolennikow-opozycji-niz-PiS.html

A to proste. Lewica nie usiłuje wpływać na życie i wybory ludzi. Możecie chodzić do kościoła, brać śluby, nie skrobać się, żyć po Bożemu, nie uprawiać seksu pozamałżeńskiego, sypiać tylko z żoną. I oby takich katolików było jak najwięcej. Prawe życie daje ludziom szczęście i samozadowolenie o ile świat wartości wpisany jest w kodeks wewnętrzny.
                                          • urquhart Re: Wieksza-nienawisc-po-stronie-zwolennikow-opoz 22.06.20, 13:40
                                            zawle napisała:

> A to proste. Lewica nie usiłuje wpływać na życie i wybory ludzi.

To nieuczciwe. Zarowno lewica jak i prawica usiluje wpływać. I w jednym i w drugim nurcie nie brakuje umiarkowanych ale przy polaryzacji widac glownje ekstremistów.

> ozamałżeńskiego, sypiać tylko z żoną. I oby takich katolików było jak najwięcej

No wreszcie sama pokazalas dlaczego odpowiedzialnemu panstwu po drodze jest z KK

> . Prawe życie daje ludziom szczęście i samozadowolenie o ile świat wartości wpi
                                            > sany jest w kodeks wewnętrzny.

Tak. I znam i lewicowcow wolontariuszy krorzy sa spójni i prawi ale dlatego ze żyją wyobrazeniem świata i go nie konfrontuja z faktami.
                                            • zawle Re: Wieksza-nienawisc-po-stronie-zwolennikow-opoz 22.06.20, 14:00
                                              urquhart napisał:
                                              > To nieuczciwe. Zarowno lewica jak i prawica usiluje wpływać. I w jednym i w dru
                                              > gim nurcie nie brakuje umiarkowanych ale przy polaryzacji widac glownje ekstrem
                                              > istów.

Chodzi Ci o uczenie tolerancji, antykoncepcji i nabywanie wiedzy dotyczącej seksualności? Bo nic innego mie do głowy nie przychodzi....

> No wreszcie sama pokazalas dlaczego odpowiedzialnemu panstwu po drodze jest z K

Hipokryzja to nie jest to, na czym Państwu powinno zależeć. Niestety hipokryzja rozpierdala zdolność krytycznego myślenia, wartości moralne, samodzielność. Niektórym partiom lepiej się takim bezkrytycznym motłochem rządzi. Ciekawe jak zareagowałyby rzesze polskich katolików, gdyby unieważniono rozwody, małżonkom pod karą kazano by wracać na łona poprzednich rodzin, a dzieci ze związków drugich, pozamałżeńskich zabierano by do ochronek. Jak się bawić to na całego...zróbmy sobie Gileat.

> Tak. I znam i lewicowcow wolontariuszy krorzy sa spójni i prawi ale dlatego ze
                                              > żyją wyobrazeniem świata i go nie konfrontuja z faktami.

Żyją wyobrażeniem świata ale go nie konfrontuję z faktami????
                                              • urquhart Re: Wieksza-nienawisc-po-stronie-zwolennikow-opoz 22.06.20, 15:17
                                                zawle napisała:

> Chodzi Ci o uczenie tolerancji, antykoncepcji i nabywanie wiedzy dotyczącej sek
                                                > sualności? Bo nic innego mie do głowy nie przychodzi....

A mi przychodzi do głowy że ta TOLERANCJA , wolność liberalna w lokalnym wydaniu była w praktyce wolnością działania i bezkarnością dla malwersantów, oszustów, hochsztaplerów spod znaku Amberd Gold i Mafii Vatowskich, prawniczych wyłudzeń kamienic, czy innych prywatyzacji dla sierot po SB i UB.
                                                Tolerancją w pierwszej linii dla przestępstw i korupcji.
                                                "NIe ma wolności bez solidarności" to celne hasło, paradoksalne i pełne hipokryzji jednoczenie, bo to nie lewica przyniosła solidarność w postaci 500+, podwyszczenia emerytur, pensji minimalnej i siły nabywczej statystycznego Polaka (ja osobiści straciłem).
                                                Popolizmem jest zaś z definicji niespełnianie obietnic, wiec jeżeli ta władza jest nazywana populizmem to o ile bardziej zasługiwała na to miano poprzednia ?

> reagowałyby rzesze polskich katolików, gdyby unieważniono rozwody, małżonkom po
                                                > d karą kazano by wracać na łona poprzednich rodzin, a dzieci ze związków drugic
                                                > h, pozamałżeńskich zabierano by do ochronek. Jak się bawić to na całego...zróbm
                                                > y sobie Gileat.

No i dobrze że po machaniu kijem idzemy w jakiś konsensus.
                                                Mi nie po drodze jest z katolickim zamordyzmem faszystowską Hiszpanią czy nawet teokratycznym Tybetem który przed Chińską aneksją był przykładem lokalnego zacofania , arogancji dla medycyny i edukacji, z gigantyczną ilością biedoty która nikogo nie interesowała.
                                                Ale czy Ty jesteś może za wprowadzeniem lewicowych standardów ideologii UE jak w Szwecji gdzie dochodzi do ewidentnego rozkładu społeczeństwa, rodzin i do tego nadchodzi nieuchronny konflikt polaryzujących się rdzennych mieszkańców ustępujących pola nieiterującym się napływowym muzułmaninom walczącym o autonomię?
                                                Konserwatyzm to z definicji ewolucyjny rozwój nie wstecznictwo a lewicowy postmodernizm to z definicji postęp ale przez rewolucję i zburzenie starego porządku

> > Tak. I znam i lewicowcow wolontariuszy krorzy sa spójni i prawi ale dlate
                                                > go ze
                                                > > żyją wyobrazeniem świata i go nie konfrontuja z faktami.

Żyją wyobrażeniem świata ale go nie konfrontuję z faktami????

Żyją jeszcze prometeizmem Wałęsy i demonicznością demiurga Kaczyńskiego i Rydzyka, ale poruszających kukiełki po drugiej stronie z SB, klubu Bilderberg, wpływanie na politykę przez fundusze Sorosa, uważają za fejk newsy wymyślone oszalałych z nienawiści głowach prawaków.
                                                • zawle Re: Wieksza-nienawisc-po-stronie-zwolennikow-opoz 22.06.20, 15:55
                                                  urquhart napisał:
                                                  > A mi przychodzi do głowy że ta TOLERANCJA , wolność liberalna w lokalnym wyda
                                                  > niu była w praktyce wolnością działania i bezkarnością dla malwersantów, oszust
                                                  > ów, hochsztaplerów spod znaku Amberd Gold i Mafii Vatowskich, prawniczych wyłud
                                                  > zeń kamienic, czy innych prywatyzacji dla sierot po SB i UB.
                                                  > Tolerancją w pierwszej linii dla przestępstw i korupcji.
                                                  > "NIe ma wolności bez solidarności" to celne hasło, paradoksalne i pełne hipokry
                                                  > zji jednoczenie, bo to nie lewica przyniosła solidarność w postaci 500+, podwys
                                                  > zczenia emerytur, pensji minimalnej i siły nabywczej statystycznego Polaka (ja
                                                  > osobiści straciłem).
                                                  > Popolizmem jest zaś z definicji niespełnianie obietnic, wiec jeżeli ta władza j
                                                  > est nazywana populizmem to o ile bardziej zasługiwała na to miano poprzednia ?

Obie strony mają brud za paznokciami. Czy obecnie nie prawicowy Giertych radzi swoim kolegom, żeby zbierali na siebie kwity, bo tylko dzięki temu mogą obniżyć sobie wymiar kary? I gdzie te więzienie pełne poprzednich złodziei, którzy mieli siedzieć? Jak to się stało?

> Mi nie po drodze jest z katolickim zamordyzmem faszystowską Hiszpanią czy nawet
                                                  > teokratycznym Tybetem który przed Chińską aneksją był przykładem lokalnego zac
                                                  > ofania , arogancji dla medycyny i edukacji, z gigantyczną ilością biedoty która
                                                  > nikogo nie interesowała.

A czemu nie? Bo sam święty nie jesteś? To się odpierdol od win innych, a zajmij swoimi?

> Ale czy Ty jesteś może za wprowadzeniem lewicowych standardów ideologii UE jak
                                                  > w Szwecji gdzie dochodzi do ewidentnego rozkładu społeczeństwa, rodzin i do teg
                                                  > o nadchodzi nieuchronny konflikt polaryzujących się rdzennych mieszkańców ustęp
                                                  > ujących pola nieiterującym się napływowym muzułmaninom walczącym o autonomię?
                                                  > Konserwatyzm to z definicji ewolucyjny rozwój nie wstecznictwo a lewicowy postm
                                                  > odernizm to z definicji postęp ale przez rewolucję i zburzenie starego porządku

Szwecja to eksperyment socjologiczny. Na taki mogli sobie pozwolić, bo to kraj bogaty. Indywidualizm w mniej ortodoksyjnej postaci występuje w każdym kraju zachodnim. Żeby USA i Rosja nie mieszali w tyglu, to by nikt tam nie musiał uciekać.

> Żyją jeszcze prometeizmem Wałęsy i demonicznością demiurga Kaczyńskiego i Rydzy
                                                  > ka, ale poruszających kukiełki po drugiej stronie z SB, klubu Bilderberg, wpły
                                                  > wanie na politykę przez fundusze Sorosa, uważają za fejk newsy wymyślone oszala
                                                  > łych z nienawiści głowach prawaków.

I to Ci dobrzy lewacy?
                                        • aandzia43 Re: Wieksza-nienawisc-po-stronie-zwolennikow-opoz 22.06.20, 15:26

> A jak oceniasz i tłumaczysz wyższy stopień nienawiści i dehumanizacji przeciwni
                                          > ków który charakteryzuje zjednoczoną lewicę ?
                                          > www.rp.pl/Spoleczenstwo/190129838-Badania-Wieksza-nienawisc-po-stronie-zwolennikow-opozycji-niz-PiS.html

Dziwi cię frustracja nagromadzona przez 5 lat patrzenia na bezkarną oborę i rozpierduchę? Jak się widzi taką sztukę to trudno zachować kulturę, jadąc klasykiem.
                                          • urquhart Re: Wieksza-nienawisc-po-stronie-zwolennikow-opoz 22.06.20, 15:35
                                            aandzia43 napisała:

> Dziwi cię frustracja nagromadzona przez 5 lat patrzenia na bezkarną oborę i roz
                                            > pierduchę? Jak się widzi taką sztukę to trudno zachować kulturę, jadąc klasykie

A wyszło lewicowe szydło z Andzi , znaczy z worka :)
                                            Jak to szło z wiktymizacją i przenoszeniem winy na ofiarę że sama prowokowała?
                                            "Zobacz do czego mnie doprowadziłeś?" stara śpiewka każdego przemocowca teraz w ustach Andzi.
                                            Mam to :)
                                            P.S.
                                            Tak samo rozpierduchę, gwałty i grabierze w USA tłumaczą lewicowe media "protestami" i "walką z opresją".
                                            • aandzia43 Re: Wieksza-nienawisc-po-stronie-zwolennikow-opoz 22.06.20, 15:52
                                              urquhart napisał:

> aandzia43 napisała:
                                              >
                                              > > Dziwi cię frustracja nagromadzona przez 5 lat patrzenia na bezkarną oborę
                                              > i roz
                                              > > pierduchę? Jak się widzi taką sztukę to trudno zachować kulturę, jadąc kl
                                              > asykie
                                              >
                                              > A wyszło lewicowe szydło z Andzi , znaczy z worka :)
                                              > Jak to szło z wiktymizacją i przenoszeniem winy na ofiarę że sama prowokowała?
                                              >
                                              > "Zobacz do czego mnie doprowadziłeś?" stara śpiewka każdego przemocowca teraz w
                                              > ustach Andzi.
                                              > Mam to :)
                                              > P.S.
                                              > Tak samo rozpierduchę, gwałty i grabierze w USA tłumaczą lewicowe media "protes
                                              > tami" i "walką z opresją".
                                              >

O czym ty pierdaczysz? Odjechałeś nie na temat.
                                              • zawle Re: Wieksza-nienawisc-po-stronie-zwolennikow-opoz 22.06.20, 15:58
                                                aandzia43 napisała:
                                                > > Tak samo rozpierduchę, gwałty i grabierze w USA tłumaczą lewicowe media "
                                                > protes
                                                > > tami" i "walką z opresją".
                                                > >
                                                >
                                                > O czym ty pierdaczysz? Odjechałeś nie na temat.

nie odjechał. Tyle że chciałby żeby każdy kto nie jest konserwą kierował się słowami Jezusa...biją, nastaw drugi policzek. Tylko broń boże nie krzycz tak głośno, żeby Cię ktoś usłyszał. Za to burdy nacjonalistów polskich są jak najbardziej ok i zgodne z naukami kościoła..tylko kurwa którego kościoła, bo Polacy tak daleko się rozeszli z tym co głosił Jezus, że dalej chyba się nie da.
                                                • urquhart Re: Wieksza-nienawisc-po-stronie-zwolennikow-opoz 22.06.20, 16:57
                                                  zawle napisała:

> nie odjechał. Tyle że chciałby żeby każdy kto nie jest konserwą kierował się sł
                                                  > owami Jezusa...biją, nastaw drugi policzek. Tylko broń boże nie krzycz tak głoś
                                                  > no, żeby Cię ktoś usłyszał. Za to burdy nacjonalistów polskich są jak najbardzi
                                                  > ej ok i zgodne z naukami kościoła..tylko kurwa którego kościoła, bo Polacy tak
                                                  > daleko się rozeszli z tym co głosił Jezus, że dalej chyba się nie da.

No może komentuj co ś co napisałem a nie co "Chciałby" twoim zdaniem.
                                                  A jakie burdy nacjonalistów konkretnie? Może że szarpali 12 lewackich prowokatorek które zatrzymały tysiace ludzi na moście ponitowskiego w masz niepodległości blokujac legalną i patrotyczną manifestację. Akurat byłem z cóką i uczestniczyłem, jak powstał chaos ścisk i stworzyły zagorzenie a robi się z na awaturnic lewicowe męczenniczki . Gdzie te sądy co mają karać? A sądy uniewinniły je, popatrz.
                                                  A konkretnie to podoba mi sie dewiza optymalnej strategii z nauk społecznych: Bądź życzliwy ale mściwy. Czyli karaj oszustów.
                                                  • zawle Re: Wieksza-nienawisc-po-stronie-zwolennikow-opoz 22.06.20, 17:51
                                                    urquhart napisał:
                                                    > A jakie burdy nacjonalistów konkretnie? Może że szarpali 12 lewackich prowokato
                                                    > rek które zatrzymały tysiace ludzi na moście ponitowskiego w masz niepodległośc
                                                    > i blokujac legalną i patrotyczną manifestację. Akurat byłem z cóką i uczestnic
                                                    > zyłem, jak powstał chaos ścisk i stworzyły zagorzenie a robi się z na awaturnic
                                                    > lewicowe męczenniczki . Gdzie te sądy co mają karać? A sądy uniewinniły je, po
                                                    > patrz.

www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1728752,1,14-kobiet-wciaz-walczy-po-marszu-niepodleglosci.read
                                                    O tym mówisz? No fakt jak baba nieposłuszna bo przyłożyć męska rzecz.

> A konkretnie to podoba mi sie dewiza optymalnej strategii z nauk społecznych: B
                                                    > ądź życzliwy ale mściwy. Czyli karaj oszustów.

Tobie się w ogóle urgu autorytety podobają...upraszcza to funkcjonowanie w społeczeństwie. Tyle że wystarczy sobie przypomnieć eksperyment Milgrama. W ogóle jak Ciebie czytam, to mam wrażenie że masz dwie osobowości...jak jedziesz nowomową i hasłami który znaczenia nie jesteś w stanie wyjaśnić i tę drugą...ale tej się chyba bardzo wstydzisz.
                                                  • zawle Re: Wieksza-nienawisc-po-stronie-zwolennikow-opoz 22.06.20, 18:09
                                                    www.bing.com/videos/search?q=marsz+niepodleg%c5%82o%c5%9bci+14+kobiet+2017&&view=detail&mid=2DE8E12573673A8E3C7C2DE8E12573673A8E3C7C&&FORM=VRDGAR&ru=%2Fvideos%2Fsearch%3Fq%3Dmarsz%2Bniepodleg%25c5%2582o%25c5%259bci%2B14%2Bkobiet%2B2017%26FORM%3DHDRSC3
                                                    Może sobie jeszcze raz obejrzyj?
                                  • sabat4 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 13:04
                                    zawle napisała:
                                    > A pani Trzaskowska i Bosakowa brzydkie? Brałabym:)) Co to za rozmowy i o czym?
                                    > Kto ma ładniejszą żonę? No błagam...nie idż w narrację Urgu...

Chodzilo mi o to, ze konserwatysci, a odniesli sukces na polu damsko-meskim. Zeby nie utozsamiac z nimi inceli. W druga strone - ja jestem przeciez incelem, a nie mam takich pogladow. Nie nalezy generalizowac.
                            • urquhart Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 12:09
                              gogol77 napisał:

> Bo tam są faceci - młodzi, testosteronowi. TESTOSTERONOWI! Chemia, feromony. N
                              > a
                              > Gdy kiedyś dawno uciekałem na ulicach przed ozdobionymi hakenkreutzami wyrostka
                              > mi z Hitlerjugend to jeszcze nie wiedziałem co to testosteron ale ich tak wlasn

Teraz wahadło sie odwróciło i ludzie uciekają USA , Francji i Belgii przed wyrostkami przed anarchistami, brutalnymi , agresywnymi i niebezpiecznymi spod znaku gwiazdy antify , a ty zafiksowałeś się na hakenkreutach, ale co do mechanizmu zgodzę się w 100% , Gogol :)
                            • aandzia43 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 15:36
                              gogol77 napisał:

> urquhart napisał:
                              > >... dlaczego narodowcy przyciągają licznie te najładniejsze szprychy na cz
                              > łonków co widać na marszach>
                              >
                              > a

Jest coś jeszcze Gogol: na marszach lewicowych jest bardzo dużo kobiet, różnego wieku, różnej urody i preferencji seksualnych. Nie brakuje bardzo ładnych i młodych, tyle ze giną w tłumie tych mniej rębnych. Wiem bo zdarzało mi się obserwować. Na manifestacjach narodowców jest kobiet mało. Dlaczego są to młode i ładne, jak powiada Urqu? Może inne się tam nie odnajdują - nie istnieją, są przezroczyste, nie do rodzenia i ruchania. Jak laska chce od życia cokolwiek poza mężem to omija z daleka pewne rejony.
                              • zawle Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 16:18
                                aandzia43 napisała:
                                > Jest coś jeszcze Gogol: na marszach lewicowych jest bardzo dużo kobiet, różnego
                                > wieku, różnej urody i preferencji seksualnych. Nie brakuje bardzo ładnych i mł
                                > odych, tyle ze giną w tłumie tych mniej rębnych. Wiem bo zdarzało mi się obserw
                                > ować. Na manifestacjach narodowców jest kobiet mało. Dlaczego są to młode i ład
                                > ne, jak powiada Urqu? Może inne się tam nie odnajdują - nie istnieją, są przezr
                                > oczyste, nie do rodzenia i ruchania. Jak laska chce od życia cokolwiek poza męż
                                > em to omija z daleka pewne rejony.

Bo lewica jest dla wszystkich kobiet, a prawica tylko dla pewnej grupy. Oglądałaś Córkę Boga Szumowskiej?
                                >
                                >
                                • aandzia43 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 16:32
                                  . Na manifestacjach narodowców jest kobiet mało. Dlaczego są to młode
                                  > i ład
                                  > > ne, jak powiada Urqu? Może inne się tam nie odnajdują - nie istnieją, są
                                  > przezr
                                  > > oczyste, nie do rodzenia i ruchania. Jak laska chce od życia cokolwiek po
                                  > za męż
                                  > > em to omija z daleka pewne rejony.
                                  >
                                  > Bo lewica jest dla wszystkich kobiet, a prawica tylko dla pewnej grupy. Oglądał
                                  > aś Córkę Boga Szumowskiej?

Oglądałam.
                                  • aandzia43 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 18:46
                                    urquhart napisał:

> zawle napisała:
                                    >
                                    > > Bo lewica jest dla wszystkich kobiet, a prawica tylko dla pewnej grupy. O
                                    > glądał
                                    > > aś Córkę Boga Szumowskiej?
                                    >
                                    > "lewica jest dla wszystkich kobiet" , co chcą prać faceta kijem :)

Pewnie się zdziwisz bo w głowie ci się mieści, że wiele kobiet chce życia niezależnego od faceta. Nie tylko lesbijki. Nie chodzi im o to by go prać kijem, tylko zeby w ogóle nie musieć układać wszsytkiego pod jego potrzeby. Niech on sobie żyje w spokoju, nikt go nie chce prać, bo nikogo on nie interesuje. Patriarchat im tego nie umożliwia, a więc skrajna prawica też nie.
                                    • zawle Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 19:01
                                      aandzia43 napisała:
                                      > Pewnie się zdziwisz bo w głowie ci się mieści, że wiele kobiet chce życia nieza
                                      > leżnego od faceta. Nie tylko lesbijki. Nie chodzi im o to by go prać kijem, tyl
                                      > ko zeby w ogóle nie musieć układać wszsytkiego pod jego potrzeby. Niech on sobi
                                      > e żyje w spokoju, nikt go nie chce prać, bo nikogo on nie interesuje. Patriarch
                                      > at im tego nie umożliwia, a więc skrajna prawica też nie.

Tyle że te kobiety są BEZWARTOSCIOWE.
                                      >
                                      • aandzia43 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 21:24
                                        zawle napisała:

> aandzia43 napisała:
                                        > > Pewnie się zdziwisz bo w głowie ci się mieści, że wiele kobiet chce życia
                                        > nieza
                                        > > leżnego od faceta. Nie tylko lesbijki. Nie chodzi im o to by go prać kije
                                        > m, tyl
                                        > > ko zeby w ogóle nie musieć układać wszsytkiego pod jego potrzeby. Niech o
                                        > n sobi
                                        > > e żyje w spokoju, nikt go nie chce prać, bo nikogo on nie interesuje. Pat
                                        > riarch
                                        > > at im tego nie umożliwia, a więc skrajna prawica też nie.
                                        >
                                        > Tyle że te kobiety są BEZWARTOSCIOWE.

Oczywiście że są bezwartościowe. Więc dla pewności należy je spalić. Bo jeszcze zainfekują te przydatne.
                                    • sabat4 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 19:04
                                      aandzia43 napisała:
                                      > Pewnie się zdziwisz bo w głowie ci się mieści, że wiele kobiet chce życia nieza
                                      > leżnego od faceta. Nie tylko lesbijki. Nie chodzi im o to by go prać kijem, tyl
                                      > ko zeby w ogóle nie musieć układać wszsytkiego pod jego potrzeby. Niech on sobi
                                      > e żyje w spokoju, nikt go nie chce prać, bo nikogo on nie interesuje. Patriarch
                                      > at im tego nie umożliwia, a więc skrajna prawica też nie.

Czytasz to Lybbla? Masz praktyczna demonstracje tego, ze dla wielu kobiet poza okresem wspolnego odchowywania potomstwa mezczyzni moga byc po prostu piatym kolem u wozu. Zbednym elementem, ktory sie tylko szweda po pokojach.
                                      To by bylo na tyle, jesli chodzi o bajeczki o pierdzacych tecza, rozowych jednorozcach.
                                      • zawle Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 19:13
                                        sabat4 napisał(a):
                                        > Czytasz to Lybbla? Masz praktyczna demonstracje tego, ze dla wielu kobiet poza
                                        > okresem wspolnego odchowywania potomstwa mezczyzni moga byc po prostu piatym ko
                                        > lem u wozu. Zbednym elementem, ktory sie tylko szweda po pokojach.
                                        > To by bylo na tyle, jesli chodzi o bajeczki o pierdzacych tecza, rozowych jedno
                                        > rozcach.

A to lybbla mówił że każda marzy żeby komuś prać gacie i gotować obiady? Na serio?
                                        • sabat4 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 19:48
                                          zawle napisała:
                                          > A to lybbla mówił że każda marzy żeby komuś prać gacie i gotować obiady? Na ser
                                          > io?

Rany, po kazdym wpisie robie "rozbior zdania".
                                          A to jest proste.
                                          Jesli gora 15% mezczyzn jest atrakcyjnych per se, a duza czesc pozostalych moze byc co najwyzej przydatna do wspolnego odchowania dzieci, to po okresie kiedy sie te dzieci odchowa, zostaje na polu bitwy jedynie ta grupa faktycznie atrakcyjnych.
                                          Pozostalymi nikt sie nie interesuje w kontekscie damsko-meskim.
                                          • zawle Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 20:31
                                            sabat4 napisał(a):
                                            > Rany, po kazdym wpisie robie "rozbior zdania".
                                            > A to jest proste.
                                            > Jesli gora 15% mezczyzn jest atrakcyjnych per se, a duza czesc pozostalych moze
                                            > byc co najwyzej przydatna do wspolnego odchowania dzieci, to po okresie kiedy
                                            > sie te dzieci odchowa, zostaje na polu bitwy jedynie ta grupa faktycznie atrakc
                                            > yjnych.
                                            > Pozostalymi nikt sie nie interesuje w kontekscie damsko-meskim.

i to jest ten kij?
                                          • lybbla Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 22:11
                                            sabat4 napisał(a):

> Czytasz to Lybbla?
                                            > zawle napisała:
                                            > > A to lybbla mówił że każda marzy żeby komuś prać gacie i gotować obiady?
                                            > Na serio?
                                            >
                                            > A to jest proste.
                                            > Jesli gora 15% mezczyzn jest atrakcyjnych per se, a duza czesc pozostalych moze
                                            > sie te dzieci odchowa, zostaje na polu bitwy jedynie ta grupa faktycznie atrakc
                                            > yjnych. Pozostalymi nikt sie nie interesuje w kontekscie damsko-meskim.

Czytam, czytam.
                                            Uważaj na jaką pozycję aplikujesz. Jak wijesz gniazdko i pokazujesz tu się możemy rozmnożyć
                                            to nie dziw się, że gdy się rozmnożysz to Ci seks siada. Jak łapiesz Panią na money czy status to nie dziw się, że gdy Ci jedno z tych spada to w łóżku zimno. Sam piszesz, że co to za pomysł by kupować kobietę jak klacz.
                                            Te 85% nie ma takich refleksji, zakasują rękawy i jadą na szmacie lub w delegację by klacz utrzymywać. Gdy klacz okazuje się kobietą, która wybija się na niezależność, nagle seks siada. U `biednego' mężczyzny pojawia się tęsknota za zamierzchłym stanem rzeczy. Z nieogarniętą Panią można dożyć późnej sławiąc piękno ubezwłasnowolnionej miłości. Gorzej gdy Ci się zejdzie przed Panią. Wtedy cały świat musi się borykać z Jej Niemożnoscią.

Miałeś okazję pobyć wśród 15% najbardziej atrakcyjnych. Dowiodłeś tym, że atrakcyjność to nie kwestia money.
                                            Piszesz, że pokiereszowałeś kochankę. I teraz po tym wszystkim chcesz wrócić i dalej jęczeć, że to kobiety?
                                            Chcesz się znowu umościć w roli ofiary? Niedoczekanie Twoje.

• joanna_kossowska Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 23:07
                                              lybbla napisał:

> Miałeś okazję pobyć wśród 15% najbardziej atrakcyjnych.

Kłamstwem i oszustwem, faktycznie, godna najwyższego podziwu stuprocentowa męskość.

> Dowiodłeś tym, że atrakcyjność to nie kwestia money.

Oczywiście, że nie, tylko komu (czytaj: temu forum) i po co (czytaj: po nic) to udowadniać?

> Piszesz, że pokiereszowałeś kochankę.

Pokiereszowanie (w oryginale: poranienie emocjonalne) jako dowód męskości i atrakcyjności?
                                              Punkt widzenia przemocowca.

> Chcesz się znowu umościć w roli ofiary? Niedoczekanie Twoje.

Troki od kaleson były, są i zawsze pozostaną tylko trokami od kaleson.
                                              • lybbla Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 23.06.20, 02:10
                                                Droga Pani/Drogi Panie,
                                                Nie wiem jak uważnie Pan/Pani czyta to forum. Wydaje się, że bardzo nieuważnie.
                                                W każdym razie emocjonalnie.

joanna_kossowska napisał(a):

> Kłamstwem i oszustwem, faktycznie, godna najwyższego podziwu stuprocentowa męskość.

Mówimy o atrakcyjności a nie o stuprocentowej męskości.
                                                Stuprocentowa męskość to pewien koncept, który można znaleźć w deklaracjach Pań.
                                                Atrakcyjność jest weryfikowana przez rzeczywiste wybory kobiet.
                                                Kogo konkretnie okłamał Sabat? Żonę, kochankę, siebie? Nas nie okłamał wiemy wszystko na jego temat.
                                                Stawiam tezę, że najbardziej siebie i krótko postaram się to uzasadnić.

> > Dowiodłeś tym, że atrakcyjność to nie kwestia money.
                                                >
                                                > Oczywiście, że nie, tylko komu (czytaj: temu forum) i po co (czytaj: po nic) to udowadniać?

Sabat Sabatowi dowiódł, bo z dowodem były pewne problemy.

I nie zgadzam się, ze słowem oczywiście. Zależy od grupy docelowej do której kierujemy naszą ofertę
                                                i czy i czego i na jak długo oczekujemy w zamian. Przy tak handlowym podejściu money wpływa na atrakcyjność.

> Pokiereszowanie (w oryginale: poranienie emocjonalne) jako dowód męskości i atrakcyjności?
                                                > Punkt widzenia przemocowca.

A jednak czyta Pani uważnie. Z Sabatem jest taki problem, że próbuje się wkupić w łaski tym, którzy nim
                                                pomiatają. To czego Sabat się jeszcze musi nauczyć to poklepywania po plecach pomiatających i przyglądania się jak ci ostatni miotają się sami ze sobą. Jeśli dalej będzie aplikował tam gdzie go nie chcą to będzie ranił tych, którzy go chcą. I co ważniejsze odpowie sobie czego on tak naprawdę chce. Sabat publicznie na forum okłamywał siebie :)

Akurat o przemocowość Sabata bym nie posądzał. Musiałbym wtedy uznać, że kochanka jest uzależniona
                                                od przemocowców w co wątpię.

> Troki od kaleson były, są i zawsze pozostaną tylko trokami od kaleson.

Tak jak głupia gęś głupią gęsią.
                                          • urquhart Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 23:04
                                            sabat4 napisał(a):

> A to jest proste.
                                            > yjnych. Pozostalymi nikt sie nie interesuje w kontekscie damsko-meskim.

Sabat, z tych 15% większość wystrzega się złotej klatki i unika zwiazków lub szybko je kończy mając pełną ławkę rezerwowych .
                                            Dla całej reszty 85% przez stulecia zyskanie podziwu u kobiet było motorem rozwoju.
                                            Socjolodzy piszą że równość i sprawiedliwość monogamii nadała tempa cywilizacyjnemu rozwojowi.
                                            Dziś ideał mężczyzny w oczach stał się tak nierealny i wyśrubowany że większość załamuje się i poddaje się na wstępie i woli tą Adlerowską strategię bycia ofiarą niż podejmowania wyzwań.
                                            A jednak istnieje te 10% zwiazków badanych przez Fisher z długoletnią narkotyczną miłością romantyczną wbrew psychoewolucyjnym regułom.
                                            • mabelle2000 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 23:26
                                              urquhart napisał:

> Dla całej reszty 85% przez stulecia zyskanie podziwu u kobiet było motorem rozw
                                              > oju.

Moze więc czas zacząć się cieszyć, że już nie musicie tego podziwu u kobiet szukać? :-) Możecie w koncu zdefiniować swoją męskośc sami, tak jak chcecie, zamiast płakać, że kobiety was nie potrzebują.

> Dziś ideał mężczyzny w oczach stał się tak nierealny i wyśrubowany że większoś
                                              > ć załamuje się i poddaje się na wstępie i woli tą Adlerowską strategię bycia o
                                              > fiarą niż podejmowania wyzwań.

To jest dalej kręcęnie się wokół oczekiwań kobiet. Naprawdę tego mężczyźni chcą?

> A jednak istnieje te 10% zwiazków badanych przez Fisher z długoletnią narkotycz
                                              > ną miłością romantyczną wbrew psychoewolucyjnym regułom.

Z tego co pamiętam tam było wyraźnie podkreślone, że fundamentem tych relacji była pełna akceptacja drugiej osoby.
                                              Nie da się kochać kogoś przez wiele lat przy założeniach, że on/ona "jest coś mi winien" i jeszcze "mnie się należy".
                                              • urquhart Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 23:49
                                                mabelle2000 napisała:

> Moze więc czas zacząć się cieszyć, że już nie musicie tego podziwu u kobiet szu
                                                > kać? :-) Możecie w koncu zdefiniować swoją męskośc sami, tak jak chcecie, zamia
                                                > st płakać, że kobiety was nie potrzebują.

Tutaj nie jest wesoło bo jak rozpisuje się choćby Wojjciszke mężczyzna ma szansę nawiązać gratyfikującą bliskość z kobietą, podczas gdy kobieta bliskość jest w stanie nawiązać także z dziećmi i przyjaciółkami.

> To jest dalej kręcęnie się wokół oczekiwań kobiet. Naprawdę tego mężczyźni chcą

Droga na skróty to narkotyki . Działają na te same dopaminowe receptory nagrody.

> Z tego co pamiętam tam było wyraźnie podkreślone, że fundamentem tych relacji b
                                                > yła pełna akceptacja drugiej osoby.
                                                > Nie da się kochać kogoś przez wiele lat przy założeniach, że on/ona "jest coś m
                                                > i winien" i jeszcze "mnie się należy".

W drugą stronę jeżeli ludzie są sobie niepotrzebni tym bardziej się nie kochają.
                                                Dobrze jest być obdarowywany, o ile jest jakaś motywacją żeby się chciało obdarowywać.
                                                Przeciętny człowiek ma ochotę coś robić bo ma motywację.
                                                • mabelle2000 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 23.06.20, 09:15
                                                  urquhart napisał:

> Tutaj nie jest wesoło bo jak rozpisuje się choćby Wojjciszke mężczyzna ma szans
                                                  > ę nawiązać gratyfikującą bliskość z kobietą, podczas gdy kobieta bliskość jest
                                                  > w stanie nawiązać także z dziećmi i przyjaciółkami.

Gratyfikujaca bliskość, czyli co? Silne więzi, które łącza ludzi oparte są zawsze na fundamencie dobrowolności i wdzięczności.
                                                  Ty proponujesz tutaj wciąż warunkowość, na tym bliskości nie zbudujesz.
                                                  Poza tym zapomniałeś Urqu o męskiej przyjaźni. Mężczyźni są gratyfikowani wspólnym działaniem z innymi mężczyznami. Jasne, drinki, palemki i rozebrane laski są fajne, ale zapytaj mężczyznę czy nie chciałby się wybrać w góry, wyruszyć na wyprawę, zmachać się, zmęczyć, zdziałać coś w gronie innych mężczyzn. Mężczyźni tam nie tylko szukają, ale też wracają do swoich męskich korzeni.
                                                  Wiec nie, nie tylko kobieta daje mężczyźnie szczęście. I super że tak jest.

> Dobrze jest być obdarowywany, o ile jest jakaś motywacją żeby się chciało obdar
                                                  > owywać.
                                                  > Przeciętny człowiek ma ochotę coś robić bo ma motywację.

Wiec może czas zacząć się motywować obecnością drugiego człowieka, tym że jest w moim życiu, że ma jakieś wartości i cechy, z którymi po prostu warto obcować na co dzień?

• urquhart Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 23.06.20, 10:01
                                                    mabelle2000 napisała:

> Gratyfikujaca bliskość, czyli co? Silne więzi, które łącza ludzi oparte są zaws
                                                    > ze na fundamencie dobrowolności i wdzięczności.
                                                    > Ty proponujesz tutaj wciąż warunkowość, na tym bliskości nie zbudujesz.
                                                    > Poza tym zapomniałeś Urqu o męskiej przyjaźni. Mężczyźni są gratyfikowani wspól
                                                    > nym działaniem z innymi mężczyznami

Mabelle, czy ty przeżywałaś gorąco erotyczną namiętność, zakochanie, i cały ten hormonalny haj narkotykowy ?
                                                    Bo dywagujesz jakbyś nie przeżywała.
                                                    To jest stan szczęścia.
                                                    Kobiecie kobiety jak publikowali badania z MRI przeżywają to zakochanie jeszcze w stosunku do swoich dzieci zwłaszcza płci męskiej.
                                                    Meżczynom też się zdarza tylko w dawce oksytocyny w mózgu 1% tego co u kobiet typowo. Zaledwie Namiastka.
                                                    Kobiety gratyfikuje fizjologicznie opieka nad czyjkolwiek psami, kotami czasem patologicznymi mężczyznami jak sama zauważasz. U mężczyzn to tak nie działa.
                                                    Porównywanie zjawisk fizjologicznych i hormonalnych do duchowych jak męska przyjaźń to nieporozumienie.
                                                    Oczywiście to relacje komplementarne, zgoda ważne i wartościowe ale z innej półki, dopełniające.
                                                    Podkreślesz wieź duchową relację i zgoda, to idealny ukłąd, kiedy masz namietność plus rezonujace ze soba duszę. Ale prosze cie nie deprecjonuj znaczenia i oczekiwań jakie ludzie a szczególnie meżczyni mają od relacji damsko męskiej, bo im tyko wtedy może zdarzyć sie taka gratyfikacja i szczęście.
                                                    Oczywiście jak zamienisz wzajemną życzliwość na roszczeniowość i żądania będzie źle.
                                                    Ale naiwne jest mówienie o wyzbyciu się oczekiwań.
                                                  • mabelle2000 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 23.06.20, 11:50
                                                    urquhart napisał:

> Porównywanie zjawisk fizjologicznych i hormonalnych do duchowych jak męska przy
                                                    > jaźń to nieporozumienie.

Obawiam się Urqu, że właśnie nadeszły czasy kiedy kobiety mówią głośno - mężczyźni, wsadzcie sobie w dupe swoją fizjologię.
                                                    Chcecie z nami seksu, to nauczcie się łączyć go z duchowością.
                                                    Czy w tym kierunku mężczyźni pójdą, czy nie, to ja jako kobieta nie mam na to wpływu.

• sabat4 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 23.06.20, 12:07
                                                    mabelle2000 napisała:
                                                    > Chcecie z nami seksu, to nauczcie się łączyć go z duchowością.
                                                    > Czy w tym kierunku mężczyźni pójdą, czy nie, to ja jako kobieta nie mam na to
                                                    > wpływu.

Wiesz, akurat ci co nie lacza seksu z duchowoscia maja w zyciu bardzo prosto, bo lataja po burdelach, albo sponsoruja mlode laski, wiec wymachiwanie w ich strone szabelka jest troche nieskuteczne ;)
                                                    Od zony seksu nie chca, bo maja MiL jak stad do najblizszego satelity.
                                                    Paradoksalnie to chyba ci, co najchetniej oddaja sie stereotypowo meskim czynnosciom.
                                                    Urqu by im zaraz palce mierzyl ;)
                                                  • mabelle2000 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 23.06.20, 14:57
                                                    sabat4 napisał(a):

> Wiesz, akurat ci co nie lacza seksu z duchowoscia maja w zyciu bardzo prosto,

A czym według Ciebie różni się "latanie po burdelach" od oczekiwań wobec usługodawczyni zwanej żoną ?
                                                    Nie ma długoterminowego seksu bez relacji.
                                                    Przy założeniach wyjściowych "płacę i mi się należy" efektem końcowym zawsze będzie BSwM.

• sabat4 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 23.06.20, 17:01
                                                    mabelle2000 napisała:
                                                    > A czym według Ciebie różni się "latanie po burdelach" od oczekiwań wobec usługo
                                                    > dawczyni zwanej żoną ?

Wlasciwie to niczym. Dodalbym tu wlasciwie wszystkie relacje opierajace sie na wymianie dobr.
                                                    Moze jest troche inny odbior spoleczny, ale moim zdaniem nieslusznie.
                                      • mabelle2000 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 19:30
                                        sabat4 napisał(a):

> Czytasz to Lybbla? Masz praktyczna demonstracje tego, ze dla wielu kobiet poza
                                        > okresem wspolnego odchowywania potomstwa mezczyzni moga byc po prostu piatym ko
                                        > lem u wozu. Zbednym elementem, ktory sie tylko szweda po pokojach.
                                        > To by bylo na tyle, jesli chodzi o bajeczki o pierdzacych tecza, rozowych jedno
                                        > rozcach.

A ojciec staruszek, siostra ze schizofrenią, pies, kot? Na śmietnik z nimi, bo nieprzydatni ?

Choćby po to samemu warto być niezależnym i mieć więcej, bo wtedy można komuś coś dać.
                                        Jak nie masz nic, to nic nie dasz, w dodatku każdego będziesz oceniał pod kątem "przydatności" dla siebie.
                                          • mabelle2000 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 20:26
                                            sabat4 napisał(a):

> Przeciez nie szlo o kontekst miedzyludzki...

Relacja z mężczyzną to nie kontekst międzyludzki?
                                            Chciałbyś być przydatny dla kobiety w jakiś określony sposób, taki jaki sam sobie wymyślisz? Weźmiesz od niej też tylko to co Tobie jest potrzebne?
                                            Przeciez sam wiesz, że to się nie sprawdza.
                                        • urquhart Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 21:56
                                          mabelle2000 napisała:

> A ojciec staruszek, siostra ze schizofrenią, pies, kot? Na śmietnik z nimi, bo
                                          > nieprzydatni ?

Czy jest kraj bardziej okrutny dla starych ludzi co wyszło przy okazji koronawirua i gdzie ludzie są bardziej samotni?
                                          A to ma być przecież wzór postępowej "samodzielnosci" , nowych więzi ?

skandynawiainfo.pl/masowo-umieraja-osoby-starsze-w-domach-opieki-czy-po-cichu-dochodzi-do-eutanazji-w-szwecji/
                                          • aandzia43 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 22:03

> Czy jest kraj bardziej okrutny dla starych ludzi co wyszło przy okazji koronawi
                                            > rua i gdzie ludzie są bardziej samotni?
                                            > A to ma być przecież wzór postępowej "samodzielnosci" , nowych więzi ?
                                            >
                                            > skandynawiainfo.pl/masowo-umieraja-osoby-starsze-w-domach-opieki-czy-po-cichu-dochodzi-do-eutanazji-w-szwecji/

Jak juz tak łzy ronisz nieszczerze to jeszcze uroń nad tymi z domów opieki i domów prywatnych w katolickiej Hiszpanii co poumierali z zaniedbania jak zabrakło ludzi do opieki.
                                            • lybbla Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 22:24
                                              aandzia43 napisała:

>
                                              > > Czy jest kraj bardziej okrutny dla starych ludzi co wyszło przy okazji ko
                                              > ronawi
                                              > > rua i gdzie ludzie są bardziej samotni?
                                              > > A to ma być przecież wzór postępowej "samodzielnosci" , nowych więzi ?
                                              > >
                                              > > skandynawiainfo.pl/masowo-umieraja-osoby-starsze-w-domach-opieki-czy-po-cichu-dochodzi-do-eutanazji-w-szwecji/
                                              >
                                              > Jak juz tak łzy ronisz nieszczerze to jeszcze uroń nad tymi z domów opieki i do
                                              > mów prywatnych w katolickiej Hiszpanii co poumierali z zaniedbania jak zabrakło
                                              > ludzi do opieki.

A to nie jest tak, że dla polskiego katolika warunkiem utrzymywania więzi z własnymi dziećmi jest by żona dawała po bożemu?
                                              • mabelle2000 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 22:40
                                                lybbla napisał:

> A to nie jest tak, że dla polskiego katolika warunkiem utrzymywania więzi z wła
                                                > snymi dziećmi jest by żona dawała po bożemu?

Ja słyszałam wersję, że polski katolik trzyma żonę, żeby opiekowała się jego rodzicami na starość. Dupy to ta żona i tak nie daje, polski katolik jeśli może, to rucha na boku.

• urquhart Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 22:41
                                                lybbla napisał:

> A to nie jest tak, że dla polskiego katolika warunkiem utrzymywania więzi z wła
                                                > snymi dziećmi jest by żona dawała po bożemu?

Erich Fromm był narodowości Niemieckiej i wychowany w Judaizmie, David Buss też nie ma nic wspólnego z Polską ani katolicyzmem więc twoja teza o owej korelacji jest według mnie wyssana z palca .
                                                • aandzia43 Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 22.06.20, 23:22
                                                  urquhart napisał:

> lybbla napisał:
                                                  >
                                                  > > A to nie jest tak, że dla polskiego katolika warunkiem utrzymywania więzi
                                                  > z wła
                                                  > > snymi dziećmi jest by żona dawała po bożemu?
                                                  >
                                                  > Erich Fromm był narodowości Niemieckiej i wychowany w Judaizmie, David Buss też
                                                  > nie ma nic wspólnego z Polską ani katolicyzmem więc twoja teza o owej korelacj
                                                  > i jest według mnie wyssana z palca .

Przypominam że chodzi o wpływ relacji z matką na powstanie więzi i początek relacji z dzieckiem. Co się któremu potem robi z więziami i "więziami" to juz tylko kwestia osobowości, tu psychoewo nie sięga.
                                                  • urquhart Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 23.06.20, 00:23
                                                    aandzia43 napisała:

> Przypominam że chodzi o wpływ relacji z matką na powstanie więzi i początek rel
                                                    > acji z dzieckiem. Co się któremu potem robi z więziami i "więziami" to juz tylk
                                                    > o kwestia osobowości, tu psychoewo nie sięga.

Sięga jak najbardziej tylko Ty coś sobie nie mozesz tego utrwalić.
                                                    Kobiety są wg psychoewo zazdrosne o zaangażowanie emocjonalne mężczyzn, a mężczyźni o seks kobiet z innymi mężczyznami. Bo mężczyzna zaangażowany w nowy związek przenosi do nowego związku swoje zasoby dla potomstwa. A niewierna seksualnie kobieta może wkręcić mężczyznę w wychowywanie nie swojego potomstwa.
                                                    Proste jak budowa cepa.
                                                  • lybbla Re: Jak kobiety mogą głosować na Bosaka? 23.06.20, 00:40
                                                    urquhart napisał:

> Sięga jak najbardziej tylko Ty coś sobie nie mozesz tego utrwalić.
                                                    > Kobiety są wg psychoewo zazdrosne o zaangażowanie emocjonalne mężczyzn, a mężc
                                                    > zyźni o seks kobiet z innymi mężczyznami. Bo mężczyzna zaangażowany w nowy zwi
                                                    > ązek przenosi do nowego związku swoje zasoby dla potomstwa. A niewierna seksual
                                                    > nie kobieta może wkręcić mężczyznę w wychowywanie nie swojego potomstwa.
                                                    > Proste jak budowa cepa.

Tyle, że kobiety jakie znam przyklaskują zaangażowaniu w relacje z dzieciakami z poprzednich związków.
                                                    Alergicznie jednak reagują na jakiekolwiek zaangażowanie wobec byłych. Chociaż i tu jest wyjątek.
                                                    Kiedy byłe zaczynają poważnie chorować. Proste jak konstrukcja cepa.

Urqu testy na ojcostwo są, dopuść to do siebie. Bo inaczej dotrze to do Twoich potomków dopiero w 10 pokoleniu.
                                                  • urquhart macocha widłami kocha 23.06.20, 08:26
                                                    lybbla napisał:

> Tyle, że kobiety jakie znam przyklaskują zaangażowaniu w relacje z dzieciakami
                                                    > z poprzednich związków.

Ty Lyblasty słodzisz tym kobietom już bez umiaru.
                                                    Tylko że w jezyku potocznym wyraz "macocha" jest synonimem kompletnie innych uczuć i relacji. Sprawdź w słowniku jak nigdy nie zauważyłeś.
                                                    macocha «żona ojca w stosunku do jego dzieci z wcześniejszego małżeństwa»
                                                    przysł. po macoszemu
                                                    związki frazeologiczne:
                                                    macocha choćby z cukru, zawsze gorzka • macocha widłami kocha

> Urqu testy na ojcostwo są, dopuść to do siebie. Bo inaczej dotrze to do Twoich
                                                    > potomków dopiero w 10 pokoleniu.

Psychoewo to tłumaczenie zaobserwowanych podświadomych impulsów czynnikami ewolucyjnymi. Podświadomych Lybla.
                                                  • sabat4 Re: macocha widłami kocha 23.06.20, 09:27
                                                    urquhart napisał:

> lybbla napisał:
                                                    >
                                                    > > Tyle, że kobiety jakie znam przyklaskują zaangażowaniu w relacje z dziec
                                                    > iakami
                                                    > > z poprzednich związków.
                                                    >
                                                    > Ty Lyblasty słodzisz tym kobietom już bez umiaru.
                                                    > Tylko że w jezyku potocznym wyraz "macocha" jest synonimem kompletnie innych uc
                                                    > zuć i relacji. Sprawdź w słowniku jak nigdy nie zauważyłeś.
                                                    > macocha «żona ojca w stosunku do jego dzieci z wcześniejszego małżeństwa»

Jednak miedzy przyklaskiwaniem relacjom, a przejeciem pelnej opieki jest zasadnicza roznica.
                                                    Mysle ze obaj macie racje, tylko mowicie o roznych sytuacjach.
                                                    Kobiety rzeczywiscie glosno deklaruja, ze zwracaja uwage na to, czy mezczyzna ma dobre relacje ze swoimi dziecmi z poprzedniego malzenstwa.
                                                    Pomijam tu fakt, ze posiadanie przez mezczyzne dzieci z poprzednich zwiazkow jest czynnikiem powaznie obciazajacym jego atrakcyjnosc i zwykle kobiety nie wiaza sie z takimi panami, jesli maja jakas alternatywe. To jest zaangazowanie poza przyszlym zwiazkiem, utrata czasu i zasobow, ktore mezczyzna powinien poswiecic teraz tylko jej genom.
                                                    Jesli chodzi o kase, tutaj kloca sie dwie racje.
                                                    Z jednej strony wielu paniom nie w smak to, ze "ta suka" z poprzedniego zwiazku zdziera z misia az tyle alimentow na jej dzieci.
                                                    Z drugiej - rozsadek podpowiada, ze nic nie trwa wiecznie i moze lepiej, jesli mis jest "angazujacy sie', skoro byc moze kiedys bedzie trzeba bedzie z tego jakos zrobic uzytek.
                                                    Co do macoch - to chyba rzeczywiscie ludowy odbior jest taki, jak pisze Urqu.